ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורסם ב"הארץ"

Olive
לפני 17 שנים • 4 בינו׳ 2007

פורסם ב"הארץ"

Olive • 4 בינו׳ 2007
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/SearchArticle.jhtml
Olive

לא הלך...

Olive • 4 בינו׳ 2007
24 שעות לפני המסיבה נערכת מכירה מוקדמת של כרטיסים בנוקס - חנות בגדים תל-אביבית שמתמחה בבגדי פטיש. אמילי עומדת עם קופה רושמת ואנשי הקהילה קונים כרטיסים ומודדים בגדים. הלהיטים: מחוכים חונקים, מגפיים צמודים ומעילי פי-וי-סי נוצצים. טאלה מנסה שמלת מיני מלייטקס והילה מתלבטת אם לרכוש ביריות. אחת המלכות דורשת מאמילי חוות דעת על השמלות שהיא מודדת. בחורה בלונדינית וממושקפת כבת 40 נכנסת והחבר'ה מתנפלים עליה בחיבוקים. אתמול התראיינה לאחת מתוכניות הטלוויזיה וסיפרה על חייה כשפחה. "מישהו כתב לי בבלוג שלי ב'כלוב' (אתר הבית של קהילת השליטה בישראל) שנראיתי כמו כוכב", היא מספרת. אמילי, אחת השפחות המוכרות בקהילה, שנחשפה לתחום השליטה לפני שש שנים ביריד בסן פרנסיסקו, מקוננת שבמכירה הפומבית האחרונה של השפחות אף אחד לא רצה לקנות אותה.

גלילי עובר שוב על רשימת המוזמנים. ההוצאות הגדולות שתפחו והגיעו ל-70 אלף שקל מחייבות לצמצם את החינמים. הוא מעדכן שהזמין את שי ודרור ואמילי מתחלחלת. "הם יצחקו עלינו, יהפכו אותנו לקוריוז", היא יודעת איך ה"ונילים" (אנשים שלא התנסו ביחסי שליטה) מתייחסים לקהילה.

גלילי מסתכל על השעון ודוהר למועדון. בעוד כמה דקות יגיע בוקי נאה עם קבוצת של אנשי כוחות הביטחון, במסגרת הסיורים הפליליים שהוא מנחה ברחובות תל אביב. הקבוצה, שרובה מורכבת מבני זוג, מקבלת מגלילי תקציר על סצינת חילופי הזוגות. הם נותרים אדישים.

בחלק השני של ההרצאה, בחור מוצק, בעל חנות מחשבים ואדון בקהילה, מספר לקבוצה על עולם השליטה. "יש לך שפחה?" שואלת אחת הנשים. "היו לי שתיים. פיטרתי את האחרונה בשבוע שעבר. אני מחפש שפחה יותר טובה". "מה זאת אומרת שפחה יותר טובה?" היא מטיחה. "ברמה גבוהה. גם מנטלית. וגם פיסית. שתעשה מה שאומרים לה", משיב האדון. "אתם סוטים, באמת סוטים. פירסמתם את הטלפון שלי באתר שלכם ואנשים מצלצלים אלי וצועקים עלי. סוטים", קורא לעברו נאה.

בדרך ליבואן אביזרי מין מתקשר אחד החברים ומתעניין בערב חילופי זוגות שאמור להתקיים בלילה. "אני מזכיר לך. אין כניסה לבד", אומר גלילי. "מה פתאום לבד. אני אבוא עם עוד שתיים", עונה החבר. "לא הדובות מפעם שעברה", זורק גלילי.

בפתח החנות ניצב פין מתנפח מגומי בגובה מטר. "מתי תביא לי כזה למועדון?" הוא שואל את בעל החנות. "אני רוצה אחד בצבע ורוד". גלילי נכנס למחסן ומעמיס עשרות קופסאות קונדומים. לפתע הוא נתקל במדפים גדושים בסרטי פורנו. "מה זה הדבר הזה?" אומר האיש שטוען שכבר ראה הכל, למול תמונה של טרנסקסואל עם פין וחזה גדול.

בינתיים, השותף של גלילי, שאמור לפתוח את הווילה החדשה שלהם בהרצליה בעוד שעות ספורות, מוציא אותו מדעתו. "אמרתי לך כמה מזרנים לקנות, מה פתאום אתה קונה מיטות לסלון?" צועק גלילי. "באיזה צבע לקנות ספות?" שואל השותף. "חום באפלו", עונה בעל הבית.

כמה שעות לפני פתיחת המסיבה פורק טנדר את אביזרי השליטה באולם שבו היא אמורה להיערך. אביסט, הצלם הרשמי של הקהילה, תולה על הקיר גלריה של תמונות עם בחורות קשורות. רובן חברות הקהילה שאמורות להגיע למסיבה. לאביסט יצא שם של אדון קשוח. "הוא גייר חמש בחורות וניליות והכניס אותן לקהילה כשפחות", מעדכנת אמילי. לפני כמה חודשים נלקח לחקירה משטרתית לאחר שאחת השפחות התלוננה שבמהלך סשן הוא תקף אותה מינית. אביסט טען להגנתו שהכול היה בהסכמה. באתר "הכלוב" התחדד מאז הדיון בשאלת ההסכמה בסיטואציה של יחסי שליטה.

בינתיים מגיע תיצ'ר עם מתקן הקשירה מפלדה והמסור החשמלי. "עשינו כמה אימונים השבוע", הוא מרגיע. "יש לי ניסיון בהתכות ובניסורים. הבאתי גם כפפות עבודה. הבחורה תהיה קשורה למתקן ואני אנסר לה את האזיקים והמחוך ממתכת שבניתי לה".

בעשר בלילה מתייצב הצוות באולם. גלילי מנחה את השומרים לא לאפשר כניסה לאנשים שלא לבושים בשחור-שחור. בעלי מכשירים סלולריים עם מצלמות מונחים להפקיד את הצעצוע בכניסה. השוטרים עורכים סיור אחרון במועדון, וסגן מפקד המרחב, מלווה בכתב גלי צה"ל, קופץ להפגין נוכחות. "יש פה אנשים מלח הארץ", אומר גלילי. באולם הסמוך מתקיימת מסיבת לסביות המונית.

סמוך לחצות מתקבצים ראשוני המבלים. אי אפשר לטעות. עבדים בשרשראות רתומים למלכות, מלך בתחתוני ויניל עם נבוט ביד, ביצ'ית בלונדינית בנעלי עקב גבוהות ושקופות. האווירה בכניסה ידידותית, משפחתית ורגועה. ככה זה כשמדובר בקהילה קטנה שכולם מכירים את כולם. ונילים שהגיעו עם מכנסי ג'ינס נשלחים הביתה. חלקם יחזרו בהמשך הערב לבושים לפי הכללים. זוג נאה במיוחד לא עבר את הבקרה של אמילי, יש להם תחושה שמדובר בזוג מציצנים שלא ממש שייך לקטע. אלה שעוברים סלקציה נפרדים מ-120 שקל ומקבלים רוקט פוקט במתנה. "ניסיתי עכשיו, זה לא פועל", מתלוננת אחת המלכות.

מוסיקת אייטיז אפלה נשפכת מהרמקולים ו-600 האורחים רוקדים בלהט. בשתיים בלילה מתחילה תצוגת האופנה. אמילי, בחזה חשוף למעט מסקינטייפ שחור בצורת איקס שמסתיר את הפטמות, זוכה לתשואת מהקהל. בחור בתספורת מוהיקן לבוש תחתונים עם חריץ מאחור מתעלס עם דילדו דמיוני. כעבור שעה עולה מיסטרס קאלי בחברת עבד נאה וארוך שיער. היא מצליפה בו באופן הדרגתי, מטפטפת על גבו החשוף נרות שעווה בוערים, וטומנת במבושיו קערת קרח.

אבל האקשן האמיתי מתרחש בחדרים המבודדים. עבד בכיסוי פנים מלקק במשך דקות ארוכות מגף של אחת המלכות, שיושבת ליד בן זוגה על אחד הכיסאות. בחורה עבת בשר רתומה לסד מקבלת הצלפות מגבר שרירי ומקועקע. בפינת החדר שוכב על הרצפה עבד קשור. מעליו שתי מלכות. אחת מהן דורכת עליו במגפיים עם עקבים גבוהים, ולפתע דוחפת לאחוריו את שפיץ הנעל. הוא נאנח, והיא דוחפת עמוק יותר. השנייה קושרת את איבר מינו ומצליפה בו בידה בפראות. כשהבחור מילל מכאב (או מעונג) הוא מושתק בסטירה. בשעה שתיצ'ר, המכונה בקהל בוצ'ר, עולה למופע הניסור שלו, מתרוקן החדר הקטן. מלכה אחת נותרת בודדה על כיסא עור, ממתינה לעבד שלה שמאחר לבוא.

למרות ההצלפות, החבטות והבגדים, אין תחושה של סקס באוויר. "BDSM וסקס הם שני דברים שונים", מסביר אחד הפקחים, "הם יכולים לבוא ביחד או לחוד. אנשים יכולים לבצע סשן לוהט ולא להזדיין בכלל. ההנאה נגרמת בגלל שהפעולה משחררת אנדורפינים". גלילי מצטרף במכנסיים שחורים נוצצים ודקים. "קר, הא?" אני שואל ומצביע על המכנסיים, שמהם מבצבצות נעליים שחורות עם אביזרי מתכת מוזרים. "יש לי מתחת גטקעס", הוא משיב.*
DanaDomme​(שולטת)

נהנתי לקרוא

DanaDomme​(שולטת) • 4 בינו׳ 2007
כתיבה משעשעת. קראתי עם חיוך.
Olive
Olive • 4 בינו׳ 2007
תודה דוקטור
Queencie​(שולטת)
לפני 17 שנים • 5 בינו׳ 2007
Queencie​(שולטת) • 5 בינו׳ 2007
שאפו לרוני על הכתבה,
ובכלל כתבה עניינית תאורית ללא משוא פנים ודעתנות. אהבתי.

חוצמזה שבעקיפין (בעצם לא כל כך בעקיפין, אלא באנונימיות) כתבו גם על הסשן של הארדקווין ושלי במסיבה icon_wink.gif
אליזבת​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 6 בינו׳ 2007
אליזבת​(נשלטת) • 6 בינו׳ 2007
איזה קטע לא ידעתי שיש לפרודו קעקועים ... מוזר ביותר.

לפחות הם פוליטיקלי קורקט ואומרים עבת בשר icon_lol.gif
כלובי
לפני 17 שנים • 6 בינו׳ 2007
כלובי • 6 בינו׳ 2007
כבר לא כל כך עבה...

בקצב הזה בקרוב זה יהיה "דקת גזרה" icon_smile.gif