שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ללא מילת ביטחון

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 8 בדצמ׳ 2006

ללא מילת ביטחון

איימי_​(נשלטת) • 8 בדצמ׳ 2006
אני חושבת, שבמקרים מסויימים, בהם באמת יש היכרות עמוקה בין השולט לנשלטת, ובעיקר אם מדובר במקרה חד פעמי, שווה לוותר על מילת הביטחון.

יש משהו סוחף, מרגש... רוחני אפילו, במקום הזה. מצד אחד פחד, מצד שני לסמוך. להפקיד את עצמך בידיו באמת.

הייתי רוצה, פעם, מתישהו...

בלי מילת ביטחון.
נוריתE
נוריתE • 8 בדצמ׳ 2006
איימי
יקירה שלי
את הולכת בזמן האחרון על הקצה של הקצה
לפחות במישאלות שלך.
איימי_​(נשלטת)
Buttercupe כתב/ה:
איימי
יקירה שלי
את הולכת בזמן האחרון על הקצה של הקצה
לפחות במישאלות שלך.

ככה זה כשאני חרמנית במיוחד... icon_redface.gif
vertigoo

מותר גם בלי

vertigoo • 8 בדצמ׳ 2006
איימי מילת בטחון היא אמנם דבר חשוב
אך חשוב מכל זה לקרוא ולראות את הנשלט ולכן אני יכול להיות בטוח שגם ללא מילת בטחון מוגדרת מראש. כל אחד מהצדדים ידע להעביר את הגבול
sssssss
sssssss • 8 בדצמ׳ 2006
איימי, החלום שלך ברוב המקרים הוא מציאות אצלי. ברגע שיש אינטרקציה כהלכה בין הצדדים אין שום צורך במילת ביטחון.
לטעמי, קשר בדסמי שבנוי כהלכה יתבסס על אינטליגנציה רגשית. כשיש אינטליגנציה כזאת מילת הביטחון הופכת למיותרת. מנסיון.
החדשות הרעות, שבאינטליגנציה כזאת ניחנו בעיקר ומה לעשות, הנשים דווקא. כנשלט, אני שומע סיפורי סאביות לרוב, ובצער רב אני אומר, רוב השולטים פשוט חסרי אינטליגנציה רגשית. עד שתמצאי לך אחד כזה, מילת הביטחון היא הכרח.
מUחדת
מUחדת • 8 בדצמ׳ 2006
vertigoo כתב/ה:
אך חשוב מכל זה לקרוא ולראות את הנשלט ולכן אני יכול להיות בטוח שגם ללא מילת בטחון מוגדרת מראש. כל אחד מהצדדים ידע להעביר את הגבול

לקרוא את הנשלט...זה מעניין.
תלוש מן המציאות, אומנם, אבל זה חלק מהבדס"מ האמיתי לא?
"להרכיב", "לפרק", "לקרוא ולראות את הנשלט", "כל אחד יודע להעביר את הגבול"..

לפני הכל, אפילו לפני מילת הבטחון, יש להבין שאנחנו לא יכולים "לקרוא" אף אחד ואפילו את עצמנו קשה לנו "לקרוא ולראות" בכל תנאי ורגע. ההבנה הראשונית אמורה להיות שעם או בלי מילת ביטחון מדובר בבני אדם ולא בכלי או חפץ, ולא כל מה שמישהו "רואה" קורה מתחת לפני שטח הנשלט או וואטאבר.
כמה פעמים אתה, ורטיגו {לצורך העניין}, סבור היית ש"קראת" נשלטת וגילית שכל קשר בין מה שקראת {לכאורה} למה שהיה שם היה פרי דימיונך הקודח, או מה שאתה בחרת לראות?

מילת ביטחון באה להחליף בדיוק את המקום שא. אנחנו לא יודעים מי בדיוק הפרטנר שמולנו. ב. כל תקשורת אמצעית אחרת, שאצל חלקנו משולה לשיחה ולא למילה בודדת.

דווקא עם מישהו שיהיה רואה בעצמו רואה נסתרות וקורא צפני אנוש- הייתי בוחרת במילת ביטחון, ובהקדם האפשרי. כי אלו, הקוראים-מפרקים-מרכיבים-יודעים מה נכון, הם הכי מסוכנים ומסכנים.

ובברכת קריעה מהנה נסיים.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 8 בדצמ׳ 2006
לדעתי אין צורך במילת-ביטחון. השליטה נמצאת אצל השולט בזמן הסשן, לא אצל הנשלט. אם הוא לא סומך על השולט - שלא יתעסק איתו. השולט צריך לראות באיזה מצב נמצא הנשלט, ולפי זה להחליט האם להמשיך או להפסיק. הידיעה שהנשלט יכול להפסיק בכל רגע לוקחת הרבה מאוד מן ההנאה, לדעתי.

בכלל, ברוב המצבים הקשים (שאכן) מצריכים שימוש במילת-בטחון, הנשלט כלל לא יהיה מסוגל להוציא צלילים ו\או לחשוב בצלילות, שלא לדבר על הגיית מילה כלשהי במטרה מושכלת לעצור תהליך כלשהו.
איימי_​(נשלטת)

Re: מותר גם בלי

vertigoo כתב/ה:

אני בכלל לא בטוחה. זה משהו שהייתי מנסה, אולי רק באופן חד פעמי, עם אדוני הקבוע, לאחר מערכת יחסים ארוכה.

גם שולט הוא בן אדם, ובמקרה של טעות, הסיכון גבוה מאוד.
איימי_​(נשלטת)
נענש כתב/ה:
איימי, החלום שלך ברוב המקרים הוא מציאות אצלי. ברגע שיש אינטרקציה כהלכה בין הצדדים אין שום צורך במילת ביטחון.
לטעמי, קשר בדסמי שבנוי כהלכה יתבסס על אינטליגנציה רגשית. כשיש אינטליגנציה כזאת מילת הביטחון הופכת למיותרת. מנסיון.
החדשות הרעות, שבאינטליגנציה כזאת ניחנו בעיקר ומה לעשות, הנשים דווקא. כנשלט, אני שומע סיפורי סאביות לרוב, ובצער רב אני אומר, רוב השולטים פשוט חסרי אינטליגנציה רגשית. עד שתמצאי לך אחד כזה, מילת הביטחון היא הכרח.

יש משהו בדבריך.
איימי_​(נשלטת)
מיוחדת. כתב/ה:
vertigoo כתב/ה:

לקרוא את הנשלט...זה מעניין.
תלוש מן המציאות, אומנם, אבל זה חלק מהבדס"מ האמיתי לא?
"להרכיב", "לפרק", "לקרוא ולראות את הנשלט", "כל אחד יודע להעביר את הגבול"..

לפני הכל, אפילו לפני מילת הבטחון, יש להבין שאנחנו לא יכולים "לקרוא" אף אחד ואפילו את עצמנו קשה לנו "לקרוא ולראות" בכל תנאי ורגע. ההבנה הראשונית אמורה להיות שעם או בלי מילת ביטחון מדובר בבני אדם ולא בכלי או חפץ, ולא כל מה שמישהו "רואה" קורה מתחת לפני שטח הנשלט או וואטאבר.
כמה פעמים אתה, ורטיגו {לצורך העניין}, סבור היית ש"קראת" נשלטת וגילית שכל קשר בין מה שקראת {לכאורה} למה שהיה שם היה פרי דימיונך הקודח, או מה שאתה בחרת לראות?

מילת ביטחון באה להחליף בדיוק את המקום שא. אנחנו לא יודעים מי בדיוק הפרטנר שמולנו. ב. כל תקשורת אמצעית אחרת, שאצל חלקנו משולה לשיחה ולא למילה בודדת.

דווקא עם מישהו שיהיה רואה בעצמו רואה נסתרות וקורא צפני אנוש- הייתי בוחרת במילת ביטחון, ובהקדם האפשרי. כי אלו, הקוראים-מפרקים-מרכיבים-יודעים מה נכון, הם הכי מסוכנים ומסכנים.

ובברכת קריעה מהנה נסיים.

יש הרבה גם בדבריך, מיוחדת חכמה icon_smile.gif