בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אחוות הכלבות.

HardQueen​(שולטת)
לפני 17 שנים • 28 בנוב׳ 2006

אחוות הכלבות.

HardQueen​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2006

היום ראיתי תופעה מאוד מעניינת:

שתי כלבות גילו אחווה, אחווה אמיתית בלי קנאה בלי זימה וממש ראיתי איך הן מרחרחות אחת לשנייה את הישבנים.

חיוך קטן עלה על פני.

ושאלה שניקרה בראשי קפצה החוצה,
הייתכן ששולטות יהיו ככה?
אינני חושבת שהדבר אפשרי, אנחנו לא מרחרחות ישבנים רק נהנות מהם.

אוחח איזה ישבן חמוד ראיתי הלילה.

לשמחתי איננו מרחרחות ישבנים, אבל אולי עלינו לשלוח את אחת הגבירות הנמצאת בקרבנו לראות את אחוות הכלבות.
לא רק שהיא יושבת בקרבינו מאחלת לנו בהצלחה ונהנת מהגיגינו והגיגי הכלבות שלנו, היא לא מהססת לרגע לדחוף את אפה אל תוך ישבני הכלבה של חברתה ואף מבלי לבקש רשותן.
יתרה מזאת היא מסבירה לה פנים ועוד קוראות לה "חברה יקרה".

אינני רוצה להגיע לליל סכינים ארוכות, אבל אני עלולה למצוא את עצמי מגיעה לליל שוטים ארוכים.
או במקרה הנ"ל שוטות.

לא כל הקוראת לעצמה ליידי היא באמת גברת.

אני רוצה להדגיש כי בכל דברי אין איום כלפי חברותי השולטות הגאות, אבל נשמע לי כאילו אחת מאיתנו לא צריכה להיות גאה כלל במעשיה. אני במקומה הייתי משפילה את ראשי.

אוהבת את כולכן (כמעט)

HardQueen

אביב6363​(שולטת)

בגידה כואבת מחברה טובה------שלעולם לא חלמתי שזה יקרה.!!!!!

אביב6363​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2006
אני שולטת, אבל אני אישה נדיבה, אני רחבת לב ואוהבת אנשים.
שיש לי חברה אני נהנית לפעמים לחלוק איתה חלק מתענוגות החיים.

ולמרות אזהרות חוזרות ונישנות של אנשים שמכירים אותה מהקהילה,לא הקשבתי
והאמנתי בה אמונה עיוורת,שלעולם לא תבגוד בי,ותיפגע בי כך.

לפעמים, לצערי, אנשים לא רק יורקים לבור שסיפק אותם אלא עוד משקרים לו בפנים, מתחנחנים אליו ממשיכים עוד לשחק אותה חברים ועוד מתגאים בדבר החדש שיש להם שהם בעצם גנבו וגזלו אותו מימכם.

בואו אספר לכם בקצרה את סיפור המעשה:
היה לי נשלט, הליידי החברה שלי קיבלה ממני רשות לשחק איתו,
הליידי החברה שלי שיחקה איתו.
החמדנות עלתה לה לראש.

הליידי החמודה, החברה והמפונקת, פשוט החליטה שטוב לה לקחת את הצעצוע שלי הביתה, טוב לה לחמוד אותו לעצמה, ועוד יותר יפה לה להשוויץ בו בפני.

איזו ליידי! גברת שבגברות, חברה שבחברות.

אוי איך אני רוצה לתת לה בעיטה לפנים המכוערות שלה.
למרות שזה עלול לשלוח אותה לאיזה ניתוח אחד או שניים, ולמתיחת פנים.
ואז היא עלולה להיות יפה פתאום ואישה עם לב רחב וטוב ולהחזיר את המים לבאר שהיא שתתה ממנו.

אצלי היא מחוקה.
אצלי היא כרגע מעומדת מספר אחת לתליה.

על בגידה כזאת – אני לא יכולה לסלוח.
לשקר אין רגליים.

הלוואי שהזין שלו יחנוק אותו בזמן שהיא מוצצת לו.

תודה שאני יכולה לשתף אותכם ולפרוק מליבי את הכעס והצער של הבגידה מחברה טובה
צער שפגע עמוק ולא נותן מנוח.

[[color=green][size=24]תודה לחברתי האמיתית האוהבת והמקסימה,שדאגה לנחם ולתמוך בי . הארד קווין
ותודה לה,שפתחה,את הפוסט,ועודדה אותי להעיז ולשתף אותכם במה שכואב.
שלכם באהבה-----אביב 6363/AVIV 1000
[/color[/color[/size]
]]
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 28 בנוב׳ 2006
בסופו של דבר הכל אנשים.
יש כאלו שאפשר לסמוך עליהם שמה שלא יקרה לא יכנעו ליצר שלהם , ויש כאלו שלא.
מצד שני לתת למישהי " לשחק" עם הסאב שלך זה לשחק באש, לבדוק כמה חזק היצר שלו ושלה, פיקח לא נכנס למקומות שרק חכם יודע לצאת מהם .
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2006
נשמע יותר כמו אחוות החתולות...
ולא,לתת לאחרת ל"חברה טובה" לשחק עם הסאב שלך זה לא לשחק באש.אני לא מסכימה!
זה לסמוך על מישהי שאת מכירה היטב ולא יכולה לחשוב על אפשרות כזו של סכין בגב כמו שקראתי,כמו שלא היית מכניסה לה סכין בגב אם המצב היה שונה.

עוד דבר-צריך שניים לטנגו..אני לא מכירה את המקרה אבל גם הסאב אשם שגם הוא פגע בך לפי מה שקראתי.

שיהיה המון טוב וכן ,לא כל מי שמכנה עצמה ליידי היא ליידי icon_lol.gif

קחי את המקרה שקרה לך כשיעור לחיים,לפעמים דברים לא צפויים קורים,חבל להוציא על הנושא אנרגיה ובטח לפרסם זאת בפורום בשרשור ולהכפיש את שמה של הבחורה שאז את יוצאת לא יותר טובה ממנה בזכות אאוטינג.
אני מציעה לך ללמוד מהמקרה ,להיות יותר טובה וגדולה ממנה ולהמנע מהכפשות ודברים שבגו.

המון טוב ורק שמחה שתדעי חברים נאמנים icon_chickkiss.gif
דולי .​(שולטת)
דולי .​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2006
ממש עצוב לקרוא זאת .
הדבר היחידי שיכולה להגיד על זה ....שבעצם זו לא אבידה גדולה כל כך...סאב שלא שומר אמונים , שנכנע ליצרו , שהתפתה ו"הלך לרעות בשדות זרים"...מחר יעשה את אותו הדבר ל"חברה כביכול".
כך...שאולי בעצם הרווחת מכל הענין .
משום מה , נראה לי שהכעס מונחת רק על "החברה" . הזעם העלבון והחימה ....חייבים להיות מופנים גם כלפי "הסאב הבוגדן" .
אין דבר כזה ש"לקחת" , סאב למרות היותו נכנע ונשלט , איננו חפץ (לפחות לא במסגרת סשןicon_smile.gif). אם הלך הרי הלך מרצונו החופשי . מכיוון שהתפתה , רצה , יצרו גבר עליו . וואט אוור לא משנה מדוע.
ואחד שכזה ...לא שווה שתתעצבי עליו .
היום לך...מחר לה !
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 28 בנוב׳ 2006
lady @in black כתב/ה:
נשמע יותר כמו אחוות החתולות...
ולא,לתת לאחרת ל"חברה טובה" לשחק עם הסאב שלך זה לא לשחק באש.אני לא מסכימה!
icon_chickkiss.gif

כשחושבים שמדברים על דובי,חולצה או אפילו דילדו רחמנא לצלן אפשר להבין את הטענה שלך, אבל כשמדובר באנשים?
שיהיה ברור לא מנקה אף אחד, הסאב לא נאמן, החברה מנייאקית ובעיני לפחות לתת להם "לשחק" כשמדובר במשיכה מינית זה לשחק באש, יכולים לצאת בלי כלום ויכולים לצאת עם כוויה דרגה 3 .
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 28 בנוב׳ 2006
אינני מכיר את המקרה אבל
יותר מכפי שהחברה אשמה, הסאב הוא האשם, אם הוא עוזב אותך כך.
אני מניח שתי הנחות שלאור הקלות בה הוא נטש אותך:
1. המצב בינכם לא היה משהו, וכל הסיפור הזה היה "טריגר" בשביל לעזוב. דרך מגעילה להפרד אבל "ברוך שפטרנו"
2. הסאב לא כל כך נאמן באופיו ואז שוב, ברוך שפטרנו והמלכה תינטש על ידו אם הוא לא ינטוש אותה.

בכל מקרה אני מאחל לך בהצלחה בהמשך, הן במציאת חברות והן במציאת סאבים icon_biggrin.gif
sssssss
sssssss • 28 בנוב׳ 2006
ואני לתומי חשבתי שרק העבדים מרשים לעצמם לרחרח במקומות לא להם. מסתבר שלא כך הוא.
אני הייתי מחלק את התיק לשניהם. לא רק הליידי כביכול טמנה ידה בצלחת לא לה, גם הנשלט כביכול חשף פרצופו האמיתי.
אביב, הכל תלוי בהסתכלות. את יכולה גם להודות על מזלך הטוב שחסך ממך שני אנשים לא רצויים בחייך!
DanaDomme​(שולטת)

אמרו כבר לפני

DanaDomme​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2006
הכעס שלך לא אמין מפני שהוא מופנה רק כלפי הבחורה.
יודעת מה, אני במקומך הייתי כועסת על עצמי, לקחת סיכון, הכנסת צלע שלישית - אכלת אותה!
אל תעשי את זה יותר ואם כן אז אל תופתעי כששוב תווכחי לדעת שהעולם הוא לא קומונה אחת גדולה ומאושרת.