שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כולם מתחלפים?

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 17 בדצמ׳ 2006

כולם מתחלפים?

מיתוסית​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2006
כולם מתחלפים? icon_rolleyes.gif
נורא מעניין, נתקלתי בתופעה מעניינת שאני לא יודעת ממש מה שורשה- האם מדובר בגברים נואשים- או סתם כאלה שלא סגורים על עצמם?

אני אתן לכם דוגמה:
יש איזה סאב אחד ששלח לי הודעה (לא משנה מאיזה אתר) ובה כתב שאם הוא מהצפון ואני מהצפון, אז אנחנו חייבים להפגש. באמת? לא ידעתי שיש חוק כזה שאומר שאנשים שגרים בואתו איזור חיוג חייבים להפגש ושזה בטח משמיים. אמרתי שאני לא פנויה כרגע לקשר ולא מחפשת וגם כשאחפש, זה יהיה מתחלף.
מיד הוא שלח לי הודעה: אני יכול גם להיות שולט, זנזונת ואמרתי שנפגש.

אה!?!?

כן, זה בהחלט הרטיב אותי והוכיח לי שהוא יכול להיות שולת!!!1

והוא לא היחיד. נתקלתי בעבר בלא מעט שולטים שלאחר שאמרתי בפירוש אני מחפשת מתחלף אמרו לי ש"הם יכולים גם להישלט", נשלטים שסיפרו לי ש"בסתר ליבי אני מפנטז לשלוט לפעמים ואין לי בעיה לנסות" וכיוצ"ב.

שולט אחד הגדיל לעשות ולגלות לי שיש לו פנטזיות של נשלט לאחר שאמרתי שאני רוצה רק מתחלפים. הוא אמר שהוא גם מתחלף, לפי הפנטזיות שלו לפחות וכשנשאל למה אינו משנה את ההגדרה שלו טען ש"הוא חושב שלסווג את עצמו כמתחלף יוריד מקרנו בעיני נשלטות, כי מתחלף הוא לא מספיק שולט בעיניהן".
הוא הבין שזה טיפשי, כשהוכחתי אותו על זה ואז הוא שינה את הגדרתו ל"מתחלף".
אחרי שראה שאני עדיין לא נופלת לידיו כפרי בשל, שינה אחרי יפחות מיומיים את ההגדרה שלו לשום הגדרה ולאחר זמן מה שוב לשולט.

לא ברור לי כל העסק הזה. למה אתם לא עומדים מאחורי זהותכם הבדסמית? אם אתם לא יודעים מה אתם, ציינו זאת בהתחלה, אבל גברים שמשנים את דעתם ומחשבתם לגבי נושא מסוים רק כי זה לא מוצא חן בעיניי ופתאום חושבים אחרת ומבינים מהר מידי שאני צודקת, ובכן לדעתי זה אומר משהו על האישיות שלהם או על הנואשות שלהם.

זה ממש לא סקסי בעיניי, לא אצל שולטים ולא אצל נשלטים שהם מתאימים את עצמם לאישה שמולם רק כדי להשיג אותה ולהתחנחן בפניה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 בדצמ׳ 2006
שורש התופעה די פשוט: תביאו לי כוס ולא אכפת לי איך. שולט, נשלט, וניל, לא משנה. אלה לא מתחלפים אלא, ברוב המקרים, סתם גברים נואשים לזיון. במקרים אחרים, של שולטים שפתאום רוצים "להכנע מול עוצמתך" או "להתנסות בצד הנשלט כדי להיות שולט טוב יותר", מדובר באמת במתחלפים שמפחדים להודות בכך או אף בנשלטים גמורים שהאגו מציק להם.

מה שאותי מסקרן זה אם הטקטיקה הזו אי פעם עבדה. האם אי פעם היתה מישהי שלאחר שדחתה את ההודעה "מת לזחול בפנייך מלכתי וללקק את רגלייך היפות ולעשות את כל מה שתגידי" בנימוק שהיא בכלל לא מלכה וקיבלה את ההודעה "אז רדי מיד על ארבע כלבה ברור ותקראי לי אדוני", הרטיבה עד עמקי נשמתה ומיהרה ליפול שדודה למרגלות האדון הסמכותי?
אם את קוראת את זה ואת כזו, אנא הזדהי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2006
מה יש בלהתבייש בלהיות מתחלף?
ואם זה כך, למה לא מצהירים מהתחלה? למה לא להשאיר רובריקה ריקה ליד הניק ואז הגבר פונה למי שהוא רוצה בלי שכל העולם ידע מה הוא מחפש?

אני מדברת על כל אלו שאינם מנוסים בצד השני ושאומרים פתאום ש"גרמתי להם לרצות להיכנע" או כל מיני שטויות כאלה (כן, ברור. שולט שהוא שולט מנוסה כבר שנים והוא גבר-גבר על סמך שתי הודעות פרטיות החליט שאני האישה שתגרום לו סוף סוף להיכנע...)

זה מזכיר לי את כל הנשלטים שכדי למצוא חן, אומרים שאין להם גבולות ושהם יעשו כל מה שהמלכה רוצה.
teacher​(שולט)

התשובה בגוף השאלה...

teacher​(שולט) • 17 בדצמ׳ 2006
ציטוט: זה מזכיר לי את כל הנשלטים שכדי למצוא חן, אומרים שאין להם גבולות ושהם יעשו כל מה שהמלכה רוצה

יש כאלה שמתלבשים כמו שהם מרגישים,
ויש כאלה שמתלבשים כמו שנראה להם יתאים לסביבה..

די פשוט.
teacher​(שולט)

זה לא עצוב - זה החיים

teacher​(שולט) • 17 בדצמ׳ 2006
או כמאמר השיר ''הוא לא כבד, הוא אחי''..

אנחנו מבלים את כל חיינו בקילוף שכבות הפקעת הזו שנקראת כסות.
והכל כדי להגיע אל הלב האנושי. האמת הפנימית של כל אדם.

קחי את זה כאתגר, ולא כמשהו עצוב.
יתכן שבעולם ללא שכבות יהיה קשה יותר לחיות.

icon_cool.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 17 בדצמ׳ 2006
כחולית כתב/ה:
חחחחחחחח
בדיוק זה icon_lol.gif

עצוב.... icon_cry.gif

נכון שצחקת מהשירשור שלי, ולא ממה שטיצ' אמר?... 10x2.gif
בנאדם מתבודד...
בנאדם מתבודד... • 17 בדצמ׳ 2006
אני היחידי פה שלא מוכן להתחלף...?

בואי אני ייתן לך דוגמא בחיים שלי
שאני הלכתי נגד האופי שלי

שינוי ענק שקרה לי בחיים
עד גיל עשרים הייתי גיזעני...גזעני גאה
שנאתי ערבים לא הייתי יכול לחשוב אליהם בכלל
כשאני הגעתי לשלב בחיים שלי והתגייסתי לצבא לא היתה לי בררה
הייתי עם ערבים...ילדים ערבושים קטנטנים ניגש אליי ילד ורצה לשחק איתי בכדור
לא הסכמתי אבל חבר שלי התחיל לשחק איתו כדורגל
לאט לאט הם הו להיות יותר נחמדים והם המשיכו להיות נחמדים (רק הילדים לפי מה שאני זוכר
)
עדיין שנאתי אותם אבל החלטתי לשחק איתם כדורגל התמסרנו ,צחקנו
ואז פגשתי כמה מבוגרים שיש להם אופי טוב והם יודעים להתנהג
למדתי שזה לא אסון לשחק איתם
היום אני מודה שאני אוהב ערבים מסוימים ויש כאלה שמעורבים לי בחיי היומיום

הנה ...כול החיים שלי אני שנאתי ערבים ולימדו אותי שהם חיות
איך זה שפתאום אני למדתי שיש ערבים ידידותיים?

בקיצור מה שאני בא להגיד לך פה
אנשים יכולים לשנות את הדעה שלהם על ימין ועל שמאל בהתאם לסביבה שלהם
או ש...פשוט את שווה את זה
והם מוכנים לשנות הרבה בשבילך...לא יודע
אני לא מכיר אותך ויודע להגיד אם את שווה או לא
אבל יכול להיות שהם חשבו ששווה להם לצאת נגד מה שהם אוהבים למענך

מקווה שעזרתי...ערב טוב וחג שמח.