בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זאלופון היקר,חשבת שזה יעבור בלי תגובתי?

דיג'יי קאופמן
לפני 17 שנים • 24 בדצמ׳ 2006

זאלופון היקר,חשבת שזה יעבור בלי תגובתי?

דיג'יי קאופמן • 24 בדצמ׳ 2006
ממש לא אהבתי את ההאשמות חסרות השחר שלך נגדי ונגד חבריי המתקלטים בנו לימיטס,בשישי האחרון לא הייתי מכיוון שהייתי עסוק בליטושים אחרונים לשני הסינגלים שלי שיוצאים באירופה בתחילת החודש הבא , אך מעולם(!!!) לא שמתי שירים דביליים בזמן סשן(כמו "גשם של גברים" שיר שמעולם לא ניגנתי בנו לימיטס ואין לי מושג קלוש מאיפה הפלצת את זה),אני בדרך כלל לא כותב כאן ולא מגיב אף על פי שאני מאוד מכבד את הסצנה ומאוד אוהב את הקהל,,אבל לקרוא לי תקליטן של שירי בר מצוות זה מגוכח,אבסורדי וכמעט גובל בפגיעה בשמי הטוב,בתור תקליטן מוכר ומכובד בישראל ב20 השנה האחרונות חשוב שתדע שאני לא מתקלט בר מיצוות,רוב הסט שלי במסיבות המשובחות של אמילי המדהימה מורכב מאלקטרו,האוס,קצת שחור EBM ודארק ווייב,לא נראה לי שבבר מיצוות בארץ זה הז'אנר השולט,לסיום אני מקווה שבתום תקופת עבודתי בליין הנפלא של אמילי יגיע מישהו אחר שיצליח לקלוע לטעמך המוסיקלי אבל כרגע אני לא מוצא לנכון לקבל את הערותייך הפוגעות והלא מבוססות,בנוגע לווליום אתה צודק ולפעמים אנו קצת חורגים מהמותר אך דבר זה נעשה בתום לב ולא בכוונה וזה נובע מסידור רמקולים קצת שגוי במועדון ומהעובדה שאין לנו מוניטור(רמקול אישי).
בברכת כריסטמס שמח
דיג'יי שלומי קאופמן
FIRST MAN ON MARS-PEELED TRAX RECORDS U.K
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2006
ועל זאת לא נותר לי אלא לומר: אה?! icon_eek.gif

איפה ראית שדיברתי על הנו לימיטס או עליך באופן ספציפי?
איפה ראית שקראתי לך תקליטן של שירי בר מצוות?

או במילים אחרות, מילים שדי ג'יי אחד פעם אמר לי: מאיפה הפלצת את זה?

ובנימה יותר ידידותית: לא העברתי ביקורת ספציפית עליך בשום מקום, וגם לא ספציפית על הנו לימיטס, ואם כבר עלה הנושא - Its raining man לא נוגן לי בזמן סשן בנו לימיטס אלא בדאנג'ן, מזמן. לי אישית אין שום מושג מי הדי ג'יי בכלל, כך שאני לא יכול להעביר עליו ביקורת אישית. כל מה שאני יודע זה אם המוזיקה טובה או גרועה בעיניי, חזקה מדי או סבבה לגמרי.

כיוון ששום דבר מהדברים שפגעו בך לא באמת נכתב על ידי במקום כלשהו אני לא יכול לומר שאני מתנצל, אבל דע שאין לי שום טענות אישיות כלפיך, בוודאי לא כל עוד לא שמעתי את המוזיקה שאתה מנגן ביודעי שזה אתה.
דיג'יי קאופמן

אז בפעם הבאה תהיה יותר ספציפי

דיג'יי קאופמן • 24 בדצמ׳ 2006
ואל תכתוב דברים שאין לך מושג לגביהם,אם יש לך תלונה על מקום ספציפי תרשום את שמו ואל תהיה מעורפל כי אנשים יכולים להפגע,מכיוון שדיברת על הליין של אמילי אני עניתי כי אני התקליטן שלה,אם אתה מדבר על ליין אחר תרשום את שמו כדי שלא יהיה כפל משמעויות,הליין של הפמיליה מבחינת מוסיקה נחשב בקרב יודעי דבר לאיכותי ולטוב ביותר,בגלל זה מיהרתי להגיב,כדי שלא יהיו טעויות.
יום טוב
זאלופון​(שולט)
בשרשור ההוא שפתחתי המטרה היתה בדיוק לא לאזכר מקומות או ליינים ספציפיים, אלא לדבר באופן כללי על מה שאנשי בדסמ אוהבים או לא אוהבים במסיבות. אם מפריעה לך העובדה שבאופן כללי מוזיקה בגוונים מסוימים מפריעה לאנשי בדסמ מסוימים, זה קצת מוזר.

בניגוד לדבריך, לא דיברתי על הליין של אמילי. לא דיברתי על שום ליין. קראת בכלל את דבריי? כי באמת לא ברור לי ממה יש שם להפגע כל כך.
Venus in Furs
Venus in Furs • 24 בדצמ׳ 2006
דווקא 'ריינינג מן' יכול להיות אחלה בסשן מיילדום-ביזאר icon_rolleyes.gif
זאלופון​(שולט)
Venus in Furs כתב/ה:
דווקא 'ריינינג מן' יכול להיות אחלה בסשן מיילדום-ביזאר icon_rolleyes.gif

LOL
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 24 בדצמ׳ 2006
וזאלו, למה אתה מלכלך עלי??? זה לא יעבור לך בשתיקה! icon_evil.gif
זאלופון​(שולט)
ציטוט: וזאלו, למה אתה מלכלך עלי??? זה לא יעבור לך בשתיקה!

רגע, למה את מתכוונת, לזה:

זאלופון כתב/ה:
איימי, כידוע, מחתלת שאהידים למחייתה, ואף איננה מבינה דבר וחצי דבר במוזיקה אפגנית מודרנית. אין לקחת ברצינות את הפילוסופית של אירועי ועדי עובדים הזו

או לזה:

זאלופון כתב/ה:
שלבקת חוגרת מכונה גם הרפס זוסטר. זוהי פריחה עורית שנגרמת ע"י
נגיף בשם וריצלה זוסטר. מדובר באותו נגיף הגורם לאבעבועות רוח כאשר
הוא תוקף בפעם הראשונה

כי אני מלכלך על כל כך הרבה אנשים לאחרונה עד שאני כבר לא בטוח מה שייך למי.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 24 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:

זאלופון כתב/ה:
איימי, כידוע, מחתלת שאהידים למחייתה, ואף איננה מבינה דבר וחצי דבר במוזיקה אפגנית מודרנית. אין לקחת ברצינות את הפילוסופית של אירועי ועדי עובדים הזו

או לזה:

זאלופון כתב/ה:
הוא תוקף בפעם הראשונה

מתכוונת לשניהם! ראיתי ליכלוך, ישר ידעתי שזה עלי! ואם זה לא היה עלי, אני מבקשת שבפעם הבאה תהייה יותר ספציפי! icon_exclaim.gif

נעלבתי.
זאלופון​(שולט)
איימי_ כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

זאלופון כתב/ה:

או לזה:

זאלופון כתב/ה:
הוא תוקף בפעם הראשונה

מתכוונת לשניהם! ראיתי ליכלוך, ישר ידעתי שזה עלי! ואם זה לא היה עלי, אני מבקשת שבפעם הבאה תהייה יותר ספציפי! icon_exclaim.gif

נעלבתי.

האמת היא שאת ממש צודקת. עכשיו קראתי שYNET כתבו כי "חמושים פתחו באש לעבר ביתו של מחמוד א-זאהר", וממש נפגעתי. איך הם מעזים להגיד עליי דברים כאלה? אחרי שחוויתי על בשרי לכלוכים מרושעים כאלה אני מבין איך זה מרגיש. אני מקווה שגם YNET ילמדו להיות ספציפיים יותר, כי אנשים נפגעים מזה ובצדק. פשוט מעליבים כל הלכלוכים האלה.