בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור היאבקות נוסף

הכרית האנושית​(נשלט)
לפני 17 שנים • 19 בינו׳ 2007

סיפור היאבקות נוסף

סיפור דימיוני שכתבתי, מחכה בקוצר רוח למישהי שמוכנה להגשים לי את החלום ותיצור קשר:

כשהתחבקנו הייתה הרגשה נעימה, אני העברתי את ידי בעדינות מעל לקו האגן שלה והיא קירבה את גופה אלי וסחטה בערמומיות את ישבני בעזרת ידיה החזקות. "הרבה זמן לא התראינו, הוספת קצת משקל על הגוף ,הא?"

מיכל צדקה , בכמה חודשים שעברו מאז הפגישה האחרונה התווספו לי איזה 5 קילו, הרבה מהם התרכזו בישבן שלי שנהיה טפוח מעט. "אני דווקא אוהבת את התוספת, תמיד היית צנום מדי לטעמי".
מיכל הייתה חברת ילדות מאד טובה שלי לאורך השנים למדנו באותו ביה"ס, גרנו בשכנות אחד לשני והיא הייתה ממש בן בית אצלנו. תמיד אהבנו להיאבק בצחוק אחד עם השני לפחות עד שהתבגרנו והמתחים המיניים בינינו גלשו לרמות כאלו שהיאבקות בצחוק הייתה יכולה להיגמר בערב סוער במיטה.
הייתי מאד שמח לראות את זה קורה אבל למיכל היה חבר מעצבן, הוא היה די דומה לי במבנה גוף רק הרבה יותר רזה ממני. תמיד חלמתי שהם יפרדו, נראה לי שגם מיכל רצתה אותי רק שלא היה לה האומץ להיפרד ממנו.

ועכשיו אחרי חצי שנה נפגשנו שוב בדירה שלי, מיכל הגיעה לת"א והייתה צריכה מקום לישון – שום בעיה טלפון אחד והיא הייתה בדרך לדירה שלי. היא לא השתנתה אותו גובה ממוצע, חזה גדול בטן רכה, ישבן גדול ולבבי ורגליים ארוכות ורזות. בסוף הלילה נשכבתי על הספה בסלון וראיתי קצת טלוויזיה לפני השינה לפתע הרגשתי משהו משתפשף נגד הראש שלי, הייתי בטוח שמיכל קוראת לי אז מיד הסתובבתי ונתקלתי בתחת הגדול והבשרני של מיכל. מההפתעה והתנופה שלי עפתי אחורה ונשכבתי על הגב מנסה לעכל את מה שקרה ובעודי שוכב על הרצפה ראיתי את דמותה של מיכל מעלי לבושה בסט לבנים בצבע לבן כששדיה הדשנים בולטים מבעד לבטנה. מיכל התכופפה ולחשה לי באוזן "תמיד רציתי קרב אחרון נגדך" כמה שהיינו מוכנים.

שתינו היינו חסידים של פייסיטינג ושליטה, אני של גברית היא של נשית – כבר מגיל קטן אהבתי להרגיש את ההיאנחויות שלה מבעד לירכי כשלכדתי אותה, מסתכל אליה מלמעלה משפיל אותה למעמד שפחה. אני גם זוכר את הרגעים בהם היא קיפלה אותי לשתיים וריתקה אותי לרצפה בעזרת הישבן שלה שמעך את פני תחת המשקל העצום.ועכשיו חזרנו לאותו קרב מהילדות.

תוך שנייה מיכל קפצה עלי מנתרת את השדיים שלה לשנייה על פני ותופסת בחוזקה בידיים שלי. מיד הבנתי שזה לא הולך להיות כמו בעבר הרגשתי את זה מהשד שנתקל לי בפנים, מהאגן שנדחק כנגד ערוותי – נוספו הרבה אלמנטים אמרתי לעצמי והרגשתי את זה על בשרי, כל הגוף שלי רעד מהתרגשות.
נאבקתי נגד אחיזה של מיכל, הייתי יותר חזק ממנה אבל היא הייתה למעלה. בתנועה מהירה הצלחתי לגלגל את שתינו על הצד, מיכל הרפתה מהאחיזה ושתינו נעמדנו בזריזות אחד מול השני.

"הישבן שלי כבר מתרגש, הרבה זמן הוא לא קיבל כרית נוחה כמו הפנים שלך ללילה" מיכל הפנתה אלי את ישבנה הענוג בחוטיני הלבן וענטזה אותו למעני, מכווצת ומרפה אותו כאילו היא יונקת את הפנים שלי לתוכו. " נראה לי שצריך לאזן את נושא הביגוד בינינו" הורדתי את החולצה והמכנס עומד מולה בתחתון הצמוד שלי מבליט את איברי ואוחז בו בידי "גם הזין שלי הרבה זמן לא כפכף לחיים כמו שלך".

תפסתי את מיכל סביב המותניים והרמתי אותה באוויר תוך כדי שאני מוחץ את בטנה , מיכל התחילה לגנוח ולהיאנח מהמחסור באוויר והלחץ בגב ובאקט של תושיה כרכה את ידיה סביב לראשי ועטפה אותו מבין עטיניה. הציצי של מיכל פשוט שאב אותי לתוכו – מיכל חילצה את דדיה מתוך החזייה שכלאה אותם והמשיכה את היניקה סביב הפנים שלי. לאחר כמה עשרות שניות שחררתי את האחיזה וציפיתי שמיכל תיפול ארצה אך היא נשארה כרוכה סביב ראשי עד שהשקל של גופה הטה אותי אחורה ונפלנו שתינו לרצפה. מיכל חיזקה את האחיזה ושתי גושי הבשר המשיכו את החניקה. התחלתי להתפרע בניסיון להשתחרר אך בכל פעם שהצלחתי לשחרר מעט את האחיזה זה רק הכעיס את מיכל שפשוט חבטה בפני בעוצמה רבה עם השדיים יותר משפילה מאשר כואבת.

הרמתי את רגלי האחוריות במין גשר ומהתנופה הצלחתי להפוך את מיכל המופתעת ולגלגל אותה לרצפה על בטנה. ישר התיישבתי לה על הגב תופס את שערה האדמדם ביד אחת וצובט את ישבנה בשניה. " גם אני למדתי כמה טריקים חדשים" לחשתי לה באוזן. תפסתי את מיכל מתחת לסנטר ומשכתי אותה לאחור מקמט לגמרי את הגב שלה, הצלחתי לרתק את הידיים שלה מתחת לברכיים שלי , הלחץ בגב היה עצום, מיכל סבלה מכל שניה במיוחד מהידיים שכפתו את סנטרה לאחור. אחרי דקה היא סימנה את כניעתה, שחררתי את האחיזה ונתתי לה ליפול לרצפה. הרמתי אותה מהשיער וקירבתי אליה מבט "עכשיו תפנימי מי היה האדון כל השנים הללו" מבטה הכנוע והמושפל היווה אישור להפנמת המסר. " הרגליים שלי עבדו נורא קשה הלילה ואני חושב שאת צריכה לפצות אותם" דחפתי אותה לרצפה ומעכתי לה את הפנים עם הרגל היחפה והריחנית שלי. צבטתי את אפה בעזרת הבוהן ומרחתי לה את כל הריח על הפנים. מיכל נשתתקה לחלוטין אבל גופה היה כולו נרגש, ההשפלה עשתה לה את זה .תפסתי את מיכל בשיער והכנסתי את כל הרגל שלי לתוך הפה שלה, הרגשתי אותה מתחילה להזיל ריר ולהיחנק ושחררתי אותה להתמוטט על הרצפה.

"הגיע הזמן לכפכף אותך על החוצפה שלך ילדה רעה " תפסתי את מיכל בשיער, הרמתי אותה למצב שהיא עומדת על הברכיים ודחפתי אותה עמוק לתחת הנרגש שלי, מיכל ניסתה להתנגד התחת היה כנראה החלק הכי פחות אהוב עליה הריחות שעלו משם הבעיתו אותה אבל עכשיו היא הייתה עמוק בתוך החור. הרמתי את התחתונים שלי למעלה בחוטיני מאולתר וכיווצתי את לחיי העכוז שלי על אפה המחרחר של מיכל. במשך דקה שלמה הרגישה מיכל את עודפי הבשר העגלגלים שלי על פרצופה עד ששחררתי אותה מהאחיזה. הרגשתי את האף שלה מפלס את דרכו לעבר החור תחת שלי, ההתנגדות שלה הייתה לפרוטוקול בלבד חסרת כל סיכוי ניסתה מיכל להמלט מבין עכוזיי המיוזעים אך ללא הועיל. תפסתי אותה שוב בשיער ובכוח מרחתי אותה על כל הישבן שלי, המלמולים ושאיפות האוויר החפוזות של מיכל הכנועה הרטיטו אותי, הרגשתי כל נשימה שלה, יכולתי לטעום את ההשפלה שלה. התחלתי לתת למיכל מכות קטנות עם לחיי העכוז שלי, מקפיץ אותם על הפנים שלה, מענטז את הפנים שלה מצד לצד.
הסתובבתי אל מיכל מבליט את היצור המתבלט מבין מפשעתי. נענעתי את האגן שלי קדימה מעסה את האשכים שלי על סנטרה של מיכל כשלפתע נשמעה דפיקה בדלת.

קפצתי, מי היה יכול לבוא בשעה כזו – הנחתי שאחרי דפיקה אחת בדלת הזר המטריד יעזוב הסתכלתי בחזרה למטה אל מיכל, ראיתי שהיא מנסה לומר לי משהו אז שחררתי את פניה מבין רגלי. "חבל שאתה לא פותח את הדלת, מחכה לך שם יריב אמיתי משנים עברו" ישר הבנתי למי היא מתכוונת לחבר שלה, כל השנים שנאתי אותו ועכשיו הוא שוב חוזר להציק. "זה ההזדמנות שלך להראות לי שצדקת כל השנים והוא כלומניק, תזמין אותו לקרב" המשפט הזה של מיכל הדליק לי פיוס בראש, עלה בי רצון עז להשפיל את החבר שלה מולה, להראות לה שהוא סתם נקניק. רצתי בריצה לדלת – איך שאני בתחתונים עם זקפה בולטת ופתחתי את הדלת. הוא היה המום, בטח שלא ציפה לראות אותי עמוד ככה מולו – "מה קרה בחיים לא ראית גבר בתחתונים יא הומו עלוב?" תפסתי אותו בביצים ומשכתי אותו לתוך הדירה, תכננתי לעצמי כבר איך אני מכניע אותו ופשוט אונס לו את הצורה מול מיכל. זרקתי אותו לרצפה והתיישבתי לו על החזה מצמיד אותו לרצפה, בתנועה זריזה ריתקתי את הידיים שלו והתמקמתי על בית החזה שלו "עוד שנייה תראי מיכל איזה חבר עלוב יש לך, חלשלוש מתרומם" ראיתי את הלחץ בעיניים שלו, הוא ניסה להוריד אותי מעליו ללא הצלחה . קדמתי את הגוף שלי קדימה מתכנן לאטום את פניו בתוך ירכי אך לפתע קפצה עלי מיכל בפישוק רגליים והטילה אותי הצידה כשראשי כלוא בין ירכיה הגדולות, מיכל תפסה בשיערי ומשכה בכל הכוח, הלחץ היה עצום מיכל נעלה את הרגליים שלה, הצליבה את הקרסוליים שלה זה בזה והמשיכה בסחיטה, לא יכולתי להמשיך יותר הלחץ היה לא אנושי, לא יכולתי לנשום – שנאתי להיכנע, התחלתי לסמן בידי על ירכה של מיכל לכניעה היא המשיכה באחיזה לעוד 10 שניות ושיחררה.

"עכשיו אתה הולך לקבל תשלום ראוי על כל השנים שהיית ילד סורר" הייתי המום לחלוטין, חסר נשימה, כואב שכבתי על הבטן רוצה להעלם, להבלע – גל משך אותי בשיער כלפי מעלה ליפף את ידיו סביבי באחיזת נלסון, התיישב על גבי והרים אותי בכוח מפתיע כלפי מעלה בכאבים נוראיים. הוא הניף אותי באוויר וזרק אותי להחבט על הרצפה בעוצמה אדירה. לפני שהייתה לי בכלל שנייה להתאפס על עצמי מיכל תפסה אותי בשיער והרימה אותי למצב עמידה, ליפוף מהיר של זרועותיה הבשרניות והרגשתי כיצד מיכל לוקחת נשימה, מכווצת את כל הגוף שלה ומניפה אותי מטר באוויר ללא כל קושי. מיכל נענעה אותי מצד לצד כמו איזה בובה – הרגשתי את ההתרגשות בגוף של מיכל בנשימות שלה, בתנועות הגוף באגרסיביות שגופה הכניע את גופי. לאחר כ- 3 דקות של הטלטלות באוויר שחררה אותי מיכל להימרח על הרצפה, מיכל התרוממה באוויר והנחיתה את גופה עלי ,ירכיה הדשנות נחתו על החזה של והצוואר שלי והוציאו ממני את מעט האוויר והכוח שעוד היו לי בגוף. מיכל הסתכלה עלי במבט מזלזל, יושבת עלי בשליטה מלאה. מיכל עברה לתנוחת ישיבה ממקמת את עכוזה הכבד על הצלעות שלי, מסדרת את עצמה, מעבירה את השיער לאחור, מסדרת את התחתון מוציאה אותו מהחריץ.הפטמות של מיכל הזדקרו בתוך החזייה שלה, השדיים הענקיים שלה שעלו וירדו בהתאם לנשימה העידו על המאמץ שלה. מיכל התרוממה לחצי עמידה והנחיתה בעוצמה את התחת שלה עלי, היא חזרה על המהלך מספר פעמים וחזרה להתיישב עלי מעסה את ישבנה כנגדי מפעילה לחץ נוסף על הצלעות הפגועות שלי.

מיכל המשיכה את ההתעללות הפיסית והמילולית "תראה אותך סמרטוט, מרוח כמו איזה נקבה מעולפת רק מזה שאני מועילה בטובי לשבת על הגוף העלוב שלך". מיכל עמדה מעלי בפישוק רגליים, למול עיני נגלתה ערוותה של מיכל – חמה, לחה ומיוזעת " קדימה נשק לי את הכוס" הרגשתי פשוט כמו זונה, סירבתי להשלים עם גורלי אז מיכל פשוט תפסה בראשי ובהחלטיות דחפה את הראש שלי בין הרגליים שלה, כורע על ברכיי בין רגליה כמו אחרון השפחות. הרטיבות של מיכל הייתה גדולה, היא עיסתה את הפנים שלי על כל הכוס שלה, מענגת את עצמה דרך האף שלי. מיכל התחילה לרכב עלי, היא הצליבה את רגליה על צווארי והפילה את שנינו לשכיבה בעודי תקוע במפשעה שלה. מיכל הורידה את התחתונים שלה וזרקה אותם לכיוונו של גל שבינתיים צילם במשך כל הזמן. גל הפשיט אותי מהתחתונים שלי והלביש אותי בתחתון של מיכל. "תראי את העבד המתרומם שלנו מיכלי" גל קרא לעברה, מבסוט עד הגג. מיכל המשיכה לאונן לי על הפנים מפרישה עלי את כל הניחוחות והנוזלים שלה עד שלפתע שחררה אותי מיניקת הערווה שלה לאוויר החדר.

"נראה לי שהמתרומם זה נהנה מכל העסק מיכל" מיכל הנהנה בחזרה והעלתה על פרצופה חיוך ממזרי. גל הרים אותי לכריעה על 4 כמו כלב וסימן למיכל ללכת לכיוון התיק שלו. בינתיים גל רכב על הגב שלי כאילו אני סוס אוחז בשיערי ביד אחת ומצליף בי בישבן עטור החוטיני ביד השניה. "תתחיל להתקדם או שאני מבטיח לך שאני אאנוס לך את הצורה" זה כבר היה יותר מדי בשבילי, מילא זה שמיכל משפילה אותי אבל זה שגל רוכב לי על הגב בתחתונים ומצליף בי בישבן שבר אותי לחתיכות, רציתי לברוח, להימלט מהסיוט הזה. "קדימה שפחה תמשיך לנוע" גל המשיך לסטור לי כמו כלבה עד שמיכל חזרה כשהיא מעוטרת בדילדו חדש ובשרני על מותניה.

גל ירד לי מהגב והעמיד אותי על הברכיים מול מיכל שישבה לה על הספה משחקת עם הדילדו להנאתה.
גל קירב אותי בין רגליה של מיכל שבעדינות גירתה את הדילדו על פני "רצית לסטור לי לא? אני וגל נלמד אותך איך עושים זאת נכון" היא טופפה את האיבר הגדול על פני, מלטפת את הכיפה על שפתי רומזת לבאות. מיכל שפשפה אותו בנחיריים שלי, תפסה אותו ביד וסטרה לי איתו על הלחי. גל תפס לי את הלסת והכריח אותי לפתוח את הפה. הייתי בדמעות, שבור מושפל וכנוע. מיכל השחילה את האיבר לתוך הפה שלי לאט לאט, מכניסה ומוציאה מעמיקה בכל פעם את עומק הבליעה. חיוך גדול נמרח על פניהם של גל ומיכל כשראו אותי מייבב ונחנק עם הדילדו בפה. מיכל תפסה אותי בשיער וכמו זונה של 50 שקל הבליעה את הדילדו לתוך הגרון שלי הלוך ושוב. בינתיים גל חזר לסטור לי בישבן להשלים את ההשפלה. מיכל המשיכה את המציצה שקיבלה ממני עד שכל הפה שלי התמלא בריר ורוק והיא משכה החוצה את הדילדו המלא בריר מהפה שלי. מיכל סטרה לי שוב עם האיבר משאירה לי סימנים של ריר על הפנים. מיכל תפסה אותי בצוואר וזרקה אותי בחזרה לרצפה.

"עכשיו הגיע הזמן שתגלה טעם של גבר אמיתי" סירבתי להאמין למה שמיכל אמרה, לא האמנתי שהם יעזו לעשות בי מעשה כזה ואז ראיתי את גל מוריד את התחתונים שלו וקלטתי את המתקרב. גל נגב את התחת שלו עם התחתונים כאילו היו מגבון לח והושיט אותם למיכל, מיכל הלבישה אותי בתחתונים כאילו היו מסיכה . " זה טעם של גבר אמיתי" ריח נורא של ביצים מיוזעות ותחת מסריח מילאו את פני ושניה לאחר מכן הגיעה מיכל והתיישבה לי על הפנים עם התחת הענק שלה מעניקה לי ריח נוסף שבקע מבין לחיי הישבן שלה להתחבר אליו. מיכל הגלישה את אגנה לכיוון הצוואר שלה ומיקמה את שק הבשר הענק שלה על פרצופי גורמת לו להעלם לחלוטין בתוכה מלבד כמה שערות ראש שבלטו מתוך החריץ. מיכל מיקמה את האף שלי עמוק בתוך החור שלה והתחילה לעבוד להנאתה על הפנים שלי. הרגשתי את מיכל מכווצת ומרפה סביב פני, כל התחת הענק שלה העלים אותי לחלוטין והריח שלו היה נוראי, עודפי הבשר שלה חבטו על צידי הראש שלי ולפתע ללא התראה מיכל כיווצה את עצמה חזק ושחררה נפיחה שקטה וחזקה שנבלעה על פני. מיכל המשיכה עד לסיפוקה מלא והתרוממה מעלי. משאירה אותי שוכב שם עם התחתונים של גל על הפנים שלי והתחתונים שלה על התחת שלי. מיכל תפסה אותי בשיער והעמידה אותי על הברכיים, היא סידרה את התחתונים של גל על הפנים שלי כך שהחור מלפנים מולבש על הפנים שלי מגלה את העיניים, אף פה שלי. הריח של התחתונים של גל גרם לי בחילה בכל הגוף, ניסיתי כמה שיותר להוריד את הראש כדי לא הישיר מבט אל גל ומיכל אבל מיד מיכל תפסה אותי שוב הרימה אותי בשיער והפנתה לי את המבט לעבר גל שישב שם על הספה כשחצי גופו התחתון מגולה.

"הגיע הזמן להראות לך את הסיבה האמיתית למה העדפתי כל השנים את גל על פניך" פתאום התגלה לפני האיבר הענק של גל 24 ס"מ של שמוק אימתני ובשרני עם שק אשכים שיכול לכסות לי ¾ פנים.
מיכל גררה אותי למרחק של מטר מגל והו בינתיים שיחק עם האיבר שלו מול הפנים שלי מקפיץ אותו ביד ומעסה אותו עם מבט ערמומי על הפנים. גל העביר את היד שלו אל עבר הביצים הענקיות, חפן אותם מלמטה והרים אותם באוויר מצביע לי עם האצבע אל המקום שבו ייעד את הפנים שלי להיות כנראה.
הייתי כבר מוכן להשפלה מיכל שוב הרימה לי את הראש וראיתי את גל מסתובב ומפנה את התחת המסריח שלו אלי ומיד מיכל התחילה לדחוף את הפנים שלי לתוך התחת של גל, עצמתי עיניים וסתמתי את הפה והרגשתי כיצד הפנים שלי נפגשות עם הישבן של גל, השערות הקטנות שלו מורחות את הריח העז של הזיעה והישבן שלו על הפנים שלי. מיכל המשיכה באגרסיביות יתרה למרוח אותי יותר ויותר פנימה לתוך החור של ואני בניסיון לשאוב את עצמי החוצה נאחז טומן את ידי בעכוזיו של גל מנסה להימלט. כל הזמן הזה גל עדיין מחזיק את הזין שלו ביד, מעסה ומרטיט אותו בזמן שמיכל מענגת אותו בעזרת הפנים שלי.

מיכל כנראה החליטה שזה מספיק וסיבבה אותי כך שאני מול הביצים של גל, גל הבין את הרמז והרים את הביצים שלו בשתי ידיים מעל הפנים שלי וחיכה לפקודתה של מיכל בשביל לשחרר אותם ולתת להם להימרח עלי. "תסתכל טוב טוב למעלה מותק,אנחנו הולכים לכסות לך את הפנים ולומר לך לילה טוב" גל שחרר את הביצים ונתן להם ליפול לפני, הם כיסו אותי מהמצח עד תחתית האף כשהבולבול שלו נפול לכל אורך הפנים שלי. גל שיחק עם הביצים שלו על הפנים שלי, מגלגל אותם על העיניים, בנחיריים מכסה את הפה עד שנמאס לו וסטר לי עם הבולבול והפיל אותי לרצפה.

מיכל עמדה מעלי בפיסוק רגליים, היא תחבה עמוק לתוך הפה שלי את התחתונים של וחזרה לעמידת המוצא שלה מעל ראשי. מנמיכה את מבטה לעברי, דמותה המאיימת צופה מלמעלה כשגופה האימתני פרוס מעלי "הגיע הזמן לסיים את הלילה ולומר לילה טוב" מיכל ענטזה את ישבנה מעלי בתנועות מעגליות לכמה שניות לפני שהרפתה את כל גופה והנחיתה אותו על ראשי בחבטת ישבן של בערך 75 ק"ג, מיכל התרווחה לאחור וכמו בתחילת הערב עטפה את ראשי בין שדיה הגולשים והמשיכה לרכוב עלי עד שאיבדתי הכרה לגמרי וסיימתי את הערב הנורא ערום ומושפל במרכז הסלון שלי עם התחתונים של גל בפי וכל הריחות של גל ומיכל גם יחד ספוגים בגופי ובזיכרוני.