ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רוצה לקנות עבד עד 1 ש"ח. שווה?

Red Leaf
לפני 12 שנים • 1 ביוני 2011

Re: סתם זה הכל סתם

Red Leaf • 1 ביוני 2011
טעימה אוהבת כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
יש לי 1 ש"ח מיותר.
וגם חצי שקל לביטוח לנזקי גוף וטראומה נפשית ועוד חצי שקל שיהיה לי בצד אם הוא יחליט לתבוע אותי.
כולם אמרו לי שאני אהיה רק במועדוני סאדו ואחפש עבדים אחרים אם אני אקח אחד כזה,
אבל אני חייבת עבד.
יש סרט כזה שאני אמצא עבד ב-1 שקל חדש בלי יותר מידי בעיות?
אני מוכנה לקחת הלוואה מהבנק ולהגדיל אותו ב- 1.90 ש"ח.
אני רוצה עבד משומש מודל 82-76 ובלי דפיקות מאחורה ולא בראש. עבד חזק שאם אני דופקת אותו, שלא יתפרק לי באמצע. חשוב לי שהצבע שלו לא ירד ממנו בהצלפות, שיהיה קל להנעה ושלא יצרוך הרבה אוכל.
מישהו יכול להמליץ לי על עבד כזה? מה המקום הכי טוב לקנות בו עבד?

בל נעז לכתוב שום ביקורת על הרעיון המרהיב שהובא כאן,
מה לא ברור שזה נכתב בציניות?
וכמה נחמד שגם הוגת הרעיון, שייכת לאותן נשים שיכולות לצחוק חופשי על עבדים,
רק כי בטוח זה עושה טוב לשני הצדדים.

אני מדמיינת את שלל המחאות וקריאות הגנאי שהיו עולות כאן אילו אחד השולטים היה מעז להגות רעיון כזה בדבר רכישת נשלטת בגרוש.
זה לא! זו פגיעה בכבודה של האישה.
אבל עבדים
מי סופר אותם בכלל?
אפשר להפליק להם בישבן בפומבי כי הם לא רוצים לסחוב עצים לקומזיץ.
אפשר להתפרע על חשבונם ולכתוב פוסט מצחיק אודותם.
ואפשר לפזר להם הוראות ביצועיות וכלכליות, כדי להביא לסיפוק יצרי מצד מספר שולטות כאן.
כבר אמרתי בעבר
הכל מותר
כי עבד הוא עבד הוא עבד השווה לא יותר מדריכה ויריקה.

כן אני יודעת להבחין ברוח ההומוריסטית הנושבת ברחבי השרשור
אבל הומור שכזה יעלה רק שהנושא הוא עבדים!

מאוד מעריך את האומץ והעוז לצאת כנגד גלי האתר(אחח איינשטיין), ולהביע את דעותייך גם אם הן לא עולות בקנה אחד עם דעתן של אחרות פה.
זה הפך לדי קונצנזוס כזה שבנשלטים ניתן לעשות ככל העולה על רוחן ובנשלטות מידך יש להתייחס בכפפות של משי, כי הן רגישות ונשיות וזה. אפלייה מתקנת למגזר פגוע?
מעט יותר משעשע, לטעמי, זו עצם העובדה שמי שהעלתה נושא זה לדיון, והתבדחה לה על חשבונם של חלשים ופגועים, הינה מתחלפת, וככזו - כיצד הייתה מרגישה לו זה היה מופנה כלפיה? זו חרב פיפיות.

עזבו אתכן בדסמ, קודם תלמדו לכבד. אחרת אתן לא ראויות אפילו לקליפת השום המיבבת הזו שאתן לצות על חשבונה, קליפת השום מלאת הרגש והאהבה, קליפת השום עם צלם האנוש והנשמה, קליפת השום שבכסילותה עוד מחפשת לשרת אתכן, השד יודע למה.

לדעתי האישית, לפני שלוקחים לידיים אחריות לביטחונו הפיזי והנפשי של נשלט/ת(למרות שזה הפך לנורמה לפגוע ולזרוק, כפי שקרה לא מזמן על דפי הפורום), צריך לוודא שאותו צד מספיק חזק מנטאלית כדי לטפל ולהדריך את הצד השני(שלא לדבר על עצמו), ולא רק לשבור ולרסק אותו, ואז להשאיר אותו שם, חסר כל, ערום וערייה.
הרי בדסמ זה הרבה מעבר להצלפות וכאב פיזי בסיסי, המשחק המנטאלי-פיזי הוא עצום, ואם לא ניתן לקחת אחריות מראש על התוצאות, אין כל טעם בכלל להתחיל לשחק בו.

שברת? שילמת.

*הודעה זו לא מופנית כלפי כל השולטות בכלוב, רק אלו שבאופן כזה או אחר שכחו שמולן עומד בן אדם, כזה עם לב ונשמה, כזה שנותן את מלוא הביטחון שלו בהן, כזה שברוב המקרים בחייו ה"רגילים" מסתכל עליהן מלמעלה.
Morticia
Morticia • 1 ביוני 2011
Red Leaf, יש המון בדברייך, אני מסכימה.
אבל כבוד בין בני אדם צריך להיות משהו הדדי.

אם כבר בחרב פיפיות עסקינן...

יש פה אנשים טובים
יש פה אנשים לא טובים

והם משתייכים לשני המגדרים, לכאן או לכאן, באופן די שוויוני להערכתי

ועל כן, המלצתי היא לא לקרוא את דברייך כתירוץ להתבצרות אחד הצדדים
כי אם כמשהו ששווה לכולנו לחשוב עליו רגע...

המשך יום נעים
Morticia
Morticia • 1 ביוני 2011
fog כתב/ה:
מורטישיה יקרה,
150$ פלוס מימון מכולה לארץ.
לא פחות, מה זה פה?!

פה זה בית זונות, לא?
אולי לרגע התבלבלתי...

בכל אופן
לגבי העסקה המוצעת
נשמעת לי סבירה
ראה זאת כדיל סגור
אני אפילו אוסיף את כרטיס הטיסה

מזכירתי תשלח לך בהמשך לו"ז מסודר עם שעת נחיתה ושעת התייצבות אצלי על ארבע לשירותי נאמנה.

בברכה,

icon_smile.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 1 ביוני 2011
Morticia כתב/ה:
fog כתב/ה:
מורטישיה יקרה,
150$ פלוס מימון מכולה לארץ.
לא פחות, מה זה פה?!

פה זה בית זונות, לא?
אולי לרגע התבלבלתי...

בכל אופן
לגבי העסקה המוצעת
נשמעת לי סבירה
ראה זאת כדיל סגור
אני אפילו אוסיף את כרטיס הטיסה

מזכירתי תשלח לך בהמשך לו"ז מסודר עם שעת נחיתה ושעת התייצבות אצלי על ארבע לשירותי נאמנה.

בברכה,

icon_smile.gif

icon_smile.gif המזכירה שלך חמוד וחתיך. אני מכיר אותו
הרמאפרודיטה
לפני 12 שנים • 2 ביוני 2011

הרמאפרודיטה • 2 ביוני 2011
Red Leaf כתב/ה:
טעימה אוהבת כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
יש לי 1 ש"ח מיותר.
וגם חצי שקל לביטוח לנזקי גוף וטראומה נפשית ועוד חצי שקל שיהיה לי בצד אם הוא יחליט לתבוע אותי.
אבל אני חייבת עבד.
אני רוצה עבד משומש מודל 82-76 ובלי דפיקות מאחורה ולא בראש. עבד חזק שאם אני דופקת אותו, שלא יתפרק לי באמצע. חשוב לי שהצבע שלו לא ירד ממנו בהצלפות, שיהיה קל להנעה ושלא יצרוך הרבה אוכל.

אני מדמיינת את שלל המחאות וקריאות הגנאי שהיו עולות כאן אילו אחד השולטים היה מעז להגות רעיון כזה בדבר רכישת נשלטת בגרוש.
אבל עבדים
מי סופר אותם בכלל?
ואפשר לפזר להם הוראות ביצועיות וכלכליות, כדי להביא לסיפוק יצרי מצד מספר שולטות כאן.
כבר אמרתי בעבר
הכל מותר

מאוד מעריך את האומץ והעוז לצאת כנגד גלי האתר(אחח איינשטיין), ולהביע את דעותייך גם אם הן לא עולות בקנה אחד עם דעתן של אחרות פה.
זה הפך לדי קונצנזוס כזה שבנשלטים ניתן לעשות ככל העולה על רוחן ובנשלטות מידך יש להתייחס בכפפות של משי, כי הן רגישות ונשיות וזה. אפלייה מתקנת למגזר פגוע?
מעט יותר משעשע, לטעמי, זו עצם העובדה שמי שהעלתה נושא זה לדיון, והתבדחה לה על חשבונם של חלשים ופגועים, הינה מתחלפת, וככזו - כיצד הייתה מרגישה לו זה היה מופנה כלפיה? זו חרב פיפיות.

עזבו אתכן בדסמ, קודם תלמדו לכבד. אחרת אתן לא ראויות אפילו לקליפת השום המיבבת הזו שאתן לצות על חשבונה, קליפת השום מלאת הרגש והאהבה, קליפת השום עם צלם האנוש והנשמה, קליפת השום שבכסילותה עוד מחפשת לשרת אתכן, השד יודע למה.

לדעתי האישית, לפני שלוקחים לידיים אחריות לביטחונו הפיזי והנפשי של נשלט/ת(למרות שזה הפך לנורמה לפגוע ולזרוק, כפי שקרה לא מזמן על דפי הפורום), צריך לוודא שאותו צד מספיק חזק מנטאלית כדי לטפל ולהדריך את הצד השני(שלא לדבר על עצמו), ולא רק לשבור ולרסק אותו, ואז להשאיר אותו שם, חסר כל, ערום וערייה.
הרי בדסמ זה הרבה מעבר להצלפות וכאב פיזי בסיסי, המשחק המנטאלי-פיזי הוא עצום, ואם לא ניתן לקחת אחריות מראש על התוצאות, אין כל טעם בכלל להתחיל לשחק בו.

שברת? שילמת.

*הודעה זו לא מופנית כלפי כל השולטות בכלוב, רק אלו שבאופן כזה או אחר שכחו שמולן עומד בן אדם, כזה עם לב ונשמה, כזה שנותן את מלוא הביטחון שלו בהן, כזה שברוב המקרים בחייו ה"רגילים" מסתכל עליהן מלמעלה.

הפוסט המקורי קרע אותי מצחוק. באמת. סרקזם איכותי ומשובח.
שתי התגובות שלעיל פשוט דרמטיות.
להשוות נשלט לנשלטת זו שטות.

נשלטות מזן נקבה חפראווי חולמות על השולט המבין החזק והאיכותי שיאסוף אותם לחיקו לתוך זוגיות בדס"מית בה יחוו איתו מנעד שלם של רגשות אקסטרימיים וכו'.

נשלטים מזן זכר חרמן מובלים על ידי בולבולם הפרוורטי לשליחת הודעות העתק הדבק (לעיתים אף שטופות זימה) מעיקות לכל פרופיל נשי באתר בתחינות בקשות והצעות מיניות/בדס"מיות בוטות הגורמות לזילות הפרט והכלל. האם זו קליפת השום אשר מציעה לכולנו אהבה ? קליפת השום אשר מעוניינת "לשרת" אותנו? פחחחחחחחחחחחחחח הצחקתני.

נכון שתמיד יש יוצאים מן הכלל, ולא כולם כאלה ויש אחרים, ויש רציניים ויש בלה בלה בלעעעעעעעעעע.
גם אצלי במלונה היו מעט מהיוצאים מן הכלל.

אבל צריך לזכור דבר אחד.
כדי שיהיו יוצאים מן הכלל - קודם כל יש כלל.
Red Leaf

Red Leaf • 2 ביוני 2011
טרנסקסית כתב/ה:
Red Leaf כתב/ה:
טעימה אוהבת כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
יש לי 1 ש"ח מיותר.
אבל אני חייבת עבד.

אבל עבדים
מי סופר אותם בכלל?
כבר אמרתי בעבר
הכל מותר

שברת? שילמת.

נשלטות מזן נקבה חפראווי חולמות על השולט המבין החזק והאיכותי שיאסוף אותם לחיקו לתוך זוגיות בדס"מית בה יחוו איתו מנעד שלם של רגשות אקסטרימיים וכו'.

נשלטים מזן זכר חרמן מובלים על ידי בולבולם הפרוורטי לשליחת הודעות העתק הדבק (לעיתים אף שטופות זימה) מעיקות לכל פרופיל נשי באתר בתחינות בקשות והצעות מיניות/בדס"מיות בוטות הגורמות לזילות הפרט והכלל. האם זו קליפת השום אשר מציעה לכולנו אהבה ? קליפת השום אשר מעוניינת "לשרת" אותנו? פחחחחחחחחחחחחחח הצחקתני.

נכון שתמיד יש יוצאים מן הכלל, ולא כולם כאלה ויש אחרים, ויש רציניים ויש בלה בלה בלעעעעעעעעעע.

אבל צריך לזכור דבר אחד.

במקום לכתוב את כל ההודעה הארוכה הזו, פשוט יכולת להגיד בנימוס "אין לי מה להגיד בנידון, אבל בא לי עוד הודעה אחת לסך".
ובעברית צחה יותר - פמיניזם בתחת שלכם, קודם כל כבוד הדדי ואחר כך בדסמ, לא להיפך. אין זה משנה נשלט או נשלטת, כבוד זה הבסיס לכל, והוא אמור להיות שם לפני, תוך כדי ואחרי הבדסמ.
כנראה שחלק מהשולטות באופוריה מהנודים של עצמן, אחרת קשה לי להבין למה הן מתעקשות לקבור את הראש כל כך עמוק בתחת שלהן.

ושוב: הודעה זו לא נכתבה כנגד כל השולטות, רק באלו שחטאו בחטא האיבריס ושכחו לרגע איך מדברים או מתנהגים לאנשים.

יום טוב.
הדורבנים​(נשלט)

הדורבנים​(נשלט) • 2 ביוני 2011
טרנסקסית כתב/ה:

אבל צריך לזכור דבר אחד.

אהבתי מאוד מאוד. תגובה בוטה, פורצת, לא פוליטיקלית קורקט, רהוטה, שנונה ובעיקר נכונה. איפה יוצא פה הלייק בדוס?
Morticia
Morticia • 2 ביוני 2011
לא נעים לי לומר אבל זו תגובה גם קצת שוביניסטית...

כמובן שלהאמין בשוויון בין המינים זה פוליטקלי קורקט ועל כן ממש לא מגניב...

אז זהו שלא.

כל המאגניבים אוהבים לומר את כל מה שלא פוליטיקלי קורקט.

מכאן שדווקא שיח ערכי הוא פעמים רבות המגניב האמיתי.

יש גברים ונשים
מכל מיני סוגים.

גם אם הפוסט הזה נפתח בנימה הומוריסטית
וברור שזו היתה הכוונה
וגם אותי זה שעשע
מילא הייתם מתייחסים להודעות נאצה מצד גברים שלקחו את זה יותר מדי ברצינות

אבל כזה חוסר רגישות למשהו שזה עורר אצל מישהי בהקשר לנשלטות שלה?

פוגי היקר,
אני מיום ליום מתחילה לחשוב שיש בך רוע
ולשאלתך מהפוסט השכן בענייני הנאסטיות
זו זכותך
אבל לי זה לא עושה את זה.
עודד29​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 3 ביוני 2011

אני חייב לברר

עודד29​(מתחלף) • 3 ביוני 2011
מה את מצפה שיקרה תמורת המאה דולר ........
כי מה לעשות עם הכסף דווקא יש לי

אולי נעשה עסק icon_smile.gif