אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירה לאחר-סקר

The Dominator​(שולט)
לפני 17 שנים • 28 בדצמ׳ 2006

מה ההבדל העקרוני בין 'מסירה' ל..........

The Dominator​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2006
לאחר קריאת מגוון התגובות כאן אני די מופתע- מה בעצם ההבדל המהותי בין 'מסירה' לכל פעולה אחרת שמעמידה בבחינה את ההקרבה של השפחה לדום שלה?כמו בכל פעילות אחרת בתחום, כמובן שנדרשת הסכמה עקרונת של השפחה. האקט שיוצר את תחושת העוצמה הוא בדילמה של השפחה בעיקר עם עצמה- עד כמה תהיה מוכנה להקריב למען הדום שלה, עד כמה תהיה מוכנה לתת עבורו, למענו.לדעתי - זה בהחלט אקט חזק, לשני הצדדים.אבל, אני לא ממש אוביקטיבי.....הפרופיל מדבר בעד עצמו.
נוריתE

שאלת...

נוריתE • 28 בדצמ׳ 2006
זו הנקודה
הכל מתחיל ומסתכם בהסכמה מושכלת של הנישלטת
כל אקט בעצם.

מה זה, המינוח "הסכמה משוכלת" שהבאתי פה..
הסכמה שלא תחת תנאי נלחץ לרצות את השולט בכל מחיר בכל מצב.
וזה כבר קשור לאופי חזק של האישה ואני מאמינה שיש לנו .

ישנם גברים וניליים שהפנטסיה שלהם היא לראות את בת זוגם עם אחר אז הם פונים למועדוני חילופי זוגות
ישנם שולטים שהפנטסיה שלהם זאת לראות את שפחתם תחת שוט אחר

אני חושבת וזאת דעתי האישית מנסיון ,שלרוב הרצון של הגבר הוא דומננטי ז''א שהאישה בכללי ברוב במיקרים רק משמשת בתור כלי להגשמת פנטסיה ומסכימה כי בעצם היא לא רואה דרך אחרת או שממש רוצה לרצות ונילי או בידסמי.

אבל ישנן יוצאות מהכלל שבאמת נהנות להיות עם גבר זר תחת עיני ה"חוקי" שלהן.
כובש יצרה​(שולט)
כובש יצרה​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2006
על מנת לענות על הסקר הזה לענ"ד צריכים קודם לשאול את השאלה: "מתי גבר ירצה בחילופי זוגות"? כי אחרי הכל גם שולט הוא קודם כל גבר . אישית אני חושב שרק בשלושה מצבים הוא ירצה בכך.

הראשון זה למי שיש פטיש לראות את האשה שאיתו נדפקת ע"י גבר זר, לפטיש הזה קוראים קוקלוד אבל אז מדובר במסירה לאחר ולא בחילופי זוגות.

המצב השני זה זוג נשוי שחי הרבה שנים ביחד ורוצה לגוון את המין בלי להיפרד, אם כי אני לא חושב שלזאת הכוונה בסקר הזה.

המצב השלישי שאם הבנתי נכון אז זאת כוונת הסקר, הוא שאותו שולט מתיחס לאשה שאיתו כאל שעשוע חולף או כפי שנקרא ביחסים ונילים יזיזה. קשה לי להאמין שאיזה גבר שבאמת אוהב את האשה שאיתו יסכים לזה שהיא תהייה עם אחר גם אם זאת הפנטזיה שלה.

מאחר וכפי שצוין כאן, זאת תופעה נפוצה, ברור לי שאזכה לתגובות "שיוכיחו" שאני טועה וזה בסדר מבחינתי, איש באמונתו יחיה.
דובדבן

הו

דובדבן • 28 בדצמ׳ 2006
כובש יצרה כתב/ה:
על מנת לענות על הסקר הזה לענ"ד צריכים קודם לשאול את השאלה: "מתי גבר ירצה בחילופי זוגות"? כי אחרי הכל גם שולט הוא קודם כל גבר . אישית אני חושב שרק בשלושה מצבים הוא ירצה בכך.

הראשון זה למי שיש פטיש לראות את האשה שאיתו נדפקת ע"י גבר זר, לפטיש הזה קוראים קוקלוד אבל אז מדובר במסירה לאחר ולא בחילופי זוגות.

המצב השני זה זוג נשוי שחי הרבה שנים ביחד ורוצה לגוון את המין בלי להיפרד, אם כי אני לא חושב שלזאת הכוונה בסקר הזה.

המצב השלישי שאם הבנתי נכון אז זאת כוונת הסקר, הוא שאותו שולט מתיחס לאשה שאיתו כאל שעשוע חולף או כפי שנקרא ביחסים ונילים יזיזה. קשה לי להאמין שאיזה גבר שבאמת אוהב את האשה שאיתו יסכים לזה שהיא תהייה עם אחר גם אם זאת הפנטזיה שלה.

מאחר וכפי שצוין כאן, זאת תופעה נפוצה, ברור לי שאזכה לתגובות "שיוכיחו" שאני טועה וזה בסדר מבחינתי, איש באמונתו יחיה.

ובא לציון גואל.
מUחדת
לפני 17 שנים • 29 בדצמ׳ 2006

ההתממות הזו

מUחדת • 29 בדצמ׳ 2006
דובדבן כתב/ה:
הלא מרוץ שליחים נערך פה השכם והערב.
Please!

במילה אחת:
LOL.
דובדבן
לפני 17 שנים • 29 בדצמ׳ 2006

מיוחדת

דובדבן • 29 בדצמ׳ 2006
מיוחדת. כתב/ה:
דובדבן כתב/ה:
הלא מרוץ שליחים נערך פה השכם והערב.
Please!

במילה אחת:
LOL.

טובה זואתי!
Evil Bitch​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 3 בינו׳ 2007
Evil Bitch​(נשלטת) • 3 בינו׳ 2007
לדעתי דברים צריכים להיות בהסכמה אך כמובן שיש לשיפחה את היכולת להחליט שזה אומנם לא מה שעושה לה את זה , אבל היא בוחרת לספק את האדון שלה למרות ועל אף....
Mst​(שולט)
לפני 17 שנים • 4 בינו׳ 2007

מטרת הסקר?

Mst​(שולט) • 4 בינו׳ 2007
אם הבנתי נכון מטרת הסקר לשאול את דעתכם....
אז אם שואלים אותי אני בעד!!!
אבל האם אני באופן אישי אממש את זה? לא בטוח........
שלגי
שלגי • 4 בינו׳ 2007
תסלחו לי, הפורומים של מאה שערים פחות מתחסדים ממה שקורה כאן לפעמים.

אל תבינו לא נכון, ברור שזה לא מתאים לכל אחת או לכל אחד, אבל לתחושתי -
לא מעט אנשים שזה מרטיב אותם לא מעיזים אפילו לצייץ פן יסומנו ככבשים שחורות משחור.

אז הנה סמנו אותי - לפחות ברמת העקרון , דפנטלי יס.
בפועל אכן מסובך יותר - אבל דווקא במערכת יחסים אמיתית ועמוקה, אפשרי.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 4 בינו׳ 2007
שלגי כתב/ה:
תסלחו לי, הפורומים של מאה שערים פחות מתחסדים ממה שקורה כאן לפעמים.

אל תבינו לא נכון, ברור שזה לא מתאים לכל אחת או לכל אחד, אבל לתחושתי -
לא מעט אנשים שזה מרטיב אותם לא מעיזים אפילו לצייץ פן יסומנו ככבשים שחורות משחור.

אז הנה סמנו אותי - לפחות ברמת העקרון , דפנטלי יס.
בפועל אכן מסובך יותר - אבל דווקא במערכת יחסים אמיתית ועמוקה, אפשרי.

כנ"ל. מרטיב אותי עד מאד!
אבל להבנתי הכוונה היתה לשמוע את השולטים ולא אותנו השפחות החרופות...