ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המועדון (סיפור)

Mr Kinks​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 2 במרץ 2007

המועדון (סיפור)

Mr Kinks​(מתחלף) • 2 במרץ 2007
ישבתי על כורסת עור בקצה המועדון, מנסה למשוך אליי כמה שפחות תשומת לב, וסקרתי את החדר. הרחבה היתה מלאה עד אפס מקום עם גברים מיוזעים שרוקדים לצלילי מוסיקה אלקטרונית, מנציחים כל סטריאוטיפ אפשרי על מסיבות הומואים. היו שם גברים שריריים לבושים למחצה, היו שם טרנווסטיטים, והיו שם הרבה מכנסי עור וזיעה.
חיפשתי אותו. מידי פעם חשבתי שמצאתי אותו אבל בסוף התבררה טעותי כשאותו גבר עזב לשירותים או התחיל לדבר עם מישהו שניגש אליו. המשכתי לסקור את החדר עד ששמתי לב למישהו שעומד בפינה השניה ולא מפסיק לנעוץ בי מבטים. אולי זה הוא? יכול להיות.
פתאום התיישב לידי גבר רזה, בשנות ה-20 לחייו, עם שיער מתולתל. עוד לפני שהתחיל לדבר מיד שם על הירך שלי יד, לבדוק אם אני אעיף אותה.
כשראה שאני לא, חייך, וצעק לי לאוזן בניסיון להתגבר על צלילי המוסיקה שבקעו מהרמקול ליד "היי! אני מארק!".
"אני אבי", צעקתי בחזרה. לא השתמשתי בשם האמיתי שלי, העדפתי שלא.
"אפשר לנשק אותך?", אמר בלי בושה.
"כן", אמרתי.
הוא תפס את ראשי בידיו וקירב את פי אל שפתיו. עוד לפני שיכלתי להגיב הלשון שלו היתה עמוק בתוך הגרון שלי. דוחה.
הוא נישק אותי בערך 10 דקות לפני שהיד שלו, שאחזה בראשי, ירדה אל עבר המפשעה שלי והחלה ללחוץ עליה בניסיון לרמוז משהו. בתגובה שמתי את ידי על המפשעה שלו ולחצתי בחזרה, מעין קוד כזה.
מארק הפסיק לנשק אותי, קם ולקח את ידי, מושך אותי שאקום. הוא החל לעבור בין בלייני המועדון, מושך אותי אל עבר מסדרון שלא יצא לי לחקור כשהגעתי. הסתכלתי על הבחור בפינה ויכלתי לראות בבירור שהוא עוקב אחריי עם המבט שלו, מחייך.
המסדרון היה ארוך וצר. עברנו את השירותים ועברנו וילון שחור שמאחוריו עלו קולות הנאה. עלינו למעלה למדרגות והגענו לקומה השנייה ברחבה. הקומה היתה עמוסה פחות, עם יותר פינות אפלות שבהם היו צלליות של זוגות או יותר, עסוקים במה שאני אעשה בעוד מספר רגעים. צמרמורת עברה בגופי.
מארק מצא פינה אפילה ריקה, התיישב על הספה שהיתה בה והפשיל את מכנסיו ותחתוניו. "תמצוץ לי" הוא צעק תוך כדי חיוך. הצלחתי לראות את הצללית של הזין הזקור שלו. לא התרשמתי.
"רק עם קונדום", אמרתי. מותר לי.
הוא הסתכל עליי במבט מוזר, כאילו ביקשתי שישים קונדום בשביל לעשות לו ביד. אבל לא עברו מספר רגעים לפני שהחל לקרוע את האריזה ולהשחיל את הקונדום על הזין שלו.
"תמצוץ לי", הוא צעק שוב.
ירדתי על ברכיי ובלי לחשוב פעמיים התחלתי למצוץ. מארק החל לגנוח, ושם את ידיו על ראשי. בהתחלה הן היו רפויות, אך ככל שמצצתי לו כך הוא אחז בראשי יותר בחוזקה והחל לדחוף ולמשוך אותו. הוא נאנח יותר ויותר, עד כי היה ניתן לשמוע את הגניחות שלו בבירור מעל המוסיקה.
"אני.. אני גומר.. תפסיק..." הוא דרש. וביצעתי.
הוא חייך וצעק "תפשיל את המכנסיים שלך ותסתובב", בזמן שהוציא משחה שהוא טמן בנעל, מבעוד מועד. הוא לחץ על השפורפרת ושם על האצבע שלו. כבר הנחתי מה היא עושה.
עשיתי כפי שהוא ביקש, הסתובבתי והפשלתי את המכנסיים שלי והתחתונים.
"תוריד אותם לגמרי ותפסק" הוא צעק מאחוריי. הסתבכתי קצת להוריד אותם בזמן עמידה ועם נעליים, אבל בסופו של דבר הצלחתי. פיסקתי את רגליי והוא החל להעביר את אצבעותיו ליד פי הטבעת שלי עם יד אחת. המשחה הקרה לא איחרה להגיע ובלי היסוס הוא דחף את אצבעו אל תוכי, בקלות יחסית. אחרי שימוש כה אינטנסיבי בבאט-פלאגים, לא התפלאתי.
"שב עליי", הוא אמר. לאט לאט רכנתי אליו, תוך כדי שהוא אוחז בתחת שלי ביד אחת ובזין שלו ביד שניה, כאילו מנסה להכניס אונייה למעגן. הרגשתי את קצה הזין שלו מעל פי הטבעת שלי ומהר מאוד הוא משך אותו אל החור שלי. ואז, בבת אחת, משך אותי אליו וחדר אליי. ההרגשה לא היתה שונה מסטראפ-און, אך הוא שם כל כך מעט משחה שהרגשתי את הזין שלו טוב טוב. התחלתי לרכוב עליו, תוך כדי שהתחת שלי מתחיל לשרוף יותר ויותר. למזלי לא לקח לו יותר מידי זמן לגמור והרגשתי לאחר שלושים שניות בערך כי כל שריריו נהיים רפויים. נעמדתי בזהירות והתחלתי לשים בחזרה את התחתונים והמכנסיים.
כשסיימתי הסתובבתי אליו. גם הוא היה כבר לבוש. הוא נעמד ואמר לי "תודה" והלך.
ירדתי בחזרה אל המסדרון, התחת קצת שורף אבל לא נורא. הסתכלתי על השעון. לעזאזל, רק 1 בלילה.
חזרתי אל הכורסה, אבל היא היתה מאוכלסת בזוג שהתמזמז בלהט. סקרתי את החדר. הבחור מהפינה שוב מסתכל עליי. זה בטוח הוא. חייב להיות.
חיפשתי מקום לשבת ושמתי לב שיש מקום פנוי על הבר. התיישבתי, תוך כדי שאני מביט אל תוך הרחבה. שמתי לב שבחור שרירי אחד שרקד בקצה עם חבר, ללא חולצה ועם מכנסי עור צמודים התחיל להביט בי ולחייך. חייכתי בחזרה חיוך מאולץ.
ה-DJ התחיל למקסס בין השירים, והבחור לידי מיד ירד לרחבה לרקוד, כנראה שיר שהוא מאוד אוהב, והשאיר מקום פנוי לידי. הבחור השרירי הגיע בדילוגים זריזים אל הבר והתיישב לידי. החבר שלו התחיל לרקוד.
הוא היה בחור שרירי, נראה מהסוג שמבלה כל היום בחדר כושר על מנת להבליט את הריבועים בבטן. היה לו שיער קצוץ ונראה קרוב יותר לגיל 30 מאשר גיל 20.
הוא הזמין לעצמו משהו לשתות, לא ממש הקשבתי למה.
"היי", הוא צעק אליי וחייך
"היי", אמרתי בחזרה
"אפשר לקנות לך משהו לשתות?", שאל.
"בטח", אמרתי.
"מה אתה רוצה?"
"תחליט אתה", צעקתי. לא באמת רציתי.
"במקרה הזה", הוא אמר ופנה לברמן, "תביא את הדבר שהכי דופק את הראש".
הוא פוחד שאני אבקש עוד אחד?
"ככה אני יכול לשכר אותך ולנצל אותך" הוא אמר.
מתברר שלא.
"מצויין", אמרתי. מנסה להראות עניין.
זוהי היתה כנראה תשובה שהוא לא ציפה לה, וחיוך התפשט לו מאוזן לאוזן.
המשקה היה מזעזע. אני שונא את הטעם של אלכוהול. שתיתי אותו בשלוק מהיר אחד, למרות שלא מדובר בשוט. הבחור נראה מבסוט.
"רוצה עוד אחד?", שאל.
לעזאזל. "בטח!", אמרתי.
הברמן שמע, מיד הכין ושלח אותו לכיווני. האלכוהול השפיע עליי מהר מאוד... כשהמשקה השני היה כבר מוכן הראש שלי הסתובב. שתיתי את השני מאוד לאט וסיימתי אותו. נראה שהרשמתי את הבחור עם יכולות השתייה שלי.
"אז, מה בחור כמוך עושה במקום כזה?", הוא צעק לי.
אלוהים, זה היה כל כך נדוש.
"אותו דבר שאתה עושה", צעקתי בחזרה.
"אז למה אנחנו מחכים?" הוא צעק.
"באמת למה?", שאלתי. האלכוהול כבר סובב לי את הראש אבל עדיין הייתי בשליטה. מדהים, יחסית למישהו עם סף צריכת אלכוהול נמוך יחסית.
"החבר שלי גם רוצה להצטרף", הוא אמר.
"שיבוא", אמרתי.
הבחור שילם לברמן וסימן לחבר שלו. הם גררו אותי שוב אל המסדרון. העפתי מבט חטוף על הרחבה, שהסתובבה הרבה יותר מקודם, והגנבתי מבט חטוף בבחור שיושב בפינה. הוא לא הסיר את המבט שלו ממני.
שני הבחורים גררו אותי אל הוילון אל תוך חדר חשוך לגמרי. החושים שלי היו מעורפלים לחלוטין, וחוסר האור רק גרם לי להרגיש כל נגיעה קטנה הרבה יותר. שמעתי אנחות הנאה מסביבי. הרגשתי ידיים נוגעות בי, מלטפות אותי, מפשיטות אותי. הרגשתי שפתיים שמנשקות את פי, שמנשקות את החזה שלי. הרגשתי זיפים.
"רד על ארבע", מישהו לחש לי, לא הייתי בטוח מי. האלכוהול השפיע עליי חזק.
ידיים החלו למשוך אותי מטה, ולעצב את גופי בתנוחה על ארבע, שהיתה מוכרת לי היטב. הרגשתי אצבע מסביב לפי הטבעת שלי, שוב משחה קרה, שהפעם הרגישה הרבה יותר קרה...
האצבע חדרה אפילו יותר בקלות מפעם שעברה.
"רגע...", אמרתי... "קונדום... תן לי לבדוק שיש לך". הסתובבתי, עדיין על ארבע ומיששתי. ראיתי שיש לו, והרפתי את שריריי בהכנעה, מעין אות אישור. אני לא יודע אם הוא שם לב או שבכלל לא היה איכפת לו, אבל הדבר הבא שאני זוכר הוא ששיפד אותי זין ענק. נאנקתי מיד, חלק בגלל ההפתעה, חלק בגלל תחושת הכאב. אלוהים אדירים, מה זה הדבר הזה. זה יותר גדול מסטראפ-און.
הוא החל לחדור ולצאת ממני, לחדור ולצאת ממני, תוך כדי שהתחושה שאופפת אותי היתה של הנאה מוחלטת. הרגשתי שמישהו מנסה להחדיר זין לפה שלי.
"רק... עם... קונדום...", אמרתי, בין כניסה ליציאה של מי שהיה באחוריי.
אותו בחור לא שמע ושוב ניסה לדחוף את הזין שלו לפי. "רק עם קונדום!", צעקתי, מסטול לחלוטין. הבחור הבין את הרמז ויכלתי לשמוע את האריזה.
מיששתי את הזין של הבחור השני. הוא היה ממוצע בגודל. הרגשתי שיש עליו קונדום והרשתי לו לדחוף אותו אל פי.
מעולם לא הייתי במצב הזה, נחדר מאחורה ומקדימה באותו זמן. ביחד עם ערפול החושים שיצר האלכוהול כבר לא הרגשתי שום דבר נקודתית, אלא התחושה התפשטה לכל גופי. נאנקתי. לא יכלתי לנשום, במיוחד בעקבות הזין שמילא את חלל הפה שלי. נחנקתי. התאוששתי. וחזרתי למצוץ.
זוג שלישי של ידיים התחיל ללטף אותי, והחל להתרכז בזין שלי. יד אחת החלה לנוע על המוט שלי בעוד היד השנייה חופנת בחוזקה את הביצים שלי. נאנקתי.
הבחור שהיה בתוך הפה שלי גמר והוציא את הזין שלו מהפה שלי. להפתעתי, תוך מספר שניות זין אחר נכנס לפה שלי, כשהיו לי רק רגעים מועטים לוודא שאכן היה מולבש עליו קונדום. חזרתי על מלאכת המציצה.
הבחור מאחוריי גם גמר ויצא מתוכי... ובדיוק באותו אופן החל לחדור אליי מישהו אחר. הזין שלו היה קטן יותר, עבה פחות, ולכן הרגשתי אותו בתוכי פחות. תחושת הכאב השורפת החלה לחזור אליי ממש לפני שהבחור הראשון גמר, ולכן הייתי שמח שהבחור השני היה פחות מצוייד.
הבא בתור שגמר הייתי אני. האורגזמה שחוויתי התפשטה לי בכל הגוף וכמעט צעקתי מעונג. אחריה בקושי הצלחתי להיות על ארבע ורק רציתי לשכב... הבחור שבעל את הפה שלי בדיוק גמר אף הוא ויצא ממני, כך שנשכבתי עם החלק העליון של גופי.
תחושת העונג והכאב נעלמו וכעת לא הרגשתי שום דבר, מלבד החבטות השונות בתחת שלי של הבחור שזיין אותי מאחור כל פעם שהוא חדר אליי עמוק יותר. כאשר הוא סיים ויצא ממני שכבתי שם למספר רגעים, הסדרתי את הנשימה שלי. הרגשתי שכל העולם מסתובב סביבי. לאט לאט קמתי וחיפשתי את הבגדים שלי. מצאתי אותם והתחלתי לממש, לנסות לזהות מהי החולצה, מה המכנסיים ומה התחתונים. האלכוהול לא עזר להקל במשימה ובסופן של עשר דקות תמימות הייתי לבוש.
התחלתי ללכת החוצה, תוך כדי שאני נעזר בקירות כדי לא להתמוטט. השעון הורה על שתיים וחצי. עברה שעה וחצי?! איך יכול להיות? לא משנה, תודה לאל שזה נגמר.
התחת שלי כאב נורא ובקושי הלכתי, אך האלכוהול מיסך את הכאב. האורות, האנשים, ריח האלכוהול, הכל הסתובב והתערבב לי כאשר התקדמתי לעבר היציאה.
כאשר בדיוק התחלתי להרגיש שהכל יותר מידי עבורי ואני נחנק, הגעתי ליציאה ונשמתי את האוויר הקר של הלילה התל אביבי. התקדמתי לעבר הפינה של המועדון, צנחתי שם באמצע הרחוב והקאתי.
הרמתי את הראש וראיתי את כל הרחוב מסתובב סביבי. הכביש, מנורת הרחוב, המוניות הלבנות שעמדו בכניסה למועדון. מוזר שבשעה כל כך מוקדמת יש כל כך הרבה מוניות, חשבתי.
פתאום ראיתי את אותו בחור שישב בפינה כל הזמן. הוא יצא, הסתכל סביבו ומצא אותי.
הוא הוציא טלפון סלולרי והתחיל לדבר בו. לא שמעתי מה הוא אמר, אבל כבר ידעתי עם מי הוא מדבר. הוא ניגש אליי ונתן לי את הטלפון.
"הלו", אמרתי שיכור.
"הלו? ככה אתה עונה לטלפון?", היא שאלה.
"מצטער מלכתי", אמרתי.
הראש שלי כאב.
"נו, איך היה להרגיש כמו זונה מופקרת? נהנית עבד?", היא שאלה בטון משועשע.
"לא, גבירתי", אמרתי.
"דני שם עליך עין כל הערב. הוא סיפר לי שמילאת אחרי מה שאמרתי לך", היא אמרה, "אני סולחת לך. עכשיו לך הביתה לישון". היא ניתקה את הטלפון.
דני לקח את הטלפון ממני, תפס אותי בזרועותיו וגרר אותי למונית.
הוא אמר לנהג איפה אני גר שיקח אותי הביתה. כנראה מלכתי אמרה לו בטלפון איפה אני גר.
בחיים שלי לא הרגשתי כל כך מנוצל כמו שהרגשתי בנסיעה הביתה במונית. חפץ סקס במועדון, בלי היכולת להגיד "לא" לשום דבר. עונש ראוי לאיך שהתנהגתי למלכתי.
הנהג הביט בבחור השיכור לגמרי שיושב לו במונית בדאגה. "הלו, אל תקיא לי במונית" אמר.
"אל תדאג", אמרתי בקושי.
"נו, תראה איך אתה עכשיו? זה היה שווה את זה? לפחות נהנית?" הוא שאל.
"אתה לא יודע כמה..." אמרתי לו, ונרדמתי במושב האחורי.
kael
לפני 17 שנים • 6 במרץ 2007

מממממ מעניין

kael • 6 במרץ 2007
אהבתי את הסיפור מאוד כתוב היטב אבל מנותק משהו.
אולי מהותו?

kael
עוף חול
לפני 17 שנים • 13 במרץ 2007
עוף חול • 13 במרץ 2007
גם אני אהבתי כתוב יפה..
אבל לא הצחתי להבין.. נהנת או לא icon_wink.gif
המלכה מאי
לפני 17 שנים • 13 במרץ 2007

יופי של עונש !!

המלכה מאי • 13 במרץ 2007
מה אני אגיד ... מחרמן ביותר !

אין כמו הנשלט שלך כשהוא על 4 אבל כשאת מזיינת אותו והוא מוצץ לנשלט השני .

icon_lol.gif