סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיית המיתחלף

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 17 שנים • 3 בינו׳ 2007
פסיכו לוג​(שולט) • 3 בינו׳ 2007
ליידי, יפה שהשקעת והתאמצת.
וליאב, כולם כאן חושבים שאתה אדם מסוכן. מי תרצה לעבור סשן אצל אדם שלא שולט בעצבים שלו, מתפרץ על כולם, מקלל את כולם, ורק מאיים בלי הפסקה?
אני חושב שלא הגעת למקום הנכון. לדעתי גם לא היה לך סשן מעולם.
ואם היה, יש לי ההרגשה שאותה בחורה נמלטה בזעקות אימים...
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 3 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
את קשה מאוד .כל הזמן אני מדבר על שיויון בין המינים ,מה פיתאום שאני יתעלל במישהי ? כתוב במפורש בכרטיס שלי שיש גבולות.תישאלי את תהום היא תגיד לך שדיברתי איתה בשיחות על סשן קל ,שהיא אמרה לי שאין לה ממש גבולות ,אז אמרתי לי שלי יש.נכון ליפעמים יש לי התפרצויות בכתיבה .את יודעת איך היתיחסתי אליך זה היה ניראה כזיליול? אני בחיים לא הירמתי יד על אישה כל שהיא בעולם.אני אוהב להרגיש עצבים ,אבל בטוח שאני לא אכניס למישהי.

אני ספציפית לא הרגשתי ממך שום זלזול אבל אני גם חסינה icon_cool.gif אז ככה שקשה לתת לי להרגיש ככה..
אתה מדבר על שוויון בין המינים וקורא לכל בחורה שלישית פה שעונה לך בצורה שלא מוצאת חן בעיניך,פרוצה וכן הלאה.זה נקרא זלזול ליאב.
מהמילים שכתבת הסיקו פה רבים שיש בך שנאה לנשים אולי לא הובנת בצורה נכונה אז במקום להתעצבן על אחרים פה אני מציעה לך שפשוט תבהיר את הכוונות שלך ותחסוך לעצמך את העצבים icon_smile.gif
ליאב
ליאב • 3 בינו׳ 2007
lady @in black כתב/ה:
ליאב כתב/ה:
את קשה מאוד .כל הזמן אני מדבר על שיויון בין המינים ,מה פיתאום שאני יתעלל במישהי ? כתוב במפורש בכרטיס שלי שיש גבולות.תישאלי את תהום היא תגיד לך שדיברתי איתה בשיחות על סשן קל ,שהיא אמרה לי שאין לה ממש גבולות ,אז אמרתי לי שלי יש.נכון ליפעמים יש לי התפרצויות בכתיבה .את יודעת איך היתיחסתי אליך זה היה ניראה כזיליול? אני בחיים לא הירמתי יד על אישה כל שהיא בעולם.אני אוהב להרגיש עצבים ,אבל בטוח שאני לא אכניס למישהי.

אני ספציפית לא הרגשתי ממך שום זלזול אבל אני גם חסינה icon_cool.gif אז ככה שקשה לתת לי להרגיש ככה..
אתה מדבר על שוויון בין המינים וקורא לכל בחורה שלישית פה שעונה לך בצורה שלא מוצאת חן בעיניך,פרוצה וכן הלאה.זה נקרא זלזול ליאב.
מהמילים שכתבת הסיקו פה רבים שיש בך שנאה לנשים אולי לא הובנת בצורה נכונה אז במקום להתעצבן על אחרים פה אני מציעה לך שפשוט תבהיר את הכוונות שלך ותחסוך לעצמך את העצבים icon_smile.gif

אני יבהיר את עצמי .כל זה התחיל שאותן בחורות התחילו לספר את ההודעות פרטיות וכו'.שימי לב טוב איך מתחילת השירשור ההיתי תמים וחדש והם כולל את חגגתם עלי.אני לא אסבול את זה מיצטער,כמו שאם את ההית ניתקלת במצב הזה לא הית יכולה ליסבול.תיבדקי עוד פעם ושימי לב שאני לא יוזם ראשון אלא עונה מישהו מתחיל ,אולי בכוונה ואני עונה תיבדקי מהתחלה מיצידי מהיום הראשון את פיקחית אני סומך עליך.
Venus in Furs
Venus in Furs • 3 בינו׳ 2007
ליאב, אתה שידרת אידיוטיזם מובנה מההתחלה.

אתה אידיוט, תכיר בזה. אתה קקי מטומטם.

אם היית בא ואומר: תראו, אני ילד עם אגרסיות בלתי פתורות, גר במרתף של אמא, לא מוצא סיפוק במין רגיל, ובאופן כללי בחורות לא ממש מתייחסות אלי, כך שהנחמה היחידה שלי היא נגינה בגיטרה בווליום גבוה מדי, ובסגנון שאף אחד חוץ מחרשים וסתומים לא אוהב,.. ועדיין, אני מחפש ליצור קשר עם מישי שכל זה ידליק אותה וביחד ניצור איזשהו משו שנכון לשנינו.. וול..

היית זוכה למחיאות כפיים בלתי נגמרות, ולמצעד אינסופי של סאביות למפתן הדלת של המרתף האפלולי ההוא.

אבל בחרת ללכת עם פוזה, עם תוקפנות כלפי אלו שדווקא כן התייחסו אליך, ועם המון יוהרה וחוסר הבנה.

אבל סבבה, כנראה שלא קרה כלום. קיבלת יח"צ, ויש פה מספיק מזוכיסטיות חכמות שיראו בדיוק מי אתה, וימשכו לזה אול דה סיים.
lady @in black​(שולטת)
ליאב צר לי שאתה רואה את הדברים בצורה לא נכונה .חגגנו עליך? לא אנחנו כתבנו אליך בנימה של צחוק ואתה החלטת לקחת את זה למקום של תוקפנות .הרגשת מאוים בגלל ההתגוננות שלך כמישהו חדש.
אני מהיום הראשון בכלל לא לפה ולא לשם לא חגגתי עליך אלא הבהרתי לך באותו שרשור שכתבת שאתה מטאליסט ועצבני כמו שצריך להיות מטאליסט אמיתי, ואני התנגדתי להכללות שלך.
לי אישית אין דבר וחצי נגדך מלבד שאתה משעשע icon_lol.gif
(אני כנה)

כולם פשוט כולם הבינו ממך דברים לפי מה שכתבת שאתה כרגע סותר בעצמך.
ובמילים אחרות ופשוטות יותר.
תניח לאגו שלך שנייה ,ותחשוב אם בדרך פגעת בכמה אנשים פה שביקשו רק להתלוצץ איתך(לא אני אישית מדובר באחרים).
icon_wink.gif
ליאב
ליאב • 3 בינו׳ 2007
lady @in black כתב/ה:
ליאב צר לי שאתה רואה את הדברים בצורה לא נכונה .חגגנו עליך? לא אנחנו כתבנו עליך בנימה של צחוק ואתה החלטת לקחת את זה למקום של תוקפנות .הרגשת מאוים בגלל ההתגוננות שלך כמישהו חדש.
אני מהיום הראשון בכלל לא לפה ולא לשם לא חגגתי עליך אלא הבהרתי לך באותו שרשור שכתבת שאתה מטאליסט ועצבני כמו שצריך להיות מטאליסט אמיתי, ואני התנגדתי להכללות שלך.
לי אישית אין דבר וחצי נגדך מלבד שאתה משעשע icon_lol.gif
(אני כנה)

כולם פשוט כולם הבינו ממך דברים לפי מה שכתבת שאתה כרגע סותר בעצמך.
ובמילים אחרות ופשוטות יותר.
תניח לאגו שלך שנייה ,ותחשוב אם בדרך פגעת בכמה אנשים פה שביקשו רק להתלוצץ איתך(לא אני אישית מדובר באחרים).
icon_wink.gif

איזה קטע גם האפס רוצה שאני אגיב לו .אין טעם לפחות שמנות לא משפילות אותי ככה .הוא רוצה צומת לב המיסכן .איש נחות חסר כבוד.
lady @in black​(שולטת)
אתה מבין ליאב שכרגע אתה ממשיך?
חבל..זה ילדותי..
ועוד יותר חבל שאתה מלכלך על תהום היא חברה ואתה טועה בגדול
Venus in Furs
בעיית ה'מיתחלף' ממשיכה, אני רואה.
FrozenLips
FrozenLips • 3 בינו׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
ליאב, אתה שידרת אידיוטיזם מובנה מההתחלה.

אתה אידיוט, תכיר בזה. אתה קקי מטומטם.

אם היית בא ואומר: תראו, אני ילד עם אגרסיות בלתי פתורות, גר במרתף של אמא, לא מוצא סיפוק במין רגיל, ובאופן כללי בחורות לא ממש מתייחסות אלי, כך שהנחמה היחידה שלי היא נגינה בגיטרה בווליום גבוה מדי, ובסגנון שאף אחד חוץ מחרשים וסתומים לא אוהב,.. ועדיין, אני מחפש ליצור קשר עם מישי שכל זה ידליק אותה וביחד ניצור איזשהו משו שנכון לשנינו.. וול..

היית זוכה למחיאות כפיים בלתי נגמרות, ולמצעד אינסופי של סאביות למפתן הדלת של המרתף האפלולי ההוא.

אבל בחרת ללכת עם פוזה, עם תוקפנות כלפי אלו שדווקא כן התייחסו אליך, ועם המון יוהרה וחוסר הבנה.

אבל סבבה, כנראה שלא קרה כלום. קיבלת יח"צ, ויש פה מספיק מזוכיסטיות חכמות שיראו בדיוק מי אתה, וימשכו לזה אול דה סיים.

סליחה על התלישות מהקונטקסט של השרשור המופרך הזה, אבל -
ונוס, אתה מלך icon_smile.gif
Venus in Furs
תודה פרוזן ליפס... רוצה להיות המלכה שלי ויחד נשלוט ביקום? bowdown.gif