אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תורידי את התחתונים!

דר​(שולט)
לפני 17 שנים • 16 בנוב׳ 2006

תורידי את התחתונים!

דר​(שולט) • 16 בנוב׳ 2006
אנחנו משוחחים במסנג'ר וככל שמחוגי הזמן הולכים ומתקדמים, כך האווירה מתחממת ומגיע הרגע בו אני מבקש ממנה להוריד את התחתונים. אני גם מוסיף סימן קריאה וכבר בלחיצה על ה-Enter מרגיש אידיוט.
שעה ארוכה אני נואם לה עד כמה שאני הוא אחר והמיוחד ואיך אני מסתכל על הדברים אחרת ופתאום אני מבקש את הבקשה הבנאלית ביותר בעולם. הרי אם היא ברשת בשנתיים לבטח שמעה את דרישת ה"תורידי את התחתונים" לפחות 150 פעמים.
אני כבר חושב לוותר, להגיד לה שצחקתי, להסביר לה שאם וכאשר נהיה ביחד ונגיע למצבים אינטימיים, שם כבר זה יהיה אחרת וגם לי, אבל בשיחת מסנג'ר חמה... הרי צריך להוריד משהו בהתחלה ובכל זאת, אני משתתק ומצפה. אולי בכל זאת.
אני מחכה דקה ארוכה ומפנטז לי על אישה שנמצאת כמוני בחדר קטן מול מחשב וברגע זה ממש מורידה מעצמה את התחתונים כי ביקשתי ממנה לעשות כך. זה אפילו מרגש.
כוסס ציפורנים, מחכה לתגובה כלשהי. אני גם מצייר לעצמי את התרחיש הגרוע מכל. היא מסיקה שאני בסך הכל חרמן מזדקן כמו כולם וכל ההו הא שמכרתי לה בסך הכל הם מילים יפות ולכן היא עכשיו ברגע זה מתכננת איזה נאום כועס...
חוץ מזה לפי חוקי מרפי, הרי ברור שברגע זה משהו הולך להתנתק. או אולי איזה ילד בצד שלי או בצד שלה יתעורר פתאום בבכי ויקלקל את הכל או חלילה רעידת אדמה או טיל של חיזבללה שיצוץ פתאום.

אבל אז היא שולחת לי חיוכים וכותבת לי: אני בלי תחתונים ורק מזה אני כמעט גומר לי במכנסיים.
נמש
לפני 17 שנים • 17 בנוב׳ 2006
נמש • 17 בנוב׳ 2006
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
מפוכחת​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 17 בנוב׳ 2006
מפוכחת​(נשלטת) • 17 בנוב׳ 2006
מקסים. פשוט מקסים. כל כך אמיתי וכן.
איזה כיף שהטעות לא התגלתה כטעות.
ציקיטיטה​(מתחלפת)
לפני 17 שנים • 19 בנוב׳ 2006

ואווווווווווווווו,, אתה קורא מחשבות?

ציקיטיטה​(מתחלפת) • 19 בנוב׳ 2006
dance.gif [B] icon_rolleyes.gif

קראתי בנשימה עצורה,,
אהבתי כל מילה, כל אות...
כל כך מדויק,, ממש זה מה שעובר
בראש, כשבא המשפט הבא..
תורידי תחתונים !!, שיו עוד מניאק אני חושבת לעצמי..
וגם אני.. תמיד בבית (ולא רק) בלי.
אבל בכל זאת.. ההוראה תמיד מצמיתה מחדש.
FrozenLips
FrozenLips • 19 בנוב׳ 2006
מזכיר משהו שנראה שהרבה אנשים כבר שכחו
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 19 בנוב׳ 2006
קטע מחייך.

וכמו שכתבו כבר טובות ורבות לפניי - כייף לראות כל פעם מחדש שיש אנושיות מאחורי המסך והתואר "שולט". (אגב , שמת לב שהפירגון מגיע כמעט ורק מנשים?icon_smile.gif)

אם כי ככה ... על הכתף הימנית, איפה שיושבת הסאבית מהגיהנום שבי עולה השאלה הצינית :

תגיד ... כמה תגובות פרטיות ומזמינות קיבלת רק על ה"רגישות, והאנושיות" הזו שבך ?

אבל אל תקשיב לה.

מספיק שאני נאלצת להקשיב לה מדי פעם בעצמי. icon_smile.gif

זרונת
דר​(שולט)
דר​(שולט) • 19 בנוב׳ 2006
זרה מוכרת כתב/ה:
קטע מחייך.

אם כי ככה ... על הכתף הימנית, איפה שיושבת הסאבית מהגיהנום שבי עולה השאלה הצינית :

תגיד ... כמה תגובות פרטיות ומזמינות קיבלת רק על ה"רגישות, והאנושיות" הזו שבך ?

זרונת

אפילו לא אחת. שום פניה פרטית אחת מסכנה לא קיבלתי, ואני לא מדבר על הזמנה לדיאלוג, אני מתכוון לסתם תגובה קטנה ואישית.

אבל אני לא מתלונן.
ממש לא
יש לך טישו בבקשה לתת לי? הכתף השמאלית פנויה? תודה תודה. כן, בסדר, אני מתאושש. כן כן, לא בוכה, זה בסדר, זה לא דמעות... דיייייי בסך הכל... נו, חתכתי בצל, להכין ארוחה רומנטית

icon_smile.gif