בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי אזיקים מתלקקים

סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 3 בספט׳ 2003

שאלה לגבי אזיקים מתלקקים

סאב-לימינל • 3 בספט׳ 2003
מישהו ניסה פעם להיות כבול באזיקים מתלקקים ואז להשתחרר מהם תוך כדי ליקוקם,כלומר ליקקת השתחררת?
{dOmCruise{A
לפני 20 שנים • 30 בספט׳ 2003
{dOmCruise{A • 30 בספט׳ 2003
הרעיון בגדול הוא אדיר, רק שחיפשתי ולא מצאתי חומר שיהיה גם חזק מספיק לשמש כאזיק, וגם מתלקק.

אם תמצא משהומתאים, אני מוכן לנסות לייצר משהו כזה.

רק השאלה, איך מגיעים עם הלשון לאזיק כשהידיים מאחורי הגב למשל?

בואו לבקר
http://www.heberotic.co.il/dc/
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 1 באוק׳ 2003
סאב-לימינל • 1 באוק׳ 2003
קראתי דווקא שמוכרים דבר כזה בארץ ואף הראו תמונה של האזיקים רק שלא זכור לי היכן,אבדוק אם אני יכול למצא את הכתבה ואעדכן.
דני בוי
לפני 20 שנים • 7 באוק׳ 2003
דני בוי • 7 באוק׳ 2003
[quote="{dOmCruise{A"]הרעיון בגדול הוא אדיר, רק שחיפשתי ולא מצאתי חומר שיהיה גם חזק מספיק לשמש כאזיק, וגם מתלקק.

אם תמצא משהומתאים, אני מוכן לנסות לייצר משהו כזה.

רק השאלה, איך מגיעים עם הלשון לאזיק כשהידיים מאחורי הגב למשל?

אני מופתע icon_eek.gif
מה הבעיה לאדם עם טיפת גמישות לקחת את הידיים כשהם קשורות מאחורי הגב ולהעביר את הרגליים דרך החלל העגול שיוצרים הידיים הקשורות? ואז מה שקורה שאתה מוצא את עצמך עם הידיים קשורות מלפנים עם יכולת להגיע אליהם עם הלשון.

בכלל יש את סוג אנשי הגומי האלה (אותם להטוטנים שנכנסים לתוך קופסאות צרות) שמסוגלים להעביר את הידיים שלהם שנמצאים מאחורי הגב צמודות מעל לראשם בצורה ישרה לפנים לצידו הקדמי של הגוף מבלי שום פריקת כתף אבל אלו דברים נדירים.

ולגבי חומר חזק, לדעתי אותו חומר שממנו מייצרים את הסוכריות על מקל הגדולות האלו הוא מספיק קשיח כדי לשמש כאזיק אומנם לא באותו חוזק כמו מתכת אבל די חזק, ברור שאדם בעל כוח בידיים סביר להניח שיוכל לשבור אותם ולהשתחרר, אבל מי רוצה להשתחרר? גם מאזיקים אמיתיים אפשר להשתחרר ולא צריך שום כוח אלא מספיקה מילת בטחון icon_wink.gif
{dOmCruise{A
לפני 20 שנים • 8 באוק׳ 2003
{dOmCruise{A • 8 באוק׳ 2003
יופי
כמה אנשים גמישים כאלו אתה מכיר, ומה קורה כשרגליים קשורות גם?

אבל בוא נניח שבמקרה כזה הדום/ית ישאירו את האופציה של להגיע לאזיקים.

החומר של סוכריה על מקל הוא קשיח, אבל לא מספיק כדי לייצר אזיקים כמו מתכת, בגלל נקודות החיבור.

חומר גמיש מתלקק יש, אבל לא מספיק חזק.

אולי בתור גימיק - תלקק את האזיקים עד שיגמרו...

אבל בטח לא אזיק שיהיה חזק כנגד בריחה עד שלא ילקקו אותו לנקודת השבירה.

לא מעשי בתור אזיק אמיתי.
מעשי מאד כגימיק או כאתגר לנשלט כדי לשעשע את השולט/ת.
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 8 באוק׳ 2003
סאב-לימינל • 8 באוק׳ 2003
בהחלט,השולט לא יקשור את הנשלט ככה שלא תהיה לו גישה לאזיק ובקשר לקשיחות, צריך לבדוק את האזיקים שמשום מה אני לא מוצא באיזה מגזין ראיתי אותם אך ניתן להשיג אותם באחת מהחנויות.