שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הלביאה. . . מציאות או חלום . . .( מוקדש לך לביאה שלי )

T Bone
לפני 17 שנים • 12 בפבר׳ 2007

הלביאה. . . מציאות או חלום . . .( מוקדש לך לביאה שלי )

T Bone • 12 בפבר׳ 2007
מכירים את זה שמציאות וחלום מתערבבים זה בזה וקשה לכם להבחין . . . אז זה בדיוק מה שקורה לי בימים אלו .
הכל התחיל בדמות נשגבת ואלוהית שהופיע לי פעם אחרי פעם בחלומות כבר התחלתי לתהות האם היא דימיון או מציאות . . . האם בכלל שלמות כזאת קיימת?
אבל כמו בחלומות אתה נוגע ביופי לרגע ובאותו הרגע היופי נעלם . . .אך עדיין זה היה כל כך מציאותי כל כך אמיתי . . . האומנם ? שאלתי את עצמי ואז זה קרה בתוך ים אנשים . . . חשתי בה הרגשתי אותה סביבי בקרבתי כמו קורבן שמרגיש את הלביאה בקרבתו בשעת צייד וכמו אותה חיית בר שמשתתקת מול המראה המדהים של מלכת החיות כך אני נעמדתי דום ללא תזוזה ברגע שראיתי את נעלי העקב שפיץ שלה קרבות צעד אחרי צעד ומשמיעות צליל מוכר התחלתי לטפס עם מבטי במעלה רגליה הארוכות והחטובות אט אט עולה עוד קצת ועוד קצת . . . מתמלא בשלמות שמתקרבת בצעדי מלכות לקראתי ואז ראיתי את כולה . . . כן זו היא . המדהימה מהחלום בשמלת מיני אפורה נוצצת ובוהקת עם קיין ביד שיער שחור משחור עיניים חתוליות ושפתיים מפתות שחומה אך עדיין מסנוורת ( MTV BASE כמו שאני אוהב icon_wink.gif ) מסתכלת עלי בוחנת אותי ואז מבטינו הצטלבו ובעיניה החתוליות היפנטה אותי ובאותו הרגע כל מה שרציתי זה להיות רכושה . . . ליפול שם במקום ולסגוד למלכה המדהימה שעומדת מולי להיות תחתיה לנצח . . . אבל אז כמו בחלום או שמא גם זה היה חלום ההמון הפריד בינינו ושוב היא נעלמה לי נשארתי שם עדיין מהופנט עם תשוקה עזה אלייך הלביאה וכל מה שמתנגן לי בראש זה . . .

[size=18]רגע לפני שקיעה
אני מחבק אותך
וכדור של אש כמו ליבי
צולל ונופל איתך

אחר כך בא החושך
הקסם נעלם
רק עומק מבטייך
וצער העולם

את מוכרת לי מפעם
אולי מגלגול אחר..
חלום שהשאיר בי טעם
של זיכרון בוער