ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כיצד אפשר לדעת אם אני נשלט באופיי

ס ו ס פ ר א
לפני 17 שנים • 10 בפבר׳ 2007

כיצד אפשר לדעת אם אני נשלט באופיי

ס ו ס פ ר א • 10 בפבר׳ 2007
בהנחה שקיים רצון לרצות ולספק, מה יכולה להיות אינדיקציה טובה לכך שאדם הוא בעל אופי של נשלט?

כיצד ניתן לזהות האם זה משהו שיורד לשורשו של אדם, משהו שנעשה מתוך צורך, מתוך נטייה טבעית, לעומת מצב שבו מדובר בגחמה חולפת או צורך משני המהול בשיקולים אחרים?

ובבקשה, רק תגובות ענייניות ורציניות.

שאלתי זו מופנית בעיקר לשולטות/טים שביניכן/כם אבל כל תגובה תתקבל בברכה ובתודה.
huan
huan • 10 בפבר׳ 2007
תגובה רצינית מאוד

כאשר אתה אתה אומר אופי של נישלט זו בעצם דרך אחרת להגיד "נשלט אמיתי"
כבר הגענו למסקנה שנישלט אמיתי בדיוק כמו שולטת אמיתית וכל דבר שאליו מוצמדת מילת התואר אמיתי הוא פיקציה חסרת משמעות חוץ מהניסיון של המשתמש בביטוי לקדם את השקפת עולמו דרך אידאליזציה והוצאה מהכלל.

תגדיר נשלט ואז אולי אפשר יהיה לדבר על האופי שלו....זה בערך כמו השירשורים על "איך לזהות שולטת ברחוב" או "איך אדע שאיקס הוא נישלט/שולט/סוס שלא אוהב קש ומחופש לבן אדם"
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2007
שאלה מצוינת לדעתי קשה מאוד להסביר זה הכול באופי של האדם
לדוגמא אני מאוד אוהב בנות חזקות סמכותיות שבסוף המלה האחרונה שלה
זה עשה אותי לנשלט
קשה מאוד לזהות אדם נשלט תשאלו את חברים שלי icon_wink.gif
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2007
ההההההההההה ושכחתי את הדבר החשוב ביותר להיות נשלט זה זכות גדולה אז לכול הנשלטים תגידו תודה שאלוהים יצר אותנו כאלה icon_rolleyes.gif
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 10 בפבר׳ 2007
אני לא בעד לעשות אידיאולוגיה מכל דבר. איזה אמת גדולה כבר יכולה להיות באדם נשלט או אדם שולט. ומזה חשוב להיות נשלט אמיתי. ולמה זה כל כך טוב?. בדסמ זה כמו כדור רגל, יש 22 שחקנים וכדור, משחקים ונהנים. זהוא. זה מה שיפה בכדור רגל ובבדסמ יצרים חזקים והנאה צרופה. לא יותר ולא פחות.
Queen Yasmin​(שולטת)
לפני 17 שנים • 11 בפבר׳ 2007
Queen Yasmin​(שולטת) • 11 בפבר׳ 2007
סוס , נשאלת השאלה : האם הינך שואף לרצות ולספק את כל צרכי האישה כאשר מדובר
בחדר המיטות או בחיי היום יום. האם אתה אוהב נשים סמכותיות וחזקות ? אישיות דומיננטית ועוצמתית?
מי היא האישה בחייך ?
לרצות לשרת , לסגוד , להישלט על ידי אישה לחילופין להיות מושפל וחסר אונים וכו' ...
יתכן ואלו הן הגחמות המיניות שלך, חוויה חולפת. נמק ופרט מהן רגשותייך בנושא הנ"ל .

שבוע טוב לכולם !
ס ו ס פ ר א

תודה על תגובותיכם/כן

ס ו ס פ ר א • 11 בפבר׳ 2007
תודה על תגובותיכם/כן

ולענייננו, אני אוהב נשים דומיננטיות וחזקות, וכן אני אוהב לרצות, ואני מרגיש צורך לרצות.

יש בי את התכונות האלה בצורה דומיננטית.

אבל השאלה אם זה הופך אותי לנשלט, האם לצורך העניין, במקרה שבו איאלץ לבחור בין לרצות את אותה אישה מושא הערצתי לבין לוותר על משהו אחר שחשוב לי מאוד (ולא אני לא מתכוון ללפספס משחק כדורגל ביום שבת, אני מתכוון למצב שבו אני אדרש לעשות משהו שסותר את אחד העקרונות הבסיסיים שלי), האם בכל מצב תשובה של נשלט טבעי תהיה - הכל נדחה מפאת הרצון לרצות?
המפקדת​(לא בעסק)

Re: תודה על תגובותיכם/כן

המפקדת​(לא בעסק) • 11 בפבר׳ 2007
ס ו ס פ ר א כתב/ה:
תודה על תגובותיכם/כן

ולענייננו, אני אוהב נשים דומיננטיות וחזקות, וכן אני אוהב לרצות, ואני מרגיש צורך לרצות.

יש בי את התכונות האלה בצורה דומיננטית.

אבל השאלה אם זה הופך אותי לנשלט, האם לצורך העניין, במקרה שבו איאלץ לבחור בין לרצות את אותה אישה מושא הערצתי לבין לוותר על משהו אחר שחשוב לי מאוד (ולא אני לא מתכוון ללפספס משחק כדורגל ביום שבת, אני מתכוון למצב שבו אני אדרש לעשות משהו שסותר את אחד העקרונות הבסיסיים שלי), האם בכל מצב תשובה של נשלט טבעי תהיה - הכל נדחה מפאת הרצון לרצות?

יש הבדל בין צרכים לבין עשיה..

גם אם הדברים מאוד מושכים אותך, זה לא אומר שתיישם אותם .
אם אתה מרגיש שאתה מעוניין לנסות את התחום, אז לפי מה שכתבת, אתה נמשך ךצד הנשלט..
לגבי מה תסכים או לא תסכים לעשות, זה כבר עניין אחר...
זה משהו שיתפתח בינך לבין השולטת שלך...
אל תחפש כ"כ הרבה כללים חד משמעיים בתחום הזה..
בגדול, כל אחד עושה את מה שעושה לו טוב.
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 11 בפבר׳ 2007
אין מנואל לנשלט הארצישראלי המצוי.
בדיוק כשם שאין אחד כזה עבור השולטת.
הרבה תלוי באינטרקציה שבינך לבינה, בהתאמה בינכם וברצון שלך באמת להיות נשלט על ידיה.
כשהרצון יגדל לא מן הנמנע שתמצא את עצמך מתאווה לבצע מטלות שבעבר לא היו מדליקות אותך .
כפי שהמפקדת אמרה אין טעם לחפש כללים ברורים שיגדירו אותך כנשלט אמיתי או חלילה מזוייף מטיוואן.
ס ו ס פ ר א

מסקנה עד עכשיו

ס ו ס פ ר א • 11 בפבר׳ 2007
בינתיים מה שאני יכול לגזור ממכלול הדעות זה שאין תשובה אחת לשאלה שלי ושאי אפשר להגיע לתוצאה חד משמעית.

ושבכלל אולי לא קיים מושג כזה "נשלט באופי".

ושהכל נתון לשיקול דעת ומשתנה בהתאם לזהות הצדדים.

זה לא עונה לי על השאלה אבל לפחות אני יודע שזו לא השאלה הנכונה לשאול

תודה לכל המגיבים icon_smile.gif