אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהראש והליבידו מתווכחים

זאלופון​(שולט)
לפני 17 שנים • 21 בינו׳ 2007

כשהראש והליבידו מתווכחים

זאלופון​(שולט) • 21 בינו׳ 2007
[העליתי את הנושא בקצרה בשרשור אחר, שעסק בנושא אחר בכלל וננעל מכיוון שהיו בו אזכורים פוליטיים. בשרשור הזה תופיע דוגמה פוליטית אבל הוא לא פוליטי ואין להפכו לכזה]

קודם כל, תירגעי, אמא. אין מלחמה. אני מאד מקווה שאת לא גולשת כאן בכלוב, אבל אם כן ואם היית רואה שאני ער בשש בבוקר, היית ישר שואלת: "מה אתה עושה ער בשש בבוקר? פרצה מלחמה?" אז לא, הכל בסדר. כלומר, חוץ מהעובדה שאני ער בשש בבוקר.

ולענייננו: יש סוטי בדסמ שמאמצים לעצמם השקפת עולם שתואמת את הנטיה הבדסמית שלהם. זה נפוץ במיוחד אצל סאבים, שמאמצים השקפה לפיה הנשים הן המין החזק, השולט, הנשגב וכו' והן צריכות לשלוט בעולם. אצל אחרים, שנדמה לי שהם הרוב, השקפת העולם לא כל כך קשורה לבדסמ. יש דיעות בכל מיני נושאים בנפרד ויש בדסמ בנפרד, והם לא תומכים זה בזה או מתנגדים זה לזה.

המקרה שמעניין אותי הוא המקרה שבו יש ניגוד בין תפיסת העולם לבדסמ. כאשר המוח אומר א' אבל היצר אומר ב'. למה אני מתכוון?

קחו לדוגמה סאבית ערביה ודום יהודי. אם היא ערביה שמניפה את דגל ישראל ביום העצמאות, עומדת בצפירה ביום השואה מתוך הזדהות וצועקת "כבוד למגזר!" כל שלוש שניות, היא אולי בן אדם נחמד מאד אבל לא רלוונטית לצורך העניין. לעומת זאת, אם היא ערביה עוכרת ישראל, יש בעיניי משהו במצב בו היא כורעת ברך לפני האויב ומנשקת את כפות רגליו, ואני מניח שגם היא עצמה עשויה למצוא בכך ריגוש גדול ומשפיל.

דוגמה אחרת היא פמיניסטית שעוסקת במיילדום. לא פמיניסטית מהסוג שכולנו אוהבים, שטוענת ששחרור האשה זה לאפשר לה לממש את המיניות שלה בדרך בה היא בוחרת, אלא מהסוג הרדיקלי של ממש, שכל היום מדבר רק על האופן שבו גברים מדכאים, משפילים ושולטים בנשים, בהקשר לחלוטין לא בדסמי ובנימה תוקפנית ביותר. קתרין מקינון סטייל. שליטה בדסמית באחת כזו על ידי גבר יכולה להיות מאד משעשעת וסקסית לטעמי.

השאלה שלי (חוץ מאשר מה דעתכם על הנושא באופן כללי) היא האם למישהו יצא לחוות דבר כזה (בכל נושא שבעולם, אין צורך להצמד לדוגמאות)? איך זה מרגיש? הניגוד באמת מעצים את הריגוש של ההשפלה? איך מסתדרים עם זה כשההורמונים מתנדפים?

* אני מניח שכולנו חווינו משהו כזה בקטנה, כי בבדסמ עצמו יש משהו מנוגד לתפיסות שהיו לנו עד שהתחלנו לעסוק בו. אני הרי גבר-גבר, אז מה פתאום אני מנשק כפות רגליים? אני הרי איש נחמד, אז מה פתאום אני מרביץ? אז לא לזה אני מתכוון.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 21 בינו׳ 2007
עם ערביות עוד לא הייתי.. אבל פמיניסטיות כבר חוויתי. זה משעשע איך צרכים מתנגשים עם 'השקפות עולם' (קצת קשה לי לתת לפמיניזם את המעמד הזה).

מאוד מספק ומשעשע לגרום להן לומר משפטים מסויימים..

(בעת אחיזת הראש ומשיכתו אחורה, כך שכל עמוד השדרה מתעקם אחורנית בצורה בלתי-נוחה בעליל)
(לחישה באוזן)
"תגידי - נשים הן אובייקטים."
"גנההה... לא!"
(מתיחה נוספת, והפעלת לחץ)
"גההה... נשים הן אובייקטים."
(שחרור)

icon_biggrin.gif

"עכשיו את רואה למה נשים נדפקות? למה הגברים שולטים? בגלל נשים כמוך!"

למי אכפת שזה לא ממש נכון. הבושה שלה שווה את זה. כל-כך, כל-כך שווה את זה.
שוטרת*
שוטרת* • 21 בינו׳ 2007
מקבי כתב/ה:

(בעת אחיזת הראש ומשיכתו אחורה, כך שכל עמוד השדרה מתעקם אחורנית בצורה בלתי-נוחה בעליל)
(לחישה באוזן)
.

הרגת אותי על הבוקר!!
איפה גודיס?!
rffl.gif
יהלום
יהלום • 21 בינו׳ 2007
הסתירה מיושבת כאשר יודעים לעשות הפרדה בין המשחק למציאות. כשלא תהיה הפרדה כזו, משהו יאלץ בסופו של דבר להמחק.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 21 בינו׳ 2007
חייבים לחוות את זה? לא, לא יכולה לומר שחוויתי. הדבר הכי "משפיל" שחוויתי, היה להשלט על ידי משהו שהחשבתי כעבד מרוד, ועוד גמרתי מזה (סוג של ניגוד בין הראש לליבידו, או שמא- בין ליבידו לליבידו? icon_rolleyes.gif )
מה שכן- יש לי לפעמים פנטזיות על נאצי ששולט בי, ואני יודעת שגם לעוד נשים.

לפעמים אני חושבת שתכל'ס, בשטח- נראה שכמה שזה יותר טאבו, ככה זה יותר מחרמן, בבחינת "מים גנובים ימתקו". ובאותו הקשר- ממה שראיתי, חדר ה'צאט הכי פופולרי ב "חדרי המבוגרים", הוא "סקס במשפחה".
abcd

ץ

abcd • 21 בינו׳ 2007
ציטוט: חייבים לחוות את זה? לא, לא יכולה לומר שחוויתי. הדבר הכי "משפיל" שחוויתי, היה להשלט על ידי משהו שהחשבתי כעבד מרוד, ועוד גמרתי מזה (סוג של ניגוד בין הראש לליבידו, או שמא- בין ליבידו לליבידו? icon_rolleyes.gif )

אממ.....הקטע עם הנאצי...נפוץ icon_cool.gif ..ואני לא רוצה להרחיב computer.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: ץ

Cinderella כתב/ה:
ציטוט: חייבים לחוות את זה? לא, לא יכולה לומר שחוויתי. הדבר הכי "משפיל" שחוויתי, היה להשלט על ידי משהו שהחשבתי כעבד מרוד, ועוד גמרתי מזה (סוג של ניגוד בין הראש לליבידו, או שמא- בין ליבידו לליבידו? icon_rolleyes.gif )

אממ.....הקטע עם הנאצי...נפוץ icon_cool.gif ..ואני לא רוצה להרחיב computer.gif

בוא'נה, לאן את בורחת?! icon_biggrin.gif
abcd

ץ

abcd • 21 בינו׳ 2007
מתחבאה מאחורי המחשב שאף אחד לא ישמע מה הרגע אמרתי....

אבל אף אחד לא שמע, זה רק אני ואת פה ... icon_lol.gif

...זה המדים...בוא נודה בזה..זה המדים!!!!אהההההההה
איימי_​(נשלטת)

Cinderella כתב/ה:

גם, וגם זה שהם שונאים יהודים ובזים להם, והגרמנית החדה הזאת, זה הכל... ביננו icon_cool.gif
abcd

abcd • 21 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
Cinderella כתב/ה:

גם, וגם זה שהם שונאים יהודים ובזים להם, והגרמנית החדה הזאת, זה הכל... ביננו icon_cool.gif

כמובן השפה...מיי גאד... icon_cool.gif

תודי שאת רואה סרטים כחולים רק בשביל לשמוע "קום...שנל..שנל...!!!"

רק ביננו..