שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת סקרנות לנשלטות ונשלטים

מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 20 שנים • 2 בספט׳ 2003

שאלת סקרנות לנשלטות ונשלטים

מלכה מלקה​(אחרת) • 2 בספט׳ 2003
לפני שממש הייתם במערכת יחסים שהוגדרה שחלקה או כולה יחסי שליטה
או שהנושא הועלה בפני בני הזוג
עדיין "צייתתם " לבני זוגכם ? ,
ניסתם לרצות אותם -
התנהגתם כמה שיותר קרוב למערכת יחסי שליטה שיכולתם בלי או עם שיגלו זאת אבל בלי לומר זאת במפורש ?
סקרנית icon_cool.gif
עודד
לפני 20 שנים • 3 בספט׳ 2003
עודד • 3 בספט׳ 2003
כשאוהבים מישהו רוצים לעשות לו טוב,
אם זה כולל ללכת למסעדה שהוא רוצה,
או כל מיני דברים אחרים כדי שיהיה לו טוב, אז כן צייתתי,
אבל יש דברים שלא הייתי מוכן לוותר עליהם, ודרשתי גם אני.
בסקס הכל היה הרבה יותר ברור וקל.. icon_lol.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 3 בספט׳ 2003
ממממ..

ביחסי מין וניליים אני בדרך כלל הדומיננטית יותר.
יוזמת, מכוונת להתענג כמה שיותר.. תמיד הייתי. ובדרך כלל כיוונתי לסקס סוער ופראי שכלל גם מעט כאב (נשיכות, שריטות)של הצד השני.זה כייף! icon_smile.gif

וגם כיום. בדרך כלל הסקס הוא ונילי בבית. אני ואדוני עדיין נהנים מאוד ובמיוחד מהסקס הונילי -גם אחרי 11 שנים ביחד.. כשהחשק עולה לאחד הצדדים, עם עבודת הכנה מנטאלית מתאימה של שני הצדדים - ואני עוברת למקומי ככנועה לבעלים שלי.

מה שכן - גם בסקס ונילי אני מכוונת לרוב לכך שהצד השני (גבר או אישה) יתענגו לא פחות. אני מכורה לסקס אוראלי (לפנק. לא להתפנק.) כך שמי שאיתי זוכה לפינוק מושלם, זה או אחר.. אחרי שאני מתענגת icon_wink.gif

אני בהחלט אגואיסטית בסקס מידי פעם ונהנית מכל שניה.
Meir​(מתחלף)
Meir​(מתחלף) • 3 בספט׳ 2003
כמעט תמיד אני מנסה להגיע למצב בו אני משרת את בת זוגי בסיטואציה מינית, וזה מדהים עד כמה זה לא עובד עם ווניליות. אני מהמר שיותר קשה למצוא וונילית שתכנס לתפקיד שליטה, דומיננטיות, מאשר ההפך. אני מרשה לעצמי להעיד על עצמי שאני נותן את כל כולי, ללא גבולות כדי לספק בכל דרך שהיא את בנות זוגי, ובדרך כלל גם מאוד מצליח. אבל בשלב מסויים הוונילית הממוצעת מרגישה "לא נעים" להיות "אגואיסטית", ורוצה גם להחזיר, וההדדיות הזו הורסת את הסיטואציה. ההנאה שלי באה מה"אגואיסטיות" הזו, שאם היא לא קיימת - אז אני לא משרת. את זה הווניליות לא מבינות....
ולכן לשאלתך - כן אני מנסה, אבל בדרך כלל זה לא ממש יוצא, לא עד הסוף בכל מקרה.
רויטל
רויטל • 3 בספט׳ 2003
וואלה שאלה טובה
במשך כל שנות נשואיי, לעולם לא כיבסתי, שטפתי, גיהצתי, כילים, בישול, כלום כלום כלום
לא הזזתי אפילו כוס אחת..בעלי היה עובד בחוץ, חוזר הביתה, ומנקה את הבית.. כולו. ואני הייתי רגל על רגל מתפננת לי.
אני חושבת שזה גם אחת הסיבות שגרמו לנו להתגרש..
תמיד מה שאני רוצה ואיך שאני רוצה.. בשבלב מסויים התרגלתי לעניין וככה זה היה שנים
כאשר התגרשתי מאוד היה לי קשה..לא ידעתי חביתה להכין..הרגשתי מתוסכלת ותלותית מאוד. ולקח לי שנה שלמה ללמוד להתמודד לבד עם מטלות הבית שלא נדבר על בישול..
אז בחיי אף פעם לא הרגשתי או לא צייתתי למישהו..או עשיתי מה שהוא ביקש.
מוזר לא?