סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המשיכה לתחום מעידה על בעיות פסיכולוגיות?

אהבה ושליטה​(נשלט)
לפני 17 שנים • 16 בפבר׳ 2007

האם המשיכה לתחום מעידה על בעיות פסיכולוגיות?

אהבה ושליטה​(נשלט) • 16 בפבר׳ 2007
שלום רב, אני חדש בתחום אבל תמיד נמשכתי לכוח נשי, המשיכה לי היא מינית בלבד ובחיי היום יום אני אוהב את החופש שלי, לכן אני לא מחפש להיות עבד או משהו בסגנון.
רציתי לדעת האם לפי דעתכם המשיכה לתחום נובעת מבעיות פסיכולוגיות, והאם לדעתכם ניתן לשנות את ההעדפה הזאת. מבחינתי המשיכה לתחום היא לא כל כך טובה כי מאוד קשה למצוא בנות זוג שיהיו בעניין, בטח שלא בהתחלה של הקשר, בנוסף סקס רגיל כבר לא מושך אותי כמו בעבר...יש לציין שאין לי שום ניסיון בתחום השליטה...אבל בעינוג עצמי אין ספק שזה מה שעושה לי את זה לעומת מחשבות על סקס רגיל שכמעט ולא מועוררות אצלי גירוי.
בכל מקרה אשמח לשמוע תגובות...
דוקטרינה​(שולט)

אצלנו אתה נורמאלי לחלוטין

דוקטרינה​(שולט) • 16 בפבר׳ 2007
בעולם שלנו (בדסמ), אתה נורמלי לחלוטין. אולי אפילו מעט ונילי.

בכל מקרה - אם אתה צריך טיפול פסיכולוגי (ואתה לא) אז חפש רק מטפלים שמכירים את העולם של הבדסמ ומסוגלים להתמודד עם אנשים מוזרים כמונו בלי להביע דעות מרגיזות ומעצבנות שלא תורמות דבר.

דוק.
אהבה ושליטה​(נשלט)

פשוט כי

אהבה ושליטה​(נשלט) • 16 בפבר׳ 2007
איך אפשר להכיר מישהי שגם תאהב את זה?
מסתבר שהרוב הגדול של הבחורות יראו את המשיכה שלי כדבר סוטה, ומין הסתם לא ירצו להיות בקשר איתי...
בגלל זה הייתי שמח לא להימשך לכך
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 16 בפבר׳ 2007
איך אפשר להכיר?
תמשיך להסתובב במקומות כמו האתר הזה.
פסיכולוגיה?
יש כאלו שמגיעים לזה ממקומות לא בריאים נפשית, ויש כאלו שמגיעים בגלל סיבות אחרות. אי אפשר להכליל.
huan
huan • 16 בפבר׳ 2007
כמו כל דבר גם נטיות בדסמיות ניתן להדחיק ברמה זו או אחרת ויש אנשים המתימרים לטפל בסובלים מבדסמ אך החיים לאחר מכן לא בהכרח יהיו טובים יותר.

איך אפשר להכיק מישהי שגם תאהב את זה?
בדיוק כפי שמכירים כל בחורה אחרת פשוט תוסיף עוד קריטריון לרשימה. בחורות מסויימות יראו בכך דבר סוטה ולא ירצו כל קשר איתך,בחורות אחרות לא ירצו איתך כל קשר כי אתה נוחר בלילות,חולה ניקיון ,לא רוצה ילדים או לא יכול לדמיין את החיים שלך בלי מציצה אחת ליום....סהכ עוד התאמה לבצע ועוד פשרות להתפשר.

וסתם עצה קטנה עם כבר אתה מחפש להכיר בחורה אז תכיר בחורה ולא מישהי שכל הוויתה מסתכמת בכלי למימוש הפנטזיות שלך כמו שרבים מידי פה עושים...אך אתה מחפש בדיוק את הדבר השני אז סיכוייך אכן קלושים.
עינב​(אחרת)
עינב​(אחרת) • 16 בפבר׳ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
פסיכולוגיה?
יש כאלו שמגיעים לזה ממקומות לא בריאים נפשית, ויש כאלו שמגיעים בגלל סיבות אחרות. אי אפשר להכליל.

אשמח לקרוא מאיפה לקוח הנתון הזה.
תודה.
Venus in Furs
לפני 17 שנים • 17 בפבר׳ 2007
Venus in Furs • 17 בפבר׳ 2007
לדעתי, אחרי הכרות עם הרבה אנשים כאן, אני חושב שאפשר לקבוע חד משמעית שלכולנו יש בעיות פסיכולוגיות. icon_rolleyes.gif

אבל זה לא אומר שלא כיף פה icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 17 בפבר׳ 2007
עינב כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
פסיכולוגיה?

תודה.

את מוזמנת לפתוח מאות ספרים ומאמרים בנושא icon_smile.gif
את חלקם יצא לי לסכם בעבודה שלי.
עינב​(אחרת)
עינב​(אחרת) • 17 בפבר׳ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
עינב כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
פסיכולוגיה?

תודה.

את מוזמנת לפתוח מאות ספרים ומאמרים בנושא icon_smile.gif
את חלקם יצא לי לסכם בעבודה שלי.

איזו עבודה זו? סמינריונית?