צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האחת שולטת והאחת נושכת.

רון3
לפני 17 שנים • 12 בינו׳ 2007

האחת שולטת והאחת נושכת.

רון3 • 12 בינו׳ 2007
אתמול הייתי לבדי בדאנג'ן שמצב הרוח לא משהו.כעבור 20 דקות בערך נגשת אלי מישהי בעלת לוק מדהים,היא שואלת זה אתה ועניתי לה כן זה אני מפורום הכלוב.אחרי 2 דקות מצטרפת חברה,מתחילים דיבורים.בהתחלה חשבתי שהן סתם משתעשעות .לאחר חצי שעה של דיבורים הגענו לזה שיש לי יחידת דיור וכו'.אז הן שאלו מתי אפשר לבקר? אני חשבתי שהן צוחקות אז אמרתי עכשיו.הן הביאו מהאוטו שלהן ציוד ויצאנו לדרך.שהגענו אלי האוויר בחדר התחיל להתחמם.אז היא אמרה בגלל שאני מעריצה אותך בא לך להיכנס לסיישן? או משהו בסיגנון ,אני לא בדיוק זוכר.שתיהן במשך שעתים מתחלפות בינהן וחודרות עם הסטראפ און עד הסוף.הייתי קשור ולא יכולתי להתערב בזמן שהן שוחטות אותי.בחיים לא נהנתי כל כך.הרגשתי שאני בטריפ מזה חזק.בסוף היה לי קשה לזוז כי השרירים קצת נתפסו אחרי ששעתים לא זזתי.הן הביאו לי מיים קרים ושרו לי שיר ערס.אם הייתי זז ללא רשות ביזמן הסיישן הייתי חוטף הצלפה.השולטת צעקה עלי שאני יזיז אפילו את הלשון רק באישור שלה.בסופו של דבר אחרי שהוכחתי שאני עבד לתפארת ,אז הן הציאו לגבי צרוף מלכה שלישית,ואני הסכמתי.כנראה שאני אהיה במיון היום חחחחחחחחחחחחח
רון3
רון3 • 12 בינו׳ 2007
אני ליאב? השתגעת.
huan
huan • 12 בינו׳ 2007
תרבות הניקים הכפולים בכדי ליצור את עצמך מחדש מכה שנית
והפעם בכיכובו של ליאב. אשר היה מספיק חכם בשביל לפתוח ניק כפול אך לא מספיק כחם כדי לא לתקוע שם את אותה תמונה כמו בפרופיל ליאב שלו ואשר נעלמה במיסתוריות לאחר שבחר להמציא את עצמו מחדש.
kaly
לפני 17 שנים • 13 בינו׳ 2007
kaly • 13 בינו׳ 2007
רון3 כתב/ה:
אני ליאב? השתגעת.

אין ספק שאתה טרול ברשת ואני מקווה שכלובי יסגור לך את הגישה לאתר הזה סופית.

אתה לא יכול לשקר לאנשים-הכתב שלך וצורת הדיבור העילגת {והדיסלקטית} שלך מסגירה אותך ישר.