ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה און-ליין בלבד

daniel1975​(נשלט)
לפני 17 שנים • 5 במרץ 2007

שליטה און-ליין בלבד

daniel1975​(נשלט) • 5 במרץ 2007
שלום לכולם.
האם הייתן מסכימות להשתתף במערכת יחסים אשר תכלול און-ליין בלבד?
אני נשוי ואוהב את אשתי, אולם לצערי היא לא נמשכת לבדסמ, ולכן מחפש מישהי לשליטה און-ליין בלבד.
אושה{אוש}

Re: שליטה און-ליין בלבד

אושה{אוש} • 5 במרץ 2007
daniel1975 כתב/ה:
שלום לכולם.
האם הייתן מסכימות להשתתף במערכת יחסים אשר תכלול און-ליין בלבד?
אני נשוי ואוהב את אשתי, אולם לצערי היא לא נמשכת לבדסמ, ולכן מחפש מישהי לשליטה און-ליין בלבד.

שמעתי על אנשים שעושים את זה אבל אני מאמינה שאם יש כימיה אמיתית ומשיכה זה לא ישאר בגדר הוירטואליה...
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 5 במרץ 2007
השאלה מה זה און - ליין?
האם זה כולל גם טלפון ליין, צ'אטים, יחסים בין מצלמות מחשב, ומה אם השולטת שלך, שלעולם לא תפגוש אותה פנים אל פנים, תורה לך לא לקיים יחסי מין עם אשתך או לבצע עבורה כל מני משימות ביום יום? ומה אם היא תבקש לעקוב אחריך און- ליין עם מצלמות?

נראה שעם הטכנולוגיה של היום ובעיקר עם זו של מחר יש הרבה מאוד אפשרויות, אם שני הצדדים מרוצים אז לדעתי זה נהדר....

אולי בהמשך לא תצטרך בכלל שולטת, תוכל לעשות מן מדיטציה טנטרית ולדמיין שאתה עם מלכת חלומותיך שמגשימה לך את כל הפנטזיות האפשריות.

בהצלחה,

אבל תכלס זה נשמע לי כמו ללמוד קארטה בהתכתבות.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 5 במרץ 2007
היה לי קשר כזה עם שולט, נמשך לאורך כמה שנים באינטרוולים.
זה יכול להיות מאוד מרגש אם מוצאים את האדם הנכון.
מצד שני, כאשר עוברים את הגבול, קשר כזה מאבד את הקסם שלו.
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 5 במרץ 2007
אפשרי מאוד ובסיטואציה מסוימת יכול להיות מדהים בצורה שלא תתואר.
אבל מאוד תלוי בך ובה.
(אתה מוזמן להציץ בבלוג שלי)
השפוט של דוויל
לפני 17 שנים • 8 במרץ 2007

היי

השפוט של דוויל • 8 במרץ 2007
לדעתי הצנועה, אין מדובר בשליטה, מדובר באוננות נטו, כל מה שאתה עושה זה מאונן מול המחשב ויכול להיות שגם הצד השני עושה כך..
אין בזה פסול, זה מאוד כיף אפילו, אבל לקרוא למשחק וירטואלי - שליטה ? זה כבר מוגזם.
איך זה שליטה בדיוק? הרי אתה יכול להתחבר ולהתנתק מתי שבא לך, אתה יכול לכבות את המחשב מתי שתרצה... אז איך בדיוק אתה מרגיש נשלט ? כאשר לך יש כוח לעשות מה שבא לך ?
מוזר קצת , לא?
ובקשר לבגידה ? זה כבר סתם ניסיון שלך להקצין את הסיטואציה כדי ליצור משהו גדול ממשהו מאוד מינורי ...
אבל, אם זה עושה לך את זה - אם אין לך ברירה, אז למה לא? בכיף שלך, תעשה תמיד מה שטוב לך...
Shimmy​(נשלט){Vents}

Re: היי

Shimmy​(נשלט){Vents} • 8 במרץ 2007
superman כתב/ה:
לדעתי הצנועה, אין מדובר בשליטה, ...

נכון בערך כמו להגיד שסשן זה שמישהי נותנת למישהו מכות.

בסשן רגיל זה לא שאתה לא יכול ללכת או להגיד שלא רוצה.
זה בדיוק הקטע של ההסכמה לא ?
Mr Kinks​(מתחלף)
Mr Kinks​(מתחלף) • 8 במרץ 2007
קשר וירטואלי מסוג כזה ללא ידיעת אישתך הוא לדעתי בגידה...
גם אם כל מה שאתה עושה מסתכם בניפנוף איבריך המוצנעים מול מצלמת מחשב, זהו עדיין אקט מיני שמעורב בו אדם אחר.
אם אישתך מסכימה ברמה הזו, שליטה וירטואלית היא בדיוק כמו שליטה "רגילה", רק בלי כל ההנאה של המגע הפיזי. גם בסשן רגיל יש מילת ביטחון, גם בסשן רגיל אפשר להגיד "לא מתאים לי", לקום וללכת (בהנחה שאתה לא קשור). אז מה ההבדל בין למשש את הספר בחנות ובין להזמין אותו מאמזון?