שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לדירה אנאלית

מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 17 שנים • 18 בפבר׳ 2007

לדירה אנאלית

מלכה מלקה​(אחרת) • 18 בפבר׳ 2007
לאחרונה אני חושבת על משהו שלא יושב לי טוב .
אני מאד אוהבת ( כמו עוד דברים רבים אחרים ) לחדור לישבנים חמודים .
עד כאן הכל טוב ויפה .
הבעיה שלי מתחילה עם עצם היותי אסטיניסטית ודוחה אותי הרעיון שאדחוף אצבע או מה שזה לא יהיה ואני אקבל אצבע עם תוספת חומה ...
עכשיו אם זה יקרה אני לא אמות או משהו . אני אסתדר עם זה גם סבבה
אבל אני רואה שזה גורם לי להירתע מלחדור לטוסיקים icon_rolleyes.gif
יש עיצות לפתרון ?
אני לא טיפוס של כפפות . אולי פעם במליון שנה ...
חוקנים גם לא נשמע לי הגיוני ...
בקיצור - לא מצאתי פתרון ואני אשמח לשמוע מה כולם עושים פה עם העניין icon_exclaim.gif

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=78132&blog_id=1907
מלכה מלקה​(אחרת)

לדירה ??? לדירה ?????

אוחחחח
icon_redface.gif
איך הדברים האלו קורים לי ?????????
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

טוב חדירה , התכוונתי לחדירה אנאלית
למרות שזה ברור
אבל נו
מביך
icon_redface.gif
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 18 בפבר׳ 2007
בתור חובבת נוספת של התחום....
מה דעתך על חוקן שלא את תבצעי ?
למה לא להגיד לבחור להכין את עצמו ?

אם כפפות לא עושות לך את זה, אפשרי גם קונדום...
ולמה להשתמש באצבעות ? למה לא להעזר באביזרים אנאלים ?

אבל בסופו של דבר, ככה זה באנאלי... יש סיכונים ! icon_lol.gif

בהצלחה !!!! icon_cool.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 18 בפבר׳ 2007
אני עושה חוקן לפני כל חדירה אנאלית. זה ממש לא בעייתי, ואפילו נחמד icon_cool.gif

זה לא רק עניין של אצבע חומה, בעיני ריח של חרא זה לא ממש סקסי...

אז חוקן פשוט מהסופרפארם (אם את רוצה פעם כתבתי למישי שביקשה הוראות בשביל הסאב שלה איך בדיוק עושים את זה... אני יכול למצוא את ההודעה ולהעלות אותה כאן) ממש פותר את העניין הזה בקלילות, והמהדרין כמוני משתמשים גם בID בטעמים, לא בגלל הטעם, אלא בגלל ריח הפירות המגניב. ריח של דובדבן בזמן שמזיינים מישו בתחת זה הרבה יותר כיף.
מלכה מלקה​(אחרת)

או קי

קודם כל תביא קישור (: מהכפת לך להשקיע ? icon_wink.gif
מה זה ID שעושה ריח דובדבנים ( מקווה שאני לא אצטרך לשים עוד מודעה מסמיקה - שלא שאלתי משהו אדיוטי icon_wink.gif )
באשר לחוקן - ממש לא חשבתי לעשות אותו בעצמי - יש לו ידיים והוא יכול לדאוג לתחת שלו בלפני
אבל אני לא מתחברת לרעיון הזה - נשמע לי נוגד את הפעולה הטבעית של הגוף ( כן כן גם אם זה מוזר לומר את זה פה .. )
הייתי עם אנשים שלא אכלו יום שלם בשביל אנאלי , עם כאלו שהתחת שלהם הריח מקקי עוד לפני שהם אמרו ג'ק רובינזון או שאני חשבתי בכלל על לחדור , הייתי עם כאלו שלא משנה מה הטוסיק שלהם תמיד היה מושלם וכו וכו
אני מתה לשמוע על פתרון שעוד לא חשבתי עליו
הכפפות לדוגמא - זה לא כי מפריע לי המגע והקונדום יהיה תחליף - מפריע לי הרעיון של לשים כפפה - מעדיפה לרוב לזיין בעצמי או עם דילדו ... icon_wink.gif

עוד רעיונות ?
מישהו ?
icon_moon.gif
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 18 בפבר׳ 2007
אז ככה, ID בטעמים זה חומר סיכה על בסיס מיים, מיועד בדיוק לזה !!!!
הטעמים פשוט מנטרלים קצת את הריח הטבעי באיזור.. (גם את הטעם..)

אם את מתפנקת מטעמי גועל, נראה לי שהכי פשוט בשבילך זה פלאג, דילדו או כל דבר אחר שבא לך לדחוף לשם icon_biggrin.gif
Venus in Furs
ID זה חומר סיכה איכותי. הוא מגיע בבקבוק פלסטיק קשיח ופקק מעוגל, עם פטנט שמאפשר לחומר לצאת בלי לפתוח את הפקק, רק עם הרמה וסיבוב שלו. יש סדרה שלמה של טעמים, דובדבן, אפרסק, בננה, פסיפלורה, ועוד... מעולם לא טעמתי אותו, אבל הריח, אח, הריח... ישר עושה חשק להידפק ( :

מה מנוגד לפעולה הטבעית של הגוף בחוקן? זה סך הכל לשטוף במים... זה כמו להגיד שלהתקלח זה מנוגד לפעולה הטבעית של הגוף, שהיא להתלכך... ובכלל, האם מין אנאלי בעצמו לא מוגדר כ'שלא בדרך הטבע'?

אניווי, הנה ההוראות שכתבתי בזמנו, מוגש כשירות לציבור המתחנגלים באדיבות קן הציפורים שירותי יעוץ מיני בע"מ ( :

ובכן,

א. הוא הולך לסופרפארם ומבקש מהרוקח חוקן רגיל (שנקרא משום מה 'חד פעמי') זה עולה משו כמו 12 שקל. זה בקבוק פלסטיק די גמיש.

ב. הוא דואג לכוון את ארוחותיו כך שיחרבן כשעה ומשו לפני החדירה האנאלית. (לא הכרחי, טיפ של מומחים...)

ג. הוא הולך למקלחת, משמן מעט את ישבנו ואת הצינורית שבקצה הבקבוק, דוחף אותה היטב לרקטומו ולוחץ על הבקבוק, עד שהוא מרגיש שהבקבוק התרוקן. (לחיצה חזקה אחת ועקבית תעשה את העבודה)

ד. הוא ממתין, ובינתיים חושב איזה אפס הוא.

ה. כשהוא מרגיש את הלחץ גובר, (משו כמו דקה) הוא מתיישב על האסלה ומרוקן את תכולת קיבתו.

ו. לאחר שהוא מתאושש ממה שקרה הרגע, הוא ממלא את הבקבוק מחדש במים (הפיה מתברגת) וחוזר על הפעולות, עד שהוא מבחין שכשהוא מתרוקן, יוצאים רק מים צלולים וטהורים. אני בדרך כלל חוזר על הפעולה בין 3 ל 7 פעמים בהתאם לצורך. כמו כן, אפשר להשתמש ב'מנה כפולה' של מים (כלומר שני בקבוקים) לכל התרוקנות, על מנת לחזק את האפקט.

ז. כשקונים את החוקן יש בו כבר נוזל, עם חומר משלשל או משו. אפשר להשתמש בזה לפעם הראשונה, אבל הבנתי שבכל מקרה מומלץ להשתמש במים למטרות לא רפואיות.

מקווה שהכל ברור, תהני.....( :

devilwitch.gif
מלכה מלקה​(אחרת)

למה זה מנוגד לגוף ?

כי המעיים אמורים להוציא פסולת עם כיוון אחד ולא לכיוון ההפוך ...
אני יודעת שאנשים שרגישים לדוגמא אם הם נחדרים לאורך החיים פעמים רבות אנאלית זה יכול להחליש את שרירי הרקטום ובגיל מבוגר ליצור חולשה כזו שיהיה קשה לשלוט בסוגרים ..
לא שאני מנסה להפחיד פה את הציבור אבל זה מה שאני יודעת ....

ומר ייעוץ בע"מ - תודה על המידע הנחמד והמסודר kiss.gif
Venus in Furs

Re: למה זה מנוגד לגוף ?

מלכה מלקה כתב/ה:
כי המעיים אמורים להוציא פסולת עם כיוון אחד ולא לכיוון ההפוך ...
אני יודעת שאנשים שרגישים לדוגמא אם הם נחדרים לאורך החיים פעמים רבות אנאלית זה יכול להחליש את שרירי הרקטום ובגיל מבוגר ליצור חולשה כזו שיהיה קשה לשלוט בסוגרים ..
לא שאני מנסה להפחיד פה את הציבור אבל זה מה שאני יודעת ....

ומר ייעוץ בע"מ - תודה על המידע הנחמד והמסודר kiss.gif

אבל הפסולת יוצאת בכיוון הרגיל... זה רק זרם מים דק שנכנס בכיוון ההפוך. ואם כבר, נראה לי שזה שתטחני אותו יפגע הרבה יותר בעתיד שרירי הרקטום שלו מאשר החוקן....

ואין בעד מה, תמיד שמח לסייע לעלמה במצוקה ponyplay.gif
ס ו ס פ ר א
ס ו ס פ ר א • 18 בפבר׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
ID זה חומר סיכה איכותי. הוא מגיע בבקבוק פלסטיק קשיח ופקק מעוגל, עם פטנט שמאפשר לחומר לצאת בלי לפתוח את הפקק, רק עם הרמה וסיבוב שלו. יש סדרה שלמה של טעמים, דובדבן, אפרסק, בננה, פסיפלורה, ועוד... מעולם לא טעמתי אותו, אבל הריח, אח, הריח... ישר עושה חשק להידפק ( :

מה מנוגד לפעולה הטבעית של הגוף בחוקן? זה סך הכל לשטוף במים... זה כמו להגיד שלהתקלח זה מנוגד לפעולה הטבעית של הגוף, שהיא להתלכך... ובכלל, האם מין אנאלי בעצמו לא מוגדר כ'שלא בדרך הטבע'?

אניווי, הנה ההוראות שכתבתי בזמנו, מוגש כשירות לציבור המתחנגלים באדיבות קן הציפורים שירותי יעוץ מיני בע"מ ( :

ובכן,

א. הוא הולך לסופרפארם ומבקש מהרוקח חוקן רגיל (שנקרא משום מה 'חד פעמי') זה עולה משו כמו 12 שקל. זה בקבוק פלסטיק די גמיש.

ב. הוא דואג לכוון את ארוחותיו כך שיחרבן כשעה ומשו לפני החדירה האנאלית. (לא הכרחי, טיפ של מומחים...)

ג. הוא הולך למקלחת, משמן מעט את ישבנו ואת הצינורית שבקצה הבקבוק, דוחף אותה היטב לרקטומו ולוחץ על הבקבוק, עד שהוא מרגיש שהבקבוק התרוקן. (לחיצה חזקה אחת ועקבית תעשה את העבודה)

ד. הוא ממתין, ובינתיים חושב איזה אפס הוא.

ה. כשהוא מרגיש את הלחץ גובר, (משו כמו דקה) הוא מתיישב על האסלה ומרוקן את תכולת קיבתו.

ו. לאחר שהוא מתאושש ממה שקרה הרגע, הוא ממלא את הבקבוק מחדש במים (הפיה מתברגת) וחוזר על הפעולות, עד שהוא מבחין שכשהוא מתרוקן, יוצאים רק מים צלולים וטהורים. אני בדרך כלל חוזר על הפעולה בין 3 ל 7 פעמים בהתאם לצורך. כמו כן, אפשר להשתמש ב'מנה כפולה' של מים (כלומר שני בקבוקים) לכל התרוקנות, על מנת לחזק את האפקט.

ז. כשקונים את החוקן יש בו כבר נוזל, עם חומר משלשל או משו. אפשר להשתמש בזה לפעם הראשונה, אבל הבנתי שבכל מקרה מומלץ להשתמש במים למטרות לא רפואיות.

מקווה שהכל ברור, תהני.....( :

devilwitch.gif

מבלי להתייחס לגופו של עניין - אחלה הסבר, כמעט שכנעת אפילו אותי לעשות חוקן (ואני רחוק מזה שנות אור תודה רבה) icon_lol.gif