בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור נוסף שכתבתי

הכרית האנושית​(נשלט)
לפני 17 שנים • 19 בינו׳ 2007

סיפור נוסף שכתבתי

בחורה בגובה 1.70+ מלאה בכל המקומות הנכונים ( ניתן אפילו לומר גדולה) שיער בגוונים של חום ועיניים ירוקות. בפעם הראשונה שראיתי אותה היא תפסה מישהי סביב המותניים ותוך שנייה הטילה אותה לרצפה על התחת בהנפה עצבנית, הצעד הבא שלה היה להשתמש ביתרון המשקל שלה ( 70 ק"ג) ולרתק את הבלונדינית הקטנה(1.60 55 ק"ג) תחת המשקל שלה. היא עמדה מעליה תפסה את שתי הזרועות שלה ומתחה אותם לצדדים שלה ובתנועה מהירה הנחיתה את ישבנה הדשן על החזה היפה של הבלונדינית, ירכיה הבשרניות גלשו לעבר הזרועות שלה והשאירו אותה ללא שום יכולת לזוז.

"את נכנעת?" היא שאלה אותה תוך כדי שהיא מדגישה את העליונות שלה ומקפיצה את עכוזיה באוויר ומוציאה ליריבתה את כל האוויר מהריאות "אני מקווה שעבדת חזק על החזה שלך השבוע כי אני לא נהיית יותר קטנה כל שבוע" היא בקושי נשמה ובטח שלא נהנתה מההערות המתחכמות של הגברת הרוכנת עליה.

"די תרדי ממני בבקשה, הוכחת את הנקודה שלך" נשמעה פליטת פה מבין הירכיים שלה , לא יכולתי להבחין אם זה היה קול של בכי או של מחנק אבל היא נשמעה גמורה לחלוטין "אני מקווה שהבנת סוף כל סוף את מקומך האמיתי באולם הזה" ובשביל להוכיח את הנקודה שלה היא מתחה את עצמה מעט קדימה ומעכה את ישבנה שעמד לפרוץ אל מבעד לטייטס הקטנים מדי שלה היישר על הפנים המתנשפות של יריבתה המוכנעת.

לאחר כמה דקות של היא התרוממה מעליה, הפנים שלה נותרו מעוכות, מיוזעות מדיפות סרחון של ישבן השיער שלה דבוק למצח ומבטה היה כנוע ומושפל "עכשיו תעופי הביתה ואני לא רוצה לשמוע ממך יותר אף מילה!" היא התחילה לאסוף את החפצים שלה ולהתקפל לא לפני שהספיקה לקבל עוד הצלפה מכובדת על התחת.

זהו זה, ידעתי שאיתה אני רוצה להיאבק היה לה כל מה שצריך – גובה, משקל, אגרסיביות, תחת, שדיים והכי חשוב ראו עליה שהיא אוהבת את זה. הרבה זמן חיפשתי מישהי להיאבק איתה. אני לא מתאבק מקצועי או משהו דומה אבל מאז ומעולם לכניעה, השפלה וסגידה שבהיאבקות. אין ספק שהבחורה שראיתי הייתה בעלת עוצמה מרשימה אבל הרגשתי שאני מסוגל לכפר על המחסור שלי בניסיון ביתרון הפיסי שלי – הרי למרות הכל אני גבר והיא אישה.

עקבתי אחריה עוד פעמים באולם, ראיתי אותה מתאמנת בעיקר על לצמצם מעט את הבטן המתעגלת שלה שמעידה על כך שהיא כבר אינה נערה כמו פעם בסביבות ה35, קצת אופניים לעבוד על הירכיים האימתניות שלה וזהו לא משהו יוצא דופן לאישה בגילה, אבל בכל זאת אני ראיתי את פרצופה האמיתי באותו לילה.

ניגשתי אליה "ראיתי מה עשית לזאת שעצבנה אותך, זה היה נפלא" היא הייתה המומה לחלוטין ניגש אליה בחור צעיר בשנות העשרים המוקדמות 1.70+ שיער קצר מבנה רזה ומדווח לה בפרטי פרטים כיצד השתמשה בכל איבר מגופה למעוך את יריבתה המסכנה "אני רואה שבאת להגיד לי משהו אז אני אציג את עצמי שלום מיכל" הייתי בשוק מההתעשתות המהירה שלה בשוק אבל מרוצה מיד חזרתי לעניינים והבהרתי לה למה באתי "אותי לא תוכלי למעוך באותה קלות בואי נקבע איזה ערב נחמד להכריע בשאלה"

וכך נפגשנו שבוע לאחר מכן בדירה שלה היא הכינה אזור נייטרלי עם מזרונים. היא קיבלה אותי בחלוק שהסתיר את לבוש הקרב שלה בעוד אני ישר ירדתי לבוקסר הצמוד שלי. לא התכוונתי לשדר שאני מפחד ממגע או לתת לה להפחיד אותי במיניות שלה. היא הסירה את החלוק ונגלתה לפני בחזיית ספורט לבנה שהשפריצה החוצה את החזה הגדול שלה ותחתון שחור , היא הפנתה אלי את הגב טפחה לעצמה פעמיים על הישבן שלהפתעתי עוטר במכנס ספורטיבי שחור וצמוד שהבליט את האגן הרחב שלה "אתה עוד תכיר אותם" היא צעקה לי תוך כדי שהיא מצמידה את לחיי הישבן שלה אחת לשניה.

ניצלתי את ההזדמנות וקפצתי לה על הגב משכיב אותה לקרקע, נשכבתי עליה עם כל המשקל שלי "את גם תזכי להכיר כמה דברים חדשים היום" לחשתי לה באוזן. זיהיתי שנייה של הססנות בפנים שלה וניצלתי את זה כדי לשפר עמדות. זינקתי לכריעה יושב על גבה החשוף ושיפרתי למעלה עד שהצמדתי את ידיה לרצפה בעזרת הרגליים שלי. מיכל התחילה להשתולל ואני לא הצלחתי להתמודד עם הכוח שלה בלי תמיכה ומיד תפסתי במכנסיים שלה בחוזקה ומשכתי אותם לכיווני מנסה להשתלט על העלמה הסוררת.

"תעזוב את המכנסיים שלי כלב!" ראיתי על הפנים שלה שהיא לא נהנתה מהחוטיני המאולתר שארגנתי לה, הגנבתי מבט חטוף לכיוון התחת שלה שכבר התחיל לצבור אגלי זיעה לאורכו ולרוחבו. מיכל ניצלה את הסחת הדעת שלי והפילה אותי מעליה. היא יצלה את ההפוגה הקצרה לנסות לסדר את התחתונים שלה אבל אני לא נתתי לה שנייה לנשום .לפתתי אותה מאחורה סביב הבטן העגלגלה שלה והתחלתי לטלטל אותה למעלה ולמטה עד ששחררתי אותה לנחות ישר על הטוסיק ורצפה. היא התיישרה על ארבע מתקשה לנשום ואני ישר קפצתי לה שוב על הגב רוכב עליה כמו סוס. תפסתי את השער שלה ביד שמאל וביד ימין שוב הרמתי את התחתון שלה כלפי מעלה מרים את כל פלג הגוף התחתון שלה באוויר. "תתחילי להלחם" צעקתי עליה והתחלתי לסטור לה מאחור כמו כלבה סמאק, סמאק עד שבתנועה קלה היא הפילה אותי לרצפה.

התגלגלתי לימין מביט לתקרה ותוך שנייה ראיתי מעלי את דמותה הענקית של מיכל כשכל החזה שלה מתנשף פנימה והחוצה . רוכנת מעלי ממקמת את הראש שלי בין כפות רגליה שהריחו ממחנק של נעליים.

"אל תדאג תמיד לוקח לי זמן להתחמם" מיכל קיפצה לאוויר והנחיתה את ישבנה על החזה שלי. מהעוצמה של המשקל שלה כל הגוף שלי התקפל לשתיים, הרגליים שלי התעופפו לאוויר והחזה שלי נזעק לשמיים בניסיון לחלץ נשימה מתחת לגוש הבשר שרכן עלי.

ראיתי את הטירוף בעיניים שלה, היא כבר תכננה לעצמה כיצד היא תכניע אותי ותרכב עלי כל הלילה. מיכל התרוממה מעט בניסיון להגיע אל עבר הפנים שלי אבל באותה שנייה הסטתי את גופי שמאלה והצלחתי להתהפך על הבטן כך שהפנים שלי לא יהיו חשופות. ידעתי שהיא הולכת להחזיר לי על מקודם, היא התמקמה על הגב שלי מועכת אותי על המזרון והתחילה להעביר את ידיה על התחת שלי, ממששת , צובטת, תוחבת את אצבעותיה למקומות שלא התרגלו למגע כזה בעבר. התחלתי להלחץ, הדומיננטיות והאסרטיביות של מיכל ספק הפחידו ספק ריגשו אותי אבל התחלתי להשתולל בניסיון להוריד את מיכל מעלי "תרגע קטנצי'ק, אל תבזבז את כל הכוח שלך עכשיו יש לי עוד תוכניות גדולות בשבילך הלילה".

במאמץ אחרון הרמתי את גופי לאחור והצלחתי להוריד את מיכל מהגב שלי, מתחתי את הגב הכואב והמשכתי להסתער על מיכל ההמומה. זינקתי אל עבר רגליה הטחתי אותה בחבטה עזה למזרון. ריתקתי את כפות הרגליים שלה בידיי בחוזקה תחת בית השחי שלי. מיכל שכבה על הגב מתכננת את צעדה הבא בעוד אני שלחתי את רגלי לחטט ברחבי הנשיות של מיכל להחזיר לה טובה על מקודם. לחצתי לה בחוזקה על הכוס מחדיר את הבוהן שלי אל איברה. מיכל ניסתה להשתחרר ללא הועיל, הפכתי אותה על בטנה עדיין חובק את שתי רגלייה בידיה והתחלתי פשוט לבעוט לה בתחת עד שתבין מי כאן שולט.

הפכתי את מיכל התשושה בחזרה על הגב והלכתי על הכרעה. הסתובבתי לאחור עדיין מחזיק ברגליה של מיכל, עומד מעל שדייה הגולשים – ראיתי את פרצופה המיוסר מציץ מבין רגלי היא ידעה מה עומד לבוא ומבט מפוחד היה על פניה. קיפלתי את רגליה לאחור ושיגרתי את ישבני על החזה הענוג של מיכל, מצמיד את ידיה למזרון בריתוק מושלם. לא נותר לה דבר לעשות מלבד לצפות בישבני הרוטט סנטימטרים ספורים מהפנים שלה, היא כבר יכלה להריח את ההשפלה.

קיפצתי את ישבני מעט להשפיל את מיכל עוד טיפה, תחושת העליונות הרטיטה את גופי ובמיוחד את איברי שהתחיל לבלוט מתוך הבוקסר הצמוד. "אין לך מה לדאוג מיכל אין בפנים שום דבר שלא ראית אף פעם" הגנבתי מבט אל העיניים המתוסכלות של מיכל לא פחד, תסכול. גלשתי לאחור מצמיד את ישבני לסנטר של מיכל, מיקום מושלם. שחררתי את הרגליים שלה והרמתי את הבוקסר שלי כלפי מעלה יגורם לעצמי מעין חוטיני מאולתר. הרגשתי את הבלי פיה של מיכל נושפים על התחת שלי מרטיטים את כל גופי. ההרגשה שמיכל שואפת לריאות את אחוריי המיוזעים המסריחים גרמה לי להשאיר אותה בהמתנה מייסרת לעוד כמה שניות לפני שהשלמתי את המהלך וישבתי לה על הפנים, מצמיד את מצחה ואת עיניה לשערות הקטנות לאגלי הזיעה של התחת שלי. תפסתי אותה בשער ודחפתי את הישבן שלי כ"כ חזק לתוכה שהאף שלה פשוט נשאב אל האזור הדחוס שבין החור של התחת לביצים שלי. למזלה של מיכל הבוקסר שלי עוד היה עלי מה שדחה במעט את ההשפלה המוחלטת. התחלתי פשוט לטחון לה את הפנים, מועך אותם מצמיד את פלחי ישבני החשוף לעיניה הירוקות. המשכתי לתפוס בשערה ולרכוב עליה כאילו הייתה זין. "ברגע שתהיי מוכנה להיכנע תודיעי לי, אני נוכן להמשיך ככה כל היום" מיכל השתתקה לה, מחפשת אוויר לנשימה מבעד לישבני, החלטתי לבדוק מה מצבה וחזרתי טיפה אחורה לסנטר שלה.

"בחיים אני לא אפסיד ללוזר כמוך,ופעם הבאה תתקלח יא מניאק" לא אהבתי את ההערה של מיכל ולכן שחררתי לה נפיחה ישר לפנים "אייייכס יא בן זונה מסריח איך אתה מעז!" במקום להמשיך ולשמוע אותה בוכה לי העדפתי לתת לה הזדמנות שנייה לטעום את ישבני והתמקמתי בחזרה על פרצופה מאפשר לכל הריחות שלי להיפלט אל עבר אפה.

הסטתי את המבט קדימה וראיתי את גופה הגדול של מיכל פרוס מולי כמעט חסר תזוזה. החזה הגדול שלה מכוסה בסימני לחץ של הבוקסר שלי בטנה מתנשפת וירכיה האימתניות ממוטטות לרוחבה כמו עגל. הושטתי את ידי לעבר שדיה, נתתי להם סחיטה קטנה לפני שהתחלתי להשתעשע ולסטור בהם מטריף מרוב כעס את מיכל שההשפלה כנראה עשתה את שלה והיא זרקה אותי קדימה מפירה את מנוחת גופי על פרצופה. עפתי לכיוון רגליה של מיכל נאחזתי חזק ברגליה האימתניות כדי לא לעוף קדימה. מיכל השתחררה מהאחיזה שלי בקלי קלות וליפפה את ירכיה העבות מסביב למותני במספריים והתחילה למחוץ את החזה שלי. נאנקתי מרוב כאב, איזה עוצמה יש לאישה הזאת. מיכל גלגלה אותי כך שאחרי הרבה זמן היא הייתה מעלי, ראיתי את הזעם בעיניים שלה מתכוננת לאנוס לי את הצורה. לא הלילה!

משכתי את עצמי טיפה לאחור והרמתי את הרגליים מסביב לראשה של מיכל נועל אותה בין הירכיים שלי וכך נכנסנו למעין 69 כשהיא מרתקת את החזה שלי ואני את הראש שלה. עכשיו השאלה הייתה רק מי ישבר קודם וידעתי שהיתרון נמצא אצלי – הרבה יותר קל למחוץ ראש מאשר חזה ואפילו שלמיכל יש חתיכת מספריים הייתי בדרך חזרה לשליטה. לאט לאט הרגשתי את האחיזה שלה משתחררת ואת ההתפתלויות שלה מכאב בין ירכיי עד שהיא ויתרה לגמרי ראשה מוכנע בין רגליי.

סידרתי אותה מולי שוכבת על בטנה, מוכנעת, כואבת. תפסתי אותה בשער ומשכתי אותה בהחלטיות לתוך המפשעה שלי, מצמיד פיה לשק אשכים שלי ומשאיר את עיניה מוסטות למעלה מביטות אל תוך עיני. "סוף סוף הגעת לעמדה הטבעית שלך כמו כל בחורה ממוצעת" היא יכלה לחוש היטב את הזין שלי לוחץ כנגד אפה. מיכל לא בכתה, לא יללה קיבלה את מצבה כמו "גבר" מתעלמת כמה שאפשר מהריח המוכר של האשכים המיוזעים שמילאו את פרצופה ומנסה איכשהו לצאת מהמצב העגום הזה.

כבר כמה דקות תכננתי להוריד את התחתונים שלי ולתת למיכל טיפול פנים אל פנים, רק חיכיתי לרגע המתאים. ראיתי את מיכל רוכנת אל תוך הביצים שלי, עיניה הפסיקו להביט אליי ונבלעו בתחתונים שלי. קמתי מעליה והתכופפתי לרגע כדי להוריד את התחתונים ולפתע הרגשית את ידה של מיכל חובקת את הציוד האישי שלי. חיוך שטני נתפס על פניה של מיכל, היא התרוממה למצב עמידה מסתכלת לתוך העיניים שלי "עכשיו תורי". מיכל מיקמה את היד הפנויה שלי על כתפי והרימה אותי לאוויר כשאני הפוך 180 לקרקע, היא הטילה אותי לקרקע כמו צעצוע. ניסיתי לנצל את השניה הפוגה ולנסות לפחות להרים את התחתונים שלי למעלה אך מיכל מיד הנחיתה על הצוואר והחזה שלי את רגליה.ללא שניה מנוחה מיכל תפסה אותי בשיער הרימה אותי למצב כריעה ותחבה את ראשי בין רגליה מפרקת לי את הראש.

"עכשיו אני רוצה שתצעק כמו ילדה קטנה" היא התחילה להפליק לי בישבן סמאק! סמאק! עוד אחת ועוד אחת עד שהתחלתי ליבב מרוב כאב. הרמתי את התחתונים שלי סוף סוף למעלה לפחות יכאב טיפה פחות חשבתי אבל למיכל היו רעיונות אחרים. "מקודם אהבת לעשות לעצמך חוטיני, נכון?" היא הרימה לי אותם לתוך הבשר מרימה אותי לאוויר עם התחתונים עד שהגומי התחיל להיקרע ובמשיכה חזקה קרעה אותם מעליי. "זה נראה לי רק הוגן שאתה תריח מה שאני כבר הרחתי לא?" היא לקחה את התחתונים שכבר ככה הכילו את הארומה שלי והתחילה פשוט לנגב עם זה את התחת שלה "רק שתדע שאני לא כמוך באמת כבר לא התקלחתי הרבה זמן" היא הוציאה את התחתון מהתחת שלה והתחילה למרוח אותו על כל הפנים שלי, לא מפספסת אף נקודה לפני שהיא קשרה לי אותו מסביב לאף ולפה כמו מסכה של רופאים רק פחות סטרילית.

מיכל ידעה שעכשיו הגיע תורה, היא שחררה מעט את הלפיתה על הראש שלי רק כדי שוב להנחית את ישבנה הגדול על הראש שלי ולמחוץ אותי מתחת למשקל שלה. היא תפסה אותי בשיער והפכה אותי על הגב היא חזרה על המהלך הקפיצה את ישבנה על גופי המוכנע – אחרי עוד כמה קפיצות הייתי גמור לחלוטין ומיכל ידעה את זה, יתרון הגודל שלה הכניע אותי, שבר אותי. היא הסתכלה לי לעיניים וראתה את גופי הרצוץ מתחתיה. התרוממה מעלי ובפעם האחרונה חזרה על הקפיצה שלה מנחיתה את כל משקלה על החזה שלי כמו יוקוזונה. "עכשיו אפשר להתחיל ליהנות, אחרי שהבהרנו את היחסים בינינו".

היא הושיטה את כף רגלה לעבר הפנים שלי ובעזרת הבוהן דחפה את התחתונים עמוק לתוך הפה שלי. מיכל התקדמה מעט והרכינה את ערוותה אל עבר הפנים שלי, כל מה שנותר לי לעשות זה להביט למעלה מבין רגליה של מיכל ולראות את שדיה העצומים מקפצים ביחד עם בטנה העגלגלה מעלי בעוד היא רוכבת עלי כמו דילדו ופשוט טוחנת אותי כנגד המזרון עם הכוח שבאגן שלה.

מיכל תפסה בשערי והצמידה אותי לתוך הכוס שלה, רוכנת למעלה ולמטה מתפרעת עלי מוציאה את כל התסכול שלה ומפרישה את כל הריחות שלה על הפנים שלי. היא המשיכה לקפץ למעלה ולמטה גוררת אותי איתה כנוע ומושפל כשבמשך כל הזמן היא תופסת את הזין שלי, משחקת איתו. מיכל הרימה אותי לאוויר והצמידה אותי לקיר היא שחררה את החזייה שלה מאחור ופשוט הדביקה אותי לקיר עם השדיים הענקיים שלה בלי ידיים. מיכל כבר הייתה באקסטזה, היא העלימה את פרצופי בין שדיה והמשיכה לשלוח למטה אצבעות למקומות אסורים – עושה בי מה שהיא רוצה, אונסת אותי.

מיכל שחררה אותי לנשימה מבין עטיניה הבריאים ושוב זרקה אותי למזרון, היא התיישבה על הגב שלי היא תפסה את הזין הבריא שלי והתחילה לכופף אותו אחורנית לכיוון התחת שלי "כמו שבוודאי שמת לב אני מאמינה בשוויון בין המינים אני מקווה שתהנה מהחוויה החדשה" כששמעתי את המילים שיצאו מהפה של מיכל הבנתי שהולך להיות לילה לא פשוט בכלל. מיכל התחילה לעסות את הזין שלי ולאט לאט קרבה אותו עד שהציץ אל מבין לאחוריים שלי. כמובן שמיכל ידעה שמה שהיא מבקשת לעשות לא אפשרי מבחינה פיסיולוגית ולאחר דקה או שתיים הפכה אותי בחזרה על גבי.

"עכשיו ננסה את השיטה השנייה" היא תפסה את שתי רגלי וקיפלה אותי לשתיים, מיכל דחפה את קרסוליי בעוצמה לאחור והפעילה לחץ עצום על הצוואר שלי. "תגיד, מתי בפעם האחרונה סטרו לך?" מיכל עיסתה בעדינות את הזין שלי תוך כדי שהיא מתיישבת מעליי מפעילה עוד לחץ על הגב שלי מקפלת אותי כמו עד שכפות רגליי נגעו ברצפי ואיבר מיני הדלדל מעליי ס"מ ספורים מפרידים בינינו.

"איזה מזל שאתה גמיש" מיכל סיננה לעברי. היא תופפה קלות על הזין שלי מקפיצה אותו באוויר, משפשף את האף שלי יכולתי כבר להריח אותו, את הניחוח של הישבן שלי שהוא ביקר לפני שתי דקות, את המאמץ. "הגיע הזמן לסטור לך כלבה!" מיכל הפעילה עוד טיפה לחץ עד שהזין שלי פשט רכן מעליי.

היא תפסה את הזין הבשרני שלי ותקעה את הכיפה של הבולבול בין העיניים שלי "אני רוצה שתביט טוב טוב לאיבר שלך ותתכונן להסניף, למצוץ ולנשק אותו כמו איזה הומו עלוב" היא תחבה את הזין לתוך העין. מיכל התחילה לסטור לי בפנים עם הזין שלי, דוחפת אותו לתוך הנחיריים שלי. מיכל הקפיצה את הזין שלי ביד שלה מכינה אותו "הגיע הזמן ללקקן!" היא סטרה את גוש הבשר על הלחיים שלי מצד לצד כמו בסרט פורנו לפני שהשחילה אותו לתוך הפה הממאן שלי , אותו זין שטפח על פניה לפני שעה קלה פלס את דרכו לתוך גרוני "סגירת מעגל"! "ככה אני אוהבת לראות אותך –מושפל, שקט כנוע וכל מה שהיה צריך זה לדחוף לך זין לפה".

מיכל אפשרה לי טיפה מנוחה ומשכה את האיבר שלי החוצה מתנתק מהואקום של הפה שלי מלא בריר, היא סטרה לי עוד פעם פעמיים לפני ששחררה אותי מתנוחת הבייגל ולהימרח כמו סחבה על המזרון. מיכל עמדה מעליי בהשתאות מהתבוסה שהנחילה לי, הרמתי מבט אל דמותה המאיימת ותחושת הייאוש גברה בעודי מוכנע בין רגליה המאסיביות. לא חלפה לה שנייה וראיתי את כף רגלה הענקית של מיכל נוחתת על פני. מיכל ניגבה את הרגליים שלה על הפנים שלי, צובטת את האף שלי עם הבוהן שלה בעוד העקב חוסם את פי.

אחרי עוד דקה של השפלה ראיתי את מיכל הולכת לחפש משהו בחדר, לא ידעתי מה היא הולכת לעשות לי עכשיו הרגשתי שאני חייב לאסוף את עצמי מחדש עכשיו לניסיון אחרון ואז ראיתי את מיכל מתקרבת עם דילדו גומי ענקי כרוך סביב המותניים שלה – חיפשתי דרך לברוח אבל מיכל ישר רדפה אחריי ותפסה אותי בשיער בקלי קלות. "במקום לנסות לברוח נסה להילחם", מיכל סיבבה אותי עם הפנים אליה על הברכיים. מיכל נענעה את הדילדו מול הפנים שלי מתגרה בי, מתענגת מההשפלה שלי. היא כיפפה אותי עוד יותר תוחבת את ראשי מתחת לביצים המלאכותיות מביט מלמטה לאיבר הגומי המדלדל והגדול שטופח על פני "עכשיו תצעק שאתה רוצה למצוץ בולבול!" לא יכולתי להוציא את מילים מהפה שלי אז היא פשוט סתמה לי את הפה. מיכל תפסה את הראש שלי ביד שמאל את הדילדו ביד ימין והשחילה את האיבר בין שפתיי,מנענעת את אגנה הלוך ושוב אחורה קדימה דופקת לי את הפרצוף כמו זונת רחוב. מכניסה את הדילדו עמוק לתוך הגרון שלי עד שהביצים חבטו בסנטר שלי .

מיכל שחררה אותי והטילה אותי למזרון כנוע ומושפל עם הזנב בין הרגליים והשמוק בפה. "רק לפני שאתה הולך אני אתן לך נשיקת פרידה" מיכל התמקמה בנוחות על הפרצוף שלי עודפי בשר הישבן שלה מתפרצים על מצחי בעוד פי סופג את הבלי ערוותה ולפתע הרגשתי את הכיווץ של לחיי הישבן של מיכל והרגשתי את האף שלי נשאב אל תוך הרקטום שלה – ידעתי מה עמד לבוא וכמה שניות לאחר מכן מיכל שחררה לי נפיחה הפרצוף, היא הרימה את התחתונים שלי מתחילת הערב מהרצפה ועטפה אותם סביב הפרצוף שלי לפני שהיא התרוממה מעליי והניחה לי לנפשי,לפחות ללילה הזה
    התגובה האהובה בשרשור
לאסי​(מתחלף){עע}
לפני 17 שנים • 26 בינו׳ 2007
לאסי​(מתחלף){עע} • 26 בינו׳ 2007
אחלה סיפור

ונשאלת השאלה: כמה פעמים כתב פוגי את המילה "מיכל" בסיפור?

בין הפותרות נכונה יוגרל פותר שלא ענה נכונה (ויעשה כרצונה)
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לאסי כתב/ה:
ונשאלת השאלה: כמה פעמים כתב פוגי את המילה "מיכל" בסיפור?

בין הפותרות נכונה יוגרל פותר שלא ענה נכונה (ויעשה כרצונה)

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Blondie the good​(מתחלף)

Re: מיכל, הא?

Blondie the good​(מתחלף) • 26 בינו׳ 2007
מיכל המאלפת כתב/ה:
והשם שלה עוד יותר יפה
icon_lol.gif

אני מניח שזו חוות דעתך האובייקטיבית icon_wink.gif