סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

3 מלכות, עבד ושפחה בליל שישי (סיפור חזקקק לקח לי שעתיים!!!)

כורדיסטני
לפני 17 שנים • 15 בפבר׳ 2007

3 מלכות, עבד ושפחה בליל שישי (סיפור חזקקק לקח לי שעתיים!!!)

כורדיסטני • 15 בפבר׳ 2007
זה היה שישי בערב, חברתי טלי ואני החלטנו לצאת לסרט, לבלות את הערב בצורה רומנטית, רק היא ואני, בלי שום הפרעות.
יצאנו מביתי לכיוון האוטו, כשלפתע ראינו את זוהר - ידידה שלנו, אפשר להגיד שיש לה אופי ביצ'י.
זוהר: שלום שלום! לאן אתם הולכים אם מותר לשאול?
אני: מותר גם מותר, אנחנו הולכים לראות סרט בקניון.
טלי: שמעת אולי על איזה סרט טוב שיצא בזמן האחרון?
זוהר: אממ.. האמת ששמעתי שיש סרט חדש עם בראד פיט, משהו עם 'יהלום'...
טלי: 'לגעת ביהלום'!!! כן סרט מעולה! אבל ראינו אותו כבר בשישי שעבר..
זוהר: לא ייתכן הרי בשישי שעבר הייתה המסי... אהה באמת לא זכור לי שראיתי אתכם במסיבה של דנה!
אני: כן כבר היינו בדרך למסיבה אבל פתאום החלטנו שממש מתאים סרט, אז חתכנו באצמע. אמרנו לדנה שטלי לא הרגישה טוב ונאלצנו להשאר בבית..
זוהר: אתם לא מתביישים? חברה טובה שלכם עורכת מסיבת גיוס ואתם מבריזים ככה בשביל סרט מסכן??
טלי: ואוו זוהר תרגעי זה לא שעשינו לה בכוונה, פשוט זה יצא ככה.. את לא מתכוונת לספר לה?
זוהר: ממממ (חיוך שטני על פניה).
אני: נו באמת זוהר את יודעת שלא התכוונו, בבקשה אל תספרי לה, את יודעת איזו רגישה דנה בקטעים כאלה!!
זוהר: אני יכולה לא לספר לה, אבל זה תלוי....
בדיוק באותה שנייה הגיעו מאי ואתי- שלום שלום נשיקות וחיבוקים.
זוהר: שמעתן בנות, הזוג יונים לא באו למסיבה של דנה כי התחשק להם ללכת לסרט.
אתי: מההה?!?! חשבתי שאתם חברים טובים שלה, לפחות את טלי!
טלי: נו אבל זה לא ככה.. לא עשינו את זה בכוונה, פשוט חשבנו ש.....
זוהר: והם המציאו לה תירוץ דפוק כדי שהיא לא תדע שהם סתם הבריזו!!!
מאי: זה ממש לא יפה, אין לכם טיפת בושה?! לפחות תספרו לה את האמת!!
אני: אבל אנחנו לא יכולים לספר לה את האמת.. היא נורא תעלב אתן מכירות אותה...
טלי: בבקשה אל תספרו לה, זה יהרוס אותה!
זוהר: אנחנו יכולות לא לספר, אבל זה תלוי....אממ.. במה שתהיו מוכנים לעשות בשבילנו..
טלי ואני לא הבנו מה הכוונה, אבל משום מה מאי ואתי החלו לצחקק בצורה זדונית שמעולם לא ראיתי את זה עליהן..
אני: טוב מספיק עם השטויות, אתן לא תספרו וזהו!!! אנחנו יוצאים, להתראות! (נהייתי עצבני מאוד).
איך שסיימתי לדבר אתי התחילה לדפדף בפלאפון וקראה את השמות בקול עד שהגיע לשם 'דנה'.
כשהיא לחצה על מקש והצמידה את הפלאפון לאוזנה כבר התחלתי להרגיש שהן רציניות בעניין.
אני: לא!!!!!! טוב טוב טוב רק תנתקי בבקשה.. נעשה מה שתרצו רק אל תספרו לה על השקר, אני מתחנן!
מאי: טוב קפוא בחוץ, וראיתי שההורים שלך נסעו, אז נתחיל בזה שנלך לבית שלך!
טוב באמת היה קר מאוד, ורצינו כבר לסיים עם העניין וללכת לבלות אז לא ממש הייתה ברירה..
זוהר: אם אנחנו כבר הולכים אליך, תביא לי בינתיים את המפתח!
אני: למה נראה לך שאני אתן לך את המפתח?!?!
אבל ברגע שאתי שוב הוציאה את הפלאפון, הרגשתי שהן אולי יותר מידי רציניות, וכמובן נתתי לה את המפתח כמו שהיא ביקשה (יותר נכון ציוותה).
איך שהגענו לביתי זוהר נעלה את הדלת והכניסה את המפתח לחזייה שלה..
זוהר: אתה לא תצטרך את המפתח בזמן הקרוב, הוא יישאר אצלי בינתיים!
טלי: טוב הגענו! תגידו כבר מה אתן רוצות שנוכל לעוף מפה ולשכוח מהעניין הזה!!
אתי: אל תדאגי טלי חמודה, אתם יכולים כבר לשכוח מהבילוי שלכם להערב, יש לנו בילוי שונה לגמרי בשביל שניכם! אלא אם כן לא אכפת לכם שדנה תדע ששיקרתם לה....
אני: לא לא לא!!... באמת שנעשה הכל, רק תשאירו את השקר הזה בינינו!
זוהר: אוקיי אני רוצה קודם כל להבהיר לכם כמה אנחנו רציניות!! אנחנו הולכות להשתעשע איתכם קצת, ואם לא תסכימו ו/או תספקו אותנו כמו שנרצה, דנה תדע מהכל!!!!! ברור לכם?!?!
טלי: כןןן נו בואו כבר נסיים עם זה מה אתן רוצות??
זוהר: אנחנו עכשיו נתיישב על הספה, ושניכם תתייצבו על הברכיים מולנו!
אני: מההה?? אין מצב שאנחנו הולכים להשפיל את עצמנו ככה!!
אתי לקחה את הפלאפון והתקשרה לדנה, חשבתי שהיא סתם עושה את עצמה כדי להפחיד אותנו, אבל אז היא התחילה לדבר ובאותה שנייה טלי ואני ירדנו מהר על הברכיים.. בסוף אתי רק שאלה אותה איך בטירונות וכו'.
אתי: אוקיי זה היה הצ'אנס האחרון שלכם, פעם הבאה שלא תצייתו אני אתקשר אליה ואני אספר לה הכל!! מובן???
טלי ואני הנענו את הראש כאות הסכמה..בלית ברירה כמובן.
זוהר: מעכשיו אתם הכלבלבים שלנו, אתה העבד שלנו, ואת השפחה שלנו, אנחנו נעשה בכם כל מה שנרצה ואתם תהיו חייבים לשרת אותנו! אחרת אתם יודעים מה יקרה...
הדילמה של טלי ושלי הייתה האם להשפיל את עצמנו ולהשתעבד לשלושת הביצ'יות? או האם לתת ללבה של דנה, שהיא בנאדם מדהים דרך אגב, להשבר לרסיסים. ביחד החלטנו שניתן להן לעשות מה שהן רוצות...
מאי: עכשיו כשהכול ברור, אתם יכולים לחלוץ לנו את הנעליים. (אין ברירה, חלצנו..)
זוהר: שני אומללים, עכשיו תריחו את הגרביים שאיתם הלכנו כל היום בתוך הנעליים!!
אני הרחתי את הגרביים של מאי, טלי הריחה את הגרביים של זוהר ואתי. טלי ממש נגעלה, מסכנה שלי, ריחמתי עליה אך לא יכולתי לעשות שום דבר...
אתי קמה ונעמדה מאחורינו, תפסה את שנינו בשיער ופקדה עלינו להוריד את הגרביים שלהן.
אתי: עכשיו כשהן יחפות, אתה תנשק את הרגליים של זוהר, ואת תנשקי את הרגליים של מרי! אני חוזרת לשבת במקומי, וכל אחד יוריד לי גרב אחת, אבל בלי להפסיק לנשק את רגליי המלכות שלכם!
כשגם אני אהיה יחפה, אתה תנשק פעם אחת את הרגל שלי ופעם אחת את הרגל של זוהר, וטלי את תנשקי פעם אחת את הרגל שלי ופעם אחת את הרגל של מרי, וכך האלה. ברור לכם אפסים???
שנינו אמרנו "כן" חלש כזה.. באותו רגע שנינו קיבלנו סטירה מצלצלת ללחי! אני מזוהר, וטלי ממאי.
מאי: כשאחת מאיתנו פונה אליכם, אתם עונים "כן מלכתי". הבנתם??
שנינו ענינו ביחד "כן מלכתי"! שלושת המלכות שלנו החלו לצחוק וציוו עלינו ללקק את רגליהן. הן שמו את כפות רגליים בשורה, ופקדו על כל אחד מאיתנו ללקק 10 פעמים כל כף, וברגע שאנחנו מסיימים 20 ליקוקים לכל מלכה עלינו לומר "תודה מלכתי, כבוד הוא לי להיות לך לעבד/לשפחה". וכך עשינו... טלי החלה להזיל דמעות, היה לה קשה לעמוד בהשפלה הזאת. ובכל זאת זוהר תפסה אותה מהקוקו, הנחיתה על הלחי שלה חתיכת סטירה ואמרה-
זוהר: אני הרשתי לך לבכות שפחה?? את צריכה בכלל להודות לנו שאנחנו מרשות לך ולחבר האפס שלך לגעת לנו בכפות רגליים!!!!
מאי: היא צודקת! עכשיו שניכם תשכבו על הגב צמודים אחד לשניה, ואני יעמוד עליכם שתרגישו את משקלי, רגל אחת עליך ורגל אחת עלייך בזמן שהכפות רגליים של זוהר ואתי יהיו מעל הפרצוף שלכם, ואתם תתחננו שהן תרשנה לכם ללקק להן את הרגליים ולמצוץ להן את האצבעות!! קדימה עכשיו!!!!!!!
מיד נשכבנו על הגב צמודים כפי שהמלכה מאי ציוותה עלינו, היא החלה לדרוך עלינו ומילאנו את כל פקודותיה.
אני: המלכה אתי אני מתחנן שתרשי לי ללקק לך את כפות רגלייך ולמצוץ לך את האצבעות.. אני לא יותר מאפר לרגלייך המדהימות, אנא הרשי לפי חסר התועלת למצוץ את אצבעות רגלייך....
אתי: אתן לך לסגוד לרגליי המלכותיות אבל קודם אני רוצה שתפתח את הפה!!
כשאתה כבר עבד אין מה להפסיד, פתחתי את פי והמלכה אתי ירקה לתוכו 5 פעמים ולבסוף הורתה לי לבלוע, עשיתי כדבריה ואז היא ציוותה עליי ללקק את כפות רגליה ולמצוץ את אצבעותיה, כל אותו זמן מאי דרכה עליי.
טלי: המלכה זוהר אני מתחננת הרשי לי ללקק את כפות רגליים ולמצוץ לך את האצבעות, אני השפחה הכנועה שלך, את האלילה המושלמת שלי..
זוהר: תסתכל עם מי אתה יוצא!! היא כזו לוזרית היא בעצמה אמרה שאני האלילה המושלמת שלה! לא יכולת למצוא לך מישהי קצת יותר טובה מהשפחה הקטנה הזו???
זוהר ירקה בעצבים מספר פעמים על פרצופה של טלי ובנוסף היא מרחה את הרוק על פרצופה בעזרת כפות הרגליים. כאב לי על טלי, אבל הרגשתי כל כך כנוע וחלש שאפילו לא יכולתי להתחנן בפני זוהר שתפסיק..... לבסוף זוהר אמרה לה : "טוב קחי קחי את הרגל שלי שלא תבכי..." וטלי ליקקה לה את כפות הרגליים ומצצה את אצבעות רגלייה.
שלושת המלכות התיישבו על הספה, טלי ואני על ארבע מולן, מתחתן. הן ציוו עלינו להמשיך לנשק וללקק את כפות רגליהן. לאחר כמה דקות זוהר ציוותה עלי למצוץ אצבע אצבע לכל אחת מהמלכות, ואחרי כל אצבע לומר "אני שייך לך מלכתי", כלומר 30 אצבעות למצוץ, ו30 פעמים לומר את המשפט הזה. כשאני סיימתי זוהר ציוותה על טלי את אותו הדבר, למצוץ אצבע אצבע ואחרי כל אצבע לומר "אני שייכת לך מלכתי".
מאי: אחחח אתם פשוט זוג משמיים! שני כלבלבים קטנים, אתם לא ראויים לגעת בשום חלק בגוף שלנו חוץ מבכפות הרגליים, ולכן לא תקבלו שום דבר אחר! אתם עבדים לכפות הרגליים שלנו! טלי את שייכת לי, אני יכולה לעשות איתך מה שאני רוצה - אל תשכחי את זה לעולם שפחה!!!
אתי: באמת אז זוג פאתטיים, לוזרים ואתם לא שווים להיות יותר מעבדים שלנו! אנחנו המלכות שלכם ואתם הרכוש שלנו, מעתה והלאה אתם תתחננו שניתן לכם ללקק לנו את הרגליים!!!
זוהר: טוב נראה לי שסיימנו כאן, נמאס לנו להיות בחברת אפסים כמוכם! אל תשכחו מעתה לפנות אלינו בכינויים 'המלכה אתי' , 'המלכה זוהר' , 'המלכה מאי'. אם לא תעשו את זה, גם תענשו וגם דנה תדע את האמת!!!!!!!! ואתה יכול עכשיו לקבל את המפתח שהיה בחזייה שלי כל הזמן, אתם תריחו אותו ותאוננו ביחד בידיעה שהוא נגע בחזה שלי, מובן?!?!!?!
אני: כן המלכה זוהר!..
שלושת המלכות שלנו הלכו לכיוון הדלת ואנחנו זחלנו אחריהן. לפני שהן יצאו מהבית נאלצנו לנשק להן את הנעליים ולומר לכל אחת בנפרד "לילה טוב מלכתי, לא אשכח שאני שייך/ת" לך!

סוףףףףףףףף!
guy
guy
לפני 17 שנים • 15 בפבר׳ 2007

מדליק!

guy • 15 בפבר׳ 2007
אהבתי.
רואים שהשקעת icon_smile.gif