אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כך הפך הרקטום שלי לדירת חדר וחצי במרכז גבעתיים -המלכה יסמין

mj23fe
לפני 17 שנים • 15 בפבר׳ 2007

כך הפך הרקטום שלי לדירת חדר וחצי במרכז גבעתיים -המלכה יסמין

mj23fe • 15 בפבר׳ 2007
שלום יומני היקר…
כהרגלי , אני משתף אותך , יומן יקר , בסשנים המדהימים שלי אצל המלכה (מלכה ?! אלילה !!) יסמין .
אז ככה : השבוע , הרמתי טלפון לאלילתי ושאלתי אותה אם אוכל להגיע היום בערב . היא ענתה לי די בעצבנות , מה שמאוד לא מאפיין את הבחורה הלבבית הזו . שאלתי בנימוס אם הכל בסדר ואם היא עצבנית…. היתה שתיקה של כמה שניות מעבר לקו , ואז היא ענתה לי בקול חלוש אבל אסרטיבי : "אתה חושב שאני עצבנית ? תגיע לכאן ב 22:00 ותראה מה זה עצבנית אמיתית…." "ב22:00 !!" חזרה על עצמה וניתקה . את האמת ? קצת דאגתי לה , אך ידעתי שזה לא הזמן להתקשר ולשאול אותה לפשר הדבר. אם היא תרצה , היא תספר לי…

ב 21:55 כבר עמדתי מול דלת הדירה שלה , עם נעליי בידיי ( זוכרים ? חדר ניתוח ? ) צלצלתי בפעמון ונפתחה לי הדלת . "היי…" אמרתי וחייכתי. היא הישירה אליי מבט , מבלי לחייך , ואמרה "כנס !!" .
הבנתי שהיא עדיין ברוח קרב . "אז מה קורה?" שאלתי… "מה קרה היום ? " . היא הסתכלה אליי במבט קפוא ואמרה לי : "בעלת הדירה שלי , ה XXX הזאת , החליטה שהיא מעלה לי את שכר הדירה.700 דולר...אתה קולט ? 700 דולר !!!! " ופפפחחחחחחחחח – העיפה לי סטירה. הייתי המום . לא ציפיתי לזה . אני מזכיר לכם שבד"כ , עוד הרבה לפני הסשן , אנחנו יושבים , מדברים , היא מציעה לי כיבוד , אבל שום דבר לא הכין אותי לפתאומיות הזאת...
היא הורידה אותי על ארבע ומשכה אותי עם החולצה לעבר הסטודיו תוך כדי שהיא ממלמלת : "אני אראה לה מה זה... 700 דולר....חכי,חכי...."

"תתפשטי כלבה !! " ציוותה עליי. הלב שלי התחיל לדפוק במהירות . הרגשתי שהבטריות בקוצב לב שלי הולכות ונגמרות....
"היום את לא סתם שרמוטה , את בעלת הדירה שלי , והיום את מתחילה את שנת הלימודים הראשונה שלך בפקולטה למדעי החינוך אצל אוניברסיטת המלכה יסמין , קמפוס גבעתיים" חייכה ברוע...

היא פקדה עליי ללבוש את חצאית המיני , את הפאה הנוכרית , שמה לי אודם , ואז להפתעתי לקחה את האודם והתחילה לשרבט לי על החזה . "לא לזוז !! " פקדה , "שלא יימרח" .אחרי שסיימה לצייר לי על החזה , ציירה לי משהו על המצח (מי שמכיר אותי – יש לי קרחת , כלומר – הרבה מצח ) . כשסיימה פקדה עליי להסתובב ולהביט במראה . הסתכלתי . על החזה היה רשום לי , באדום בוהק , "בעלת הדירה השרמוטה" ועל המצח : "700$" . חייכתי קלות ואמרתי : "לא חבל לך על כל האודם הזה?" כנראה שלא למדתי לקח מהפעם שעברה , ומיד קיבלתי ברכייה במקום שאמור לייצר בעתיד את יורשי העצר שלי...

"שתקי כלבה !! אני אראה לך מה זה 700 דולר !! " והוסיפה סטירה . "תתכופפי עם התחת למעלה" .
"אני הולכת להרחיב לך את החור ככה שיהיה אפשר לגור שם במקום בדירה הזו. חדר וחצי לפחות אני אעשה אותו . רקטום בגודל 40 מ"ר. עם מרפסת שמש !!! " . "אבל קודם נתחיל בחימום " . ראיתי אותה ניגשת לסד שלה ולוקחת את השוט המפחיד הזה שלה . היא יודעת בדיוק מה מכאיב לי ביותר....

התחילה בסדרת הצלפות שהולכות ומתגברות . הרגשתי את הצריבה בתחת השמן והעסיסי שלי הולכת ומתגברת... עד שהחליטה שהיה אדמדם מספיק. וכשהתחת אדמדם – מה עושים ? נכון – מרגיעים אותו ע"י הפיכתו לסגול !!! עברנו לקיין....חשבתי שאני מת...התחננתי (ללא מילת הביטחון שלנו) שתפסיק...והיא ידעה מתי להפסיק . רגע לפני שהתפרקתי .

"משסיימנו להתחמם , נעבור להתחלת בניית הדירה" הוסיפה בצחקוק . "אללה איסטר..." חשבתי לעצמי . המלכה שלי הפכה לקבלנית בנייה . היא לבשה כפפות בידה , ולקחה את השפורפרת המוכרת , והתחילה לרכך לי את האזור . זה הקטע האהוב עליי . אבל ניסיתי לא להראות זאת . רק חסר לי שהיא תראה שאני נהנה עכשיו כשהיא עצבנית ...

התחילה עם אצבע , שתי אצבעות , ולא עשה לי משהו מיוחד.... כשהייתי בתול , סליחה – בתולה , אז גם זה קצת כאב והיה מוזר , אך אחרי פעמיים שקיבלתי פלאגים באחוריי , כנראה שהתרגלתי.

ואז היא לקחה את הפלאג המוכר שלנו , ואמרה לי "את רואה את החבר שלך ? " תוך שהיא מנפנפת אותו...
"היום לא נזדקק לו" הוסיפה בחיוך.... הלב שלי המשיך לדפוק בחוזקה , תוך שאני חושב לעצמי למה היא מתכוונת . היא הניחה את הפלאג בצד , ניגשה לפינת החדר והרימה חתיכת בולבול מפלסטיק בגודל של כוכב פורנו שחור בסרט פורנו דל תקציב...

"תכירו " היא הוסיפה בחיוך... נהיה לי שחור בעיניים , והחלטתי שאין סיכוי בעולם שהיא מכניסה לי את הדבר הזה בטוסיק . גם אם אסכים , ואני לא , אין סיכוי שזה ייכנס .
אמרתי לה "המלכה יסמין , בבקשה לא , באמת...עד כאן"
"שתקי כלבה !! 700 דולר רצית ? 700 דולר בתחת שלי !! יותר נכון , בתחת שלך " הרימה את קולה...
התחלתי לנשום בכבדות , והיא התכופפה אליי ולחשה לי ברוך באוזן : "את סומכת עליי , נכון ? כלבה יפה של יסמין..." והוסיפה נשיקה בלחי. הנהנתי בראשי . את האמת ? אני באמת סומך עליה במאת האחוזים . היא באמת מקצוענית שיודעת מה היא עושה , אך לא הייתי בטוח שהרקטום שלי יודע זאת...."
היא התחילה להכניס אותו בעדינות , בכל פעם מכניסה קצת , מוציאה ומכניסה עוד קצת....
אין לי מילים לתאר את התחושה . הרגשתי שאני נחצה לשניים . הבן זונה הזה היה כל כך עבה , לא הבנתי איך בסרטים , בעצם גם במציאות , בחורות משתמשות בזה....התחלתי לגנוח , יותר ויותר חזק .
"שתקי כלבה !! קבלי את מה שמגיע לך !! אני בונה לך דירת חדר וחצי חדשה , אל תפריעי לי " פקדה , תוך כדי שהיא מוחצת את האשכים שלי.
לאחר כשתי דקות , כשכבר האזור היה די משותק מבלי יכולת שלי לכווץ איזשהו שריר שם בפנים , הבנתי שכולו בפנים . לא האמנתי שזה נכנס....
היא החלה להוציא ולהכניס אותו לסירוגין , כאשר זה כבר הרבה פחות כואב...
לאחר כמה דקות הוציאה אותו לגמרי , ופקדה עליי : "עכשיו אני רוצה לראות שפריץ עצבני . טיפה על כל דולר שאת דורשת על הדירה הזאת" .
התחלתי בעבודת היד , שלמרבה ההפתעה נמשכה הפעם הרבה פחות זמן....
גמרתי באקסטזה על עצמי (על הירך. אוי ואבוי אם הייתי מלכלך איזו פיסה בדירת הקודש הזאת) .
חברים , אני יודע שאני חוזר על עצמי , אך שוב , באמת , הרגשתי שזו היתה האורגזמה הטובה ביותר שהיתה לי . לאחר שהתנקיתי , והתקלחתי , ישבנו בסלון . המלכה יסמין הגישה לי כוס שתייה ושאלה אותי איך היה .
אמרתי לה " מדהים !!! באמת !! אבל עכשיו ברצינות – מה תעשי עם בעלת הדירה הזאת? תעברי דירה ?"
היא חייכה אליי ואמרה "אל תדאג. היא לא באמת העלתה לי את שכר הדירה . סתם נזכרתי שאמרת לי כדרך אגב בפעם שעברה שהיית רוצה לנסות משחק תפקידים כלשהו . זכרתי את זה וזה מה שעלה בראשי".

לא האמנתי.... "מה ? זאת היתה הצגה ????" היא חייכה את חיוכה המדהים עם עיניה המהפנטות , ואמרה לי "נכון שאני יכולה לשחק בתאטרון הבימה" ? "הבימה ?!" עניתי , "הייתי שולח אותך לברודווי".

אסכם , חברים יקרים בכך ששוב פעם אני מוצא את עצמי מרעיף שבחים על הבחורה המדהימה הזאת (אני חייב לחשוב על מודל יותר עיסקי בשבילי . אולי עמלות מפרסומות...") : בנוסף להיותה יפיופה אמיתית , מלכה מקצועית ובעלת חוש הומור , היום גיליתי פן נוסף חזק שלה. היא שחקנית מלידה....

עד כאן , יומני היקר....
abcd
abcd • 15 בפבר׳ 2007
אני ראיתי פעם רקטום שהפך לוילה 8 חדרים בקיסריה.
אוה​(אחרת)

חחחח

אוה​(אחרת) • 15 בפבר׳ 2007
אהבתי את הכתיבה.

שמחה שנהנית!!
dragon fly
dragon fly • 15 בפבר׳ 2007
מעניין איך יראה הדופלק-אסססס?

do-pl-x-ass
Mary Jane
Mary Jane • 15 בפבר׳ 2007
אהבתי icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 16 בפבר׳ 2007
איימי_​(נשלטת) • 16 בפבר׳ 2007
זהו, כמו שרמזה סינדרלה, למה להסתפק בחדר וחצי? אני הייתי הולכת על שלושה חדרים מינימום! icon_smile.gif