ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נו, זו, ההיא, איך קראו לה? נו, זו הזונה...

ליהי​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 4 בספט׳ 2003
ליהי​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2003
אני מסכימה עם הפנתרה לחלוטין
די להצדיק ולחפש סיבות בשכונות מצוקה
די לחשוב שכל סאבית בעצם צריך להציל ממשהו ובעיקר מעצמה.
חלק מהדברים מאוד נכונים , אבל יש המון דומים שמאמצים את השיטה הזו
ללבם וחושבים שבזה מסתכמת האישיות , אנחנו קצת יותר מגוונות
קצת יותר שונות מפרופיל הסאבית המצויה. אנחנו לא נסיכות שצריכים
להציל אותן מזאב הרע , החיים.
יש ויש , לבוא לבדסמ מתסביכי אשם , טראומה , חוסר ביטחון עצמי
זה לא בריא! לכולנו יש את זה במינונים שונים , אבל עם זה הולכים לפסיכולוג.
דום הוא כולה בן אדם , אהבתי דום פרניון את מה שכתבת , כמה אהבתי!!!
לא מחפשים את הסיבה והתסביך של הדומים שבאים לתחום , שכדי להנות
צריכים להכות אישה , לסטור לאישה , להשפיל אותה. נכון זה בהסכמה , אך עדיין
הסיבות רבות גם לזה , שלא לדבר על טראומות ילדות , אולי חוסר החיבוק של אמא.

אני מבינה שהשיר מתייחס למישהי ספציפית והשיר יפה ומצמרר
אך אסור לראות ייצוג של פרופיל הסאבית הממוצעת ואם זאת הנקודה
שהדומים יוצאים ממנה , שהם חכמים יותר לדעת מה טוב לאחרים והם
אלה שניתנה להם היכולת לראות מבעד לעיניים , אז הם חייבים לעזור לנשים אבודות ומסכנות.
דום הוא לא גיבור. לתת אהבה ומסגרת למישהי אבודה ופתולוגית כמו בשיר הזה
זה לא חוכמה ואף אסור , כי היא צריכה פסיכולוג , היא תיצור תלות ותיפול שוב פעם.
תנסו לתת אהבה למישהי שהיא בסדר , ככה ממוצעת , בת של השכן , אבל סאבית.
לפעמים זה הרבה יותר מאתגר.
זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 בספט׳ 2003
זאלופון​(שולט) • 4 בספט׳ 2003
על מה יצא הקצף? עברתי על התגובות ולא מצאתי ולו פעם אחת בה טען מישהו טענה נוסח: "זו הסיבה שנשים נעשות סאביות". מה שכן אמרו, והוא נכון (לפחות לדעתי ולדעת רבים כאן), הוא שיש סאביות כאלה (ויש כאלה גם שאינן סאביות), ושמדובר בתופעה עצובה. לא כל סאבית אלא יש סאביות. אני לא חושב שנכון והוגן לומר שנקודת המוצא של דומים היא שסאביות הן באופן כללי "כאלה" וזקוקות להגנה מפני עצמן. לי לפחות אין שום נקודת מוצא. את דעתי על האסבית ועל הסיבות שהביאו אותה להיות סאבית אני מגבש על סמך היכרותי איתה, ואני מאמין שכך נוהגים רוב הדומים.
גם לא ברורות לי הטענות כנגד הרצון לחקור ולהבין מאין זה בא. אני מסכים שלא נגיע למסקנות חותכות, חלק מהדברים יישארו אניגמטיים, ודרושה עבודה של פסיכולוגים וחוקרי מוח כדי להשיג תוצאות ברורות. זו תהיה יהירות גדולה מצידנו לקבוע ש"בגלל הסיבה הספציפית הזו" אנחנו בדסמיים, ושטחיות גדולה להגיד כי בהכרח טראומות או עיוותים נפשיים כלשהם הם הגורם. אבל אני כאדם סקרן שחי בתוך זה ובא במגע עם העולם הזה לא יכול שלא לתהות בכל זאת לגבי שאלת השאלות "למה אנחנו כאלה", וגם אם לא אוכל לספק תשובה שלמה, חלקיקי התשובות שכן אגיע אליהן נראים לי מעניינים מאד. בעיה קשה בבטחון העצמי, כפי שפירטתי בשרשור נפרד, בהחלט נראית לי כחלקיק תשובה. גם לא נכון לומר שאף אחד לא שואל למה דומים הם כאלה. אני בטוח שרבים מאתנו שואלים זאת (מבלי שזה יפריע להם להנות מעצם היותם כאלה), ומבטיח שברגע שיהיו לי הצעות מנומקות לסיבות אפשריות, אפרסם, ואשמח לשמוע הצעות של אחרים.
ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 5 בספט׳ 2003
ThePassionMaster • 5 בספט׳ 2003
מהן כוונותיו המדוייקות של גולד איני יודע
או שהוא כתב על מישהי ספציפית - "זו שאהבתי"
או שהוא כתב בגדול על נשים מסויימות שהסיפור הזה פחות או יותר נכון עבורן.
בכל מקרה אני בטוח שגולד נבון מספיק בשביל לא לחשוב שכל הסאביות באות מהמקום הזה, הוא סה"כ כתב את הכאב של אלו שכן.

אני לא חושב שיש כאן מקום להכנס לדיון מדוע סאבית רוצה להיות כנועה, אפשר לפתוח דיון חדש במיוחד בשביל זה (זה עניין רציני מספיק ומעניין על מנת לפתוח עבורו דיון בפני עצמו)

לבוא בהאשמות לכל הדומים או אפילו לרובם שאנו חושבים שכל הנשים באות מהמקום הזה, זה לעשות בדיוק מה שאתן מאשימות אותנו שאנו עושים - הכללה.

אני אישית מודע לכך שמספר הסיבות לכך שאשה רוצה להכנע יכול להגיע למספר הנשים שרוצות להכנע.
ואני די בטוח שרוב הדומים עם ראש על הכתפיים מודעים לכך היטב.

רק השבוע יצא לי לשוחח בצ'ט עם מישהי שסיפרה לי דבר מאוד דומה, כל מה שהיא רצתה זה להיות חלק מהחברה, אך החברה ניצלו אותה בעזרת הרצון הזה שלה להיות מוערכת.
היא עוד הספיקה לספר לי שהיה לה דום אחד שגרם לה לחוש שהיא שווה משהו, גרם לה להרגיש טוב עם עצמה, חזקה, נתן לה כוחות להתמודד, אבל כשהם נפרדו "הכל נפל"
היא התנתקה מהצ'ט ולא הספקתי לומר לה שהיא יכולה להסיק מכך מסקנה אחת - שהיא כן מסוגלת.
הסיבה שהיא נפלה בסוף היתה שהיא השתמשה באמון שלו בה על מנת להפעיל את הכח שיש בה וכאשר האמון שלו נעלם, היא הרגישה שאין בסיס לכוחה שלה, לו רק האמינה בעצמה.

ולא כולן מגיעות ממקום נמוך כפי שכבר הדגישו זאת חלק מהחברים כאן.
חלק מגיעות לכך בגלל שכניעה הינה חלק מהאישיות שלהן
חלק מגיעות לכך בעקבות עבר קשה
וכמובן שחלק מהנשים מגיעות בעקבות שילוב של השניים.
esty
לפני 20 שנים • 8 בספט׳ 2003
esty • 8 בספט׳ 2003
ואללה
קראתי את השיר
ואהבתי בו כל מילה
קראתי את התגובות ומרגע לרגע נפערו לי העיניים יותר
על מה הכעס בדיוק
כן יש סאביות שמשם הן באות
לא כולן הלכו או ילכו לפסיכולוג
ולמה להכניס לפה את הדומים ומאיפה הם באים
זה מקום לשיר1סיפור אחר

גולד.....תתחיל לכתוב
icon_smile.gif
y​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 11 בספט׳ 2003

אהבתי מאוד

y​(נשלטת) • 11 בספט׳ 2003
כשקראתי (קצת אחרי כולם, אבל לא נורא) את זה, זה העלה לי שוב את אחד הדברים שהכי מטרידים אותי בלהיות נשלטת. האם כל הצורך הזה לא נובע בעצם מהצורך להיות מקובל, אהוב? וזה כמובן מתחבר לשאלה הבאה - האם הפתיחות המינית גם היא נובעת מצורך לקבל אהבה וחיבוק? או שאולי גם אישה יכולה כמו גבר להנות מסקס מזדמן והרבה?
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 20 שנים • 12 בספט׳ 2003
מלכה מלקה​(אחרת) • 12 בספט׳ 2003
"או שאולי גם אישה יכולה כמו גבר להנות מסקס מזדמן והרבה?"
זה עדיין קיים ??
עדיין אנשים שואלים את זה ??
אז אני אענה -
כן
נשים מזדיינות , עושות סקס , אהבה , מין = איך שלא תקראו לזה
נשים נהנות מזה ולא פחות מגברים . רק תלוי עם מי ואיך ...

באשר לעל מה הההמולה ?
- לי אישית קשה לראות / לקרוא על תפיסת נשים כמו שגולד מציג אותה .
אני חושבת שצריך להפסיק את זה ולצאת לגישה קצת יותר נאורה .
זאת לא הפעם הראשונה שאני קוראת דברים שלו שמתלהמים או "לא מטיבים עם נשים " במילים עדינות .
מפתיע שהתפיסה הקלוקלת את הנשים פה לא ברורה לכולם .
חבל .
icon_sad.gif