אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכם על מערכת יחסים של סנג'ר/שפוט-אדון

הכי מושפל
לפני 17 שנים • 9 בינו׳ 2007

מה דעתכם על מערכת יחסים של סנג'ר/שפוט-אדון

הכי מושפל • 9 בינו׳ 2007
שלום,

קיבלתי הרבה תגובות לכרטיס שלי, ורציתי לשאול מה דעתכם על מערכת יחסים שבה אחד הוא סנג'ר ושפוט של השני, אבל הסקס לא ממש משחק תפקיד. לא שאין דברים קשורים למיניות, אבל העניין הוא לא סקס.

האם זה היה מרגש אתכם? ומאיזה כיוון?
סתם הערות?
עוף חול
לפני 17 שנים • 9 בינו׳ 2007
עוף חול • 9 בינו׳ 2007
כמישהי שחוותה את זה מהכיוון הנשי... אני יכולה להגיד לך שזה היה מדהים... זאת אומרת הייתי השפוטה שלה והכל- אבל סקס לא היה אף פעם, וגם לא על הפרק.. אבל היו אלמנטים מינייים מאוד מתונים שבהתחלה עשו את העבודה..
אצלי באיזה שהוא שלב זה לא הספיק... אבל אני מניחה שזה אינדיבידואלי
כך ש... - בהצלחה, תהנה icon_smile.gif

-חיילת-
Afroditi
לפני 17 שנים • 17 במרץ 2007

אגב

Afroditi • 17 במרץ 2007
קשר כזה, קיים גם בין מלכות ועבדים. יש הרבה עבדים שפונים אלי ,שכל רצונם הוא לשרת

אותי, גם אם זה ללא סקס.

כל עוד שני הצדדים מוכנים לכך, כל סוג קשר אפשרי.
Olive
לפני 17 שנים • 17 במרץ 2007
Olive • 17 במרץ 2007
“To be thrilled at the touch of leather, aroused by the sound of harsh words or satisfied by the security of rigid bondage is the is the mark of a lover. To be thrilled by the opportunity to provide usefull service, aroused by a pleased nod and satisfied by the proverbal job well done, is the mark of a slave. It may sound severe. Almost anti-erotic. Untill you see two people, Owner and owned, existing in a complementary relationship where each suits the other like balances on a delicate scale. Then, you will understand that singular intimacy which drives such people on their search for perfection. It is beyond orgasm. Beyond love. It can almost be called rapture...”
"The marketplace" by Laura Antoniou
יהלום
לפני 17 שנים • 18 במרץ 2007
יהלום • 18 במרץ 2007
הממ... תאור עסיסי כל כך אוליב! מאוד רהוט. מצוטט היטב!
החלק הראשון, מיטיב לתאר מיניות קצת אחרת, אבל האלמנים שבה, העור, "דיבור נגוע" , ומעשים שמדמים וממחישים את הביטחון שבקשר, ומעמיקים את הסיפוק, מחזקים אלמנטים של אהבה.
אבל השירות! השירות!
הדגשים נתונים במקומות אחרים לחלוטין. מערכת של אישורים ותנאים, שנמשכים לתוך הקו הארוטי. לאשר אותו לרצונותיך, או להיות מאושר, על ידו. בעצם אישור דו צדדי. עידון ועדנה שנמשכים אל הקו הארוטי, ומצד שני מנוגדים לו (???) לפחות לפי הציטוט.

שלמות כזו אינה מנוגדת לדעתי לארוטיות, אלא להפך, היא מאוד אירוטית.כיוון שהיא עושה שימוש בהתניות מיניות. באישורים בנוגע למיניות. אם זה נעצר לפני הארוטיות אין בזה מין. עדיין ישנה מערכת של אישורים (aprovels) שנעצרת ומבודדת את המין. אולי זה סוג של סרוס אלמנט המין מתוך הדברים בעלי האישור, ואולי זה פשוט צרכים אחרים. קטונתי מלשפוט. בעיני שני הדברים ברי קיימא.

זה לא דבר פשוט לדעתי, להשתמש במישהו כעבד (אם כי מדליק) העידון הזה, ההתאמה בין הצרכים מסובכים לא פחות ואפילו יותר מאהבה. האיזון....

אצלי הדבר לא יכול שלא להצטייר כארוטי, ברמות כל כך עדינות, שהן בוטות.
והדבר גם איננו אהבה רומנטית.
שני דברים שונים.
הסתירה היא כמובן, ברמה הארוטית.

ארוטיקה בוטה מזן אחר, האם יש לה זכות קיום במקביל לארוטיקה רומנטית?
kael
לפני 17 שנים • 23 במרץ 2007

מה שמרגיש נכון מרגיש נכון

kael • 23 במרץ 2007
ואין כל דרך להתחמק מזה.

מסכים עם דבריהם של עמיתיי icon_smile.gif