סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שחר של עידן חדש - רשומון אישי בעקבות פסח

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 20 שנים • 22 באפר׳ 2003

לקח לי כמה ימים אבל בסוף אני יושבת לכתוב כמה שורות.... כשאדי האדרנלין ממסיבת פורים עדין מרחפים מעלינו, נערכה עוד מסיבה לכל חברי קהילת הבדס"ם הישראלית ללא הבדל פורום, צ'אט, דת צבע גזע או מין. ההיענות הייתה מדהימה, למעלה ממאתיים איש הגיעו לשם המסיבה החלה בסביבות 22:00 ובשעה 04:30 עוד רקדו על הרחבה. האווירה הייתה קצת פורימית, יכולנו לקרוא לזה פורים 2 אבל זה חג הפסח ולכן המסיבה הייתה בהתאם.

ציורים של פירמידות ומצות תלויות בחוטים קישטו את קירות המועדון, החברה הגיעו במצב רוח מרומם, חלקם מחופשים ורובם בדרס קוד מדהים בפתיחותו.

לא היו סאשנים מתוכננים מראש, אבל אורגנו כמה וכמה סאשנים באופן ספונטני. הייתה גם חלוקת פרסים למי שהתחפש והיו מחיאות כפיים לסאשן של אורלי ויגאל שמצליח לרגש אותי בכל פעם מחדש.

הדי ג'י השתפר פלאים וכמעט כל הערב רקדו והיה ממש נהדר. בשלב כלשהו עליתי למעלה למרפסת הקטנה, בדרך כלל אני מצליחה לראות את כל התמונה גם כשאני למטה אבל משם מה היה מאוד מהנה להסתכל מנקודת המבט הזו לכמה דקות.

השעה הייתה משהו כמו 02:00 אורלי, יגאל ובוני היו בסיומו של סאשן, יגאל עדיין הסתובב עירום, בוני הסתובבה עם חיוך של מליון דולר וליידי מקבת התחילה בדיוק ב – CBT אכזרי על הלורד. גם במהלך הערב הסתובבתי הרבה בין האנשים, שתיתי צחקתי ואפילו קשרתי כלב מתוק אחד לסנדלים שלי עם אזיקים. יצא לי לראות מכרים מהקהילה מכל הסוגים, כאלו שכל שבוע באים למועדון, כאלו שאמרו שסאשנים בפומבי מאוד מביכים אותם, כאלו שאמרו שבגלל שלא מצליפים שם טוב הם לא יבואו יותר וכאלו שאמרו שבדס"ם ואלכוהול לא הולכים ביחד.

כשהסתובבתי חשבתי לעצמי כמה נפלא, אנחנו ממש בפיתחו של עידן חדש בבד"ם הישראלי, אנחנו ממצים את עידן האינטרנט, הצ'אטים והפורומים ולצד עידן זה צומח לו שחר של עידן חדש. עידן היציאה אל המציאות, עדן שבו לא צריך לארגן מפגשים סודיים עם רשימות סודיות עוד יותר. עידן של פתיחות מדהימה, של כבוד הדדי וכיבוד הדיסקרטיות אפילו שכולנו במועדון אחד גדול. כי הרצון להיפגש להכיר ולהרגיש ביחד, הוא חזק מכל דבר אחר. הרצון הזה שמאפשר לנו להתקבץ ביחד להרגיש נורמאליים בתשוקתנו ובסטייתנו, הוא חזק מכל דבר.

כאמור, נערכה לה עוד מסיבה לכל חברי קהילת הבדס"ם הישראלית ללא הבדל פורום, צ'אט, דת צבע גזע או מין. ההיענות הייתה מדהימה, למעלה ממאתיים איש הגיעו לשם המסיבה החלה בסביבות 22:00 ובשעה 04:30 עוד רקדו על הרחבה. כמעט בשעה 05:00 יצאנו החוצה ונסענו לאכול ארוחת בוקר, חזרנו הביתה עייפים אך מרוצים.

נ.ב
תודה על הסיוע באירגון, על התרומה וההדזמנות לעמוס, שלום, מלכה לב אדום, שאקטי, רוקו ובוני, לאקי ו – 009.
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 23 באפר׳ 2003

עוד ארוכה ,הדרך אל האושר..........

DomDomina​(שולט) • 23 באפר׳ 2003
שלום לך מכשפה,ושלום לכולם.
נכון מאוד,עידן חדש בפתח,אולם הדרך עוד ארוכה.
הפתיחות בין האנשים בסצנת הבדס"מ חצתה גבולות,
אולם יש עוד דרך ארוכה עד שהאנשים מהישוב,יסתכלו עלינו כ"שפויים"
ממש כיף לשמוע שהיו 200 אנשים במועדון(תמיד אמרתי והאמנתי שיהיו ימים טובים במועדון)
עוד יותר שמח לשמוע על שיתוף הפעולה בין הפורומים השונים בקהילה.
כן ירבו.
עוד דבר,לדעתי צריך לצלם את המועדון מבפנים(כמובן בדיסקרטיות ללא פרצופים)ולהוסיף לאתרים השונים.
מי שלא היה במועדון מעולם,ירוץ לשם אחרי שיראה כמה תמונות.
זהו חג שמח ולהתראות בחמישי. queen.gif whip.gif
כלובי

לפעמים אתם קצת שוכחים..

כלובי • 23 באפר׳ 2003
ש-BDSM הוא בשביל הרבה אנשים פעילות אינטימית..

לא כולם חושבים שפתיחת המועדון היא "שחר של עידן חדש"
או שההסטוריה תתחלק לשני חלקים
או כל אמירה גרנדיוזית אחרת..

לא כולם חיים את הלראות ולהראות, להכיר ולהיות פופולרי וכולי..
יש קהילה שנפגשת במציאות, סבבה, אני באופן אישי אוהב הרבה מאד אנשים שם
אני באופן אישי גם אוהב את מאד את המועדון.

אבל החיים של סאדו-מאזוכיסט לא מתחילים או מסתיימים שם..
עם כל הכבוד.

יש חיים מחוץ למועדון ומחוץ למעגלים החברתיים..

לא כולם חייבים להתערבב, להציג את עצמם וכו'
איש הישר בעיניו יעשה.. (לפחות כל עוד אין לו איזה אדון או מלכה שקובעים לו icon_wink.gif )

כלובי.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
כלובי, חשבתי שזה ברור שכל הפרסומים כאן מציגים את דעתם של כותביהם בלבד, אין הם מתיימרים להציע אמת מוחלטת כלשהי icon_wink.gif . סמוך על האינטלגנציה של האנשים שהן יודעים שבדס"ם אמיתי עושים בבית וזה אף פעם לא מותנה במיפגשים המוניים.
כלובי
כלובי • 23 באפר׳ 2003
סומך עליהם וגם הפרסום שלי עצמי לא מציג אמת מוחלטת כלשהי
למה כי אין כזאת בכלל בכלל icon_cool.gif