שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה על המסיבה של השנה!!!!

tch​(נשלט)
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006

תודה...

tch​(נשלט) • 30 בדצמ׳ 2006
על הכל,במיוחד על השי בכניסה,מסנג'ר מיני,מדליק.
עכשיו אוכל לשוחח במסנג'ר הנייד שקיבלתי, בזמן הנהיגה,אחלה.
איימי_​(נשלטת)

Re: תודה...

איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
tch כתב/ה:
על הכל,במיוחד על השי בכניסה,מסנג'ר מיני,מדליק.
עכשיו אוכל לשוחח במסנג'ר הנייד שקיבלתי, בזמן הנהיגה,אחלה.

בעסה. אני לא קיבלתי לא רוקט פוקט, לא מסינג'ר. כלום. נאדה. גורנישט. icon_confused.gif
איימי_​(נשלטת)
אמילי, מאסטר F , תוספת, מופנית ישירות אליכם:

בכללי- היה חביב לי, לא יותר. מה שהיה מרגש עבורי, היה לחבר הרבה פנים לניקים. המופעים היו טובים, בעיקר המופע של טיצ'ר ודיקלס.
היה מקום מוסדר לסשנים בפליי רום, והיו שם סשנים נחמדים.
והייתה לי מין תחושה של גאוות יחידה- סופסוף מקום ב "קונצנוס" לקהילה- גני התערוכה. מקום גדול, כמו שמגיע לנו.
אבל מעבר לזה- לא נהניתי כל כך. הייתי כבר במסיבות קטנות יותר של האפימיליה, שהיו נחמדות הרבה יותר. הפעם לא הרגשתי את ההשקעה מצידכם... אני יודעת שהייתה השקעה עצומה, ושהיה בטח קשה מאוד לארגן מסיבה בסדר גודל הזה, אבל אני לא חשתי את ההשקעה ב י, באופן אישי. אני אוהבת את המסיבות השבועיות שלכם, כי אני תמיד מרגישה שם שאכפת לכם, שאתם מקפידים על כל פרט, שיש יחס אישי. אתם גם באים, מדברים קצת עם כל אחד... הפעם לא. נאדה. היה גדול מדי. השירותים היו מטונפים... לא היה סבון, והיו רק שני תאים, לכל כך הרבה נשים. בעיה...
ובעיקר- הסיבה העיקרית שאני באה למסיבות- להכיר אנשים, התגלתה כבלתי ניתנת ליישום. היה קשה עד בלתי אפשרי לנהל שיחות.
טו מאצ' שואו. מה שכן, בכלל לא הרגשתי כמו בקרקס. מניחה שהיו לא מעט ווניליים, אבל לא ניתן היה להבדיל, ולא היו אנשים נרעשים שעמדו והצביעו, או משהו כזה. גם תקשורת לא ראיתי, או שהם פשוט לא בלטו.
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2006
איימי, אני חושב שהביקורת שלך טיפה מוגזמת.

לפי מה שאני ראיתי, והסתובבתי הרבה במסיבה, הבעיה היחידה הייתה בעיה נקודתית שנוצרה בעקבות לבגן עם המעילים, אבל לבסוף גם זה נפתרץ
בקשר לקור - אין מה לעשות. טענות לאלוהים על הטמפרטורה או לדני רופ. אם היית רוצה שאיזור המעילים לא יהיה בחוץ, זה אומר שזה בא על חשבון החלל של המסיבה ואז יהיה פחות נעים ונוח.
המוסיקה - אני שלרוב במסיבות טורח להצטייד באטמי אזניים (לא, אני לא צוחק) לא נזקקתי להם הפעם ולמרות שמוסיקה הייתה קצת חזקה, זה היה נסבל בהחלט וסביר. לא יודע בקשר אלייך אבל אני בהחלט התחלתי לנהל את כל השיחות שרציתי, וכל מי שרצה לשוחח איתי הצליח......
אם חסר לך היחס האישי איימי, אז בפעם הבאה נארגן לך בייביסיטר שישב עלייך ולא יניח לך, אבל את לא יכולה לבקש מאמילי וF שהרימו מבצע לוגיסטי שמכוון שלא עמדת במקומם את אפילו לא יכולה להתחיל לתאר עד כמה הוא מסובך, ולדאוג שהכל יפעל, ולפתור את כל הבעיות, וגם בנוסף לזה יבואו לארח לך לחברה כי משעמם לך.....
באשר לאנשים - הי והמונים, כולל כאלה שהרבה זמן לא ראיתי, וכולל כאלה שראיתי אמש לראשונה, ועם כולם הצלחתי לשוחח, ולהכיר, ולהנות. אז אולי הבעיה לא הייתה במסיבה ובגורמים חיצוניים.... icon_smile.gif
בשביל ערבים אינטימיים ושקטים יש את הערבים הפתוחים בנו לימיט בימי שני ושם אפשר לשבת ולשוחח. אמש זאת הייתה מסיבה, מסיבה גדולה והמונית, מסיבת יומולדת, ומסיבת סוף שנה. לדעתי, ולדעת כמעט כל האנשים ששוחחתי איתם הייתה מסיבה נהדרת. חבל מאוד שאת לא נהנית, למרות שרוב הערב ראיתי אותך מסתובבת עם חיוך של אושר על הפנים שלך
HardQueen​(שולטת)
HardQueen​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2006
מסנג'ר מיני???
איפה ? מתי ? למה? הכיצד?
מהר להביא לי

היוצרות התהפכו ב 2007 ואני ניצפתי עם שני נשלטים חדשים שלי
שגירגרו אחריי לאורך כל הלילה...
במהלך המסיבה נכנסתי למוזה המתאימה אבל ריחמתי על הכלבות שלי אז נחדפתי לקווינסי לצלחת ונגסתי לה בקורבן שהיה שרוע לרגליה.
היה מדהים היה מהמם. מוסיקה טובה ( אבל איפה השחורה . . . אני רוצה ריקוד צמוד עם פארקר )
אפילו נגסתי בנקניקייה בתחילת הערב ... אל תדאגו היא הייתה מבושלת icon_wink.gif .
מידי פעם ניסו לחטוף לי את הנשלטים שלי אבל הם הוכיחו את נאמנותם icon_twisted.gif
היה נפלא רק חבל שאנשים הלכו מוקדם יחסית . . . מה נסגר איתכם למחרת זה שבת קודש חופש .
אז בפעם הבאה בנו לימיט הבנויה
והמון מזל טוב אמילי F

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת דצמ' 30, 2006 6:35 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
איימי_​(נשלטת)
Abyss כתב/ה:
אם חסר לך היחס האישי איימי, אז בפעם הבאה נארגן לך בייביסיטר שישב עלייך ולא יניח לך, אבל את לא יכולה לבקש מאמילי וF שהרימו מבצע לוגיסטי שמכוון שלא עמדת במקומם את אפילו לא יכולה להתחיל לתאר עד כמה הוא מסובך, ולדאוג שהכל יפעל, ולפתור את כל הבעיות, וגם בנוסף לזה יבואו לארח לך לחברה כי משעמם לך.....

סליחה??? ממש לא לעניין, אביס.

ההצעה שלי לאמילי ו- F, היא בפעם הבאה אולי לערוך מסיבה יותר קטנה, שיש בה יותר את ההשקעה הרגילה שלהם. אתה חושב שהביקורת שלי מוגזמת- זכותך. אני מדברת בשם עצמי בלבד.
וכן, נהניתי, וכן חייכתי, ואתה חושב שיש לי איזשהו מניע נסתר לכתוב את מה שאני כותבת?
ממש לא. הייתי יכולה להנות יותר, ובמקום בו לא מובעת בכלל ביקורת אלא רק פירגונים אינסופיים, אני כן רואה לנכון להעלות גם את הנושאים שהיו בעייתיים בעיני.
!fetish!
!fetish! • 30 בדצמ׳ 2006
לפאמיליה...

היה ענק! גדול! מהמם ! מטורף!
כחלק קטנטן מההפקה הרגשתי את ההשקעה שלכם! פשוט כל הכבוד!

רציתי לאמר תודה רבה שנתתם לנו במה לסשן הפומבי הראשון שלנו ומקווה מאוד שנהנתם ממנו.

תודה רבה לשאר המופיעים למינהם , כל אחד ואחד נתן מעצמו והשיג תוצאות מטריפות!

כן ירבו ערבים במימדים כאלו לקהילה!

נ.ב. קטן
לאיימי המאוכזבת , יש להביע דעה וביקורת בונה ויש לפרסם אותה ב-3 מקומות שונים פלוס תוספות ולגרום אי נוחות למי שעשו הככככלללל שיהיה לך ולכולם טוב. בפירוש קנטרנות ישראלית . נהנת ? סםרי לחברים , לא נהנת ? ספרי למארגנים ובאוזן...
zap11​(נשלט){Lola}
zap11​(נשלט){Lola} • 30 בדצמ׳ 2006
בהחלט מזל טוב F ואמילי, וכלובי המקסים שמחזיק את האתר הבייתי שלנו icon_smile.gif

המון המון תודה לכולם... אבל אישית, אנחנו חושבים שעדיף בנו לימיטס... יותר הרגשה נעימה וביתית.
איימי_​(נשלטת)
!fetish! כתב/ה:

נ.ב. קטן
לאיימי המאוכזבת , יש להביע דעה וביקורת בונה ויש לפרסם אותה ב-3 מקומות שונים פלוס תוספות ולגרום אי נוחות למי שעשו הככככלללל שיהיה לך ולכולם טוב. בפירוש קנטרנות ישראלית . נהנת ? סםרי לחברים , לא נהנת ? ספרי למארגנים ובאוזן...

למה לספר למארגנים באוזן? למה אי אפשר להביע גם ביקורת, ובאופן גלוי? בדיוק כמו שכשיש לי ים מחמאות, אני מפרסמת גם את זה. קנטרנות ישראלית? סבבה. שיהיה.
איימי_​(נשלטת)
zap11 כתב/ה:

המון המון תודה לכולם... אבל אישית, אנחנו חושבים שעדיף בנו לימיטס... יותר הרגשה נעימה וביתית.

מסכימה מאוד. ממש נעים בנו לימיט.