צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיית המיתחלף

DEEPBLU​(אחר)
לפני 17 שנים • 3 בינו׳ 2007
DEEPBLU​(אחר) • 3 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ליאב כתב/ה:

וואו
אני באלם אני א-מ-ו-מ-ה
מדהים... הביצוע... הגיטרה... אפילו היה לך שם קהל גדול. רק מה זה השיער הזה? ולמה מכנסיים משנות ה-70 שלוחצים על האשכים? אני מקווה שאתה רק מנגן ולא גם שר עם הביצים לחוצות ככה...

אני מנגן בסיגנון הזה אני לא מיתלבש כמוהו ומיתנהג כמוהו.האיש הזה גרם לי להיתאמן עד שהגעתי לרמה כזו .

אז אולי הגיע הזמן להתאמן מעט על תקשורת ויחסי אנוש ,זה בטח לא יזיק לך .
ליאב
ליאב • 3 בינו׳ 2007
DEEPBLU כתב/ה:
ליאב כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ליאב כתב/ה:

וואו
אני באלם אני א-מ-ו-מ-ה
מדהים... הביצוע... הגיטרה... אפילו היה לך שם קהל גדול. רק מה זה השיער הזה? ולמה מכנסיים משנות ה-70 שלוחצים על האשכים? אני מקווה שאתה רק מנגן ולא גם שר עם הביצים לחוצות ככה...

אני מנגן בסיגנון הזה אני לא מיתלבש כמוהו ומיתנהג כמוהו.האיש הזה גרם לי להיתאמן עד שהגעתי לרמה כזו .

אין לי בעייה עם אף אחד אבל הם התחילו ליתקוף.והדבר שהכי מעצבן ומראה על חוסר טאקט שהם עירבבו שיחות פרטיות בפמובי.זה לא ניראה הגיוני לאנשים בגילם.
Agni​(מתחלף)

ליאב.

Agni​(מתחלף) • 3 בינו׳ 2007
בהתחלה זה הצחיק.
אח"כ זה הידרדר ללכלוכים אישיים שמקומם לא בכלובנו.

אין ספק שיש לך אנרגיות ורצון שיישמעו אותך, אך זכור:

ברומא התנהג כרומאי.

אתה לא צריך להגיב לכל טיזינג קטן.

התחלת ברגל שמאל וחבל,
לא הבנתי מה בדיוק אתה מנסה להשיג.

יש לי כמה הנחות:
1. אתה פיקציה וסתם טרול.
2. אתה סתם אתה מאמין שגם פרסום רע הוא פרסום.

עצתי לך:
מצא איזה מיזם שיאגד סביבך קהילה צרה של מאמינים וקליקה של כמה שמעוניינים בדברים שאתה מתעניין ותעשה עם זה משהו פרודוקטיבי שיקדם את הקהילה.

עזוב אותך משטויות.
אף אחד לא היה נגדך עד שהתחלת עם הלכלוכים.
אני שועשעתי דווקא...אך יש גבול לכל תעלול.
ליאב
ליאב • 3 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
DEEPBLU כתב/ה:
ליאב כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ליאב כתב/ה:

וואו
אני באלם אני א-מ-ו-מ-ה

אין לי בעייה עם אף אחד אבל הם התחילו ליתקוף.והדבר שהכי מעצבן ומראה על חוסר טאקט שהם עירבבו שיחות פרטיות בפמובי.זה לא ניראה הגיוני לאנשים בגילם.

איזה ניתחוים ,לך תיהיה פסיכולוג ורד ממני ותישמור את ההצעות שלך למישהו אחר.מי אתה שתגיד לי מה לעשות יאלה סע חפש לך מישהו אחר.
huan
huan • 3 בינו׳ 2007
אגני רק שתדע שטרול זו חתיכת יצור קשוח...לנדוד בערבות סקנדינביה,להסתתר מתיחת לגשרים ולהפחיד עוברים ושבים עם גראולים אמתניים,להתלונן שלא מבינים אותך כי אתה שעיר וירוק,להעמיד פנים שהם הירוקים והשעירים ואתה זה שלא מבין אותם...מודל החיקוי של כל מטאאאאאאליסט אמיתי.

ליאב במקומך הייתי מקבל את זה כמחמאהicon_smile.gif
ליאב
ליאב • 3 בינו׳ 2007
huan כתב/ה:
אגני רק שתדע שטרול זו חתיכת יצור קשוח...לנדוד בערבות סקנדינביה,להסתתר מתיחת לגשרים ולהפחיד עוברים ושבים עם גראולים אמתניים,להתלונן שלא מבינים אותך כי אתה שעיר וירוק,להעמיד פנים שהם הירוקים והשעירים ואתה זה שלא מבין אותם...מודל החיקוי של כל מטאאאאאאליסט אמיתי.

ליאב במקומך הייתי מקבל את זה כמחמאהicon_smile.gif

סבבה ,נימאס לי שזה עלי .אמת אם הם לא היו צוחקים בהתחלה וכול זה לא ההית מכיר את הצד הזה ,תיראה אם תיכנס פעם לאתר metalist אתה לא תיראה אותי מגיע למצבים כאלה.שבא מישהו חדש צריך לעזור ולא לידרוס.אבל ברגע שאני ניפגע ממישהו אני מיתכרע.
ליאב
ליאב • 3 בינו׳ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
ליאב כתב/ה:

וואו
אני באלם אני א-מ-ו-מ-ה

אם הבנתי נכון חשבת שהוא זה אני? היו בעבר שאמרו שאנחנו דומים חוץ מיזה שיש לו שיער יותר נפוח .מבנה גוף מאוד דומה וגם גובה.גובהי 1.7 מטר וסביר שהוא גם בערך כך.ואף דומה וחיוך דומה.
lady @in black​(שולטת)

Re: בעיית המיתחלף

lady @in black​(שולטת) • 3 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
fairy_in_chains כתב/ה:
ליאב כתב/ה:
יש פה בעייה רצינית אין כימעט מיתחלפות.

מממ לא כל כך מסכימה
חיפוש קטן באתר יביא לך לא מעט תוצאות של מתחלפים ומתחלפות.
אם לא עונים לך להודעות, יכול להיות שאתה פונה לבחורות לא מתאימות/פונה בצורה לא נכונה.

תבדוק כל פרופיל לפני שאתה פונה אליו - אולי אתה צעיר/מבוגר/נמוך/גבוה/שמן/רזה מידי בשביל הבחורה או שהיא מחפשת משהו שבכלל לא מתאים לך? (למשל היא מחפשת 24/7 ואתה רק מחפש תיבלון או אתה מחפש מדיקל ואצלה זה גבול)

לגבי כתיבת הודעות - מה לעשות, יחס הגברים/נשים ברשת הוא לא שווה ולכן כל אשה מוצפת בהודעות ביום-יום, על אחת כמה וכמה אם היא צירפה תמונה. לכן, אתה צריך להיות מקורי בפניה, לעניין אותה, לפתות אותה. כמו שסתם לגשת לכל בחורה רנדומלית ברחוב ולאמר "היי" לא יניב הרבה תוצאות. תכתוב הודעה, תציין מה בפרופיל שלה משך אותך ותפנה אליה בכבוד ובנימוס (תתפלא כמה פניות ראשונות של מתלהבי "רדי על 4 כלבה" ומתרפסי שטיח בפני כל אחד של "יעשה הכל בשבילך" קיבלתי...).
בהכרות עם ידידים מתחלפים, זה אפשרי למצוא מתחלפת/שולטת/נשלטת. בהצלחה לך! icon_smile.gif

וכן, אתה יכול להשתמש בדוגמא של וונוס מה ל-א לכתוב לבחורה icon_lol.gif

איזה צחוקים פניתי לכמה שביקשתי שיהיו הסטנד של הגיטרה .ודיברתי בסיגנון אלים יותר .האמת שזה לא ממש עוזר אבל פאק נימאס לי ליהיות נחמד ואם לא הולך נחמד לפחות אני נהנה להוציא עליהן את העצבים שלי.אמת נהנתי ביזמן שאני שומע מוסיקת ברוטאל דת' מטאל לעשות סיישנים דרך ההודעות ולהכאיב להן את כאב המטאל.

******************************************************************************************************
ליאב.למעשה בשרשור הספציפי הזה מהפוסט הזה שפירסמת התחילה הבעיה.
נקודת ההשקפה שלך בקשר לבדס"מ נוגדת את השקפת כל המעורבים פה.
אתה יכול להסתכל על בדס"מ באיזו דרך שתבחר זה נכון.כמו שאני לא אוהבת את הבדס"מ של האחר.אבל פה אנחנו מתנגדים נחרצות בכל הקשור בהתעללות (או כמו שכתוב לי בפרופיל-התעללות שלא בהסכמהicon_smile.gif,פה משתדלים לכבד אחד את השני ולא לזלזל אחד בשני,וסיגנון הכתיבה שלך מזדהה עם זלזול כלפי מי שמגיב לך ..יש כאלו שמגיבים לך בנימה של צחוק ואתה נעלבת מזה כי לא הבנת..
אני מציעה לך לחזור אחורה בשרשור ולראות מאיפה הגיעה הבעיה...
בנוסף לזה, אתה מכנה את הבדס"מ שלך "להוציא עצבים",פה אנחנו ואני חושבת שאני כותבת בשם מרבית האנשים שגולשים פה, אנחנו נגד "להוציא עצבים",בסשנים.
יש לך כמה דברים ללמוד על המקום הזה ועל הבדס"מ לפני שאתה קופץ לחלק פה עצות לאנשים סטייל וונוס ותהום,ולכן רבים וטובים לפניי הציעו שתיקח שנייה אוויר ותבדוק את השטח. אולי זה לא מה שאתה באמת מחפש. אין פה מקום להתאכזרות לנשים,אין פה מקום לפגיעה בכבודן של הנשים ואין פה בוודאי שום מקום להתעללות!
הכל פה מבוסס על בטוח שפוי ובהסכמה.זו גולת הכותרת ליאב.

תעשה בדיקה עם עצמך לדעתי, אם אתה פה כדי לפרוק תיסכולים של עצמך או שאתה באמת נמשך למקום הזה ואז אולי תבין שהגישה שלך שנויה במחלוקת ואיך אתה יכול לשפר את עצמך.

טוב החלטתי לעשות לך 10 הדיברות
icon_lol.gif

1-לכבד נשים וגברים כאן כאחד אף אחד/ת לא יפול שדוד לרגליך בגלל שאתה יודע לנגן על גיטרה.
2-גם אם בחורה לא בטעם שלך תימנע מקללות והכפשת שמה. כבודה במקומו מונח כבר אבל ככה רק השם שלך מתלכלך.
3-בטוח שפוי ובהסכמה ליאב. אף אחד פה לא דוגל בשיטה של לפרוק עצבים על הפרטנר שלו.
4-לפני שאתה כותב תחשוב זה יעיל.
5-בשם כל הבחורות שולטות ונישלטות כאחד-לא עושה לנו את זה כשמדברים אלינו בזלזול.
6-קח דברים שכותבים לך בפורפורציה .לפעמים הנימה היא לא של תקיפה אלא שצחקו איתך.
7-לפני שאתה פונה לבחורה תוודא בפרופיל שלה שאתה עונה לדרישות שלה כדי למנוע ממנה ומעצמך תיסכול. אם היא לא עונה כנראה שהיא לא מעוניינת או לא ראתה את ההודעה.זה לא אומר שהיא לא רצינית.
8-מתחלפות זה מתחלפות.שולטות זה שולטות ונישלטות זה נשלטות.
9-הבדס"מ של כל אחת שונה מה שלאחת מתאים לא יתאים לאחרת.
10- תכבד אחרים הם יכבדו אותך. ואגב פה זה לא אתר מטאליסט.
ליאב
ליאב • 3 בינו׳ 2007
את קשה מאוד .כל הזמן אני מדבר על שיויון בין המינים ,מה פיתאום שאני יתעלל במישהי ? כתוב במפורש בכרטיס שלי שיש גבולות.תישאלי את תהום היא תגיד לך שדיברתי איתה בשיחות על סשן קל ,שהיא אמרה לי שאין לה ממש גבולות ,אז אמרתי שלי יש.נכון ליפעמים יש לי התפרצויות בכתיבה .את יודעת איך היתיחסתי אליך זה היה ניראה כזילזול? אני בחיים לא הירמתי יד על אישה כל שהיא בעולם.אני אוהב להרגיש עצבים ,אבל בטוח שאני לא אכניס למישהי.
Venus in Furs
Venus in Furs • 3 בינו׳ 2007
יאללה ליאב שכנעת אותי בו תמצוץ לי.