שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עלאק מיתחלפות עלאק שולטות עלאק נישלטות.

ליאב
לפני 17 שנים • 11 בינו׳ 2007
ליאב • 11 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
תגיד ליאב- מה זה כוס עדין?

כוס יפה שכיף להיסתכל עליו.החלק היפה שהאופי יהיה מנוגד למראה ,אופי של אשה עצבנית פראית שתלטנית ושלא תפחד להשפיל אותי.איימי אני אוהב אייכויות בכל תחום.שאני מיתכוון מראה עדין זה הכוונה לאשה שיש לה כפות רגלים קטנות ונשיות וכן גם כפות ידים.שונא נשים ענקיות גבריות,זה מגעיל אותי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ינו' 11, 2007 12:44 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 11 בינו׳ 2007
ליאב שנים אני כבר מחפש את הכוסיות העדינות אולי אחרי שסימתה איתם ועברתה לפראיות תגיד לי איפה למצוא אותם?
קליבר​(שולט)

קאלי

קליבר​(שולט) • 11 בינו׳ 2007
kaly כתב/ה:
דרך אגב, כשהתחלתי לרשום את התגובה שלי-הפוסט היה רק עמוד אחד... icon_rolleyes.gif

אנא הקלידי יותר מהר , תודה
קליבר​(שולט)

כץ? אתה ?

קליבר​(שולט) • 11 בינו׳ 2007
כ'ץ כתב/ה:
ליאב שנים אני כבר מחפש את הכוסיות העדינות אולי אחרי שסימתה איתם ועברתה לפראיות תגיד לי איפה למצוא אותם?

אתה מתלונן .. אתה ? אתה לא מצאת?
אני אתלונן עליך .. חכה
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
daniel222
daniel222 • 11 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
תגיד ליאב- מה זה כוס עדין?

שאפשר לשבור אותה בקלות בחתונה
ליאב
ליאב • 11 בינו׳ 2007
לא הבנת אני מחפש מישהי שכלפיי חוץ ניראת כוסית עדינה.אבללל בפנים חיית טרף לביאה אפרקאית שצדה אותי ואז מיצתרפת עוד לביאה ושתיהן קושרות אותי וחוגגות עלי שותות את דמי וטורפות אותי.
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 11 בינו׳ 2007
מת עליך קליברicon_smile.gif
dragon fly
dragon fly • 11 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
עכשיו שאין את התמונה שלי אני מרגיש חופשי להגיד את הפנטזיות שלי.האמת שההיתי חולם ששתי מלכות יעשו בי כרצונם כי אחת זה לא מספיק.אחת מאחור ואחת מילפני ,תוך שהן צועקות עליי באנגלית בדיבור רוקיסתי.אבל שיהיה להן מראה נשי עדין ובאופי הן יהיו חיות רעות.אני אהיה הקורבן שניטרף על ידי שני לביאות.אני כול כך אהאנה מיזה לחוש את הכאב וההשפלה.

הייתי אומר שזה משחק המחבואים בגרסת ה2000?
הגבירה שלי​(שולטת){מיסיסיפי}
[quote="אושה"][quote="ליאב"]היום אני מתחיל להבין מי אני.מרוב שיש לי אגו אני מת שמישהי תוריד אותי נמוך נמוך

אני חושבת שאתה עושה את העבודה הזו היטב לבד..

ליאבוש מותק תקשיב טוב מה הגברת אושה אומרת.