בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחה טוטאלית- האמת העירומה

ginger
לפני 17 שנים • 7 בפבר׳ 2007
ginger • 7 בפבר׳ 2007
אני חושבת שפספסת פה איימי, אם זה מה שאת גוזרת מתוך כך.

ג'ינג'ר.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 7 בפבר׳ 2007
ginger כתב/ה:
אני חושבת שפספסת פה איימי, אם זה מה שאת גוזרת מתוך כך.

ג'ינג'ר.

אנא ספרי לי מה פיספסתי.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 7 בפבר׳ 2007
איימי
לא רק ששניהם (ה"אדון" והגברת "שיפחה") לא אמורים לחשוב שזו לא "באמת שליטה טוטאלית"-
הם אמורים לדעת שאין "שליטה טוטאלית" בבדסמ, אלא רק , אכן, משחק של גבולות שמהותו, מה לעשות, מינית, ולא קולוניאלית.

ובקשר לדוגמא שג'ינג'ר הביאה?

סיפור אברהם ויצחק עניינו בניסוי שנערך, כך אומרים, לבדיקת אמונו של אברהם, לא על צייתנותו. אם כי אין ספק שזו משתמעת מתוך הסיפור. אבל ענייני הסיפורים המקראיים הינם עניינים פילוסופיים ואני לא בטוח שהם באמת קשורים, אלא אם כן מישהו באמת חושב שמישהו, או אולי אפילו הוא עצמו= אלוהים או לפחות שווה ערך.

למה לקחת סיפור כזה קיצוני כדוגמא, זה משהו שאני לא מבין.
אתן יכולות לראות בדמיונכן, איימי וג'ינג'ר, את המחזה הבא?:

מר "אדון" יושב מיואש על הספה, ואומר בייאוש לגברת "שיפחה":
"אוף איתך, אברהם היה מוכן להקריב אפילו את יצחק כשאמרו לו, ואת, כשאמרתי לך לקפוץ מהגג או להרביץ להוא שעיצבן אותי בים, לא צייתת לי?! יו, איזה כאפות את."
מחלק התפקידים​(שולט)

השאלה היא מה זה בדיוק שליטה טוטלית

השאלה היא מה זה בדיוק שליטה טוטלית

תרצחי את אמא שלך, תקפצי מהגג או תעשי לעצמך אאוטינג פומבי (כשמדובר נניח בשיפחה נשואה) זה לא קשור לבדסמ או שליטה וזה חורג בכלל מהדיון.

כמישהו מצווה על מישהי לגמור או יותר טוב, כשמישהו אומר למישהי אחרת - בהצלפה הבאה תגמרי והיא גומרת גם אם זה לא ממש היה בראש שלה באותו הרגע - זו שליטה טוטלית ובכלל, כשמישהי בכלל מוכנה לחטוף הצלפות - סטירות - כאב - השפלות - וכיו"ב למרות שזה לא ממש טבעי לבן אדם לקבל ואפילו לרצות - זו שליטה טוטליות.

האם זה משחק תפקידים? זה יכול להיות משחק תפקידים וזה יכול גם להיות אמיתי - זה הכל עניין של סטייט אוף מיינד. אם שניים מרגישים ש"זה באמת" אז זה באמת ואם שניים מרגישים שזה משחק של סקס קינקי בחדר סגור - אז זה משחק של סקס קינקי בחדר סגור.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: שפחה טוטאלית- האמת העירומה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 7 בפבר׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
השאלה קלאסית- התשובה פשוטה.

שפחה טוטאלית- אם הוא אומר לה לרצוח את אמא שלה- רוצחת? התשובה היא- כן. או שהיא לא טוטאלית. אין באמצע.

זורקת לכם- לתגובות icon_smile.gif

טוטאליות היא בעיני המתבונן/ת.

הרי מה שטוטאלי בשביל אדם אחד/ת הוא מגוחך וטריויאלי עבור אחר/ת.

דוגמה קטנה - הייתי בסדנת קרסים שהעביר מומחה, אדם שכבר נתלה בקרסים בכל מקום אפשרי (גיאוגרפית ופיזיולוגית). לאחר ההסברים שלו (מה מהנה בקרסים, מה מסוכן, אילו אמצעי בטיחות צריך, איזה אפטרקייר צריך, מה תקופת ההחלמה) הוא ביקש מתנדבים מהקהל.

לאחת מהן, לאחר שהורידה את החולצה - הוא אמר "אני רואה שיש לך ברנדינג יפהפה" לפני שהתחיל את הכנסת הקרס לגב שלה.

לאחר סיום הסשן, הוא שאל אותה איך זה היה והיא דיברה על זה שזה היה כמעט לא מורגש - הוא אמר בתגובה "היה לי ברור שלמי שעברה ברנדינג על שטח כה גדול - קרסים יהיו משהו קליל".

[ ולגבי שולט שמצפה לעולם לא לשמוע לא - יש לי תחושה שהוא משליך את הפחדים והחרדות שלו על הנשלטת...
בעיני, כשם שמוכנים לקבל "כן" כך צריכים להיות מוכנים לקבל "לא" ]
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 בפבר׳ 2007
יש משהו משעשע בהתפלפלות הזו סביב המונח "טוטאליות". נדמה לי שהתרגום הכי קרוב לטוטאלי הוא "מוחלט", ועל "מוחלט" אפשר לומר הרבה דברים, אבל ספק אם אפשר לומר עליו שהוא יחסי, כפי שנאמר רבות בשרשור הזה. למעשה, נדמה לי שמוחלט הוא בדיוק ההיפך מיחסי. ההתעקשות על השימוש במילה "טוטאלי" למרות שהיא לא ממש מתאימה היא אולי הראיה הכי טובה להאללה של הטוטאליות שהוזכרה כאן. אפשר להשתמש במילים אחרות, שמתאימות יותר, והן באמת יחסיות - אינטנסיבי, עמוק ועוד, אבל נראה שיש רצון להאמין שאנחנו טוטאליים, שנעשה הכל ושיעשו הכל בשבילנו, גם אם אנחנו יודעים שזה לא נכון. נדמה לי, אגב, שהרצון הזה שייך לא רק לבדסמ. מעניין.
איימי_​(נשלטת)
זאלופון כתב/ה:
יש משהו משעשע בהתפלפלות הזו סביב המונח "טוטאליות". נדמה לי שהתרגום הכי קרוב לטוטאלי הוא "מוחלט", ועל "מוחלט" אפשר לומר הרבה דברים, אבל ספק אם אפשר לומר עליו שהוא יחסי, כפי שנאמר רבות בשרשור הזה. למעשה, נדמה לי שמוחלט הוא בדיוק ההיפך מיחסי. ההתעקשות על השימוש במילה "טוטאלי" למרות שהיא לא ממש מתאימה היא אולי הראיה הכי טובה להאללה של הטוטאליות שהוזכרה כאן. אפשר להשתמש במילים אחרות, שמתאימות יותר, והן באמת יחסיות - אינטנסיבי, עמוק ועוד, אבל נראה שיש רצון להאמין שאנחנו טוטאליים, שנעשה הכל ושיעשו הכל בשבילנו, גם אם אנחנו יודעים שזה לא נכון. נדמה לי, אגב, שהרצון הזה שייך לא רק לבדסמ. מעניין.

הזאלו פשוט מבריק. כבוד.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 בפבר׳ 2007
מבריק. שאני אשפשף?

זה מוזר מה קורה כאן לאורך כ"כ הרבה עמודים. ה"מבריק" וכמוהו טוענים נוסחאות מתמטיות נכונות וקאפים אנושיים מדברים על בני אדם שלהם, כידוע, ולמספרים אין ולא יהיה משותף. אבל הכי חשוב - אף אחד לא שם זין על העמק השווה. מה שיכריע את הכף יהיה ה"צודק" או הלא "צודק", ולחילופין ה"התעייף" וזה "שמילתו תהיה האחרונה", לו יעניקו צל"ש וימשיכו לשפשף.

אפילו מיסי המסכנה לא נשארה בצד. שהיא תשפשף! אלא שמיסי דווקא הביעה את נקודת המבט שלה מבלי לפסול את האחרים. כי הפריזמה, דרכה רואה מיסי את העולם, שונה מאוד מזו שדרכה מביטה עליו איימי. למיסי יש אדון, לו היא נשואה וקרוב לוודאי מכירה אותו לא מהצ'ט של כלוב, ואולי למיסי אפילו אין אמא. אבל מיסי, את חייה המפורטים בצורה רגישה ונבונה כ"כ איימי כינתה "כלא", לבטח כרגע כורעת לרגלי אדונה, מלאת אושר ונטולת זמן ו/או רצון להתנגח בחומרי ניקוי ופרסומם בפורום כלוב. כי לה אין צורך לבדוק את חומות עולמה כדי לאבחן אם זהו כלא או עולם ללא גבול - מיסי נמצאת במרכז.

איימי, לא יפליא אותי לדעת שמיסי שכתבה מפורשות: אני אשתמש בדוגמא של ליאו ושלי כי אותנו אני מכירה, אותה מיסי שגם כתבה: האנשים יגידו (הם לבטח כבר אמרו לה לא אחת)... לא יפליא אותי לדעת שדווקא מיסי מביטה מהצד על כל המלחמות הללו וצוחקת על הכלא ועל החומות של חוסר רצון לכבד זה את דרכו של זה, ואת חוסר היכולת לקבל או להבין, בו כלואים המתמטיקאים הדגולים והמבריקים שכאן. כי בזמן שמיסי חופשייה מגבולות ("בהם אין טעם" כדבריה) את מחפשת את שלך, בזמן שמיסי לא זקוקה לכסף או לרישיון נהיגה, את מחפשת מוצא מהכלא בו נכלאת. וכאשר את מתכננת רצח אם, מיסי יודעת שהיא ואדונה הבטיחו זה לזו " to Love, honor and obey till death do us part."

יש טוטאלי, איננו. כל כך הרבה אנשים אמרו לך כאן שלא האמא עומדת על הפרק, אלא השקפת עולם. אבל את מתעקשת לקבל תשובות שהיו מובנות בך מראש כאשר שאלת את השאלה. כדי להיות צודקת עבור עצמך במסקנות שהסקת מניסיונך האישי. אז שלא תביני אותי לא נכון, איני בעד סתימת פיות, לאף אחד, גם לא לאלו שלהם קשה לסתום. אבל כאשר את שואלת, אם את באמת רוצה לקבל תשובה, את צריכה להקשיב לאחרים, אחרת, אל תבזבזי את זמנם.

קנו מוצרי סאנו, הם שווים, הם כחול לבן ועליהם מצוירת תמונה של קצב.
מ. מכוערת.
אחד מיסיסיפי, שתיים מיסיסיפי, שלוש מיסיסיפי. ארבע

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי פבר' 08, 2007 1:25 am, סך-הכל נערך פעם אחת
איימי_​(נשלטת)
הבנתי הכל חוץ מאת עניין המוצרי סאנו והמיסיסיפי. גם את התוקפנות שלך אני לא ממש מבינה. לקחת את העניין אישית! icon_eek.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 בפבר׳ 2007
דווקא לא.
תנערי את הראש לשניה וקראי את דבריי בנימה אחרת. אם זה יעזור - תארי לך גמד קטן ומזוקן. אם לא האמיץ, אז בחרי לך את המפליץ. icon_smile.gif
באמת ובנימה הכי חיובית שרק אפשר ולצערי הגדול גם לא אישית כלל.