לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חנוכה מתוק

אנה שלו​(נשלטת){Z}
לפני 17 שנים • 20 בדצמ׳ 2006

חנוכה מתוק

אנה שלו​(נשלטת){Z} • 20 בדצמ׳ 2006
אתה ישן אצלי על המיטה. אצלי, בבית.
באת אלי היום. עמדת בדלת שלי עם קופסת קרטון מלאת סופגניות מכל המינים וכל הצבעים. חייכת. חייכתי גם. אחר כך שמתי לב שהבאת חנוכיה. הגשת לי את הקופסה ואמרת חג שמח. נכנסת אלי. הכנתי לך קפה. אתה תקעת נרות בחנוכיה. לקחת מפית והנחת אותה על הראש שלך. לקחת לי את היד, קירבת אותי אליך, הוצאת חתיכת נייר וקראת ממנה את הברכות כשנר בידך. הדלקת את הנרות, תקעת את הנר בחנוכיה, הורדת את המפית מראשך, נישקת אותי ואמרת חג שמח. אחר כך לקחת מפית אחרת, שמת בה סופגניה והגשת לי. אני התיישבתי על הספה. אתה הלכת והבאת את כוסות הקפה מהמטבח. חיכיתי לך בשביל לטעום מהסופגניה וכשחזרת לסלון הבחנת בזה. חייכת וליטפת לי את הראש. אמרת בתיאבון ואני אמרתי תודה.
ישבנו ואכלנו סופגניות מכל הצבעים וכל הטעמים עד שכבר כאבה לנו הבטן. אחר כך הסכמת לי לקחת רק ביס מכל אחת בשביל לטעום. אחר כך נשכבת על הספה שלי, ואני נשכבתי עליך.
הרחתי את המתיקות של הסוכרים מהפה שלך. הבטן שלך היתה מלאה ותפוחה בדיוק כמו סופגניה. ליטפתי אותה עד שנירדמת ואז גם אני עצמתי את העיניים ונירדמתי לך על הבטן.
אחר כך התעוררת והערת אותי גם כשניסית להזיז אותי. לקחת אותי למיטה, הפשטת אותי וכיסית אותי. נעלמת לכמה דקות ואחר כך חזרת. נשכבת לצדי, ליטפת לי את הראש ושמעתי אותך נושם. אחר כך נרדמנו שוב.
התעוררתי עכשיו והרגשתי שאני רוצה לכתוב לך.
בחיים לא היה לי חנוכה כל כך מתוק.
תודה.
דובדבן

סליחה.

דובדבן • 20 בדצמ׳ 2006
סופגניות בכל מיני צבעים זה דונטס. אני לא מסכימה. סופגניות צריכות להשאר קלאסיות: עם אבקת סוכר וריבה. וזהו. די להביא לנו את אמריקה בסופגניות.
melody
melody • 20 בדצמ׳ 2006
ריח של בית.
קירבה, אינטימיות.

יפה.