לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר שוק... או דעת קהל....

V e N o M​(אחר)
לפני 17 שנים • 12 בפבר׳ 2007

סקר שוק... או דעת קהל....

V e N o M​(אחר) • 12 בפבר׳ 2007
תגידו בנות....

מה יש לכן נגד גברים נמוכי קומה?

האיבר שלהם קטן יותר?

ה-IQ שלהם לא מספיק גבוה?

או שסתם אתן אוהבות להביט למעלה?

למרות שאני לא נמוך... אני ממוצע... אבל אני

חושב שיש משהו סטיגמטי בזה...

ולי אישית זה נורא מפריע...
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 12 בפבר׳ 2007
מנסיוני האישי כאחת שמתנשאת לגובה 178 ס"מ כבר הרבה שנים - לגברים יש הרבה יותר בעיה של אגו אם האישה גבוהה מהם, רק במקרים נדירים גבר שאמר לי שאין לו בעיה עם זה שאני גבוהה ממנו באמת התכוון לזה.
ברוב המקרים הייתי רואה אותם מגניבים מבטים מודדים מעצבנים כל הדייט.
היה אחד שהגדיל לעשות וטען שלא יכול להיות שאני 178, כי זה הגובה שלו ואני גבוהה ממנו אז אני שיקרתי לו ואני גבוהה יותר...
V e N o M​(אחר)

יפה...

נכון יש בזה משהו... למרות אני אישית יצאתי עם בחורה גבוהה חודשיים.
ולי זה ממש לא הפריע. דווקא זה הוסיף הרבה בשיחות שלנו, יצא לנו הרבה לצחוק על הנושא הזה.

אבל בכל זאת אני זה אני ואין לי מושג איך גברים אחרים מרגישים בקשר לזה.

בכל זאת... את אומרת שלך זה לא יפריע אם הגבר שלך יהיה נמוך ממך?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 12 בפבר׳ 2007
נשים בדרך-כלל אוהבות גברים גבוהים, כמו שגברים בדרך-כלל אוהבים נשים עם חזה גדול ותחת עגול. זה פשוט עניין של משיכה מינית ופיזית. סיכוייו (או יותר נכון, נתוני הפתיחה שלו) של גבר גבוה להיות מרשים גדולים יותר, כמו שסיכוייו של גבר נמוך להיראות מעט מגוחך יותר גבוהים.. ומה גם שרוב הנשים אוהבות להרגיש מוגנות ולצד גבר מרשים. לכן הן (ככלל) נמשכות לגברים אינטליגנטיים, גבוהים, עשירים וכו'.

ברור שיכול להיות גבר בעל גובה ממוצע או אף נמוך שיהיה הרבה, הרבה יותר מרשים ובעל נוכחות מגבר גבוה, או גבר גבוה שדי 'הולך לאיבוד' ואינו נקלט כלל בראדר של רוב הנשים. אין פה חוק חד-משמעי.

בסופו של דבר, זה תלוי באשה עצמה ובגבר. אני לא חושב שיש הרבה נשים שהיו אומרות 'לא' חד משמעי לגבר נמוך מהן.. ואם יש כאלה, לא פגשתי אותן ואני גם לא ממש מעוניין בכך.

לי אישית אין בעיה ממשית בלהיות עם אשה גבוהה ממני (עד גבול מסויים - אני לא רוצה לצפות מעלה *כל* הזמן, רק כשזה מתאים icon_wink.gif ), ויש לזה אפילו קסם מסויים.
V e N o M​(אחר)

כריש!!!

אהבתי את ההסבר...

קצת מחשבה לעומק וזה הגיע.

האמת היא שזה די גזעני. אבל בסדר, קיבלתי את תשובתך. icon_wink.gif

נ.ב. פרופיל מושקע. סחתיין. icon_cool.gif
מלכה מלקה​(אחרת)

אני אישת

מלכה מלקה​(אחרת) • 12 בפבר׳ 2007
נמשכת לרוב לגברים גבוהים ולתקופה ( עדיין יש שאריות ממנה (: ) היה לי פטיש לגברים גבוהים .
יש משהו מאד גברי בעיני בגבר גבוה . זה פשוט מושך אותי מבלי לחשוב על זה , כמו שקרחת - מכונה מושכת אותי מבלי לחשוב על זה .
כמו שמקבי אמר יש משהו מאד מגונן בגבר גבוה .
ואפילו כפיות בלילה - יש בזה משהו מאד נעים בגבר שמכיל את כולי ועוטף אותי מכל הכיוונים .
ובל נשכח שלגמדות כמוני - צריך מישהו שיוריד דברים מלמעלה מדי פעם icon_wink.gif

מקבי קצת הופתעתי מהשפיטה שלך מצד אחד ומאידך , לקרוא במשפט הבא שאתה עושה את אותו הדבר icon_wink.gif
כתבת שאם מישהי היתה אומרת לא חד משמעי למישהו שנמוך ממנה - שלא תרצה לפגוש אותה ובמשפט הבא אמרת שאם מישהי ממש גבוהה ממך זה לא יתאים לך . רואה משהו קצת מוזר ? icon_wink.gif
לא חושבת שיש משהו בעייתי בלא להמשך למישהו שנמוך ממני - שזה פחות ממטר שישים בערך ...
בדיוק כמו שיש אנשים שנמשכים למישהו X ולא למישהו Y - משיכה , אתה יודע ...
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 12 בפבר׳ 2007
ציטוט: האמת היא שזה די גזעני.

גזעני? איך, בדיוק? מדובר פה על גובה - תכונה פיזית די אוניברסלית (אפילו לא צבע שיער או עיניים). ידוע שעמים מסויימים גבוהים ואחרים נמוכים (הנורווגים לעומת הסינים, למשל), אבל בסך-הכל, במדינה כמו שלנו, האנשים הגבוהים אינם שייכים לעדה אחת או אחרת (מלבד, אולי, התימנים, הנוטים להיות נמוכים יותר).

אני באמת לא חושב שזה כל-כך משנה. לכל אחד ואחת יש את ההעדפות שלהם. כמו שאמרו לנו בגן - על טעם ועל ריח אין להתווכח (אפשר אבל ללכת מכות).

ציטוט: נ.ב. פרופיל מושקע. סחתיין.

תודה. הוא גם בלתי-מפצה-בעליל. icon_razz.gif

ציטוט: כתבת שאם מישהי היתה אומרת לא חד משמעי למישהו שנמוך ממנה - שלא תרצה לפגוש אותה ובמשפט הבא אמרת שאם מישהי ממש גבוהה ממך זה לא יתאים לך . רואה משהו קצת מוזר ?

לא הייתי רוצה לפגוש מישהי כזאת בגלל שאני לא אוהב אנשים צרי-מוחין או שסוגרים על עצמם ועל עולמם בכל מיני הגדרות וגבולות. אני יכול להבין בהחלט שמישהי רוצה גבר גבוה ורחב, אבל נראה לי מוזר קצת שהיא תדחה מישהו על הסף רק בגלל שהוא לא כזה (ואני לא מדבר על גמדים, אלא פשוט מישהו שאינו גבוה).

וכן, מישהי שבאופן משמעותי יותר גבוהה ממני תפריע לי. אין לי בעיה עם כמה סנטימטרים מעליי (שזה כבר שם אותה בקטגוריה של מישהי ממש, ממש גבוהה), אבל מעבר לזה זה פשוט לא נוח. שוב, אם מחר ניגשת אליי מישהי מדהימה והכל איתה מצויין חוץ מזה שהיא גבוהה ממני בראש (באסה לה, בטח לא נעים לחבוט את הראש במשקוף כל הזמן), אז אני בהחלט אשקול. שוב, לא שווה לסגור הכל עוד לפני שזה קרה.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 12 בפבר׳ 2007
תראה איש- אני 1.60. לא רוצה לגדל דור של ננסים! icon_eek.gif
    התגובה האהובה בשרשור
dragon fly
dragon fly • 12 בפבר׳ 2007
מינה צמח חברה בכלוב גם?

מזל שכלובי אוסר על דיונים בפןליטיקה

אחרת היה לנו סקר יומי פה icon_lol.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 12 בפבר׳ 2007
מקבי- תוספת:

לא הייתי יוצאת עם גבר נמוך מלכתחילה, כמו שלא הייתי יוצאת עם גברים שאינם עומדים בכל מיני קריטריונים אחרים. אבל קורה לפעמים, שאת פוגשת גברים שכל כך עושים לך את זה ברמות מסויימות, שלא אכפת לך אם הם נמוכים ממך או לא (למרות שאישית, מטעמי סטטיסטיקה, זה לא קורה לי כמעט).