סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיית המיתחלף

ליאב
לפני 17 שנים • 1 בינו׳ 2007
ליאב • 1 בינו׳ 2007
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 1 בינו׳ 2007
ליאב, יש לך זכות כמו כולם לכתוב ולהביע דעה.
אבל רק תשתדל לעשות את זה בטאקט. בלי להתנשא על אחרים, ועם מוכנות לקבל תגובות אחרות מאנשים שמנוסים ממך.
בענייני מוזיקת מטאל, אני לא אתווכח איתך ואסכים ללמוד ממך. אבל בתחומים אחרים גם אתה מוזמן להקשיב וללמוד מאחרים.
ליאב
ליאב • 1 בינו׳ 2007
זה בדיוק העיניין אמרתי שבמטאל אני מבין בוודאי שיש נושאים שאתה ואחרים מכירים שאני לא מכיר.בקיצור אחי אין בינינו וויכוח יותר בנושא הזה.
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 1 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
אחי המיתחלף ,שאתה פונה אל תיהיה נודניק ואל תישלח בפעם הראשונה מילים שקשורות לסקס .תישאל אותה משהו מצחיק תשעשע אותה.אל תיפנה לשולטות ניסתי והן רוצות רק עבדים.אני בטוח שאנחנו ננצח כי אנחנו מאמינים בשיויון ואנו רואים את האישה שווה לנו בכול המובנים לאט לאט אולי הנישלטות יעברו אלינו שהן יבינו ,שגם שאנחנו שולטים זה לא קיצוני כמו אלה שהם רק שולטים.אנחנו ניתן לנשחטות גם לישלוט.תיראה הקמוקרטיה מנצחת בסוף השולטים והשולטות יהיו בבעיה .אני גם הבנתי שהשולטות לא ממש מאמינות לנו ,אנחנו ניצתרך להיתאמץ ולימשוך אותם אלינו .אני לא יודע למה נישלטות גם איפה ניראה לי ידעו להיתחבר טוב לתפקיד החדש .זכור זה עבודה קשה ,לא פשוט לשחרר מישהי מעבדות שהיא רגילה ליהיות תלותית.

[ליאב סחטיין! אתה ממש מבין ללב השולטות והנשלטות כאחד.

בעזרת עבודה קשה גם אנחנו נהפוך למתחלפות !פשוט נורא קשה להאמין פה לכל אחד... scratchead.gif

כל הכבוד תחנך את וונוס שלנו הוא באמת צריך חינוך החצוף הזה! ותהום יכולה להעיד על כך! rffl.gif

אני מצטרפת לקודמיי .אם לא היית קיים ליאב היו צריכים להמציא אותך! smoking21.gif[
ליאב

שאלה

ליאב • 1 בינו׳ 2007
שאלה כללית לוותיקים בפורום .מותר לשים קישורים לסירטונים של bdsm או שאסור? זה מאתר דומינה שהוא מוכר ולא איזה אתר סתם.חוץ מיזה למי שעוד לא מצא יוכל לפצות את עצמו בסירטונים וכמובן אני אבחר רק של כוסיות שכולנו אוהבים.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 17 שנים • 2 בינו׳ 2007
פסיכו לוג​(שולט) • 2 בינו׳ 2007
יש פורום בשם "תאוה לעיניים". אבל אני לא חושב שזה נחמד לקחת חומר מאתר ישראלי אחד ולשים אותו באתר ישראלי אחר. זה נראה לך הגיוני??
ליאב
ליאב • 2 בינו׳ 2007
זה לא שייך לאתר ישראלי זה שייך לאתר אמרקאי כולן שם אמריקאיות,אני שאלתי אם זה מותר כן או לא.באתר ישראלי יש קישור וחוץ מיזה אם תחפש צדק בעולם לא תמצא כי כולם לוקחים מכולם זה טבע העולם.
ליאב
ליאב • 2 בינו׳ 2007
אני שכחתי שהסירטונים האלה הם בחינם ומותר לכולם.מיפני שאם אתה רוצה ליראות את הסרט המלא הוא עולה לך והוא שעה.כך שבעצם אני לא פוגע באתר המקור, ההפך אני גורם לכך שאנשים יכירו .לא זאת המטרה המטרה היא להראות לכם סרטים ותיראו שזה מגביר את החשק ומביא רעיונות.
Venus in Furs

ליאבוש

Venus in Furs • 2 בינו׳ 2007
ואני חייב לשאול, אם כבר סטינו מהנושא, למה אתה מוסיף את האות י' לכל מילה... "מיפני, ליראות, חוץ מיזה", וזה עוד רק בהודעה האחרונה... זה משו שקשור למטאל? או לאלקטרוניקה? או שאולי זו עוד דרך מתוחכמת להתחיל עם בחורות? icon_rolleyes.gif