בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירה לאחר-סקר

שלגי
לפני 17 שנים • 4 בינו׳ 2007

Re: אותי...

שלגי • 4 בינו׳ 2007
godisafemale כתב/ה:

אותי. זה מגרה.

icon_moon.gif monkeedance2.gif icon_profilekiss.gif yes.gif rffl.gif icon_moon.gif monkeedance2.gif icon_profilekiss.gif yes.gif rffl.gif

ולמה. אני. לא. מופתעת ?

icon_twisted.gif icon_rolleyes.gif
ללא גבולות'

לטעמי

ללא גבולות' • 4 בינו׳ 2007
זה מאוד מגרה למסור את הסאב/עבד/נשלט שלך לשולטת אחרת עם או בלי רצון אך תוך הסכמה .
כמובן שיש להבהיר לדומית מה מותר ומה אסור לה לעשות ברכוש שלך .

ויותר מגרה ..
למסור אותו לדום icon_smile.gif גררררר
אבל אז אני חייבת לצפות .
באדי
באדי • 4 בינו׳ 2007
כבר חשבתי שהתבלבלתי בפורום. icon_razz.gif
היה נדמה לי שראיתי "דומים ושפחות" בסקר ופתאום אני רואה את "ללא גבולות" ואת godisafemale מודיעות שהן מחכות לסאב המתאים כדי למסור אותו עם רצון או בלי רצון לשולטות אחרות. "ללא גבולות" מה הכוונה "בלי רצון" בקשר לפנטזיה לראות את הסאב שתמצאי עם גבר? icon_smile.gif "ללא גבולות" מתיחס לגבולות של הסאב שתמצאי?

אושה, את צריכה להפעיל קצת שליטה מלמטה על אוש אם הפנטזיה שלך היא להמסר לשולט אחר.
אני בטוח שיהיו מתנדבים מבין המכרים שיסכימו להגשמת הפנטזיה שלך.
שלגי, לא הבנתי אם הפנטזיה היא שימסרו אותך או למסור אחרים. אחרי הפוסטים האחרונים כבר התבלבלתי. icon_rolleyes.gif

אני כמו mst בעד כל הגשמת פנטזיות ומסירה של כל אחת שתרצה לכל אחד, בתנאי שזאת לא הסאבית שאני איתה בקשר מונוגמי. אם אני יוצא עם סאבית בלי מערכת יחסים והיא תבקש אין בעיה. כשאני לא מתחיב להיות רק איתה היא יכולה להמסר לכל אחד שהיא רוצה.
במערכת מונוגמית עדיין לא קרה לי אבל אם זאת תהיה הפנטזיה של הנשלטת שלי אסכים לבקשתה במיידי. אמסור אותה-לצמיתות. היא תצטרך לומר במי היא בחרה ותקבל את ברכת הדרך למסירה במיידי.

מסירה שלה לנשלטת אחרת אם היא תבקש והצטרפות אליה בסשן הוא דבר אחר לגמרי. icon_razz.gif
נשים תמיד נהנות יותר. icon_smile.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 4 בינו׳ 2007
חוקי ה-BODY:

- לא מוסר רכוש שלי.
- לא מזנה רכוש שלי.
- לא מסרסר רכוש שלי.

כל האמור בבחינת קווי יסוד וגבולות קשיחים..
לא מעניין אותי אם זו הפנטזיה שלה.

אם נשלטת שלי תעמיד כתנאי את הנושא להגשמה
היא תצטרך כעבור 3 דקות למצא לה דום אחר,
זה בערך פרק הזמן שיקח לי לארוז את עצמי ולתלוש ממנה
את הקולר שלי.

מה ששלי- שלי.
שלגי
שלגי • 4 בינו׳ 2007
באדי כתב/ה:

שלגי, לא הבנתי אם הפנטזיה היא שימסרו אותך או למסור אחרים. אחרי הפוסטים האחרונים כבר התבלבלתי. icon_rolleyes.gif

Join the club

אתה ממש לא לבד בבלבול שלך icon_twisted.gif
רנסנס​(שולט)
לפני 17 שנים • 5 בינו׳ 2007
רנסנס​(שולט) • 5 בינו׳ 2007
בהנחה שהסאבית מסכימה לעניין גם אם זה לא מעניין אותה אבל היא מוכנה להקריב את אי הנעימות שבכך בשבילי - אותי זה מגרה באיזושהי מידה.
רנסנס​(שולט)
רנסנס​(שולט) • 5 בינו׳ 2007
מעניין גם כמה מעט אנשים מסוגלים או רוצים לענות ישירות לשאלה המקורית ולא להתפלסף לצדדים. השאלה של איימי לא הייתה כל כך מסובכת. מגרה אותך או לא - קפיש ?
venus in our blood​(שולטת)

Re: מסירה לאחר-סקר

venus in our blood​(שולטת) • 5 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
זה סקר קטן, מעניין אותי לשמוע- כמה מכם, הדומים, מגרה הרעיון של למסור את שפחתכם לאחר/ים?
חשוב להדגיש- כאשר זו ל א פנטזיה שלה.

אם הריגוש איננו הדדי, מה הטעם...? icon_rolleyes.gif