סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אילופה של קייט (פרקים ד'-ח')

Belisana​(שולטת)
לפני 17 שנים • 23 בינו׳ 2007

אילופה של קייט (פרקים ד'-ח')

Belisana​(שולטת) • 23 בינו׳ 2007
הפרקים הקודמים בלינק הזה:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=17020

פרק ד' - קייט לומדת לציית ולמצוץ

אימוניה המפרכים של קייט נמשכו עד לשעות אחה"צ. היא היתה מותשת מלפשוט וללבוש את מכנסיה, מאצבעותיה של גרטה שגירו אותה וסרבו לתת לה לפרוק את החרמנות שהצטברה בה, מלהתכופף שוב ושוב ובעיקר - מלציית. נפשה לא חדלה להלחם במחשבה שעליה לעשות מה שגרטה מצווה עליה. בינה לבין עצמה, היא הודתה שמעולם לא היתה כה חרמנית, כה רעבה לגמור, כה מוכנה לעשות כמעט הכל, העיקר שירשו לה. מי היה מאמין שהיא תצטרך לבקש רשות ממישהו כדי לגמור.

גרטה חשה במה שעובר על קייט. היא ידעה שיותר ממה שהצליחה, לא תוכל להשיג היום עם שפחתה החדשה ולכן ציוותה על הנס לקחת את קייט לכלוב, למנוחה עד ליום למחרת. הנס אחז בידיו החזקות בשתי זרועותיה של קייט ובידו השניה פתח את מנעול הכלוב ודחף אותה פנימה. קייט היתה מותשת, אך מוחה פעל במהירות - על גרטה היא לא תצליח לעבוד, אבל הנס גבר ובגברים היא ידעה לטפל מצויין. כשהחל להצמיד את האזיקים שהיו אמורים לכבול אותה לוו בקיר, היא אימצה לעצמה את הקול הסקסי ביותר שהפיקה אי פעם מפיה ואמרה: "הנס, סליחה, אני חרמנית בטירוף, אף פעם לא הייתי כל כך מגורה, אתה יכול בבקשה לא לקשור אותי כדי שאוכל לאונן?"

היא ניסתה להסתיר את החיוך כשהבחינה בזיקפה מיידית בתגובה לשאלתה והשפילה את ראשה במבט ביישני.
"אין סיכוי שפחה, גבירתנו מאד לא תאהב את זה", השיב הנס בקול שניסה להסתיר את התרגשותו.

"אבל הנס, גרטה לא צריכה לדעת, זה ביני לבינך. אולי בכלל אני לא צריכה לאונן, אולי אתה יכול לעזור לי, אני רואה שהזין שלך גדול וחזק, בדיוק כמו שאני אוהבת"

הנס היסס, אבל רק לשנייה ואז ענה "תשכחי מזה זנזונת, אני נאמן לגבירתי".

צחוק נשמע מהדלת וגרטה אמרה: "תשובה יפה, עבד ובגלל שענית כל כך יפה ובגלל שהשפחה שלי כל כך מיוחמת ומלוכלכת שניסתה להסית אותך נגדי, אתה תקבל פרס והיא תענש".

קייט רעדה, הפעם היא הולכת לשלם ביוקר, היה לה ברור שמשהו רע עומד לקרות, כי החיוך של גרטה היה רחוק מלהיות משועשע.

"תפשוט את המכנסיים ותשלוף את הזין הגדול שלך, הנס", ציוותה גרטה, "הזונה רצתה, הזונה תקבל".

הנס מיהר לבצע את פקודת גבירתו וחשף זין מרשים במיוחד.

"תתקרב", אמרה גרטה ומשכה בחוזקה בשיערה של קייט, עד שפיה נפער, גרטה אחזה את הזין של הנס ודחפה אותו עמוק לגרונה של קייט.

"תמצצי כלבה, תמצצי עמוק ועד לסוף הזין ושלא תעזי להשאיר סנטימטר בחוץ. רצית את הזין הגדול של הנס? תקבלי אותו ועד הסוף וכשהוא יסיים לזיין לך את הפה, את תשתי כל טיפה שלו, ברור כלבה?".

קייט לא יכלה לדבר, היא נחנקה מהזין הגדול וניסתה להשתלט על רפלקס ההקאה. גרטה אחזה בשערותיה והעלתה והורידה את פיה על הזין, בכל פעם שקייט ניסתה לפלוט אותו מפיה, גרטה הורידה את ראשה עליו, חזק יותר ומהר יותר, עד שלבסוף הנס לא יכל יותר ונאנח "גבירתי, אני עומד לגמור".

"שלא תעז לגמור לפני שארשה לך עבד וכשאתן את הפקודה, אתה תגמור לה עמוק בפה הנס ואת כלבה, אם טיפה אחת תשאר בחוץ, אני קורעת לך את הצורה".

גרטה מסרה את שערותיה של קייט להנס וזה החל להוריד את ראשה על הזין שלו בקצב הולך וגובר.

גרטה נעמדה מאחוריה של קייט והצליפה חזק בישבנה, קייט לא ידעה במה להתרכז קודם, בזין שמאיים לחנוק אותה או בהצלפות שסימנו בעוז את ישבנה.

לבסוף, גרטה עזבה את השוט והחדירה אצבע לכוס של קייט וצחקה "שוב הכלבה רטובה. עכשיו הכלבה שלי תהיה רטובה משני החורים".
היא החדירה והוציאה את אצבעה במהירות הולכת וגדלה, הולכת וגדלה, קייט השתוללה כמו כלבה מיוחמת על האצבע, אבל בכל פעם שהחלה להתכווץ מדי, גרטה שלפה את אצבעה, לבסוף נתנה את הפקודה "תגמור עבד", הנס ציית בשנייה ונוזל חם וסמיך מילא את פיה של קייט. גרטה שלפה את אצבעה מתוכה וסתמה את פיה של קייט, כשהוא מלא בנוזליו של הנס. "תבלעי", ציוותה וקייט נדה בראשה בנחרצות לאות סרוב. "אין בעיה זונה, אם לא תלמדי יפה, תלמדי חזק", אמרה גרטה וסתמה את אפה של קייט במקביל לסתימת פיה. האינסטינקט של קייט היה לפתוח את הפה וכשלא הצליחה, נאלצה לבצע תנועת בליעה. גרטה שחררה את הפה והאף ואמרה "כלבה טובה, בלעת הכל וזה היה השיעור הראשון שלך במציצות ובליעות, מחר אלמד אותך איך לרדת לי ואם תעשי זאת כמו כלבה צייתנית ומאולפת, אולי, רק אולי, אתן גם לך לגמור".

קייט נותרה המומה. הנס כבל אותה לקיר והוא וגרטה יצאו מהכלוב, נעלו אותו והותירו אותה לבד עם רטיבותה, תדהמתה ותשוקותיה הבלתי מובנות.

פרק ה' - הנס וקייט נתפסים על חם. חם מאד.

קייט ניסתה לא לגנוח מכאב, כשהנס כבל אותה שוב לוו בקיר. גופה דאב והיא חשה ברטיבות המציפה אותה ומסרבת להניח לנפשה להתעסק בתוכניות הבריחה הגדולות שלה. המחשבה על כך שתאלץ לרדת לאשה למחרת עוררה בה בחילה, אבל אפילו היא לא הצליחה לגרום לחרמנות שלה להתמתן. לבסוף נותרה לבדה. הכלוב היה חשוך וקריר, תנוחת הידיים הכבולות הותירה אותה בחוסר נוחות, מנסה למצוא את התנוחה הכואבת פחות. היא ניסתה לחכך רגל ברגל בתקווה שהחיכוך הזה יוביל אותה לגמירה המיוחלת, אך ללא הצלחה. היא רק התחרמנה יותר. קייט ניסתה להתהפך על הבטן ולהתחכך בשמיכה. "אשכרה כמו כלבה מיוחמת, פקינג דמט", חשבה לעצמה, אבל התנוחה החדשה רק הובילה לעוד כאב ועוד חרמנות. לבסוף נרדמה, חולמת על גבר מסתורי ומסעיר שבועל את גופה ומוביל אותה לפורקן המיוחל.

גרטה התעוררה מלאת מרץ. הנס עמד בפתח עם מגש ארוחת הבוקר, כמדי יום. הוא נותר עומד זקוף וחיכה לפקודה להתקרב אליה. גרטה הנהנה והנס הניח את המגש על שולחן מיוחד לצד המיטה. כמדי בוקר, הוא זחל מתחת לשמיכה והחל לנשק לכפות רגליה של גבירתו. גרטה לגמה מהקפה והתעלמה מקיומו. פיו עלה לאט במעלה ירכיה, כשהוא סולל את דרכו בנשיקות קטנות ועדינות. כשהגיע לערוותה של גבירתו, עצר. בדרך כלל, בשלב זה, גרטה היתה מצמידה את ראשו למפשעתה ומצווה "לשון-עבד!". הפעם היא הותירה אותו כך, מנשק ומצפה והמשיכה ללגום את הקפה ולנגוס בקרואסון שלה, כאילו לא יודעת כמה הוא משתוקק אליה.

הנס הציץ בעד לשמיכה ושאל "גבירתי תרצה לגמור?". "בטח שארצה", השיבה גרטה, "אבל לא ממך, עבד. היום הכלבה החדשה שלי תגמיר אותי שוב ושוב". היא חייכה את החיוך המרושע שלה שגרם להנס להתחרמן עוד יותר. הוא קינא בקייט. היא רק הגיעה וכבר זוכה להטבות. אבל הנס ידע היטב מה מעמדו ולא אמר דבר. הוא כבר יתנקם בכלבה כשיוכל.

"צא מהמיטה הנס ולך תטפל בכלבה, כמו שמטפלים בכלבה אמיתית. קשור קולר לצווארה, תצמיד לו רצועה, תן לה לאכול בקערות, צחצח את שיניה ותוביל אותה לכאן על 4 ותדאג שהכלבה לא תפתח את פיה. כלבות לא יודעות לדבר". גרטה סיימה לחלק לו הוראות ויצאה מהמיטה. הנס הוביל אותה לאמבטיית הקצף הקבועה שלה, השאיר מגבת חמימה ורכה לצידה ויצא לטפל בקייט.

"קומי כלבה", אמר הנס לקייט בקול קר ומרוחק. "הבוקר תלמדי להיות כלבה טובה". בגסות שחרר את כבליה והצמיד לצווארה קולר. קייט נותרה המומה, רק הרגע גמרה בצרחות עונג בחלומה וכבר התעוררה למציאות הקשה שלה. הקולר הודק לצווארה וגרם לה לחוש חוסר אונים והשפלה. היא תשחק אותה צייתנית, אבל שני הנאצים האלה ישלמו ביוקר על מה שהם עושים לה. היא תעשה להם בית ספר במה זה טלטלות של השב"כ. "חכו, חכו", חשבה לעצמה, "אין לכם מושג מה זה להסתבך עם ישראלים".

הנס הכין שתי קערות, אחת עם חלב ואחת עם דייסה. הוא הוביל את קייט אליהן, כשהיא על 4 וציווה "תאכלי כמו כלבה טובה". קייט רכנה על הקערות, מנסה לא להבליט את ישבנה וכוסה הפעור כשהיא מתכופפת, אבל הנס ראה וכעסו עליה רק גבר. הוא לקח באט פלאג שעליו שערות דמויות זנב ודחף אצבע לישבנה של קייט. קייט נאנחה וניסתה לברוח מהאצבע, אבל הנס לא התכוון להיות ותרן או רחום. הוא החדיר את אצבעו לישבנה של קייט והחל להרחיב אותה עם האצבע. קייט גנחה מכאב. "כלבה טובה צריכה לדעת לקבל בתחת ואת תהיי כלבה למופת", אמר והחל לכוון את הבאט פלאג לחור התחת של קייט. "הבאט פלאג הזה יכין אותך לזין של גבירתי ושלי ולכל מי שגברתנו תרצה לתת אותו, שלא לדבר על זה שזנב מאד יהלום לך". "אייייי", קייט צעקה כשהבאט מילא את ישבנה. בחוסר נוחות רב המשיכה לרכון על הקערות וללקק את ארוחת הבוקר שלה.

אבל הנס לא הסתפק בזה. הוא היה רעב לגבירתו, מקנא וחרמן. זה הפך אותו ממזוכיסט לסדיסט. הכוס של קייט היה פעור ורטוב מול עיניו. הלשון המלקקת שלה גירתה אותו וגם התנוחה המפתה שכמו התחננה להצלפה או חדירה. הוא שחרר את הרצועה מהקולר והחל להצליף בעזרתה בישבנה של קייט, מצווה עליה להמשיך לאכול. קייט ניסתה להתרכז, אבל בין ליקוק לליקוק לא יכלה שלא לצרוח מכאב. בפרץ של טירוף, הנס שכח את נאמונותו לגבירתו, ירד על ברכיו והחל ללקק בתאווה את הכוס של קייט. קייט לא התנגדה, להפך, היא שמחה הן על הלשון המיומנת והן על הסדק בנאמנותו של הנס לגבירתו. היא כל כך רצתה לגמור שכבר לא היה אכפת לה איך. היא החלה לגנוח מעונג.

"מה אתם חושבים שאתם עושים כלבים?" נשמעה צעקה רמה מפתח הכלוב. "אני רואה ששניכם מתים להיענש", אמרה גרטה ופסעה לעברם בצעדים מאיימים.

פרק ו' - העונש של קייט והנס

גרטה זכתה לחינוך גרמני ראוי. התפרצות רגשות לא באה בחשבון. היא רתחה על בגידתו של הנס, אבל לא התכוונה להראות לו את זה בצעקות או השתוללויות. הוא ישלם. כמה שהוא ישלם, אבל הכול באיפוק הראוי ובאכזריות אינטליגנטית.

"על 4 שניכם", ציוותה והצמידה לכל אחד מהם קולר ורצועה וכך הובילה אותם אל הסלון. השקט שלה היה מפחיד יותר מכל צעקה.
הנס כמעט יכל להרגיש את שקשוק הביצים שלו. הוא ידע שכאשר גרטה כועסת באמת, אין סיכוי שייהנה מהעונש.

גרטה הובילה אותו לשולחן הקפה שמול האח, בעטה בו קלות, עד שהבין שעליו להיכנס מתחת לשולחן וקשרה את רגליו לארבע רגלי השולחן. מעל לקולר הצמידה לו צווארון לבן מיוחד, כזה שמצמידים לכלב שנושך את עצמו ושמטרתו למנוע מהראש להתכופף. הנס נותר חסר אונים, עם מבט קבוע, מופנה קדימה ולא יכול לזוז. היא הכניסה עצם מפלסטיק לפיו וציוותה "שלא תעז להוציא אותה מפיך, כלב. אתה תצפה במה שקורה כאן, אתה תתחרמן, אתה תזדקף ולא תוכל לעשות דבר וזה יכאב הנס, הו כמה שזה יכאב". הנס לא העז להוציא הגה מפיו, פן העצם תיפול. הוא לא רצה להרגיז את גרטה עוד יותר וכבר חש בצביטה על כך שההשתתפות תמנע ממנו.

"ואת, כלבה מיוחמת, תקבלי את העונש שלך בדרך אחרת. רצית לגמור בלי רשות? אחרי שאני אגמור ממך עד שלא תוכלי לחשוב על להזיז את הלשון יותר בחייך, את תגמרי הרבה יותר ממה שאת מסוגלת, את תגמרי כל כך, שתתחנני לא לגמור יותר בחיים". קייט נרעדה, היא כבר הבינה שכאשר גרטה מאיימת, היא גם מקיימת.

גרטה פתחה את בגדיה ונותרה במחוך בלבד. ערוותה היתה חשופה, לבנה ומגולחת, אפילו בחדר החשוך נראתה זוהרת.

"תוציאי לשון, כלבה מיוחמת", ציוותה. קייט שלפה את לשונה. גרטה חיטטה לרגע בקופסת האביזרים והוציאה ממנה אטב. היא שלפה אותו, נתנה לקייט להתרשם מגודלו וחוזקו והצמידה אותו ללשון של קייט. הלשון השתרבבה מחוץ לפה. "כואב כלבה?", שאה בחיוך אכזרי. קייט הנהנה שוב. "טוב מאד", השיבה גרטה, "את תלמדי להוציא את לשונך כך, ארוכה ושימושית ובכל פעם שתתעייפי, תזכרי שאם תפסיקי, האטב יוצמד שוב ללשונך. ברור כלבה? את תהיי מאולפת וצייתנית". קייט הנהנה שוב באימה.

לאחר דקות שנראו כנצח, גרטה שחררה את לשונה של קייט ופישקה את רגליה, היא משכה בשיערה של קייט והצמידה אותה למפשעתה.
"כלבה טובה יודעת לזהות את הריח של גברתה, קדימה, תרחרחי כמו כלבה טובה". קייט צייתה והחלה להריח את ערוותה של גברתה.
היא לא הריחה כוס בחייה. אפילו לא את של עצמה, עצם הרעיון הגעיל אותה, אבל לא הייתה לה ברירה.

"להוציא לשון, כלבה", ציוותה גרטה ובידה אספה שוט אדום. "את תלקקי ואני אקבע את הקצב עם השוט שלי. כשאני מצליפה מהר, את תלקקי מהר, ברור מיוחמת?". קייט נדה בראשה לאות אישור. היא הוציאה בהיסוס את לשונה וקרבה אותה לכוס של גרטה. גרטה המריצה אותה עם השוט, "קדימה-פנימה ועמוק". קייט צייתה והחלה לטעום את מיציה של גרטה. הטעם היה מוזר, שילוב של מתוק ומלוח. היא יותר שנאה את העובדה שמאלצים אותה לעשות דברים, מאשר את הטעם עצמו. גרטה החלה להצליף בקצב בישבנה וקייט החלה לאמץ אותו קצב בליקוק.

הנס, כבול ונאלץ לצפות בכל המתרחש, ניטרף מקנאה. זה היה הכוס שלו, הוא רצה ללקק אותו וגברתו נותנת אותו לזנזונת הזאת שבכלל לא נראית מתלהבת.

"יותר עמוק, כלבה, תכניסי את הלשון שלך לתוך החור ותתחילי להזיז אותה כמו שצריך או שאני אתקע לך כמה אטבים שיהפכו את הלשון שלך ליותר חרוצה", ציוותה גרטה. קייט נבהלה והחלה ללק במרץ. לבסוף, גרטה אחזה חזק בשערה, דחפה אותה עמוק לערוותה, כך שלא יכלה לנשום, ציוותה "שלא תעזי להפסיק כלבה, עד שאגמור" והחלה לנוע במהירות על לשונה של קייט. קייט חשה שהיא נחנקת עוד שנייה, אבל לא העזה להפסיק. היא חשה את לשונה נמחצת בין שפתי ערוותה של גרטה ולבסוף חשה בכמות גדולה של רטיבות ושמעה את צעקתה של גרטה. שגמרה בפעם הראשונה.

גרטה התיישבה על הכורסא, מתנשפת. "תזחלי לפה כלבה, זה היה השיעור הראשון שלך בלהגמיר את גברתך ואני מוכרחה לומר שאת לקקנית גרועה. את תאלצי להתאמן שעות עד שתהפכי למוצצת סבירה. תוציאי לשון". קייט הוציאה את לשונה העייפה ומיד חשה איך גרטה מושכת אותה שוב לכוס הרעב שלה. לא נותרה לה ברירה אלה ללקק שוב. גרטה השתמשה בפיה ובלשונה שוב ושוב. קייט חשה שהיא כבר לא יכולה להזיז את הלשון. הנס נטרף מהצפייה, משתוקק להחליף את קייט, אבל לגברתו היו תוכניות אחרות עבורו.

"תזחלי אחריי כלבה, כמו שלימדתי אותך", ציוותה על קייט. קייט זחלה על גחונה עד להנס, צמודה לגברתה. "תתיישבי לו על הפרצוף והנס-שלא תעז להוציא לשון, רק תרחרח". הנס הצמיד את אפו למפשעתה של קייט והרגיש כיצד הרטיבות מציפה את פניו. "הכלבה רטובה?", שאלה גרטה בחיוך והנס הנהן, נזהר לא להשמיט את העצם. "טוב מאד", אמרה גרטה "ועכשיו תבדוק כמה היא הרטיבה אותי". היא התיישבה על פיו של הנס שחש כיצד כל פרצופו נרטב וכיצד כל כולו כמה ללקק את הכוס שכה העריץ, אבל גרטה מהרה לקום מפיו ואמרה "תסבול כלב, תסבול מתשוקה ורק כדי שיהיה יותר מעניין, גם הזין שלך יסבול". היא לקחה טבעת זין והצמידה אותה לזקפתו. עכשיו הוא יישאר זקוף ומתפתל וחרמן ולא יוכל לעשות דבר.

"ועכשיו, נעבור לחלק ב' של הבוקר", גיחכה גרטה, "החלק שבו הכלבה המיוחמת גומרת עד שזה גורם לה לסבל אמיתי". היא ניגשה לקייט ובאחת דחפה לתוכה שתי אצבעות נוקשות ומיומנות.

פרק ח' - קייט גומרת ללא הפסקה

קייט לא ידעה מה לעשות קודם: לגנוח מכאב או מתשוקה. האפשרות לקלל את גרטה היתה קצת בלתי סבירה בהתחשב בכך שאצבעותיה של זאת, חפרו במיומנות בתוך הכוס שלה, עיסו את נקודת הג'י וגרמו לגופה להתפתל. "וואלה, השגתי את מה שרציתי, אני עומדת לגמור והרבה והפסיכית הזאת עוד קוראת לעצמה שולטת. עלאק שולטת". במהירות מחשבותיה התפוגגו והתחלפו בגניחות חשק, שהפכו רמות יותר ויותר. שנייה לפני שגמרה, גרטה שלפה את אצבעותיה מתוכה ואמרה: "כלבה טובה גומרת רק ברשות. תתחנני לגמור, כלבה".

קייט קפאה. להתחנן? לפסיכית? למטורפת הזאת שכולאת אותה ומענה אותה? אבל היא רצתה לגמור. כל כך רצתה לגמור, שאמרה: "בבקשה, תני לי לגמור".

"אני מבינה שאת קשת קליטה כשאת חרמנית, כלבה", אמרה גרטה, "אמרתי להתחנן, לא לבקש וכדאי מאד שהתחנונים שלך יהיו משכנעים, אחרת אין לי בעיה לענות אותך כאן כל היום".

קייט קלטה שזה לא הזמן למשחקים. אם הפסיכית רוצה תחנונים, זה יהיה סחר חילופין הוגן. היא תתחנן בלי להתכוון למילה וגרטה תתן לה לגמור כמה שבא לה. מחיר לא יקר עבור החרמנות האינסופית שלה. "בבקשה, אני מתחננת לגמור", אמרה בקול מפציר.

"לא טוב בכלל. את כלבה קשת קליטה. אין בעיה מותק, את תלמדי להתחנן בדרך הקשה", אמרה גרטה ומשכה בשיערה של קייט, מורידה אותה לכף רגלה. "זה המקום לכלבה טובה, ליד כף רגלה של גבירתה. עכשיו תלקקי לי את הרגל, תתחנני לגמור, תבטיחי להיות כלבה טובה וצייתנית ואז אולי אסכים, תלוי כמה תהיי משכנעת שאת מתכוונת לכל מילה".

הנס חשב שהוא עוד שנייה מתפוצץ. קייט גונבת את האצבעות שלו. זאת כף הרגל של גבירתו. הוא כבר יראה לה מה זה. הזין שלו עמד זקוף וכואב. הוא כל כך רצה לגמור, אבל שתי הנשים כמו שכחו בכלל מקיומו.

קייט רצתה למות, אבל יותר מכך - רצתה לגמור. כף רגלה של גרטה היתה לבנה ומבהיקה. אצבעותיה נמרחו בלק בצבע שחור, שרק הדגיש את הלובן המושלם, את הקימור היפהפה של הרגל, את מושלמותה של גרטה. לקייט לא היתה ברירה. היא החלה ללקק את הרגל, מרגישה לשניה כמו כלבה אמיתית. לשונה חדרה אל בין האצבעות, פיה ינק אצבע אחר אצבע, היא לא הבינה מה קורה לה כשהתחננה: "בבקשה גבירתי, בבקשה תני לכלבה שלך לגמור".

גרטה צחקה, "את משתפרת כלבה מיוחמת, בסוף עוד תהיי כלבה מאולפת אמיתית. נו, לא יותר נעים כך להכיר בתפקידך ובמקומך בחיים? לרגליי?".

קייט לא רצתה להתווכח. היא רצתה לגמור. לגמור. היא הנהנה בראשה וענתה "כככ..ככן גבירתי, בבקשה תתני לכלבה המאולפת שלך לגמור".

"מאולפת את לא, אבל מיוחמת כן, תדייקי בתחנונים שלך, קייט", ציוותה גרטה.

"בבקשה תני לכלבה המיוחמת שלך גבירתי לגמור", אמרה קייט, כמעט בוכה מתשוקה ומהמצב הזה שלפתע חשה בו כל כך אחרת, כל כך רוצה להיות טובה.

"את משתפרת וארשה לך לגמור", אמרה גרטה, "אבל כלבה גומרת כמו כלבה - על 4 קייט".

קייט מהרה לעמוד על 4. "פשקי את רגלייך כלבה מיוחמת", ציוותה גרטה וקייט מהרה לציית. גרטה דחפה את שתי אצבעותיה לכוס של קייט והחלה לדפוק אותה במרץ. קייט התפתלה בעוז וכמעט גמרה. "בספירה לעשר, כלבה מיוחמת, לא שנייה לפני", ציוותה גרטה והחלה לספור
"10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
0

תגמרי כלבה"

קייט החלה לצרוח. האורגזמה טילטלה את גופה כפי שאף אורגזמה לא עשתה לפניה. לבסוף נפלה חצי מעולפת על הריצפה.

"תזחלי לכאן כלבה ותודי לגבירתך", ציוותה גרטה וקייט זזה בקושי לעבר גבירתה. גרטה משכה בשיערה והורידה אותה לכפות רגליה,
"זה מקומך כלבה וכך את מודה לגבירתך".

קייט שלפה את לשונה, עדיין מתנשפת, החלה ללקק את אצבעותיה של גבירתה ואמרה "תודה גבירתי, תודה שנתת לכלבה שלך לגמור".
אמרה והתביישה, אמרה ורצתה למות מרוב בושה. היא לא תכנע. תכף היא תתעשת ותצא שוב לקרב, רק לנוח דקה מהאורגזמה המדהימה הזאת.

לגרטה היו תוכניות אחרות. "עייפה כלבונת?", שאלה במתיקות. "כן גבירתי", ענתה קייט בעייפות. "טוב מאד, אז זה יהיה הרבה יותר מענג להתעלל בך. על 4 כלבה", אמרה גרטה ודחפה לכוס של קייט שלוש אצבעות במהירות, ללא הכנות.

המשך יבוא (אולי)
Belisana​(שולטת)

וכן

Belisana​(שולטת) • 23 בינו׳ 2007
פרק ח' בא אחרי פרק ו'

נראה לכם שמישהו עוד זקוק כאן לז'? icon_smile.gif
dragon fly

Re: וכן

dragon fly • 23 בינו׳ 2007
Belisana כתב/ה:
פרק ח' בא אחרי פרק ו'

נראה לכם שמישהו עוד זקוק כאן לז'? icon_smile.gif

חחחחחחחחחחח

רק אחד?יש פה מלא שזקוקים לזין...........

לכן אני יוצא במיזם חדש
אני מוכר זינים
כל אות זזזזזזזזז 1 שח
מוזמנים להציע הצעות........
ההצעה המירבית זוכה
אין הנחות להזמנות מיוחדות לפי אורך עובי וכו...............
זזזזזזזזזזזז לכל דורש.
הזמן וקבל............. icon_lol.gif
Belisana​(שולטת)
לפני 17 שנים • 24 בינו׳ 2007
Belisana​(שולטת) • 24 בינו׳ 2007
דרגון יקירי, אף אחד לא קם? icon_smile.gif מזעזע.
אפילו לא בשקל?
אפילו סטראפ און עולה יותר ובכל זאת אין קופצות.
דולי, מה קורה כאן?

ואהובתי, אני? מוטרפת? זה סיפור של סאדו רך, שום דבר אקסטרימי icon_smile.gif
dragon fly
dragon fly • 24 בינו׳ 2007
בפרטי משגעים אותי .

מרב ביקוש העברתי לקבלן משנה

רק שהזין שלו עקום ונראה כמו "צ"..........

צהל זה הזין שלי..............
Belisana​(שולטת)
Belisana​(שולטת) • 24 בינו׳ 2007
בפרטי זה לא שווה.
בפרטי גם מבקשים ממני להמשיך לכתוב את קייט.
שיהיו גברים! שיבקשו ז' כאן!
dragon fly
dragon fly • 24 בינו׳ 2007
אני מבקש

זין זין זין זין

דולי תארגני משהו?.......

יש סיירת חדשה בצבא סיירת זזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
FrozenLips
FrozenLips • 24 בינו׳ 2007
מיאו....