לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבה

ליאב
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006

מסיבה

ליאב • 30 בדצמ׳ 2006
איך היתה המסיבה אתמול? איזה מוסיקה היה שם? חוץ מיזה יש דבר כזה מטאליסטיות בקטע bdsm תוך כדי המוסיקה האלימה הזאת שלפי דעתי הכי טובה.לא ההיתי מיתנגד לחוות חוויה לצלילי ברוטל דת' מטאל.לכל האמיתיים פה אני מייעץ לכם לישמוע ברוטט דת' מטאל .חברה יש קשר כי זו מוסיקה אלימה ואנשים נהנים מהכאב שהם חשים בפוגו ולפי דעתי זה יכול להכניס אתכם למצב של יותר תוקפנות ואלימות איכותית אחד כלפי השני.אם תירצו לנסות לישמוע את זה תנסו לישמוע להקה בשם NILE שהיא להקה בת זונה ולא איזה להקה מסריחה עם אייכות סאונד מסריח .אפשר להשיג שירים באימיול.
ליאב
ליאב • 30 בדצמ׳ 2006
תיקון ,רשמתי ברוטט זה אמור ליהיות ברוטל דת' מטאל.
Bloody
Bloody • 30 בדצמ׳ 2006
offtopic.gif
ליאב
ליאב • 30 בדצמ׳ 2006
Bloody כתב/ה:
offtopic.gif

למה ליסגור את הנושא? אני מציע לאנשים דרך לשיפור אייכות החיים.לך יש משהו יותר טוב?
Agni​(מתחלף)

ליאב.

Agni​(מתחלף) • 30 בדצמ׳ 2006
לא פותחים שרשור חדש בפורום המתחלפים בלי אישור.

אנא פנה לרשויות ובקש את הפאס.
פורום הבליינים הינו מקום בו תוכל לשלוח פוסטים מהסוג הנ"ל.

בברכה,
AGNI
מנכ"ל קשרי החוץ של ממלכת המתחלפים.
ליאב
ליאב • 30 בדצמ׳ 2006
אז עכשיו יקנסו אותי שפתחתי נושאים אחרים ללא אישור.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}

Re: מסיבה

ליאב כתב/ה:
איך היתה המסיבה אתמול? איזה מוסיקה היה שם? חוץ מיזה יש דבר כזה מטאליסטיות בקטע bdsm תוך כדי המוסיקה האלימה הזאת שלפי דעתי הכי טובה.לא ההיתי מיתנגד לחוות חוויה לצלילי ברוטל דת' מטאל.לכל האמיתיים פה אני מייעץ לכם לישמוע ברוטט דת' מטאל .חברה יש קשר כי זו מוסיקה אלימה ואנשים נהנים מהכאב שהם חשים בפוגו ולפי דעתי זה יכול להכניס אתכם למצב של יותר תוקפנות ואלימות איכותית אחד כלפי השני.אם תירצו לנסות לישמוע את זה תנסו לישמוע להקה בשם NILE שהיא להקה בת זונה ולא איזה להקה מסריחה עם אייכות סאונד מסריח .אפשר להשיג שירים באימיול.

ליאב
עדיין לא הבנתי מה הקשר בין המסיבה אתמול , למה שאתה מנסה להציג פה.
אני מבין שאתה מנסה להגיד כי ישנו קשר תודעתי בין מוסיקת ברוטל דת' מטאל ובדס"מ ברמת פירוק אנרגיות שלילות, אך נראה לי כי המיקום לא כל כך מתאים.
דבר נוסף, אל תשכח שכל להקת ברוטל דת' אמיתית התחילה כלהקת אנדרגראונד מטאל , ומשם התמסחרה ועשתה דיסקים באולפן עם השקעה בסאונד שמתאים למטאל, ולא בטייפ 8 ערוצים.
את נייל אני לא מכיר ,אבל אם אתה אומר אני אבדוק אותם.

עמק
ליאב
ליאב • 30 בדצמ׳ 2006
מסיבה של אתמול סתם אני שואל מי שהיה.לגבי ברוטל יש להקות איכותיות ברמה ואלימות .פק איזה אנדרנלין לחוש כאב בליווי מוסיקה מטורפת ותוקפנית של גיטרות באורגזמה.
ליאב
ליאב • 30 בדצמ׳ 2006
זו מוסיקה שמבטאת המון תיסכול וכאב וזה מתאים לחוויות שאנו רוצים לחוש על גופנו.היות ומי שמיתחלף יש לו את ההיזדמנות להנות פעמיים.אז בקטע של השליטה יהיה לי יותר כוח להיות רע ולהכאיב לשוטפה מרוב תשוקה ומרוב אהבה ומשיכה.כאשר היא כנועה לכסח אותה מאחורה ושהיא תיצעק בקול רועם אין ספק שאני יהנה.לראות אותה קשורה וחסרת אונים ,איזה תענוג.