צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אין אהבה בבדס"מ.

עינבר
לפני 17 שנים • 28 בדצמ׳ 2006

Re: אין אהבה בבדס"מ.

עינבר • 28 בדצמ׳ 2006
G-O-L-D כתב/ה:
אני, באהבה, לא יכול להרביץ למישהי שרק המבט שלה עושה לי לרצות לחבק. ולא, שלא יהיו טעויות, הכרנו כאן והיא אחת הסאביות הכי קיצוניות והקוצניות שהכרתי. סליחה, סאבית לשעבר. היום היא מלכה. אחושלוקי מלכה. תשאלו את אוכל החומוס המשקיף מהמרומים.
כן, ככה זה. אחרי הכול, כל הסאביות, אבל כולן, מחפשות את אותו האדון שבסופו של דבר ישיל את מכנסי העור, יניח את השוט, ילבש טרנינג וישב לראות איתן סופרנוס עם כוס שוקו. כי ככה זה, בסופו של דבר הכול משחק אחד גדול ולא משנה כמה קיצוני אתה חושב שאתה, יבוא יום וגם אתה, תתעייף. למעשה, עכשיו כשאני חושב על זה, אני מניח שאני צריך לנסח את זה אחרת. יבוא יום ואתה תבין דבר אחד:
"אתה לא שולט בכלום. לרגע אחד -עבדו- עליך וגרמו לך לחשוב שאתה כן וזה בסדר, אתה עוד לא יודע מה טוב לך... היא תחליט בשבילך הכי טוב. עכשיו בוא מותק, בוא, שב, תרגע. אתה חמוד אתה..."

מה שאני אוהבת אצלך זה שאתה אחד האנשים הכי דיכאוניים שאני מכירה.
מה שאני אוהבת אצלך שאתה מאמין שאתה הכי חשוב וכל השאר על הזין שלך.
מה שאני אוהבת אצלך זה שאתה מנסה להטיף לכל מי שנמצא כאן על דרכי העולם.

בעצם, זה גם מה שאני לא אוהבת אצלך.
במיוחד את הצורך שלך לכתוב כאן, רק בשביל לבקר את מי שנמצא כאן.

אתה זה רק אתה
ולשמחת העולם , יש עוד כל מיני אנשים כאן ובכלל.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 28 בדצמ׳ 2006
ציטוט: הכי שווה- לעשות סשן, ואחר כך סקס פראי, ואז לראות... "סקס והעיר הגדולה", לשתות שוקו/ יין ולהתכרבל... הקטע של להתכרבל הוא הכי שווה

נשמע טוב... אם רק תחליפי את סקס והעיר במשהו קצת יותר ידידותי, כמו... הקרקס המעופף של מונטי פייתון? או שזה יעשה שוב חשק לסשן?
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 28 בדצמ׳ 2006
מקבי כתב/ה:
ציטוט: הכי שווה- לעשות סשן, ואחר כך סקס פראי, ואז לראות... "סקס והעיר הגדולה", לשתות שוקו/ יין ולהתכרבל... הקטע של להתכרבל הוא הכי שווה

נשמע טוב... אם רק תחליפי את סקס והעיר במשהו קצת יותר ידידותי, כמו... הקרקס המעופף של מונטי פייתון? או שזה יעשה שוב חשק לסשן?

נמאס כבר ממונטי פייטון... icon_confused.gif
נהגתי להזקיר בעברי

שמחתי

נהגתי להזקיר בעברי • 28 בדצמ׳ 2006
שמחתי עד מאד לקרוא אותך שוב.
מבקשת להודות בשם קהל הקוראים שכן מחבבים אותך... לאותה ארנבת חביבה שמחזירה אותך לחיים.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 28 בדצמ׳ 2006
ציטוט: נמאס כבר ממונטי פייטון...

מהההה??

רגע רגע... הגעת כבר לרמה שאת יכולה לצטט שורות? שאת צוחקת איך שהסקטצ' מתחיל כי את כבר יודעת מה קורה כל רגע ורגע?

אם כן, אז תהיי בשקט בזמן שאנחנו צופים, ואל תהרסי לי. יש לי זיכרון סלקטיבי. אני שוכח מה שאני רוצה להיזכר בו אחר-כך מחדש.
Yosefus​(שולט)
לפני 17 שנים • 29 בדצמ׳ 2006

הא?

Yosefus​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2006
"אתה חמוד אתה..." זה סימן מעיד לנפילה הממשמשת ובאה?
אוי ואבוי.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 29 בדצמ׳ 2006
מקבי כתב/ה:
ציטוט: נמאס כבר ממונטי פייטון...

מהההה??

רגע רגע... הגעת כבר לרמה שאת יכולה לצטט שורות? שאת צוחקת איך שהסקטצ' מתחיל כי את כבר יודעת מה קורה כל רגע ורגע?

אם כן, אז תהיי בשקט בזמן שאנחנו צופים, ואל תהרסי לי. יש לי זיכרון סלקטיבי. אני שוכח מה שאני רוצה להיזכר בו אחר-כך מחדש.
fishy.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: הא?

איימי_​(נשלטת) • 29 בדצמ׳ 2006
Yosefus כתב/ה:
"אתה חמוד אתה..." זה סימן מעיד לנפילה הממשמשת ובאה?
אוי ואבוי.

מי חמוד ולמה?
outsider1
outsider1 • 29 בדצמ׳ 2006
אני דווקא חולק עליך.
BDSM זאת מערכת יחסים מקבילה לזאת הואנילית.
ההבדל הוא שהיא מבוססת על דברים נוספים כמו מעמדות, השפלה, מגות וכו'.

אולי אני פה במיעוט, אבל אני מאמין שדווקא יש זוגיות במערכת יחסים הזאת, ואתה רק צריך לקרוא את מה ששולטים, שולטות נשלטים ונשלטות שיש להן/ם בני זוג כותבים. תקרא למשל את הבלוג של XXXX למשל ותראה שיכולה להיות מערכת יחסים ואפילו בריאה.