שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלבת שמירה

LADYSLAVE0
לפני 17 שנים • 29 בדצמ׳ 2006

כלבת שמירה

LADYSLAVE0 • 29 בדצמ׳ 2006
אם אני אמתח את היד אני אגיע אליו אל המפתח. זה רק להושיט את היד ואני נוגעת בו . אני יכולה לקחת אותו ולפתוח לעצמי את הכלוב וללכת , סתם ללכת לטייל או רק להשאר בבית ולחקור אותו
פעם ראשונה יום שלם בלעדיך. אמרת לי שאתה הולך ליום שלם והשארת את המפתח לכלוב שלי על הרצפה כמה מטרים ממני למקרה ואצטרך.
כעסתי שהלכת התחשק לי פשוט לקחת את המפתח וללכת ולא לחזור . ילדותי. אבל יעיל. משהו שיבהיר לך כמה שאני כועסת על שהלכת והשארת אותי ערומה בכלוב לבד. התחלתי לדמיין שאולי יקרה לי משהו ככה לבד אז התכופפתי ונגעתי במפתח ומרוב שנבהלתי על מה שחשבתי התכווצתי בפינה הכי רחוקה של הכלוב הכי רחוק מהמפתח
וחיכיתי לך כמו כלבת שמירה.
llulu​(נשלטת)

I read your blog Lady

llulu​(נשלטת) • 29 בדצמ׳ 2006
and it is an inspiration to me. it fires my imagination even if i feel fear within me as i am attracted to the same things.
your short messages are transpiring bdsm and ,masochism and add a lot of value to this part of the forum which is not always concentrated on bringing information and bdsm experience

it is a great pleasure to meet a fellow masochist and one who has the courage to tell others
i feel sometimes your loneliness through your stares at the cage but mainly the intensity of such an adventure

again thank you and keep in touch
S
סופגניה
סופגניה • 29 בדצמ׳ 2006
התחלתי לקרוא את הבלוג שלך.
ברגע הראשון לא האמנתי אבל אחרי שקראתי כמה פוסטים..
היתה לי הרגשה שאני רואה אותך שם מכווצת בפינה בכלוב ומחכה לו.
איך אפשר לחכות יום שלם?? יש דברים פיזיים שבני אדם צריכים.
סליחה על הארציות שלי אבל אני לא מבינה איך אפשר להיות יום שלם בכלוב ללא..
llulu​(נשלטת)

יש

llulu​(נשלטת) • 29 בדצמ׳ 2006
פתרון לכל דבר סופגניה -)
איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 1 בינו׳ 2007

Re: כלבת שמירה

איימי_​(נשלטת) • 1 בינו׳ 2007
LADYSLAVE0 כתב/ה:
כעסתי שהלכת התחשק לי פשוט לקחת את המפתח וללכת ולא לחזור . ילדותי. אבל יעיל. משהו שיבהיר לך כמה שאני כועסת על שהלכת והשארת אותי ערומה בכלוב לבד. התחלתי לדמיין שאולי יקרה לי משהו ככה לבד אז התכופפתי ונגעתי במפתח ומרוב שנבהלתי על מה שחשבתי התכווצתי בפינה הכי רחוקה של הכלוב הכי רחוק מהמפתח
וחיכיתי לך כמו כלבת שמירה.
hug2.gif

את גורמת לי לדמוע.

אל
תפסיקי
לכתוב.