שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסוויץ' של הריליישנשיץ' (קשירות כנסו!!...)

QriS​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 5 בינו׳ 2007

הסוויץ' של הריליישנשיץ' (קשירות כנסו!!...)

QriS​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2007
יש לי סיפור קצר ואישי שמתאר את הוויית הסוויץ' במשחק המינים בצורה מאוד רלוונטית.
(אגב, גם לא חייב להתפתח כאן דיון אמיתי אני פשוט מנסה למצוא את דרכי חזרה להווי הפורום. עבר המון זמן...)

בקיצ זה הולך ככה.

אני הייתי בן 30 היא היתה בת 24 אני שבעתי מחיי הזוגיות לעת מסויימת ולה עוד לא היה ממש "חבר רציני" אף פעם אלא רק "לא רציניים" כאלה. היא היתה קטנה ורעבה ואני הייתי גדול וחזק.
כשראינו אחד את השנייה חומת סין והפירמידות קרסו יחד באחת. התחלתי איתה ממרחק עשרים מטר, היופי שלה, האור שבקע מעיניה, הצחוק שהתגלגל בתלתליה, השמש שהתלטפה בגופה הקטן. בפעם הראשונה שנפגשנו התחרמנו בחוץ. בקור. למחרת בבוקר היינו במיטה. לא יצאנו ממנה שבוע. היא היתה בשבילי צ'ופר. היה לי הכי קל בעולם איתה. לא התאהבתי בה, לא הייתי פנוי להתאהב. בהתחלה זה היה ממש מתואם. היא ממש לא היתה בעניין של כלום חוץ מגודטיים אבל מהר מאוד עשיתי את הטעות וגרמתי לה להתאהב בי נואשות. זה פשוט בא לי טבעי ולא עצרתי את זה ואז, אז אלוהים גירש את אדם וחוה מגן עדן. אז זה נהיה בעייתי. בהכרח היא הדחיקה, בהכרח היא נפגעה, בהכרח היא הרגישה דחויה, בהכרח היא היתה בחרדה, בהכרח היא היתה בוכה ואני בהכרח הייתי אוכל את החרא שלה בגלל התסכול שלה ובהכרח הייתי אפוף רגשות מצפון שגרמו לי לסחוט את עצמי ובהכרח יצרו אצלי כעס כלפיה ואי נחת מהקשר ובהכרח התחיל כאן כדור שלג שהתדרדר במורד במשך שנה!! שנה היא היתה מאוהבת עד הראש, רצתה, ביקשה, נשארה, נתנה ואני אמרתי לא. לא אני. לא עכשיו. לא כי לא.

נחשו מה קרה בסוף?
Agni​(מתחלף)

גלגל הסמסארה

Agni​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2007
הסוף אינו ידוע, מכיוון שזה לעולם אינו נגמר.

המשך אלטרנטיבי:

הילדונת בקשה נקמה.
ירדה לה לגיזה שמצרים לבקר את איזיס, האלה המצרית, לשאול בעצתה...
דמעותיה הכסופות נגעו לליבה של האלה והיא החליטה לעזור לה.
"קחי את הנוצה המקודשת, הורתה לה, "ושימי בחדרו מתחת לכר.
לכשיתעורר הוא ייתהב בך שוב מחדש ולא יירצה לנטוש שוב לעולם."

נכנסה היא באישון לילה לחדר הריק(עם המפתח המשוכפל שדאגה לשכפל ללא ידיעתו)
והניחה את הנוצה במקומה.
ואז התהפכו היוצרות, Qris פיתח אובססיה מטורפת, בלתי מוסברת ורדף אותה,
אך היא, כבר לא הייתה מעוניינת והוציאה נגדו צו הרחקה.
Qris התאכזב, כעס, קילל, התעצבן והבטיח לנקום.
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2007
rffl.gif גדול!
דומה בערך אבל לא בדיוק.
קודם כל לא התעצבנתי, לא קיללתי, לא הבטחתי לנקום, ולא פיתחתי אובססיה אבל פייר התאכזבתי icon_cool.gif
שנית, את המפתח - אני נתתי לה בעצמי icon_rolleyes.gif
חוצמיזה כל הקטע עם אייזיס והנוצה נכון אחד על אחד.

מה שקרה באמת זה שבסוף היא הבינה שאני כנראה לא אזוז והיא התעייפה. כאב לה והיא הצליחה להבין מה הדבר הנכון מבחינתה לעשות והיא נאלצה לוותר עליי. הוקל לה. אני נשארתי רעב וחלש.
השיעור שלמדתי הוא שאהבה תלויה בדבר והסוויץ' של הריליישנצ'יפס הוא שלא חשוב מי היה קודם זה הרבה פעמים מתהפך.
Agni​(מתחלף)

האם אחיה של איזיס נחת?

Agni​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2007
או שהוא עדיין מתהלך בגילופין על חומות סינדרלה?

הכי כיף זה :

שיבומי