בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיית סוויצ'ים

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 23 בדצמ׳ 2006

בעיית סוויצ'ים

מיתוסית​(שולטת) • 23 בדצמ׳ 2006
אתמול בדאנג' עשיתי הרבה מיני סשנים בתור שולטת ופתאום התפלק לי לשם שינוי לקבל קצת הצלפות בתחת מוונוס על הבמה.

קיבלתי תגובה מסאב אחד שסישנתי אותו בעבר שהיה לו קשה לראות אותי, שהכיר כמלכה, פתאום מוצלפת (וזה אפילו היה בלי השפלה ובלי שליטה!).

הופתעתי ואני מניחה שזה באמת יכול לגרום להלם קל לסאבים או סאביות לראות את המלכה או האדון הדומיננטי שלהם פתאום נשלט ומתרפס אפילו בפני אדם אחר... (לפעמים בלי לראות, אלא עצם הידיעה)

איך פותרים את זה?
מה עושים אם יש עבד או שפחה קבועים ורוצים מידי פעם מהצד גם שולט/ת?
אני מניחה שלשולט לא אכפת אם הנשלט שלו הוא מתחלף, זה יכול אפילו להחמיא לו שמישהו שהוא "מלך" לאדם אחר, הוא משרת אצלו...

דעתכם?
icon_rolleyes.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 23 בדצמ׳ 2006
בעיה ידועה. מציעה לך לא להסתשן כנשלטת מול העבד/ שפחה שלך. רחמי עליהם! icon_biggrin.gif
פשוט- לעשות הפרדה. הפרידי והימשלי! icon_wink.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 23 בדצמ׳ 2006
יש פה בעיה חמורה יותר.

יש מיעוט של מתחלפים בהשוואה לדומים או סאבים. מכאן שיש סיכוי רב שאם אני כבר אמצא מישהו בקהילה (הכוונה לבנזוג), הוא יהיה כנראה רק בצד אחד, מה שאולי יגרום לי לחפש איך לספק את הצד השני שלי אצל מישהו אחר, ואז אם יש לי בנזוג שהוא אדון, איך הסאב שלי יוכל לקבל את זה, לצורך הדוגמה?
icon_rolleyes.gif
איימי_​(נשלטת)
כחולית כתב/ה:
יש פה בעיה חמורה יותר.

יש מיעוט של מתחלפים בהשוואה לדומים או סאבים. מכאן שיש סיכוי רב שאם אני כבר אמצא מישהו בקהילה (הכוונה לבנזוג), הוא יהיה כנראה רק בצד אחד, מה שאולי יגרום לי לחפש איך לספק את הצד השני שלי אצל מישהו אחר, ואז אם יש לי בנזוג שהוא אדון, איך הסאב שלי יוכל לקבל את זה, לצורך הדוגמה?
icon_rolleyes.gif

בעיה בעיה. אני מניחה שזה עניין של התאמה בצרכים וברצונות... אם מוסכם בינכם שאת והאדון בני זוג, והסאב הוא רק לקשר של שליטה, אז זה יכול לעבוד. יש סאבים רבים שהיו מוכנים לזה, לדעתי,בעיקר עקב מיעוט המלכות בקהילה. אבל נסי למצוא מתחלף! icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)

תוספת לכחולית

זה לא נכון שיש מיעוט מתחלפים בקהילה. יש המון אדונים שהם למעשה מתחלפים, רק לא מוכנים להצהיר על זה, כי חשים שזה הורס להם את דימוי האדון. כך יש כאלו שיש להם ניק כפול, ואחרים, שאת רק צריכה לשכנע אותם שזה לא יהרוס לך, והם יותר מישמחו.
אני רוצה לומר לך שמהיכרותיי כאן, והכרתי הרבה יחסית, יש דווקא מעט מאוד אדונים שאינם משתוקקים להתחלף.
סיגלית​(אחרת)
לפני 17 שנים • 24 בדצמ׳ 2006

קדימה מתחלפים

סיגלית​(אחרת) • 24 בדצמ׳ 2006
נכון מאוד - לרוב השולטים והנשלטים יש רצון לעבור לצד השני - אבל רק מיעוטם מנסים זאת - אצל הרוב זוהי פנטזיה בלבד