ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מתחלפים הם הכי אכזריים"

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 19 בינו׳ 2007

"מתחלפים הם הכי אכזריים"

איימי_​(נשלטת) • 19 בינו׳ 2007
אתמול נפלטה לי תובנה- "מתחלפים הם הכי אכזריים". יש בזה משהו- מתחלפים, מתחלפות?
Toxic Princess
Toxic Princess • 19 בינו׳ 2007
מה?? מי?????

אני לא מודה בכלום כל עוד אין הוכחות חותכות
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
זוהר צפוני
זוהר צפוני • 19 בינו׳ 2007
מכחיש בכל תוקף.
רק ונוס הוא מתחלף אכזרי כשהוא מתאכזר לסאביות בלונדיניות יפות ואמיצות שמושכות הרבה תשומת לב וגם אש ומביט בעיניהן התמימות כשהן כמעט בוכות... icon_cool.gif

מי מתחלף אכזרי ביננו. מי? icon_confused.gif
icon_twisted.gif icon_wink.gif
איימי_​(נשלטת)
אני חושבת שכן. גם אני, כשאני מתחלפת, מאוד אכזרית. אבל אצלי זה סיפור אחר. אצלי זה כמו ילד קטן שמושך לחתול בזנב רק כדי לראות מה יקרה. אני עושה את זה מתוך סקרנות. זה לא שאני נהנית מעצם הכאב של האחר, אבל אני כן נהנית מתחושת הכוח והשליטה.
אולי יש משהו בכך שאדם נמצא גם בצד הנשלט, שגורם לו יותר להנות מההתהפכות icon_rolleyes.gif
abcd

ץ

abcd • 19 בינו׳ 2007
איימי

? what took u so long

מאתמול אנחנו מחכים... icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: ץ

Cinderella כתב/ה:
איימי

? what took u so long

מאתמול אנחנו מחכים... icon_smile.gif

באמת, בשבילך פתחתי icon_wink.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 19 בינו׳ 2007
אני לא מכיר מספיק מתחלפים בשביל לקבוע, אבל אני נוטה שלא להסכים, על סמך מה שראיתי מדומים ודומיות אקסטרימים.

להפך, בהתחלפות יש משו מובנה שמגן, מפני שהאדם יודע איך זה מרגיש גם מהצד השני, לטוב ולרע.

מה שכן, יתכן שמתחלפים ומתחלפות חזקים יותר מנטאלית, כי אין להם קושי לתפקד בשני המקומות, אין להם דומיות קשוחה ומסוגרת להוכיח מחד או התבטלות והערצה עיוורת מאידך, והם יכולים לתקוף מכל החזיתות, מלמעלה ומלמטה, בשביל להשיג את מטרותיהם הקדושות. icon_twisted.gif
Agni​(מתחלף)

Re: "מתחלפים הם הכי אכזריים"

Agni​(מתחלף) • 19 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
אתמול נפלטה לי תובנה- "מתחלפים הם הכי אכזריים". יש בזה משהו- מתחלפים, מתחלפות?

האם להכריז בפומבי שיש לך לפעמים תובנות מטומטמות זה אכזריות או חוסר טאקט מצידי?

יש לך מיליון שאלות.
את מקבלת מיליון תשובות.
זו הביצה והתרנגולת.
ואז יש לך מיליון שאלות חדשות.

אני מתחלף אכזר.
icon_twisted.gif

כל מתחלף זה לגופו.
אז תפסיקי עם השאלות המטומטמות בבקשה, אלא בתנאי שתחליפי מנשלטת למתחלפת ואז תוכלי לרשום ככל העולה על רוחך בכל זמן, בכל מקום, וכמה שיותר...
חחחח

התשובות כבר יגיעו מעצמן.
איימי_​(נשלטת)
Venus in Furs כתב/ה:
אני לא מכיר מספיק מתחלפים בשביל לקבוע, אבל אני נוטה שלא להסכים, על סמך מה שראיתי מדומים ודומיות אקסטרימים.

להפך, בהתחלפות יש משו מובנה שמגן, מפני שהאדם יודע איך זה מרגיש גם מהצד השני, לטוב ולרע.

מה שכן, יתכן שמתחלפים ומתחלפות חזקים יותר מנטאלית, כי אין להם קושי לתפקד בשני המקומות, אין להם דומיות קשוחה ומסוגרת להוכיח מחד או התבטלות והערצה עיוורת מאידך, והם יכולים לתקוף מכל החזיתות, מלמעלה ומלמטה, בשביל להשיג את מטרותיהם הקדושות. icon_twisted.gif

לפעמים דווקא האטצ'מנט הרגשית לתפקיד הדום, גורם לדומים בלבד לחוש מאויימים, ולכן חלשים יותר.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 19 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:

לפעמים דווקא האטצ'מנט הרגשית לתפקיד הדום, גורם לדומים בלבד לחוש מאויימים, ולכן חלשים יותר.

אני מאד קשורה רגשית ומעשית ל'תפקיד' השולטת ואין לי כוונות התחלפות, אבל את ההערה האחרונה שלך, איימי, לא ממש הבנתי - חשים מאויימים במה, בגלל מה? icon_rolleyes.gif