ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדות אופי

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 17 שנים • 19 בפבר׳ 2007

עדות אופי

פסיכו לוג​(שולט) • 19 בפבר׳ 2007
הודעה פרטית שנשלחה אלי לאחר התכתבות קצרה:

***** אתה נוכל, ומהזן הגרוע ביותר - זה שלא מודה אפילו בפני עצמו שהוא שקרן, וברוב חוצפתו כותב לי שמדובר בהומור. באף פעם אחת לא טרחת לתקן כאן אנשים שחשבו שאתה פסיכולוג, כמו ונוס שבשרשור הנוכחי כבר שלח מישהו לייעוץ אצלך. ונוס לא יודע שאתה זבל, ואין לך שום סמכות לייעץ למישהו. אבל לך זה נוח ונעים שכך יחשבו עליך. כמו שלאנשים שקנו תואר אוניברסיטאי נוח שיחשבו שהם משכילים. אתה והם קורצתם מאותו החומר.

אני אדאג להעביר לכל מי שאני יכולה באתר הזה שכל קשר בינך לבין פסיכולוגיה הוא מקרי בהחלט, ושחס וחלילה לא יעזו להסתמך על עצותיך השרלטניות.

כי זה מה שאתה. שרלטן.

ואחרון חביב. אני מאחלת לך שלא תתקבל לאף תוכנית בפסיכולוגיה. אתה בושה למקצוע הזה, שקיים בשביל לעזור לאנשים. אתה רק מחפש לעצמך תהילה שאינה קיימת. אתה ילד עם כמויות עודפות של בטחון ויוהרה, ואני מקווה שאף אחד לא ייפול בידיך

לצערי בשל האיום המפורש והמודגש לא יכלתי להתעלם ונדחקתי לפרסם את זה.
מדובר במישהי שמוכרת לאלו שקוראים בפורומים. היא איננה מכירה אותי, לא ראתה אותי מעולם, ואפילו לא התכתבה איתי על שום נושא זולת זה שמוזכר בהודעתה.
על סמך זה היא החליטה שאני מתחזה לפסיכולוג ומנסה ל....האמת שלא כל כך הבנתי מה אני מנסה icon_eek.gif
כל התקופה שלי כאן כתוב בפרופיל שגילי הוא 23-25 (ויש לי אפילו עוד זמן ל25), ובכל זאת התחזיתי לפסיכולוג? מה אני דוגי האוזר?! מי שהתחזיתי בפניו או שאדיוט מספיק שלא לקשר בין גיל למקצוע, שיקום ויעמוד בפינה.

ונוס, אינני זוכר מתי החלטת שאני פסיכולוג ושלחתי אלי לקוחות לייעוץ. אבל היי, אני מניח שהיא לא אומרת סתם. אני דורש את כספי!!

מכאיב לשמוע מילים כאלו, לא משנה כמה האדם שאומר אותם נואש. ולא, לא אחשוף את שמה וגם לא מה יש לה שגרם לה לזה. היא השפילה את עצמה מספיק.

וברצינות. לאלו מכם/ן שכן מכירים אותי, כן פגשו אותי, וכן נמצאים בקשר איתי, אנא בואו לתת לי עדות אופי לפני שעושים לי טבח אופי... icon_sad.gif
kaly
kaly • 19 בפבר׳ 2007
אתה לא ניתן להכפשה,מה אתה דואג?

יהיה בסדר,לא ניכנס מי כתב את זה, אבל אם מישהו יקרא את זה ותוהה לעצמו עד כמה זה נכון, אז אין לו ,לבחור,אפילו ספת עור של פסיכולוג-רמאי חח

כולה עוד ילד תמים icon_cool.gif

תתעלם יקירי,תתעלם
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
ציטוט: אני אדאג להעביר לכל מי שאני יכולה באתר הזה שכל קשר בינך לבין פסיכולוגיה הוא מקרי בהחלט, ושחס וחלילה לא יעזו להסתמך על עצותיך השרלטניות.

זה ה"איום המפורש" שגרם לך לרוץ ולחשוף תוכנה של הודעה פרטית בנסיון לקבל ליטופים לאגו? הרי אתה באמת לא פסיכולוג ואין לקחת את עצותיך כעצות של פסיכולוג. לא ברור לי על מה ההזדעקות, שכן לא הוציאו כאן דיבתך.

אתה גם מיתמם. בכל הפעמים בהן היית בצ'אט ואמרת "משעמם לי, מי רוצה טיפול?" או משהו דומה לזה לא טרחת לציין שאין לך כל סמכות או הסמכה להעניק כזה. גם כאשר בפורומים הציעו לך לטפל לא טרחת לתקן את הטעות, ואני מטילה ספק בכך שפספסת זאת. בנוסף התייחסותך ל"עבודותיך" ו"מחקריך" והשרבוב של מונחים פסיכולוגיים לעתים קרובות בתגובותיך בהחלט יוצרות תמונה שניתן להבין ממנה כי אתה נמנה על שורות הפסיכולוגים, ויחד עם הניק שלך זו בהחלט הטעייה עבור מי שלא מכיר אותך או את התחום אישית. לא כולם יודעים שלא סביר שתהיה פסיכולוג קליני בגיל 25 (למרות שאם היית עתודאי זה אפשרי). אנשים רבים טועים לחשוב שאתה נהיה פסיכולוג כבר אחרי תואר ראשון בפסיכולוגיה.

אני לא מכירה אותך אישית אבל גם אותי הרגיזה ההתיימרות. אתה לא הסטודנט היחיד לפסיכולוגיה פה (חצי מהסוטים כאן לומדים את זה. החצי השני עורכי דין) אבל אתה היחיד שמתיימר להציג עצמו כפסיכולוג, להציע את שירותי הטיפול שלו ולא מתקן את הטעות שסביר כי תיווצר. בתור סטודנט לפסיכולוגיה אתה אמור לדעת שאנשים מבצעים קיצורי דרך מחשבתיים ולכן יש סיכוי יותר מסביר שלפחות אדם אחד בקהילה הזו חושב שאתה באמת פסיכולוג. אז די עם ההתממות. מאנשים שמנסים להתקבל לקלינית מצופה להיות מודעים לעצמם.
פסיכו לוג​(שולט)
"האיום" שאת צוחקת עליו, הוא אאוטינג פחדני ושקרי. זה נמצא בתוך הגבולות שלך? לבריאות. לא בתוך שלי. גם לא של האתר או הקהילה הזו לדעתי. אפילו אאוטינג לאנסים אסור לעשות כאן ללא הוכחות, אבל אין לך שום בעיה מוסרית איתי... *תחושת בחילה*

[quote="Black Lotus"]
ציטוט:
* בכל הפעמים בהן היית בצ'אט ואמרת "משעמם לי, מי רוצה טיפול?"
* אבל אתה היחיד שמתיימר להציג עצמו כפסיכולוג,
* להציע את שירותי הטיפול שלו ולא מתקן את הטעות שסביר כי תיווצר. [/b][/color]

אוקי אוקי. נשבר לי.
כל מי ש:
*אמרתי לו שאני פסיכולוג
*הצעתי לו טיפול/ייעוץ
*התחיל איתי שיחה בנושא שקרוב לפסיכולוגיה ולא הבהרתי לו מ-פ-ו-ר-ש-ו-ת שיש לי תואר ראשון בלבד ואני לעולם לא מצטט משהו מחומר לימודי בלי שאני מדגיש שהוא לקוח משם
*חש בשיחה של אחד על אחד איתי שאני משתמש בלימודי כדי להרשים/לפתות/לעשות מניפולציות עליו

שיאמר זאת עכשיו. פשוט יכתוב זאת כאן. ואני ארכין ראשי בבושה.
אך אם אף אחד לא יעשה זאת - יצאתן מטומטמות. פשוט פוסטמות. אני אמליץ לך לקפוץ לבקר את הפרופיל והבלוג שלי בשביל להבין את האופי הבדחני שלי. ואתן לך את אותה ההמלצה שהשולחת קיבלה: לכי צאי קצת. תראי מופעי סטנד אפ. תוציאי קומדיות בדיוידי. רק אל תלכי לנאור ציון, מי שאין לו חוש הומור עלול עוד לתבוע אותו.

בעלי רגשי נחיתות, טפשים, וחסרי הומור- הלאה ממני.
פאק. מה נסגר?? ככה שופטים בני אדם? מזל שאני יוצא לחופשה מחר.
פייה{O}
פייה{O} • 19 בפבר׳ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
"האיום" שאת צוחקת עליו, הוא אאוטינג פחדני ושקרי. זה נמצא בתוך הגבולות שלך? לבריאות. לא בתוך שלי. גם לא של האתר או הקהילה הזו לדעתי. אפילו אאוטינג לאנסים אסור לעשות כאן ללא הוכחות, אבל אין לך שום בעיה מוסרית איתי... *תחושת בחילה*

אני באמת לא מבינה למה אתה קורא אאוטינג.
היא איימה לחשוף עליך איזשהו פרט אישי מזהה?
dragon fly
dragon fly • 19 בפבר׳ 2007
כן פסיכולוג לא פסיכולוג קצת פאתטי בעיני שאנשים מצפים למצוא פסיכולוג פה .

לא נכנס כן הוא לא פסיכולוג אבל זה מה זה פאתטי לבוא ולהגיד אתה לא פסיכולוג

מי שרוצה פסיכולוג שיגש לגורמים המורשים לכך .

ואם הוא כן פסיכולוג מה יגרום לכם להאמין לכך?הניק?צורת ההתבטאות?החוכמה?

ואם פסיכולוג בספת עור הוא אכן פסיכולוג אני אקבל פנייה אליו דרך הגורמים הרשמיים ולא על

ציפיה למצוא את האמת מאחורי הניק בעולם הוירטואלי.

בכל מקרה רובנו פה זקוקים לפסיכולוג רק שאני זקוק לפסיכיאטר המחוזי icon_lol.gif icon_lol.gif

בהצלחה לכולנו icon_wink.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2007
dragon fly כתב/ה:

ואם פסיכולוג בספת עור הוא אכן פסיכולוג אני אקבל פנייה אליו דרך הגורמים הרשמיים ולא על

בכל מקרה רובנו פה זקוקים לפסיכולוג רק שאני זקוק לפסיכיאטר המחוזי icon_lol.gif icon_lol.gif

דראגון, זו התשובה הכי רלוונטית פה!!!!
יש פה יותר מידי אנשים חסרי חוש הומור,
אבל גרוע מזה - אם יש פה אנשים (?) שמסוגלים לחפש תמיכה/ייעוץ/או הכוונה פסיכולוגית באופן וירטואלי ורק על סמך שמישהו כינה את עצמו "פסיכולוג" - הם קודם כל צריכים פסיכיאטר! ואחד כזה שיש לו רשיון לנהוג במח של בן אדם!
WAKE UP !!!!
בכל אופן, מעניין מה יקרה למי שתקרא לעצמה פרוקטולוגית במיני, או אורולוגית במגף ...... icon_rolleyes.gif
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 19 בפבר׳ 2007
dragon fly כתב/ה:

פסיכיאטר מחוזי קטן על האנשים כאן. icon_lol.gif

אותי בהחלט מטרידה הנימה המאיימת הזעם והארס והאשמות. הרי כולנו כאן תחת כינויים.
דווקא להתנפל בזעם על כינויי הפסיכולוג. האלימות המילולית כאן של איש לרעהו בהחלט בילתי נסבלת. וגורמת לרבים וטובים להתרחק מהפורום. חבל. פסיכולוג אל תתרגש כולנו עוברים מפעם לפעם מתקפות שכאלו.
פסיכו לוג​(שולט)
פייה כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

אני באמת לא מבינה למה אתה קורא אאוטינג.
היא איימה לחשוף עליך איזשהו פרט אישי מזהה?

בחרת להתייחס רק לזה. אני מניח שלכל מה שהן אמרו את כן מגלה הבנה icon_rolleyes.gif

יצאתי פראייר. חבל שלא נרשמתי תחת הניק "מנכ"ל טבע בספת עור". הייתי מפעיל מניפולציות תת-חושיות וגורם לאנשים תמימים להעביר אלי כספים לשם השקעה.
המממ גדול!!
מי מכיר פורומים אחרים כמו הכלוב??
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2007
icon_evil.gif היי!!!

קצת חוש הומור אולי?!?!

מדובר פה בידיד טוב שלי בעל חוש הומור
ומוזר שלא מבינים שהרוב אצלו נעשה בהומור
זה דווקא מאוד ברור בעיני icon_rolleyes.gif

מלבד זאת פסיכו' לדעתי אתה צריך להפנות את עצמך לייעוץ, מה אתה מודאג מחסרי חוש הומור? icon_wink.gif

תהנה מחר בחופשה ותרגיע את עצמך
זה באמת לא שווה את כל זה

icon_happytogether.gif