אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפעם הראשונה שלי

kaly
לפני 17 שנים • 17 בינו׳ 2007

הפעם הראשונה שלי

kaly • 17 בינו׳ 2007
הוא בהחלט לקוח מהפעם הראשונה,אך שיניתי פרטים מזהים ועוד משהו.. icon_wink.gif הפרפרים דהרו כמו סוסים בבטן שדפקתי בדלת.פתחה לי את הדלת אישה צעירה,מדהימה ביופיה, אקרא לה שני לצורך הסיפור,בשנות ה 20 המאוחרות לחייה,1.70,רזה,מתולתלת, עם עיניים ירוקות צלולות וחזה עומד.היא לבשה מכנס קצר שכיסה רק את ישבנה וגופיה צמודה בלי חזייה שהבליטו את פיטמותיה.
"נעים מאוד,שני" היא פותחת ומזמינה אותי להכנס,אני עוד המומה מהיופי נטול האיפור שלה ועונה "נעים מאוד,קאלי" ונכנסתי בצעדים מלאי ביטחון.
התיישבנו בסלון,היא הספיקה מבעוד מועד להדליק קטורת ושאר ריחות."תשתי קפה"? היא שואלת ואני עונה "2 סוכר,הרבה חלב".
שותות קפה,מנהלות שיחת חולין,בעלה בעבודה,יחזור מאוחר,הוא מנהל בחברת הייטק גדולה באזור היא מספרת.
אני מדליקה סיגריה,נשענת אחורה,כבר מרגישה בבית ובעודי מתענגת על הסיגריה והחברה הנעימה היא בחיוך כובש ומבט תחינה לאישור שולחת יד לרגל שלי ומלטפת אותה."זה בסדר?" היא שואלת ואני מסמנת לה בעיניים שכן. ידיה ממשיכות ללטף אותי ומטפסות מעלה. לפני שהספיקה להכניס את היד מתחת לחצאית שלבשתי,תפסתי אותה בשיער,מושכת אותה אחורה. "לאן נראה לך שאת שולחת ידיים, כלבה?" "מצטערת מלכתי" היא עונה ויורדת על 4,היה ברור לשתינו שכאן זה מתחיל,לא היה צורך בהקדמות,עוד בטלפון סגרנו מילת ביטחון לעצירה ומילה להאטה.
דרכתי על כפות רגליה עם העקבים הארוכים והדקים של מגפי העור שלי "מעכשיו תלמדי שידיים את שולחת לאן שאני פוקדת עליך,ברור?" "כן מלכתי" היא עונה ונאנחת,רואה לה בעיניים שהיא נהנית מהתחושה שכאן היא כבר לא שני עכשיו היא הכלבה שלי.
שיחררתי את ידיה מעקביי "אל תזוזי" אני מצווה והיא נותרת במקומה.
הוצאתי מהתיק רצועה וקולר וקשרתי אותו סביב צווארה."אחריי" פקדתי ומשכתי אותה לכיוון חדר המיטות.
חדר השינה היה מואר בנרות ואי אפשר היה להתעלם מעיצוב החדר.החלק הבולט בחדר הייתה המיטה.מיטה ענקית עם סורגים מעוצבים ממתכת קרה במסגרת עץ עבה,סדיני משי שחורים כיסו את המיטה,בקיר השמאלי היו תלויים 2 ווים,הקירות היו צבועים בצבע כהה ובתקרה,בתקרה היו מצוירים מלאכים קטנים ותמימים שנגדו את מראה החדר לחלוטין.
הוריתי לה לעמוד ישר ולא לזוז,עמדנו ככה לפחות 10 דקות,התבוננתי באישה שהפכה לשיפחה שלי בהנאה ותאווה.
קשרתי אותה מהידיים ברצועות עור לווים כשהיא עם הפנים לקיר ולפיה הכנסתי מוט עץ עבה. "תנשכי אותו" הורתי לה והיא פתחה את פיה וסגרה את שינייה הלבנות על העץ.
הוצאתי מהתיק שוט ארוך,התחלתי להצליף בה בעדינות:תחילה בקרסוליים,עליתי לירכיים,טיפסתי לישבנה ואחרי כל הצלפה כל גופה נמתח.הגברתי את עוצמת ההצלפות,חולקת יחד איתה את ההנאה,התמזגנו שלושתנו,אני השוט והיא לאנרגיה אחת גדולה.
אחרי שלא נותר כמעט סימן לגוון עורה הבהיר סובבתי אותה עם הפנים אלי."תפסקי רגליים" אני פוקדת עליה,מיד פיסקה את 2 רגלייה,חושפת בפני דגדגן מושלם ללא שיער ערווה.ליטפתי עם השוט את שפתותיה החיצוניות,כל השוט התמלא במיצים שלה,"אני רואה שכיף לך כלבה",היא ענתה במניד ראש,את הפה היא לא יכלה לפתוח....
הצלפתי קלות על הדגדגן,רואה אותו תופח עם כל הצלפה ואת מיציה ניגרים ממנה לרצפה.טיילתי עם השוט לאורך מותנייה והצלפתי בעוצמה על שדייה,מצליפה בה בעוצמה,שתינו יודעות שבכל רגע היא יכולה לפתוח את הפה ולומר את מילת הביטחון.אני מזהה דמעות בעינייה,קצת חוששת שאולי הגזמתי,רציתי לתת לה לנוח אך גופה דרש עוד ועוד.
שחררתי אותה מהווים והורדתי אותה על 4.לבשתי את החגורה "פתחי את הפה,זונה שלי" מוט העץ נפל ברעש ומיד הרגישה חודר לפיה האיבר המולבש "תמצצי אותו" אמרתי" תרטיבי אותו זונה" והיא מצצה בהנאה.הוצאתי אותו מפיה "את חושבת שהרטבת אותו מספיק,זבל"?"אני חושבת שכן,מלכתי" היא עונה.סובבתי אותה והורתי לה להרים את הישבן כלפי מעלה.
"נבדוק את זה" אמרתי ובלי השתהות חדרתי אליה באחוריה,היא הרטיבה אותו כמו שצריך כי האיבר פילח עצמו לתוכה בלי שום בעיה.צעקה.היא צורחת מהנאה."את נהנית מזה,זנזונת?" והיא עוד עונה "כן,מלכתי,מאוד".ואני ממשיכה יותר חזק מבתרת אותה ל2.
לקחתי עוד ויברטור ארוך ועבה וללא הקדמות מיותרות,שכן הנרתיק היה רטוב בצורה מטורפת,החדרתי לה אותו פנימה.צעקתה כמעט החרידה אותי,הטונים אליהם הגיעה לא נשמעו אצל זמרות האופרה הגדולות של כל הזמנים...."מלכתי" היא מנסה לדבר "מתחננת בפנייך שתרשי לי לגמור" חיוך גדול נמתח על פני "את חושבת שתגמרי הלילה,כלבונת?"והיא עונה בהכנעה "רק אם תרשי לי מלכתי" "עוד לא" אני עונה,מושכת אותה וממשיכה לחדור בפראות לקול גניחותיה המטורפות ותוך כדי מצליפה בישבנה עם ידי הפנויה. אני מרגישה עמוק בבטן את האורגזמה שלי מתגלגלת,יודעת שאני לקראת השיא שלי "קדימה זונה,תצרחי" אני אומרת ומוסיפה "אני מרשה לך לגמור עכשיו" תוך שניות שתינו הרטבנו יחד באותן השניות. שקט פתאום.נשמעות רק הנשימות המהירות של שתינו "כלבה טובה" אני מלטפת אותה,משחררת אותה מהקולר,נישקתי אותה על מצחה והלכתי
    התגובה האהובה בשרשור
עוף חול
לפני 17 שנים • 17 בינו׳ 2007
עוף חול • 17 בינו׳ 2007
מקסים icon_smile.gif
חסר לי קצת אפטר קייר... אבל מחרמן מאוד icon_smile.gif
תודה...

-חיילת-
kaly
לפני 17 שנים • 18 בינו׳ 2007
kaly • 18 בינו׳ 2007
כי זה היה חד פעמי icon_cool.gif
infinite​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 19 בינו׳ 2007
infinite​(נשלטת) • 19 בינו׳ 2007
אחלה של פעם ראשונה ! icon_wink.gif
אם תהיה עוד פעם אל תשכחי לשתף אותנו icon_wink.gif
Shalhevet
לפני 17 שנים • 23 בינו׳ 2007
Shalhevet • 23 בינו׳ 2007
סיפור אמיתי?? אם כן אז יפה לך על החוויה..