בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה אישית

amos_l
לפני 17 שנים • 8 בפבר׳ 2007

הודעה אישית

amos_l • 8 בפבר׳ 2007
כאשר פתחתי את מועדון הדאנג'ן בסוף 2002, אנשים – גם מתוך הקהילה וגם מחוצה לה – חשבו שאני משוגע. שאין למועדון כזה זכות קיום בישראל, ושתוך חצי שנה הוא ייסגר. אני האמנתי אחרת. חשבתי שציבור הבליינים בשל למועדון מסוג כזה, ושמה שעובד בהצלחה בארה"ב ובאירופה יכול לעבוד גם בישראל. מה שהנחה אותי מהיום הראשון היה פנייה במקביל לשני הקהלים: לקהילת הבדס"מ הישראלית מחד, ולציבור הבליינים הרחב מאידך. מבחינתי, המועדון היה תמיד פתוח בראש ובראשונה לאנשי הקהילה, ועשיתי כמיטב יכולתי כדי לגרום להם להרגיש בו בבית. יחד עם זאת, לא האמנתי בבדלנות ובהסתגרות, ופתחתי את דלתות המועדון גם בפני הציבור הרחב שרצה ללמוד, להתרשם ולהכיר. לטעמי, סוד כוחו וסוד הצלחתו של הדאנג'ן היה תמיד בשילוב הכוחות בין הישן והחדש, בין הוותיק והטירון, בין אלו שיודעים לאילו שרוצים ללמוד ולהכיר.

היום, ארבע שנים וקצת אחרי, אני חש סיפוק רב על תרומתו של המועדון לקידומה של קהילת הבדס"מ בישראל. רבים מאנשי הקהילה העזו לראשונה לצאת ממחבואם, להגיע ולבלות עם חבריהם, להכיר אנשים חדשים שחולקים איתם את אותן העדפות מיניות ופנטזיות. בפעם הראשונה ניתנה לקהילה האפשרות להיפגש במקום בילוי שבו הם יכולים להיות 100% הם, בלי להסתתר, בלי להתבייש ובלי להתנצל. התקשורת החלה לעסוק באינטנסיביות בבדס"מ ובאנשי הקהילה, וגם אם עדיין לפעמים ההתייחסות היא סטיגמטית ולא מחמיאה, הרי שככל שתהיינה יותר כתבות כך תהיינה גם יותר כתבות חיוביות, המודעות של הציבור תגדל ובהתאם לכך גם הפתיחות.

יש עוד הרבה עבודה יש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות,אבל אני הרגשתי לאחרונה תחושה של מיצוי "שהדרייב" שהיה לי בשנים האחרונות הלך ונעלם וכבוגר אסכולה צבאית הבנתי שעלי לקדם את עצמי ולמצוא מחליף ראוי להמשך הדרך.
אז מצאתי לי אשה וגם צוות נפלא, אמילי מאסטר F טיצ'ר ופט הינם לטעמי הבחירה המושלמת לתפעולו של מועדון סאדו -ישראל,מחד הם אנשי קהילה ומאידך הם בעלי תפיסה עסקית נכונה,אפשר לראות זאת
סינרגיזם, פעולה משותפת של שני גורמים או יותר הנותנת תוצאה חזקה יותר מאשר הצירוף של פעולות כל הגורמים בנפרד;

אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל מי שעזר לי במהלך 4 השנים האחרונות: לחברים, לעובדי המועדון הנאמנים והמסורים, לאורחי המועדון הקבועים והמזדמנים.
תודה רבה גם לכל המאחלים למינן זו לא ממש פרידה, כי אני עדיין בסביבה ועדיין נושא באחריות.

אני מאחל הצלחה רבה לצוות הניהול החדש ואני מניח שבעזרתכם יהיו ימים נפלאים.

להתראות בשמחות,
עמוס לוי
Tamashi Nawa​(שולט)

תודה לך

Tamashi Nawa​(שולט) • 8 בפבר׳ 2007
וזאת ההזדמנות הרישמית והמצויינת לומר לך תודה עמוס

תודה רבה על שנים של השקעה, תודה על שנים של נתינה מכל הלב, נתינה הרבה יותר גדולה מכל תמורה שיכולנו להציע לך, תודה על אהבה, השקעה ורצון.
תודה על הבית שפתחת בשביל הקהילה, ותודה על הצעד הענק שבזכותך צעדה הקהילה קדימה את המודעות החברתית, אל האור.
תודה רבה על העזרה בדברים הקטנים במועדון, ועל הדברים הגדולים מחוץ למועדון.

באופן כללי מכולם, ובאופן אישי ממני - המון תודה רבה עמוס על כל מה שאתה וכל מה שעשית.
אדם גדול נמדד במעשיו - ובכך הוכחת שאתה אדם ענק!

ופעם אחרונה תודה ומובטח לך שבכל צעדייך נהיה לצידך בכל אשר תצעד כפי שאתה הייתה בעבורנו

תודה, והמון שמחה אושר והצלחה בכל מעשיך, עכשיו ובעתיד
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 8 בפבר׳ 2007
תודה אישית ורבה ממני, שמצאתי במועדון כר נרחב, לתשוקותי האפלות, בתחילת דרכי, בתחילת דרכו של המועדון. המצע הרך הזה, שאתה הנחת, היווה גורם חשוב, בכניסתי לעולם הזה.
אני רואה את הדאנג'ן ככור מחצבתי בקהילה. תמיד יהיה לו מקום בליבי.
לצערי אותך אני לא מכיר.
בכל אופן, ממש תודה.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 8 בפבר׳ 2007
עמוס היקר,

תודה על שהקמת מקום מארץ הפנטזיות
מקום שהרחיב את אופקי ופתח אותי לחוויות שלא היה לי סיכוי לחוות אותן במקום ובדרך אחרת,
תודה על הבמה שנתת לי כמה וכמה פעמים במהלך השנים
ותודה על החיבוק בכל פעם שאני מגיעה

בהצלחה בדרך החדשה
ושמחה שתשאר בסביבה

kiss.gif

ים
Queen Yasmin​(שולטת)
Queen Yasmin​(שולטת) • 8 בפבר׳ 2007
בהזדמנות זו , רוצה אני לומר לך תודה על כל השנים
של השקעתך ותרומתך לקהילה . עד יום זה נזכרת ביום
הראשון , מסיבה ראשונה ... בפתיחת המועדון. cheer.gif
בפתיחת המועדון עשית צעד נבון ,עם הזמן גרמת להרבה אנשים
לצאת מהארון , להכיר ולהיפתח לעולם הבדס"מ.
עמוס, תודה רבה על ההשקעתך , נתינה ורצון לקדם את
הקהילה למודעות חברתית

תודה, הרבה בריאות, שמחה בלב, אושר, הצלחה בכל מעשה ידייך !
אוהבים אותך !
מורגן​(שולטת)

ותודה גם מאיתנו

מורגן​(שולטת) • 8 בפבר׳ 2007
על שבזכות המועדון הכרנו זה את זו
על שבזכות המועדון התחתנו
ובחסות המועדון הצטלמנו ביום חתונתנו....

שפתחת את המקום במיוחד בשבילנו ויש לנו כבר תמונות להראות לך בבגדי חתן/כלה
המון אהבה
ואכן המועדון בידיים נפלאות בהצלחה עם ההונגרייה (כהונגרייה בעצמי)..

אוהבים מורגן וזיגזג
. icon_profilekiss.gif
SaTyR​(מתחלף)

הלב- בים של כאב

SaTyR​(מתחלף) • 8 בפבר׳ 2007
לעמוס, לב ליבו של מועדון הדאנג'אן

מן הראוי שאם הייתי כיום פותחו מקום שהיו משמיעים שם רק מזרחית (יאק!!!) אז הייתי שם מטאל...

זאת ה'-גדולה לפתוח מועדון סאדו- תחום נרחב ואפל (שכולנו מכירים ואוהבים) כשאתה בעצמך- לא...

וכמה..... כמה צריך בישביל להצליח כמו שהצלחת בתחום שהוא לא באמת אתה...?

עמוס, כשנכנסתי למועדון בפעם הראשונה (לפני בערך 8- 9 חודשים) הייתי עכבר קטן על הטיטאניק... בזכותך... בזכות המקום, לא רק מצאתי את עצמי, בית וכאב.... icon_wink.gif אלה גם מקום שהייתי יכול לעשות בו מסאז'ים icon_wink.gif

על כל זה ועל עוד הרבה: תודה רבה לך אישית, עמוס ובהצלחה בכל אשר תלך ותעשה. מחכה ל.... *\לפברואר ליום הגדול בישבילך ובישבילה. בהצלחה והמון מזל!!!

icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
ממש גרוע​(אחר)
לפני 17 שנים • 9 בפבר׳ 2007
ממש גרוע​(אחר) • 9 בפבר׳ 2007
גם אני בא להודות.

על מקום שהיה לארץ פנטזיות.
מרתף שהיה לעיר חלומות.
מועדון שהיה לאגדה.

על ערבים בלתי נשכחים.
לילות מופלאים.

ועל הנדיבות ורוחב הלב.

תודה עמוס