בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מישהו מכיר את החנות הזאת K Design?

blueturk​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 4 בספט׳ 2003

מישהו מכיר את החנות הזאת K Design?

blueturk​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2003
יש לה פרסומת פה בכלוב...
מישהו יכול להגיד לי איזה בגדים יש? אביזרים? נעליים? לגברים/נשים? יש אתר באינטרנט?
nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 5 בספט׳ 2003
nerissa​(אחרת) • 5 בספט׳ 2003
הייתי שם עם אחת המלכות.
מקום קטן, אין מבחר גדול אבל הם מאוד מסבירי פנים, מוכנים לשמוע על כל פנטזיית לבוש שיש לך ולנסות להגשים אותה icon_smile.gif

אפשר לקבל רעיונות מהביגוד שתלוי שם. יש שם בגדים לא רעים בכלל - אבל הכל עניין של טעם. גם אם הוא מוגבל לשחור/אדום ולמעט סוגי בד icon_lol.gif הרוב מיועד לבנות 10 נטולות בשר, אבל אפשר למצוא גם שמלות ארוכות וחצאיות ל..נשים שהן הרבה-אישה. לא נתקלתי בעיצובים מעניינים לאנשים לא דקיקים. מבחינת ביגוד - שוב נראה בוטיק לנוער שהבדסמ בו הוא אופנה חולפת.. מרגיש כאילו כל העיצובים המעניינים הם עד מידה 12 או S .
כל המידות מעל זה הם גזירות-שקים נטולי צורה ומעוף. זה לפחות מה שראיתי שם. משהו "לצאת ידי חובה".

יש שם אביזרים (צמידים וכקולרי-קישוט יפיפיים), כפפות למלכות, טבעות מוזרות ודברים שכאלה. לא מבחר גדול אבל בהחלט אפשר למצוא דברים מעניינים.

לסיכום - בוטיק צעיר המיועד לצעירים שבחבורה.

תבלו. נהנתי להסתובב שם למען האמת icon_smile.gif
jocelin​(שולטת)
לפני 20 שנים • 20 בספט׳ 2003

Re: תודה רבה על האינפורמציה :)

jocelin​(שולטת) • 20 בספט׳ 2003
ביקרתי בחנות באמצע ספטמבר. מאוד התאכזבתי מגודל החנות והמבחר העלוב של הבגדים שהיה שם. יש להם עוד הרבה מה ללמוד ומה לחדש לעומת חנויות דומות באירופה. לא צאתי שם שום בגד שיכול להתאים לי כמלכה.]