לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שישי שופינג : על סנדלר וחנות סקס זולה

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 17 שנים • 15 בדצמ׳ 2006

שישי שופינג : על סנדלר וחנות סקס זולה

בעיה נפוצה שנקלתי בה בנעלי פטיש היא הצורך הדי מהיר בסנדלר.
אז אחרי מערכות יחסים מאכזבות עם סנדלרים שונים, מצאתי את האחד. הוא נמצא בפתח תקווה ברחוב מוהליבר (ממש ליד הפלאפל), והוא קוסם אמיתי. הוא קיצץ את העקב והפלטפורמה של המגף עד הברך שלי אחרי שהתברר שהגובה הזה הוא סכנת נפשות לקרסולי, והתוצאה יצאה מדהימה. מומלץ icon_smile.gif

בדרך לשם אם הולכים דרך רחוב ההסתדרות אפשר למצוא שתי חנויות סקס אחת מול השניה. בחנות סקס סטייל שבפ"ת (לא יודעת לגבי סניפים אחרים) יש הנחות די יפות על הציוד ומצאנו שם אפילו דילדו לירך ב- 120 ש"ח בלבד ועוד הנחות יפות על הציוד שבחנות. רק אזהרה קטנה - אין שם מבחר עצום.
קליבר​(שולט)

שששששששששש

קליבר​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2006
עכשיו הם יעלו את המחיר בגלל הביקוש .
אבל תודה על המידע לגבי חנות הסקס .

Re: שששששששששש

קליבר כתב/ה:
עכשיו הם יעלו את המחיר בגלל הביקוש .
אבל תודה על המידע לגבי חנות הסקס .

בבקשה!
ואם אתה מגיע לאזור פ"ת תביא איתך לוח שנה, בכל זאת, שוב מתחילה לה אחת icon_twisted.gif
לפני 17 שנים • 16 בדצמ׳ 2006
lady @in black כתב/ה:
למה ??למה לקצץ עקבים??? icon_eek.gif
damn u women!!

לזה דווקא יש הרבה סיבות: אני 1.70 לפני העקבים, ועקבים של 14 ס"מ הופכים אותי לעצומה בגובהי. כשאני באה למועדון אני לא באה לשחק כדורסל, אבל כן באה בין השאר לרקוד, והגובה הזה לא ממש הופך את פעולת הריקוד לנוחה (ובאופן כללי עקבים בגובה כזה לא עושים טוב לקרסוליים) icon_smile.gif

יש גם משהו מאד נכנע לתכתיבי פנטזיות בעקבים גבוהים, שהרי בניגוד לחוטיני, הם באמת לא נוחים. מכיוון שאני לא כאן כדי לממש את הפנטזיות של סאבים על דומית בעקבי ענק, אין לי צורך בגובה שכזה.
lady @in black​(שולטת)
לפני 17 שנים • 16 בדצמ׳ 2006
lady @in black​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2006
וואיי לממש פנטזיות של סאבים???זה ברור שלא.אבל לממש פנטזיות שלך זה כן icon_cool.gif
אני גם 1.70 עם אחלה עקבים של 15 ס"מ ואני יותר גבוהה מרבים במועדון אני יכולה לראות לכולם את הקשקשים בשיער icon_lol.gif
וזו אחלה פנטזייה .מראש רוב הסיכויים אני יותר גבוהה מהרבה בחורים, הם צריכים להרים את העיניים למעלה כדי לדבר איתי בדיוק כמו שמחנכים כלבים באמת

עקבים הם נוחים לא משנה מה הגובה שלהם כל עוד הם נעשים כהלכה.נכון שאת לא יכולה לרוץ עם עקבים 15 ס"מ מרתון 2000 אבל בהחלט אפשר ללכת איתם יופי לרקוד ולהשתולל איתם ומניסיון
icon_wink.gif