שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עלאק מיתחלפות עלאק שולטות עלאק נישלטות.

ליאב
לפני 17 שנים • 11 בינו׳ 2007
ליאב • 11 בינו׳ 2007
kaly כתב/ה:
כמה עצוב שהותיקים ביננו,שכבר ראו את התמונות - לעולם לא יוכלו לשכוח את המראות....

איזה עולם.....

ליאב-אתה והניק השני שלך-פשוט שב בשקט,למה לעורר מהומות בשלולית מים????

לא משנה כמה ניקים יש לך-משנה הסגנון כתיבה שלך,צורת הפנייה,ועצם העובדה שאתה שלחת מאות הודעות ,מראה רק על חרמנות,במקום להשקיע בבחורה שאתה פונה אליה,לקרוא את הפרופיל שלה,אולי גם להציץ בבלוג אם יש,הודעות בפורום....
תלמד את הבחורה לפני שאתה פונה אליה,אולי זה ישנה לך את אחוזי ההצלחה icon_rolleyes.gif

אליך פניתי בטון מיתנצל ואמרתי שזה אני ליאב רק בשם אחר,לכן אליך זה לא דוגמה.כל מילה שתאמרי תיגרום לי להיתאהב בך יותר.איך אם האינטואיציות שלכן לא הבנתן שאני מת לקבל מאחורה מאיזה מישהי רעה ,מה קרה לכן? הפכתן תמימות כל כך ופשוטות להבנה.
kaly
kaly • 11 בינו׳ 2007
להתאהב בי?....

לא הייתי ממליצה בכלל,ולעניות דעתי גם המאלף שלי לא יאהב את זה...

אבל שוב,זו רק דעתי....תתאהב icon_cool.gif
ליאב
ליאב • 11 בינו׳ 2007
פנטזיה שהיהיתי רוצה לחוות שימו לב לסירטון למטה בסוף איך היא דופקת אותה.איך שנהין כוסיות ההיתי מת לשתי מלכות כאלה.כבר שנתיים שאני מסתיר את זה והיום נימאס לי.צפייה נעימה.

http://www.domina.co.il/all/frame.asp?site=http://ramigalleries.ultimatesurrender.cc/0135-sammie-rhodes-alexa-von-tess/ultimatesurrender.html

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ינו' 11, 2007 12:00 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
ליאב
ליאב • 11 בינו׳ 2007
kaly כתב/ה:
להתאהב בי?....

לא הייתי ממליצה בכלל,ולעניות דעתי גם המאלף שלי לא יאהב את זה...

אבל שוב,זו רק דעתי....תתאהב icon_cool.gif

מותק אני מאוהב בהרבה.היום הראש שלי רעב.
ליאב
ליאב • 11 בינו׳ 2007
היום אני מתחיל להבין מי אני.מרוב שיש לי אגו אני מת שמישהי תוריד אותי נמוך נמוך.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 11 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
היום אני מתחיל להבין מי אני.מרוב שיש לי אגו אני מת שמישהי תוריד אותי נמוך נמוך.

אני חושבת שאתה עושה את העבודה הזו היטב לבד...
ליאב
ליאב • 11 בינו׳ 2007
אני רוצה להיתחבר לצד הנישלט.כל חיי יצאתי עם כוסיות שמרניות שמשעממות וגם לא יוזמות.היום אני רוצה מישהי יוזמת שתישלוט בי עד אין קץ.יותר נכון שתיים.ואם מטאליסטיות חמומות אז זה מושלם.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 11 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
אני רוצה להיתחבר לצד הנישלט.כל חיי יצאתי עם כוסיות שמרניות שמשעממות וגם לא יוזמות.היום אני רוצה מישהי יוזמת שתישלוט בי עד אין קץ.יותר נכון שתיים.ואם מטאליסטיות חמומות אז זה מושלם.

נסה שמנות. הן חרמניות יותר...
ליאב
ליאב • 11 בינו׳ 2007
אושה כתב/ה:
ליאב כתב/ה:

נסה שמנות. הן חרמניות יותר...

אושה אני לא יכול,אני אוהב רזות בדם וכמה שיותר לכיוון הסלביות והאשכנזיות.לא איכפעת לי מישהי שטוחה חזה לא מעניין אותי.אני אוהב מותניים צרות אגן יריכיים קטן מבנה גוף ארוך ,כוס עדין ותחת יפה שיגרום לי חשק ללקק אותו ללא הפסקה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ינו' 11, 2007 12:35 pm, סך-הכל נערך פעם אחת