בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות פנים בפרופילים

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 28 בדצמ׳ 2006

תמונות פנים בפרופילים

מיתוסית​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2006
משעמם לי קצת, אז המתחלתי להכנס לפרופילים ולראות איזה מן אנשים יש פה ואולי אפילו לדוג מישהו נחמד ומעניין בציפורניים שלי...
בינתיים בחיפוש אחר מתחלף (מעטים לצערי יחסית לשולטים ונשלטים), שמתי לב כבר לשמונה פרופילים עם תמונות פנים ברורות ועוד כמה עם כל הגוף ועם פנים חתוכות, מטושטשות או מספיק רחוקות כדי שלא יראו משהו.

כבר מזמן לא ראיתי כזאת חשיפה וזה ממש עושה לי טוב על הלב...
האם היום בו אנשים ישימו פה תמונות פנים ברורות או אפילו תמונות גוף (שגם את זה כמעט לא עושים) כמו באתרים ונילים הוא לא רחוק על פי המגמה הזאת?

מה אתם חושבים? icon_rolleyes.gif

<זאת ששמה תמונות שלה בכמות אקסהיבציוניסטית ממש, אבל עדיין לא חושפת פנים בנט>
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 28 בדצמ׳ 2006
שכל אחד יעשה כטוב בעיניו. הרי כמו גם עיניין הפרטיות שלא מכובדת וכתוצאה מזה האאוטינג שמישהו יכול לעשות למי שפירסם תמונה שלו כאן, יש את הנושא של קבלת הודעות כמו "יא מכוער/ת מה את/ה שם/ה תמונה שלך?" והודעות גרועות מזה שעלולות להתקבל. נכון, זה לא אמור להטריד את מי ששם וזה שמגיב ככה הוא האידיוט/האיש הקטן באמת, אבל מה לעשות האתר שורץ כאלה.
מיתוסית​(שולטת)
מי שמפרסם פה תמונות שלו, לא יכול שיהיה לו אאוטינג, כי הוא בעצם יוצא מהארון icon_biggrin.gif
הוא אפילו חוסך לעצמו את זה שמישהו יאיים עליו בהפצת תמונה icon_smile.gif
את צודקת שיכול להיות תגובות מגעילות, אלה תמיד יכולות להיות וזה לא מונע מאנשים לפרסם את התמונה שלהם באתרים וניליים ואפילו למשל באקסלאב יש הרבה אנשים עם תמונת פנים שמצהירים הם רוצים יחסי עבד-שליט (עזבי שהרוב הם בכלל קינקיים ולא יודעים מה זה בדסמ, אבל לא חשוב icon_razz.gif )
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2006
אני אומר זאת בפעם האחרונה ולתמיד:
לא כחולית אני לא מפרסם תמונה של הישבן שלי!!
DanaDomme​(שולטת)

כאחת "שעשתה את זה"

DanaDomme​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2006
אני שמחה לגלות יותר ויותר אנשים שמפרסמים פנים ואם יש דבר שמרגיז אותי , גם אם הוא בא מתוך כוונות טובות, זה ששואלים אותי: "איך יש לך אומץ?" או "את לא מפחדת?" וכשאני עונה שלא אז מנסים להפחיד אותי.

די חאלאס, אז הבוס שלי יגלה עלי משהו שהוא לא ידע קודם, במקרה הספציפי שלי זה לא משהו שאני מתביישת בו, ייתכן שיש כאן כאלה שמתביישים בזה, כמו עורך דין שלא רוצה להחשף כעבד, או סלב כלשהו, כל אחד וסיבותיו ואני מכבדת את זה כמו שאני שמחה שיש בכל זאת שינוי בגישה ויותר ויותר נחשפים.

אבל תעשו לי טובה ואל תטיפו לי ואל תספרו לי כמה זה נורא שרואים לי את הפנים, אני כבר ילדה גדולה ותסמכו עלי שחשבתי על הכל מראש.
מיתוסית​(שולטת)
כל הכבוד ויש לך גם פנים יפות icon_redface.gif
פסיכו', לא חבל על כל השולטות פה שלא יוכלו לראות את ישבנך ולפנטז על חדירה ו/או הצלפות? icon_twisted.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 28 בדצמ׳ 2006
אכן, הלוואי שיגיע היום, שאני וכוווולללנננו- נוכל לפרסם כאן תמונות בלי חשש. בדיוק כמו באתרים ווניליים.
שוטרת*
שוטרת* • 28 בדצמ׳ 2006
אני לא חושבת שמדובר דווקא בחשש פן" חלילה יגלו את הסוד הנורא."
לא אצלי בכל אופן.
אני פשוט רוצה לסנן , ושההחלטה מי יראה אותי ומתי ובאיזה שלב ומה הוא יעשה בשביל זה - תהיה שלי. ולא ממש בא לי על כל מחפשי הסטוצים הכואבים למינהם, שמסתכמים בסקס פרוע איפשהו.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2006
פעם פירסמתי תמונה של הישבן שלי באיזו תחרות ישבנים...
אוי זה היה מזמן icon_biggrin.gif