לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה בכלוב- אנא קראו!

יפתח
לפני 17 שנים • 27 בפבר׳ 2007

הונאה בכלוב- אנא קראו!

יפתח • 27 בפבר׳ 2007
אני כותב את הדברים הבאים מתוך כעס, בעיקר על עצמי.
אני משתמש יחסית חדש באתר הזה.
היום פגשתי כאן "מלכה" והתחלתי לקיים איתה קשר הודעות הן דרך האתר והן דרך דוא"ל.
ה"מלכה" דרשה ממני לקנות לה משהו קטן ובאמת בעל חשיבות מועטה, הן כלכלית והן מכל בחינה אחרת.
מתוך אמונה כי מדובר באקט שעיקרו הטמעת התפקידים בין המבצע לבין המושכת ברסן קיבלתי ברצון את דרישתה שנראתה לי לגיטימית.
ההבטחה טרם ביצוע היתה כי לאחר מעשה יוחלפו מספרי טלפון.
אתם כבר מבינים לבד כי מיד לאחר שקיבלה את מבוקשה נעלמה לה כלא היתה, ללא השארת עקבות (למעט שם משתמש באתר וכתובת דו"אל)
שאלתי, והיא מופנית לכולכם, באשר אתם אדונים או שפחות and vice versus היא האם אכן קיימת לגיטימציה לדרוש אתנן כספי כתנאי להמשך היכרות?
ברור שאני הייתי הכסיל במקרה הזה, אולם מתוך אמונה כי לפחות הקהילה הקיימת באתר כחברים רשומים ובעלי מנוי לא תרד לרמה הבזויה הזו..
ואם לא כולם "תמימים" באתר הזה- האם הכלוב באמת רוצה לתת במה גם לחברים המנצלים לרעה את שירותיו?
תחשבו על זה.
אני את הלקח שלי למדתי.
huan
huan • 27 בפבר׳ 2007
אני אישית מתנגד לספי תנאי כלכליים ונצלניים מסוג זה ולא רק כספי תנאי להכירות אלה כתנאי להמשך הכירות שכבר התחילה.
לפי דעתי לא רק שהדבר אינו לגיטימי ומוסרי אלה הוא שפל וראוי להוקעה וסנקציות ככל מעשה הונאה הנועד להפיל את האדם הכסיל או התמים בפח לצורכי רווח אישי.

בכל מקרה אתה לא הראשון שניצלו אותו בדרך הזאת, כבר היו פוסטים כאלה שנפתחו ולא רק על "דברים קטנים". עצוב שאנשים אכן מתנהגים בכזאת טיפשות מיתוך פנטזיה,אשליה או סתם חרמנות וההיצע הנמוך של המין הנשי.

אני בהחלט חושב שיש טעם שתיפנה לכלובי בעניין, ואני בהחלט חושב שכלובי צריך להחליט על מדיניות בנושא נצלנות מהסוג הזה.
לדעתי האישית יש בהחלט לשקול חסימה במקרים כאלה (כמובן אחרי בירור הנושא) כשם שנעשה לכל מיני עבריינים אחרים שהפכו את הכלוב למקום הפעילות שלהם.
Bent

קראנו

Bent • 27 בפבר׳ 2007
לא הבנו מה יש לך לומר שהוא משמעותי לכול אנשי הכלוב.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 27 בפבר׳ 2007
bent_wordsmith כתב/ה:
לא הבנו מה יש לך לומר שהוא משמעותי לכול אנשי הכלוב.

יש רק דבר אפשר שאמור להיות משמעותי למרבית אנשי הכלוב -

תחשבו בעזרת המח !!!!

ואגב, כבר שמעתי על מעשי הונאה הרבה יותר חמורים, ובסכומים הרבה יותר משמעותיים!!!

אבל בכל מקרה - אין קשר בין ההונאה לאתר. חלאות ושרלטנים (משני המינים) קיימים בכל מקום והם משתמשים בכל אמצעי!!!
huan
huan • 27 בפבר׳ 2007
ציטוט: מה אתה בוכה?
על שלושת השקלים שהשקעת בקניית המשהו-הלא-חשוב-לא-משנה-כמה-כסף?

נפלת על אידיוט/ית.
אבל השירשורים האלו בכל אחד מהפורומים מסבירים למה נפלה דווקא עליך..

זהו ציטוט של מיוחדת מאחד השירשורים שנפתחו פה.

האשמת הקורבן ולא משנה באיזו טיפשות הוא התנהג אינה מעשה ראוי או חכם. התגובה שלך מזכירה את כל אלה שכותבים לסאביות שהתעללו בהם "הייתם מטומטמות שלא עזבתם אז מה אתן רוצות?"
זה לא משנה עם הוא הוציא 3 שקלים או 1000 שקלים כמו באחד השירשורים הקודמים בנושא. זה עניין עקרוני של נצלנות והונאה אשר המוקד שלו אינן האנשים המרשים שינצלו או יהונו אותם אלה האנשים שמנצלים אותם לרווח האישי שלהם.
אחרי הכל גם במקרה שבו בעחי הדירה נסעו והשאירו את הדלת פתוחה ואף שמו שלט "נסענו ל3 חודשים,הדלת לא נעולה, מי שיכנס לדירה ויקח את הטלויזיה יחשב לגנב ויענש בהתאם.
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 27 בפבר׳ 2007
סבבה. לא משנה לא משנה, אבל למה להציף את הכלוב ראבאק??
מUחדת
מUחדת • 27 בפבר׳ 2007
huan כתב/ה:
ציטוט: מה אתה בוכה?
על שלושת השקלים שהשקעת בקניית המשהו-הלא-חשוב-לא-משנה-כמה-כסף?

נפלת על אידיוט/ית.
אבל השירשורים האלו בכל אחד מהפורומים מסבירים למה נפלה דווקא עליך..

זהו ציטוט של מיוחדת מאחד השירשורים שנפתחו פה.

האשמת הקורבן ולא משנה באיזו טיפשות הוא התנהג אינה מעשה ראוי או חכם. התגובה שלך מזכירה את כל אלה שכותבים לסאביות שהתעללו בהם "הייתם מטומטמות שלא עזבתם אז מה אתן רוצות?"
זה לא משנה עם הוא הוציא 3 שקלים או 1000 שקלים כמו באחד השירשורים הקודמים בנושא. זה עניין עקרוני של נצלנות והונאה אשר המוקד שלו אינן האנשים המרשים שינצלו או יהונו אותם אלה האנשים שמנצלים אותם לרווח האישי שלהם.
אחרי הכל גם במקרה שבו בעחי הדירה נסעו והשאירו את הדלת פתוחה ואף שמו שלט "נסענו ל3 חודשים,הדלת לא נעולה, מי שיכנס לדירה ויקח את הטלויזיה יחשב לגנב ויענש בהתאם.

יודע מה הבעיה?
שכל אחד ואחת שנקלעו לסיטואציה מבאסת/ עצובה/ מעצבנת מוכתר כאן בין רגע לקורבן.

זה בטח לא ראוי וזה רחוק מלהיות חכם.
מה עם אחריות אישית? שכחתם מזה שיש לכל אחד כאן אחריות על גורלו, חשבונות הבנק שלו, גופו וחייו??

חלק מאיתנו נפלו לסיטואציות קשות ביותר ורובם, חואן, לא יהיו מוכנים לשאת על גבם את תואר הקורבן התורן.
לכן לקורבנות תקיפה מינית קוראים ניצולים לא קורבנות. מוכר קצת מניצולי שואה שלא מוכנים להיקרא קורבנות?

מספיק להכתיר כל תמים או אידיוט בתור קורבן.
BAHNG​(שולט){כלבלבית - }

אכן לקח למדת - למזלך נפגעה הגאווה ולא יותר מזה

BAHNG​(שולט){כלבלבית - } • 27 בפבר׳ 2007
אתה מתאר סיטואציה שבה הסכמת עם אותה אחת כי ברגע שתתן דבר מה תקבל מס טלפון
ונשארת עם גאווה פגועה
שוחחתי עם חבר שלי שהוא עורך דין על הסיפור הזה
לדעתו יש כאן עבירה פלילית של : "קבלת דבר במרמה" או גניבה בתחבולה
בכל מקרה וללא שום קשר למה שקרה הדרישה שלה לא מקובלת ולא מוסרית היו כאלו שלמדו לקח יותר כואב ונפגעו קשה
תגיד תודה שלא נפגעת יותר ממה שקרה ותמשיך הלאה ידידי חכם יותר ובעל ניסיון
מה שלא הורג אותנו מחשל אותנו
בהצלחה
huan
huan • 27 בפבר׳ 2007
קורבן, ניצול...עניין של סמנטיקה...המהות לא משתנה
לקיחת אחריות אישית לא תקפה כאשר מישהו מטעה,מרמה ומנצל אין משמעות ללקחת אחריות מעבר ללהפיק לקחים לעתיד כדי שזה לא יקרה.
המנצל המרמה והמטעה צריך עדיין לקבל את המגיע לו.

ובקשר לאנשים שלא רוצים להיקרא קורבן בגלל שזה יפגע להם באגו....בחייך זה חתיכת טיעון מטומטם.
אנשים כאלה עם כבר הם בעיה ולא מודל חיקוי.
מלך הארץ​(לא בעסק)

Re: הונאה בכלוב- אנא קראו!

מלך הארץ​(לא בעסק) • 27 בפבר׳ 2007
יפתח כתב/ה:
אני כותב את הדברים הבאים מתוך כעס, בעיקר על עצמי.
אני משתמש יחסית חדש באתר הזה.
היום פגשתי כאן "מלכה" והתחלתי לקיים איתה קשר הודעות הן דרך האתר והן דרך דוא"ל.
ה"מלכה" דרשה ממני לקנות לה משהו קטן ובאמת בעל חשיבות מועטה, הן כלכלית והן מכל בחינה אחרת.
...........
.....................
...........................
.......מיד לאחר שקיבלה את מבוקשה נעלמה לה כלא היתה, ללא השארת עקבות (למעט שם משתמש באתר וכתובת דו"אל)
........................................................
.............................................................
.

אז היום! פגשת אותה,

והספקת כבר לקנות לה משהו בעל חשיבות מועטה, וגם היה המשך (היא לא ניתקה כל קשר)...

וקצת אחרי שש בערב כבר החלטת לכבס את הכביסה "הלכאורה" מלוכלת בחוץ......

מה אתה חושב שהיא עובדת אצלך?

אולי יש לה עוד דברים לעשות במשך היום, אולי מגיע לה עוד קצת זמן...

ולדעתי היא תעשה טוב אם היא תחזיר לך את המתנה חסרת החשיבות ותוסיף אותך לרשימת ההתעלמויות.

או שאתה יכול להגיש תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות מאוד מאוד מאוד, שאולי יקום בקרוב.