לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ראיתם את מיטל דוהן עם דילדו איימתי ?

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 17 שנים • 17 בפבר׳ 2007

ראיתם את מיטל דוהן עם דילדו איימתי ?

העשב של השכן היא סדרת דרמה קומית מצוינת המשודרת כבר שתי עונות בערוץ yes + בימים ראשון, שני ושישי. בעונה השנייה המשודרת בימים אלו מככבת בין השאר, השחקנית מיטל דוהן הישראלית.

העשב של השכן, או בשמה האמריקאי Weeds (עֵשֶׂב, טַבָּק, מָרִיחוּאָנָה בסלנג), פורסת בפני הצופים את סיפור חייה של ננסי בוטווין, אלמנה החיה עם שני ילדיה בשכונת יוקרה ונאלצת למכור גראס למחיתה. בתפקיד ננסי משחקת מארי לואיז פארקר ובעונה השנייה היא אפילו מתחילה לגדל ולפתח את העסק למימדי שותפות.

בביתה של האלמנה עם שני ילדיה גר גיסה אנדי בוטווין, אותו משחק ג'סטין קירק, המוכר לחלקנו מתפקידו בסדרה מלאכים באמריקה ובג'ק וג'יל. בוקר אחד מקבל צו גיוס להצטרף לחיילי ארצות הברית בעירק. במטרה להתחמק מהגיוס הוא מחליט להירשם לבית ספר לרבנים ושם פוגש את מיטל דוהן, אשר בתפקידה כרכזת הרשמה בשם יעל הופמן, עושה לו חיים קשים.

בסוף הפרק השישי של העונה השנייה, אשר שודר השבוע, דוהן כבר מכניסה אותו למיטתה אבל מוציאה לפתע מקופסה שהחביאה מתחת למיטה, דילדו סטרפ - און איימתי, משמנת אותו היטב ומזכירה לו לנשום תוך כדי.

מעניין מה יקרה בפרק הבא...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת פבר' 17, 2007 12:08 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
dragon fly
dragon fly • 17 בפבר׳ 2007
אם זכרוני אינו מטעני העלו פה פעם לינק לסרטון שלה עם הדילדו....
לא סתם עוד עבד

Re: ראיתם את מיטל דוהן עם דילדו איימתי ?

לא סתם עוד עבד • 17 בפבר׳ 2007
המכשפה כתב/ה:

מעניין מה יקרה בפרק הבא...

זהירות, ספויילר!

אז זהו, בתור מי שראה כבר את כל פרקי העונה השנייה של הסדרה המצויינת הזאת (מי בכלל רואה עדיין סדרות בטלוויזיה? icon_smile.gif ), אני יכול לבשר בעצב שהפרק הזה היה האחרון שבו מיטל דוהן השתתפה. לפחות היא פרשה בשיא...

יש לי את הפרק הזה איפשהו, אז כשיהיה לי קצת זמן לערוך את הקטע ולהעלות אותו ל-youtube אני אעשה זאת.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 17 בפבר׳ 2007
לא נכון....

בפרק הבא...או זה שבא אחריו אני לא זוכר במדוייק....היא מופיעה שוב...ואפילו רואים לה את הציצי icon_smile.gif
לא סתם עוד עבד
לפני 17 שנים • 18 בפבר׳ 2007
לא סתם עוד עבד • 18 בפבר׳ 2007
וואלה? אני זוכר שהיא שיחקה ב-6 פרקים של העונה השנייה. יכול להיות שהיא לא הופיעה באחד מה-6 הראשונים וכן הופיעה בפרק 7. אנדי לא עזב אותה אחרי תקרית הדילדו? עברו כבר כמה חודשים מאז שראיתי את הפרקים, ואני אכן נהיה סנילי לעת זקנה. אני הולך לעמוד בפינה, תקראו לי כשתתחיל העונה השלישית.
שלושוחציבלילה​(שולטת)

כמה באמת גבר יכול לקבל?

אם אני קונה אחד צריך לדעת. או מאלתרת.
ומאיזו גודל זה נחשב מזוכיזם?
סיגלית​(אחרת)

Re: כמה באמת גבר יכול לקבל?

סיגלית​(אחרת) • 18 בפבר׳ 2007
שלושוחציבלילה כתב/ה:

מגודל חצי מטר bye.gif
סיגלית​(אחרת)

Re: כמה באמת גבר יכול לקבל?

סיגלית​(אחרת) • 18 בפבר׳ 2007
שלושוחציבלילה כתב/ה:

מגודל חצי מטר bye.gif
לא סתם עוד עבד
לפני 17 שנים • 22 בפבר׳ 2007
לא סתם עוד עבד • 22 בפבר׳ 2007
צדקת, tebayes. מיטל אכן מופיעה גם בפרק השביעי. היה לי הלילה זמן לאתר את 2 הפרקים ולערוך את הקטעים הרלוונטים, אז הנה הם להנאתכם:

הקטע המדובר עם הדילדו מתוך הפרק השישי:

http://www.youtube.com/watch?v=XF8bWjNw9Ls

והקטע מתוך הפרק השביעי, שבו יעל (מיטל) זורקת את אנדי. ללא ספק קטע פמדומי, איזה 2 סטירות היא מורידה לו... וכן, באמת רואים לה כאן את הציצים לשנייה וחצי:

http://www.youtube.com/watch?v=wFsN4YPMtZI

כאמור, סידרה מצויינת ומומלצת בחום. למי שטרם ראה, ניתן למצוא באי-מיול את כל הפרקים של 2 העונות הראשונות עם תרגום עברי מובנה.